Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no - przygotowania do studniowki ida pelnym tokiem jeszcze tylko okolo 40 minut i wychodze sie pobawic niestety - zaczela mnie bolec koszmarnie glowa i troszke mi sie w niej kreci :0 Kasiek - ja pamietam :D pewnei dzisiaj sie bedziecie pysznie bawic, Lobuzy :P zostawiam Wam male co nieco pod wyrkiem (aroniowka roboty mojej Mamy - pychota) dobrej nocy 🖐️ do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D pogoda sie slicznie poprawila, zrobilo sie cieplej i nawet slonce oraz niebieskie niebo bylo momentami widac :D zatem psa i kolezanke wzielam i na festyn psi pojechalam :D Wzielismy udzial w konkursie, trzeba bylo razem zatanczyc (tzn pies i Pan/i) w rytm melodji i wygralismy Pedigree Rask a raczej Dzek wygral, bo dla niego one sa :) Bylismy tez na bezplatnym badaniu u weterynarza i okazalo sie, ze Dzek ma stan zapalny ucha (fakt, trzepal ostatnio lbem), Pani mu uszka umyla, wybadala i jeszcze smakolyk dala :) Poza tym Dzek sie pobawil z innym psiakami, szkoda tylko, ze na psi tor przeszkod \"amatorow\" nie wpuszczali, ciekawa jestek jak by sobie poradzil :D Elles -> nic sie nie boj, poradzisz sobie znakomicie, ja Ci juz mowilam, jakby co mozesz liczyc na moja pomoc 🌻 Kasiek -> a my sie znamy???? :P:P:P ;) Opowiadaj!!! :D Majorek -> wzielam go na smycz a nie pod pache ;) :D Mala -> studniowka?? w pazdzierniku?? Jak bylo?? przeszedl bol glowki?? Margotko -> ❤️ bedzie dobrze, a nawet jeszcze lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć ludzie :) Znowu ledwo widzę ze zmęczenia. Do 18 na uczelni a jeszcze poszłam do kościoła i trafiłam akurat na różaniec. Wróciłam do domu, zjadłam spagetti i się zabrałam do wymyślania pytań na kartkówkę z treści \"Chłopów\" na poniedziałek. Nie jest to proste muszę wam powiedzieć. Bo pytania muszą być takie, że jak przeczytali tylko bryk to nie będą wiedzieli, no i jeszcze trzeba ustalić punktację i ocenianie. Ciężka praca. Jeszcze mi trochę \"Chłopów\" zostało do przeczytania, więc spadam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć ludzie :) Znowu ledwo widzę ze zmęczenia. Do 18 na uczelni a jeszcze poszłam do kościoła i trafiłam akurat na różaniec. Wróciłam do domu, zjadłam spagetti i się zabrałam do wymyślania pytań na kartkówkę z treści \"Chłopów\" na poniedziałek. Nie jest to proste muszę wam powiedzieć. Bo pytania muszą być takie, że jak przeczytali tylko bryk to nie będą wiedzieli, no i jeszcze trzeba ustalić punktację i ocenianie. Ciężka praca. Jeszcze mi trochę \"Chłopów\" zostało do przeczytania, więc spadam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :)❤️ Tygrysek 🌻 oki, dzieki, jak coś to bede pukać ;) Margotka :)🌻 Nie martw sie, ja też jestem nerwowa. A co do astmy to mam nadzieje ze to nie jest na codzień b. uciążliwe ❤️ Kasiek :D No.. to opowiadaj jak było :) Ja też troche podziębiona i w gardle drapie, piękne ataki kaszlu mam od dwóch dni ale chyba przechodzi :) Air nie bądź jędza, daj proste pytania... ;):D Ja Chłopów nie czytałam bo mnie strasznie początek nudził :P;) Reszta TWA ;) 🌻 A ja oglądam \"Milczenie owiec\" :) Straaaszny film ;) A przedtem \"Show\" i też mi sie podobał.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurka.. ale ani piwka ani chipsów nie mam.... ani czegoś słodkiego..bu buuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Kasiek 🖐️ chyba Cię znam... ;) ;) :P:P więc siadaj i opowiadaj :D wszystko co się działo (oprócz grypy ;) ) Mała baw się dobrze :D i dzięki za flachę na pocieszenie ;) ;) Tygrysek a widzisz :) wiedziałam, że i u Ciebie ładnie będzie ;) no proszę.. hehe a jak z nim tańczyłaś? :D Dawaj chpipsy dawno nie jadłam, chętnie pochrupę:D:D Air kartkówka z Chłopów :):) powodzenia ;) ;) Elles :) hmm to to w tv leci? a Showa też teraz oglądałam :) chociaż już go wczesniej widziałam, nie wiem czy nawet nie w kinie ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w chipsach mialam kupon na kolejna paczka chipsow :D szkoda, ze nie kase :( Elles -> pewnie, zawsze pukaj :D I dzieki za podpowiedz o \"Show\", fajne bylo :D Majorek -> :D Najpierw wskoczyl mi na rece i tak tanczylismy, a potem trzymalam go za przednie lapki i tak sie krecilismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki :D chrup chrup za to będziesz miała następną paczkę a może tam kasa :) hehe właśnie się zastanawiałam czy tak za łapki, czy na rękach :D a co Wam przygrywali ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie.... na dworzu taka mgla lekka jest, pusto, zywej duszy na zewnatrz nie bylo, tylko my, za to halas, okropny :P kilka imprez sie chyab odbywa ale muzyke tylko z jednego mieszkania slychac, a tak to glosy, ale na