Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam :) Co u Was? bo nic nie wiem, może poczytam, ale może potem :) Na weselu bawiłam się świetnie :D naprawdę fajna impreza :D Na poprawinach też byliśmy, a potem wróciłam z moim Aniołem do Łodzi :) Teraz też jeszcze tu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen -> aha, ten sam film lubimy :D Uwazaj na swoje plecy, kregoslpu to wrazliwa rzecz, nie przemecz go!! Mowie Ci BASEN by Ci pomogl w mig :D Majorek -> a w czym w koncu poszlas na wesele?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ;) ;) w tym.. w czym wcale nie chciałam iść.. ;) ale potem.. już sama nie wiedziałam, a jak to przymierzyłam już z gotową fryzurą... to wyglądało całkiem całkiem.. ale.. było pożyczone totalnie :D i jak przewidywałam... za przeproszeniem.. upieprzyłam to :).. na szczęście na samiuśki koniec wesela ;) bo ja mam coś takiego, że często zdarzają mi się dziwne rzeczy :D A wtedy w niewyjaśniony sposób patera głównie z potrawką z kurczaka (sos pomidorowy), która spadła :) obok mnie.. totalnie.. jednak znalazła się.. na moich ciuchach... Na białym ! gorsecie.. i spódnicy (czarna i ze śliskiego na szczęście materiału ;) ). A na poprawiny poszłam w innej jeszcze sukience, ale mojej :) Może Wam zdjęcia podeślę :) ale to w domu, bo tu chyba znów nie mam listy kontaktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie (-ich)... :-) Tygrys - mała - akara... Pasiasta - Aneta - Heidi... pętla jakaś... :-D majorek :-)... Ja też byłem na fajnej imprezie. Było super, choć dla niektórych, to nie jest miła świadomość ... tyle lat na karku... :-D znudzony...... Bóle w plecach, a Ty chcesz się na kurs \"Robót\" zapisać... :-D :-D :-D Nie dziwię się, że nie było chętnych - kto sie pcha do roboty... Na razie... Może kiedyś mi się uda przeczytać, to wszystko, co naskrobałyście (-liście)... a liście z drzew spadają... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie (-ich)... :-) Tygrys - mała - akara... Pasiasta - Aneta - Heidi... pętla jakaś... :-D majorek :-)... Ja też byłem na fajnej imprezie. Było super, choć dla niektórych, to nie jest miła świadomość ... tyle lat na karku... :-D znudzony...... Bóle w plecach, a Ty chcesz się na kurs \"Robót\" zapisać... :-D :-D :-D Nie dziwię się, że nie było chętnych - kto sie pcha do roboty... Na razie... Może kiedyś mi się uda przeczytać, to wszystko, co naskrobałyście (-liście)... a liście z drzew spadają... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis po stroopwafels, ktore z Amsterdamu przez Kwidzyn az do Wawy dotarly :) Wszystko dzieki Akarze ❤️, ktora to hurtowe zamowienia dla mych bratanic zrealizowala :D Akara -> dziekuje ❤️ 🌻 Linki -> :D jaka petla?? ;) Majorek -> zdjecia koniecznie przeslij!! A bluzke udalo sie dobrac?? Zdolna z Ciebie dziewczynka, oj zdolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witom i o zdrowie pytom :) Znudzony ---> ja żartowałam :) Przecież wiem, że jestem idealna :P Piękna, mądra i powabna :P Byłam w liceum i kurcze dziwnie jest. Siedzę sobie z tyłu i muszę się hamować bo jak babka zadaje pytanie to ja się chcę zgłosić :) haha dzisiaj mówili o Wojnie Trojańskiej i ja wszystko wiedziałam i nie mogłam powiedzieć :D W poniedziałek zaczynam prowadzić lekcje. Będę z nimi przerabiać \"Chłopów\", muszę odświeżyć tę lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - jesteś wielka :) bardzo dziekuje - a jaka wena tworcza - mam nadzieje, ze dzisiaj bedziesz spac spokojnie w poczuciu dobrze spelnionego obowiazku :P Znudzony - nie podales przymiotnikow! - stawaj do raportu ;) - szkoda, ze kurs odwolali, ale przynajmniej zima bedziesz mial wspomniania po lecie :D Air - a moze wymyslisz cos od siebie? w koncu polonistka jestes :P Major - ale masz przypadłosc - zupelnie jak moj Aniol - tez zawsze cos Mu spadnie na czyste ubranie :D - i to w