Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Taak dokładnie.. a straż to dziwny Twór i tez nie wiadomo co ;) Zabrałam ze sobą drukarkę Anioła (ma identyczną) i :D ma kolorki.. ale.. brakuje niebieskiego.. a na nim się opierały kolorki w pracy.. a jak nie ma niebieskiego.. to pokrewnych też nie.. ale.. ważne, że coś jest, pokombinuję jeszcze, bo kawałeczek tego niebieskiego jest :) Jutro jeszcze napełnię jego czarny nabój i mam nadzieję, że jest sprawny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, a nie mozesz w pracy zmienic koloru z niebieskiego na jaksi inny?? Lub wydrukuj to co sie da a stronki z niebieskim, jeszcze gdzie indziej ;) Rozumiem jednak, ze skoro drukujesz, to promotor juz zaakceptowal?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm niebieski najbardziej mi odpowiadał, poza tym mój ulubiony :) Nie chciałabym zmieniać na jakieś \"rażówy\" itp.. mógłby to być zielony itp.. ale.. bez niebieskiego zielonego nie zrobię :) Hmm nie .. ja tylko wszystko szykuję na sygnał, żeby potem nie siać paniki..niestety od promotora nie dostałam odpowiedzi.. i zastanawia mnie dlaczego.. wiem, że jest zajęty itp.. ale przecież.. ;) ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam sie wczoraj wieczorem dostac na kafe :0 ale dzisiaj jestem brzunio mnie w zasadzie pobolewa, ale chyba to nie jelitowka a dzisiaj mam dlugi dzien - lekcje od 11.00, potem spotkanie z policja (na szczescie koledzy :D), potem narada dyrektorow (wczoraj byla jedna, dzisiaj druga) a na koniec pizza z kolezanka i jakies winko u mnie w domku :D no to do wieczorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy :D :D :D Czy ktos ma pilota do zmiany pogody??? :D Mag_a -> witaj 🖐️ zapraszamy pod lozko, rozgosc sie :D stopke juz mam odpowiednia jak widze ;) Akara -> 🖐️ :D :D :D Majorek -> moze sie raz jeszcze przypomnij promotorowi?? A recenzenta juz masz?? Mala -> jak Ty dzis pozno sie zameldowalas ;) i dobrze!! wysypiaj sie 🌻 Twoj dzien zapowiada sie jednak calkiem milo, szczegolnie pod koniec :) baw sie dobrze zatem :) Znudzony -> Ty nam nigdy nie przeszkadzasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala zaspala ha ha ha :D i co, lepiej sie troche czujesz. Czyli w razie czego to mozna liczyc na twoje znajomosci w Policji :) mag 🌼 na przywitanie no i pierwsze zadanie. Jako diablica to musisz przejsc 5 metrow po rozzarzonych weglach, a jako wiedzma musisz opanowac lot na miotle. :) Czekac na dalsze polecenia. Tygrysek jakie zimno, przeciez ciagle jest 20stC, a deszczu to nie bylo od miesiaca albo dluzej. Do tej pory podlewam kwiatki i trawe. Lato nie chce nas opuscic. Jedynie chlodne noce przypominaja mi ze to juz jesien. Pojawil sie konkurencyjny anielski topik :D Pozdrowienia dla wszystkich. Jeszcze tu zagladne. Musze tylko uruchomic fabryke. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakaz to fabryke bedziesz drogi Znudzony otwieral?? ;) :P Bardzo zimno nie jest, ale 20 stopni?? marzenie, a Ty jestes okropny, ze ciagle sie chwalisz latem ;) Widzialam konkurencyjny topik, ale nas nigdy nie dogonia, nawet jak bys Ty pod 3 postaciami (czy ile tam ich masz) sie wpisywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek oczywiscie sie z toba zgadzam, podalem to jako ciekawostke. Ja bym nie zostawil was dla innych, to pewne. Za bardzo sie do was przyzwyczailem :) Mialem na mysli uruchomic maszyny zanim przyjda ludzie aby je obslugiwac. Znudzila mi sie stara stopka i wymyslilem cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mała hmm z policją? :) no no narada dyrektorów ;) jak to brzmi :D szycha z Ciebie i tyle :D :P Hmm pizza winko.. no no.. smaka mi narobiłaś :) mag_a 🖐️ gratuluję wiekopomnego odkrycia :D:D ;) ;) :) Tygrys ja nie mam ;) Hmm no właśnie nie wiem, co mam mu napisać teraz.. a