tyle wyraznie, ze dokladnie slyszalam o czym rozmawiali... dziwne wrazenie... mgla, pusto i glosy .... Majorku -> a jakies wolne grali, nie pamietam co... ;) Hmm moze pozycz drukarke od sasiadow?? Albo ostatecznie wydrkuj gdzies, tj w jakims pkt xero np... pamietam, ze jak oprawialam prace, to mozna bylo tez wtym samym miejscu ja wydrukowac i nawet nie bylo to specjalenie drogie, a xero dobre, kolorowa laserowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys hehe tak w nocy to takie fajne odczucia są :) Z drukarką to tu jest problem, bo jak ostatnio brat miał podanie do wydrukowania to musiałam szukać pomocy u Anioła w pracy ;) Hmm w punkcie to będzie pewnie tyle kosztowało co tusz :) U Anioła jest laserówka, ale czarnobiała.. więc i tak gdzieś te cholerne kolory będzie trzeba wydrukować:) i chyba to w punkcie zrobię - jeśli wszystko inne zawiedzie.. ;) ;) ;) Kurna zawsze coś.. jak drukowałam licencjacką - uff sąsiadka pożyczyła drukarkę :) to się okazało, że się tusz skończył po kilku stronach ;) :) (testowych chyba jeszcze) ;) Kachni 🖐️ co tam u Ciebie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wrocilam bylo cudnie :D musialam zajrzec, bo czekalam na wiesci od Aniola juz je przeczytalam :D no to ide spac :P dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, co za drzemka, nie ma spania, czas sie zabrac do dymania :P:D:D Doby Dien wam pietruszki 🖐️ ... Lubie tu zajrzec, tylu diablic i piekło by mieć chciało... a wszystkie, jako raj sie mienią, słodycz na podniebieniu... a faceci, jak faceci :P Trzymcie sie poscieli :D 🖐️ U nas też bałagan sie nie raz robił... hulała zawierucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam :D ide zaraz na malenki spacerek a potem ... slodkie leniuchowanie :D no to papatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cudna pogoda!!!! Pieso wyciagnal mnie na dluzszy spacerek :) slicznie jest, bardzo cieplo, slonecznie, cudnie :D Dziwny, zdarzaly sie nam takie pomaranczowe text, najlepszy sposob olac :P :) Dobry-> .... Majorek -> ale tej nocy bylo wyjatkowo \"klimatycznie\" przez ta mgielke :) lubie takie klimaty :) Powodzenia z drukarka :) Mala -> a jakas szersza relacja z imprezki?? Milego lenienia sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwile, bo poczatek roku akademickiego nastraja mnie lekko pesymistycznie, a nie chce, zeby na was przeszlo... Akara, bardzo chetnie, ale na razie kiepsko u mnie z kasa...wiec pewnie wczesniej niz w grudniu Cie o to nie poprosze... ...spadam ogladac \"pol zartem pol serio\" 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka -> na mnie już przeszło od przedwczoraj :P Ja oglądam szanse :) TYgrysek ja też lubie mgliste wieczory tylko temp. to by mogła podskoczyć :P;) Dzisiaj u mnie jest tak sobie.. czekam na słońce zeby iść na dłużej z piesem do lasu :) Majorek... te złośliwości rzeczy martwych ech... :P🌻 Kachni toś sie rozgadała, hoho.... :P:D Mała :) Dzień :D a co Ty tak od rana o jednym? :P;) mmm.. słodycz na podniebieniu nono.. :) To znikam... bo mi do kompa sie dobierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie umiem leniuchowac :( wylaczam kompa i odespie reszte tej wspanialej studniowki a szczegoly - swietne jedzenie :D, wspaniala muzyka :D fascynujace towarzystwo i nawet program artystyczny i tyle papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek --> ❤️❤️❤️ heehe... faceci mają fioła na punkcie sprzętu... a mi sie dziwią ze na pkt. kosmetyków i innych fajnych i co najważniejsze przydatnych!! :P dupereli... :P:D Mykam z psem... odreagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek --> ❤️❤️❤️ heehe... faceci mają fioła na punkcie sprzętu... a mi sie dziwią ze na pkt. kosmetyków i innych fajnych i co najważniejsze przydatnych!! :P dupereli... :P:D Mykam z psem... odreagować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> faceci maja swoje zabawki, a my swoje ;) :D Mala -> wyspij sie,wys[ij, snij kolorowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesiu :D Pytania wymyśliłam, punktację też. Chyba nie są za trudne, serio, jak czytali to będą wiedzieli. Byłam dzisiaj na grzybach z moimi rodzicami. Zostałam królem grzybobrania :P Nie kosiliśmy grzybów kosą, ale zebraliśmy wiadro i kawałek koszyka :) Pogoda była piękna, las o świcie w słońcu to jest bajka. Piękna niedziela, jestem zachwycona. Kot mi zrzucił z parapetu taką małą gablotkę, w której mam skamienieliny :( Na szczęście się kamieniom nic nie stało, gablotka się potłukła ale tata ją skleił. Tyle tysięcy lat przetrwały i teraz Fred prawie dał im radę :) Teraz idę lulu żeby na lekcji jutro być świeżą i elokwentną aż do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×