Nim bardzo kocham - jets wtedy taki \'nieporadny\' - to chyba jedyny taki moment ;) Linki - kope lat 🖐️ no dobra - przymiotniki uzupelnilam i czekam na jeszcze :D no i papierki uzupelnilam i chyba pojde spac - jutro wstaje prawie godzine wczesniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała ---> dla mnie mężczyzna powinien być czuły, dawać takie małe dowody zainteresowania, miłości, sympatii. Może to być spojrzenie, uśmiech, muśnięcie ręki. Poza tym musi być zadbany. Przede wszystkim czyste, obcięte paznokcie, porządne buty, ładny zapach. No a cechy jak już muszą być to: cierpliwy, wyrozumiały, chętny do rozmów, otwarty na inny punkt widzenia, ciekawy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Spiderman 2\" - beznadzieja.... trzymajcie sie od tego z daleka :P Air -> hihihi czasy liceum Ci sie przypomnialy?? ;) Mala -> nie wielka a wysoka :P Mam nadzieje, ze dzis w nocy juz nie bede dostawala \"wizji\" kolejnych przymiotnikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Diabły 🖐️ :D ... nie było mnie, ocho cho cho i chocho!! Mała ;) tygrysek :P Air :D Majorek :O reszta 😠 A po za tym... co u was?? :D aha...zapomniałem... linking :) ... znudzony 💤 no dobra [macha łapą po oczach] czesc wam 🖐️ Aha! .. i pozdrowienie od policjanta, za 25 euro 🖐️ z Mullrose :D ale czemu wysypisko róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen, Ty to masz pamiec! A piesek mily i wcale nie taki duzy, poradze sobie :D. Tygrys, ale imponujaca lista! 5 z plusem za prace domowa ;). Smacznego ! J Linking, mam do Pana slabosc, wiec wybaczam te Heidi.... i wiecej nic nie powiem ;). AIR, no co za duzo to niezdrowo, ale czasem jednak milo poczuc sie jak krowa na lancuchu :D. Mala, majorek, Dzien Dobry 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wstałam, ale z wielkim trudem Air - dzieki za przymiotniki ide do pracy... a mam dzisiaj znowu full roboty... dobrze, ze to lubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeen dobry :D Akara -> dziekuje, mniam, mniam, dzis zawoze pake do brata :D Mala -> a czy Ty masz jakis dzien, kiedy nie masz duzo roboty?? jakbys nie lubila, to bys nie wytrwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala oto przymiotniki, ale tym razem tylko na \"n\" : nie brutal :D no chyba ze tego wymaga od niego kobieta, no wiecie, sa rozne gusta :) np. Moje kochanie by nie mruczalo z rozkoszy, gdybym ja paskiem lal po golym tylku, lub skurzanym batem po cyckach :) ale widzialem film w ktorym kobiety to uwielbiaja :) takim to bym nie potrafil dogodzic :) nie prostak np. nie powinien sikac w bramie, nawet po wypiciu 5piw, a tymbardziej nie w spodnie :) na to nie ma zadnego ustrawiedliwienia, no chyba ze lekarskie :) nie darmozjad np. powinien wziasc sie do roboty a nie liczyc na wygrana w totolotku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ten blazen tu powypisywal. Przeciez liczenie na wygrana, osladza przegrana :) a zreszta co to za przymiotniki, Tygrysek to przynajmniej solidnie wziela sie do roboty, a blazen to..... majorek ty to masz szczescie:) sok pomaranczowy na sukience, taka strata, na miejscu Aniola ja bym to zlizal :) mam slabosc do sokow :) Linking melduj gdzie byles na imprezie i dlaczego ja nie zostalem zaproszony. Wiesz przeciez ze lubie sie bawic :O Air a ja Anielicy ciagle powtazam ze nie ma ludzi idealnych :) od dzisiaj bede jedynie twierdzil, ze nie ma facetow idealnych :) Dzien Dobry a jakie diably cie tutaj zaciagnely :D ostatnio musisz byc bardzo zajety :) akara zapamietalem to, bo one pewnie tez sa ladne, ale nie maja tego, co ty posiadasz, optymizm i wiare w siebie :) a ja takich ludzi cenie :) Dla tych co nie byli podlozkiem ostatnio 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak to o2 i cała reszta zespołu szaleje... brrr.. nie mogę się przez www dostać do poczty... :0 Nie czytałam