zastanawia mnie właściwie dlaczego się nie odzywa.. ;) :) A recenzenta, to promotor ma :) Znudzony :P :P ecchh 20 i nie padało :D :) jak nie chce opuścić, to trzymaj je jak najdłużej ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Akara- czy oni sa dostepni w Polsce? tzn ten \"duch julki\" Znudzony, a co ty tak nowa diablice tresujesz? a ta ciepla pogoda to cos w rodzaju indian summer? czy nie? dla wszystkich 🖐️ 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska_biedronka dokladnie jak piszesz, tyle ze zawsze od kiedy pamietam, pomiedzy latem a indianskim latem bylo ochlodzenie. Tym razem jest ciagle slonecznie i goraco. Inne diablice mialy trudniejsze zadania i jakos je wykonaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubie gdy w prysznicach basenowych nie mozna regulowac temeratury wody... a prawie wszedzie teraz tak jest... lubie chlodny prysznic a tu zawsze goraca woda leci ..... Biedronka -> 🖐️ :D Blazen -> e taaam, masz mnostwo rzeczy do chwalenia sie :D Ogrod, sciezke, zwierzaki... Majorek -> hmm ja na szczescie moglam sobie wybrac recenzenta ;) Znudzony -> bo tys jest nasz szef i my Cie baaaaaaardzo lubimy :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska a co nie pamiętasz jak sama byłaś \'trosowana\" ? ;) ;) a jak nie byłaś.. hmm.. to musisz nadrobić to zaniedbanie ;) ;) :P Znudzony a jeszcze \"masz pretensje\", że nie było ochłodzenia ;) ;) :) Tygrysek u chłodny prysznic to nie dla mnie :) ;) Właśnie, gdzieś Ty się tak uchowała :) U nas się raczej nie wybiera chyba :) ale z tego co wiem, to miał być podobno (standardowo chyba) prowadzący seminarium, ale kolega który się już obronił (ten sam promotor) mówił, że był inny recenzent, który bardziej pasuje naszemu promotorowi :) i ja wiem, że powinien być ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek a ja uwielbiam ciepla i goraca wode. :D Majorek ja teraz wale sie w lepetyne, dlaczego nigdy nie studiowalem ? Przynajmniej bym rozumial o czym mowicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazen ja tez taką wodę:D no żałuj, żałuj bardzo ciekawy rozdział z życia :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko.🖐️ Wszystko juz wiem co u was,a u mnie NIC - ZERO wiadomosci !!!😭 Mam totalny zwis na wszystko , czyli jest mi wszystko jedno czy swieci słońce ,czy pada deszcz , czy jestem sama czy z kims , czy mnie ktos kocha czy nie , czy lubi czy nienawidzi i w ogole .. ..eeee tam ..szkoda słów !!! ..to sie chyba nazywa głeboki dół i 5 metrów mułu ... Tylko mi tu koparami nie przyjeżdzac bo wcale mi sie nie chce z tego doła wychodzic ... Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony >>..dzieki za zrozumienie ..Siedze gleboko wiec nie predko mi przejdzie , moze nawet jedna noga mi zostanie do ..usranej śmierci .. ..jestem wściekła ..zieje ogniem piekielnym ..bezsilnośc mnie zabija .. ..moze jak bym komus wpiepszyla to by mi przeszlo , ale za chwile rezygnuje i znowu mi ganc egal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> wiesz, ja myślę, że dół też potrzebny człowiekowi i nie ma co na siłę wyciągać. Buziaki 👄 Zmęczonam dzisiaj okrutnie i głodna bo cały dzień na bułce i bananie jak Adam Małysz :P Jutro też od rana na zajęcia, żyć nie dadzą człowiekowi :) A teraz idę posprzątać u moich zwierząt. Najwięcej czasu zabiera wymiana wody u Żółwia. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyliście jak dziś śmiga Kafe? :) Błazen zawsze możesz to nadrobić :P Giovi 🌼 wcale nie zero jednak, bo nasmarowałaś parę linijek ;) ;) :P Według mnie to nie jest dół i muł tylko... wisisz swobodnie na bandżi (chust z tym jak to się pisze ;) ) i tyle :D:D Air zjedz chociaż porzadną kolację ;) Miłej zabawy przy sprzątaniu.. ;) ;) Ja miałam chomiki, więc o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×