Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobre ranko! (Ona już nie śpi) Borewicz nie wiedział..... bo nie mógł wiedzieć.... (czy ktoś to jeszcze pamięta? - bo u mnie to z rynku wtórnego, dziecko używa, chociaż nie wiem czy widziało choć z pół odcinka) miało być o czym innym, ale wiecie co? właśnie zauważyłam, że: M dziecko dzieci D dziecka dzieci C dziecku dzieciom B dziecko dzieci N dzieckiem dziećmi M dziecku dzieciach W jak tam kto na swoje woła wrrrrrrrrrrrrrrrr Czy ja wogóle do k.nędzy jeszcze istniję??? Jestem już z tymi dziećmi nudna, wiem, sorry, wrócę za chwilę, jak mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema.. Saszka >>..dzieki ze mi humor poprawilas ..bo juz myslalam ze caly dzien bede miala przesrany ..:D Kafeteria >>..a tobie co ??..gorzej ?..czkawke masz ..czy to reakcja na ..Borewicza?:D:D:D No dawaj ten ciag dalszy bo mnie skreca... Aaaa no i ciekawosc mnie zzera jaki to masz ..no ..ile \" F \" ..w plucach ..!:D Kachni ..dalej czekam na ..otwarcie grafik ..! Airek ..poslalam wszystko razem z \"niespodzianka\"..:D Amok >>...dobrze ze jestes ..Ty swoje a Ja..swoje ..wiec powtarzam ..Zycie jest ..P I E K N E ..tylko trzeba widziec ...to na co sie patrzy w cieplych kolorach ..! :) :P Tigre >>..a mnie sie dzis nie chcialo na spacerek ..eee tam ..zimnoooo...!:) Blondi 🖐️ Majorek ..czekam na twoj adres ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się dziś, że cytuję:\"jesteś dorosła, a świrujsz\" koniec cytatu.........buhaha...dobre :0 Cześć Gio...a wiesz, ze kiedyś zamieniłyśmy przypadkiem trzy słowa na tlenie?Wtedy to tlen "ześwirował" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam się dziś, że cytuję:\"jesteś dorosła, a świrujesz\" koniec cytatu.........buhaha...dobre :0 Cześć Gio...a wiesz, ze kiedyś zamieniłyśmy przypadkiem trzy słowa na tlenie?Wtedy to tlen "ześwirował" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLONDI >>..taaa..to chyba bylo troche wiecej jak 3 slowa ..bo ja nigdy sie tak krotko nie wypowiadam ..:D ..a ze swirowaniem to ..mnie juz NIKT nie mowi tak slodko jak do Ciebie ..ze dorosla jestem ..Bardziej w slowach nie przebieraja .. ..\" stara ..a goooopia ..\" !!!:D..krotko i na temat .. ..a powiedzenie takie sie sprawdza ..ze ..\"świr ..świra ..czyli swoj swego ..zawsze znajdzie ..\"..:D Weż na ten przyklad takie ..\" Diably ...pod łóżkiem ..\".. Czy tu ...swoj ..swego nie znalazl..? \" :D Czy tutaj ktos ..noprmalny gadal by z jakims ..\"nienormalnym ..\"?:D Ja musze Znudzonemu zaproponowac nowy temat .. \"..Czuby vel Diably ..pod moim łóżkiem ..mieszkaja ..\" !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra może ze 4 to były słowa ;) Się zastanawiam, że niby taka dorosła jestem, a się zmusić do przeczytania około 60 kartek na egzamin nie mogę :0 Świr czub i głupol jestem :D...aaaalboo Dzień Świra mam he he :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio \"i dlatego codziennie rano dostaje ..bez łeb ..zeby wiedziala ze sie dzien zaczal ..i zeby go nie zmarnowala na ..gooopie gadanie\" - takiej mamy to ze świecą szukać!!!! ma dziewczyna szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada snieg, pada snieg :D Gio, genialny temat na topik!! tzn na nowe lozko :D \"jestem szalona, szalona\" :D albo "zakrecona, zakrecona" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z doskoku ..bo ..dzis znowu na plotnie szaleje .. Szaszka ...ja mysle ze ma szczescie ta moja Kacha ..naprawde .:D Chce w niej wyrobic ( i juz mi sie to udalo od dawna) ..pozytywny stosunek do ..zycia ! Chcialam zeby wiedziala ze jak wstaje i NIC ja nie boli ..to juz ma niesamowite szczescie wiec ..zamiast wstawac do ..\"gory dupą..\"... ..lub w pokurczu jak jakas ..mamałyga ..niech sie zrywa z tysiacem planow do zrealizowania z nadzieja ze chociaz jeden danego dnia uda sie jej..spelnic ..! I to jest sposob na zycie ..żadnych fochow ..przynudzania ..kiedy ..energia rozpiera ..:D Tajger >>> ..claro que si....