zaległości weekendowych.. ;) może dziś.. ;) Tygrysek ładunek wafli dostałaś :D i co 10% dla Ciebie ? :D:D A bluzkę (a właściwie gorset) to nie wiem właśnie, mam nadzieję, że tak. ;) Ja tak po prostu mam różne dziwne przypadki i też w pewnym sensie dlatego nie chciałam tego zakładać :) chociaż może.. to był mały pretekst ;) Mam nadzieję, że śladu nie będzie. A ja i tak obejrzę Spidermana 2 :D heeh a .. co w nim takiego niedobrego? Air haha chciałaś się zgłosić.. noo.. niee... hahaha :D:D Mała hmm widzę, że Tygrys się z przypmiotnikami ostro zaśłużył, nie wiem czy uda mi się coś nowego dołożyć.. ale spróbuję :) Z plamieniem ciuchów ;) ;) to mam taki głównie z czymś pomidorowym, choć nie zawsze :) ale często.. czasem tak mała kropka musi być ;) ;) Dzień 🖐️ i mam nadzieję, że nie z chochocho czasu będziesz znów ? :) Akara jak krowa na łańcuchu ? :) Błazen hahahaha aaaaaaaaaaaaaaaaaale przymiotniki :D:D i te ich opisy ;) :) \"skurzanym batem po cyckach \" ?? ahahahhahahahahahaah :D:D:D gratuluję 400setnej stronki :D Znudzony ;) to był sos pomidorowy jakiś ;) :) razem w kurczakiem ;) zlizał.. hmm..;) ;) Dla pozostałych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade dzis do brata i chcialam cos slodkiego zrobic, wymyslilam kuleczki z platkow owsianych ale zamiast trzymac sie starego przepisu zrobilam wg nowego w sieci znalezionego.... ech.... nie wyszl tak pysznie jak zwykle :( dobrze, ze mam stroopwafels :D Blazen -> gratulacje 🌻 :D Majorek -> troszke mniej niz 10% paczek jest 14, 1 dla mnie 13 dla dzieci :D Znasz juz termin obrony?? Znudzony -> :D 🖐️ :D widze, ze czasu troszke wiecej teraz masz, bo czesciej pod lozkiem jestes, i dobrze!!! tak byc powinno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dlugo mnie nie bylo...bo u Diabla bylam :) Blixa, juz dawno o to pytalas....studiowalam na uniwerku wroclawskim :) Akara, a jaki typ muzyki gra ten zespol- Juliet\'s Ghost ?? nazwa troche sugerujaca, ale nie wiem, czy dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek bo ja klikam z pracy. Najpierw nas wyzucili na bruk i zostalem bez pracy, nastepnie dostali zamowienie i zadzwonili abysmy wrocili spowrotem do pracy. Wrocilem bo i tak nic innego nie mialem. Jednak predzej czy pozniej i to sie skonczy wiec szukam ciagle i nie moge nic znalesc co by mi odpowiadalo. W domu robie od kilku dni sciezke cementowo kamienna. Jak skoncze, a beda chetni aby to zobaczyc, to wysle zdjecia. Troche czasu zajelo mi wybor,kupienie i przywoz materialu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek bo ja klikam z pracy. Najpierw nas wyzucili na bruk i zostalem bez pracy, nastepnie dostali zamowienie i zadzwonili abysmy wrocili spowrotem do pracy. Wrocilem bo i tak nic innego nie mialem. Jednak predzej czy pozniej i to sie skonczy wiec szukam ciagle i nie moge nic znalesc co by mi odpowiadalo. W domu robie od kilku dni sciezke cementowo kamienna. Jak skoncze, a beda chetni aby to zobaczyc, to wysle zdjecia. Troche czasu zajelo mi wybor,kupienie i przywoz materialu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołgiem :) Michus ma dzisiaj imieniny :) Idę zaraz mu pożyczyć :P i kupiłam mu świeczkę z wosku pszczelego, kiedyś bardzo mu sie podobała. no i muszę przeczytać \"Chłopów\" do poniedziałku. I wymyślić jak młodzieży ciekawie przedstawić tę książkę, którą ja bardzo lubię. w3eeeeeeeeeeee - to ostatnie o Fredziu napisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger jedna :D Terminu nie znam.. nie wiem nawet czy już mogę pracę drukować.. czekam i czekam na odpowiedź promotora .. wczoraj jeszcze się mailowo przypomniałam.. :) Niebieska 🖐️ ;) Znudzony uda Ci się :D a ścieżka ;) taak jak już zrobisz to przecież musisz się nam swoim dziełem pochwalić.. ;) ;) :P Zdjęcia Twojego słynnego ogródka tez nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×