\".ja jestem ..szalona ..mowie Ci ....i zakrecona ....jestem troche dziwna ..troche ..jakaś inna ..:D ..i chyba nawet baaardzo mi sie to podoba ..:D ..ale tu wiecej podobnych do mnie ..:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm moze teraz bede miala wiecej szczescia c.d. Borewicz..tak to ja poszukiwalam pamietnej niedzieli Gio Kachni,Borewicz..zapewne nie pobije rekordu 95F, bo jestem szczesliwa posiadaczka 75/80B co z duma nosze, nr konta nie pamietam, pin mam 4-cyfrowy, debetu nie posiadam,ale pewnie tylko dlatego ,ze nie moge go miec w BZ wlasnie przymierzalam ciuszki, w przyszla sobote ostatki- brat mnie wyciaga do jeleniej gory a dokladnie do siedlecina na imprezke- a ze zawsze jest wobec mnie szczery to pytam go o zdanie i musze Wam powiedziec ,ze zderzenie z jego szczeroscia czesto bywa bolesne, ale w koncu zdecydowalismy sie na wdzianko dla mnie jutro poniedzialek trzeba sie psychicznie nastwic...ach jeszcze jeden dzien by sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaa wrezscie udalo sie wyslac calosc caluchy- kluchy dla obecnych pod lozkiem i tych , ktorzy sie zapodziali gdzies P.s. czy ja dostane wreszcie Wasze fotki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuchy - kluchy ?? A co to ma znaczyć ? :):):) Pozdrawiam wszytskich, i idę do łóżka :) Wiem, że wczesnie, ale ...w końcu ...no, kolega zyczył mi stosunkowo udanego weekendu i czas te zyczenia spełnić ;) :P :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nooo joł :) Kafeteria jest rzeczywiście bardzo atrakcyjna :) Myślę, że twoje włosy idealnie pasują do twojego typu urody i nie powinnaś mieć pretensji do natury :D Gio ---> dziękuję za niespodziankę :) Zdolna bestia jesteś. Wszystko umiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤......no co tam ? ja własnie 1h temu wstałem :D horera...a ty trzeba znowu iść spać :D o...Kafe...cd nastąpił ;) Blondi ..hihi...widzisz ..kiedyś się musiałas o tym dowiedzieć ;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuffffffffffffffffff dostalam sie mialam cudowny weekend :) wczoraj przyjechal Aniol ;) a dzisiaj po raz ostatni wystapilam jako dyrektor i rozdalam swiadectwa dojrzalosci zaraz potem zostalismy zabrani na fantastyczna impreze pomaturalna :) niedawno wrocilam :D a Aniol pojechal do domku :( - tesknie za Nim juz, chociaz zobaczymy sie we wtorek na moment :D a teraz zaproszenie od 14 lutego bede w stolicy umowilam sie wstepnie z Tygrysem na wtorek - 15 lutego - powiedzmy, ze okolo 18.00 - 18.30 (pewnie gdzies w Centrum) termin jeszcze do dogrania, jesli na to spotkanko wybieralby sie ktos spoza Wwy odezwijcie sie - ja chce w koncu poznac pozostale Diably :) dobrej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...no i koniec weekendu :( Mała ... ja niestety ale się nie załapie na występy w wawce. dobra koniec...spadam ..jutro jade na mazury...a tam wypizd! okropny brrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Dziś nie miałam czasu na kompa :) haha dobre, co? :) i to w niedzielę :D Ale to znaczy, że miałam co robić ;) Najpierw kościółek, a zaraz po nim do sąsiadek z dołu.. i tam się oczywiście zasiedziałam sporo ;) potem do domku i obiad robić.. łoo.. ależ to jest czasochłonne ;) potem zjadłam i z powrotem do sąsiadek na kolejne ploty i śmichy :D No a potem tu :) Nina i jak po wannie i piwku lepiej ? :D Dobry Wieczór ;) :) Kachni :D \"Kupiles ta szynke za 12.99 co ja w TV reklamuja?\" :D:D jakie pytanie ;) Amok🖐️ no jak to nie wiadomo, co z tym zrobić?? - przeczytać! :D:D Kafeteria pewnie użyłaś tego znaczka < z czymś po nim i serwer wziął to za część kodu ;) Mam zdjęcia, ale jeszcze nie oglądałam (nie chciało mi się poczty oglądać, poza tym kafe pierwsza jest :D) Moje dostaniesz jak będę miała wenę na ich przeglądanie.. bo chyba mam jakieś do wysłania dla wszystkich (ale nie pamiętam ;) ) Bore może i nerw przez pms .. zwłaszcza, że jakoś długo już trwa ;) Air zwaliłaś go z biurka?? Ty brutalu... ;) ;) :P Blondi chyba lepsze piwko z kumpelą niż film ;) :P - nie martw się jeszcze będziesz miała dosyćjego puszczania w tv ;) Hmm wiesz.. ja wziełabym ten tekst za komplement.. ;) ;) :P Tyger a u mnie słonko było :) Czy Ty disco polo śpiewasz?? aaaaaa! ;) ;) Saszka biedna Ty zadzieciona 🌼 Gio no przeca się świci od wczoraj na zielono ;) mary_s@tlen.pl taak to dobra nazwa na nowe wyrko :D No dobra.. a jak tak zrobić - żeby wstawać z takim pałerem? tylko mi nie pisz, że od tego walenia po łbie od mamy? ;) :D Kluska :D to ja Ci życzę stosunkowo udanej nocy :) heh ten tekst mi często kumpel serwuje, jak się pytam jak mu dzień/weekend minął :D Mała :) :) 👄 dla niewymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam sobie ten program o Mirian... smieszne ;) biedni faceci, tacy sa napaleni :D aha ja caly czas gram w gierke a dzis przekroczylam 1800 pkt., jestem 17 w drabince na ponad tysiac osob i jestem w Hall of Fame (Galeria Slaw :D) Gio -> pieknie to w slowo ujelas -> wlasnie tak :D Mala -> nie moge sie juz doczekac :D Majorek -> e tam zaraz dysko :P ;) dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, Tigre - zycze udanego spotkania w Wawie :D Ja tez sie nie moge doczekac kolejnego zlotu, ale blagam, o ludzkiej porze: a) roku b) tygodnia c) dnia ;) :D ;) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie lekko suszy :0 jak ja przezyje ten dzien???? Kachni, a moze jestes w stanie dojechac do Wwki np w sobote 19 lutego? bo jesli tak, to mozemy przelozyc (albo spotkac sie po raz drugi ;) ) spadam do pracy dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria, czemu od razu niefortunne ? :) Nie zamierzam się obrażać :P ;) W mordę jeża, zła jestem, bo na dworze na ten cały śnieg pada deszcz, wszystkio się rozpływa i jest obrzydliwie...a jak zapewne zauwżyliście mamy pośmierdziałek, i trzeba wyjść z domu... Życzę Wam ładniejszej pogody 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bleee jaka nieładna pogoda. Wczoraj jeszcze był śnieg, a dzisiaj już deszcz, błoto, bakterie różne się rozmroziły i latają w powietrzu. Biedne dzieci zaczęły ferie i co? Będą w domach siedziały? cóż za niefart. A ja idę teraz do czytelni, muszę znaleźć 11 książek i obawiam się że wyjdę bez żadnej, tak dobrze jest zaopatrzona czytelnia i biblioteka filologii polskiej, tragedia. Miłego dnia wam życzę, może chociaż wy macie słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie chyba wydaje, ze pogoda w Wawie jest spozniona.... u mnie teraz sliczny snieg od rana sypie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda pod psem!! Deszcz leje!!! koszmar, wiedza do egzaminu \"0\" Borewicz >> Ty uważaj sobie, bo ja na rase waszą jestem cięta z racji takiej iż mój samiec tę Warszawę podbija, a ja tu marzne i w samotności siedze :0 Majorek >> nie no piwko jasna sprawa ;), tylko, ze pite było u mnie w domu więc nagrać mogłam, bo oglądać to oczywiście, że nie :P Komplement? Co Ty!! To było kontekście opieprzającym, a jak przestałam marudzić to dostałam następny, że niby obrażona jestem...dogadaj się z facetem przez telefon :0 Spotkania się szykują widzę, no ale ja nie wiem kiedy do Wawki zawitam w końcu...chyba w marcu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria- ło boze!!!! Siedlęcin, jelenia??!! Toż to moje tereny! Kobito kochana :) Ale się porobiło- uła?! To może następny zlot- vel spotkanko w naszych pięknych Sudetach zaplanujemy- chę :) U mnie dziś wszystko szło szybko: od rana trasa do Wrocławia, tam kilka spotkań z Klientami, potem zakupy w Galerii Dominikańskiej, potem droga do domu- lało, sypało na przemian, a teraz to przez okno widze, że chyba lodek sie robi, na drodze- brrrr! Do domu ściągnęłam grubo po 18.00 gdyż trza mi było lodówkę czymś do jedzenia zapełnić, a jako, że mąz nadal jak ta księżniczka tylko w oknie stoi i tęsknie na dwór spogląda...to głodny jest z nudów - che, che :) ja zakupiłam dziś jakieś cholernie drogie cudo zwane L-karnitynką, bo zaczynam sporo ćwiczyć i trenować i mam zamiar spalić to co narosło przez prawie dwa lata nic -ze-sobą-nierobienia.... W maju planuję wakacje- to trza mi jakoś wpełznąc na te plaże :) a słyszeliście zapowiedzi meteorologów na wiosnę i lato? Ma być podobno po 30 stopni!!! A jako, że to ci sami naukowcy co i styczeń przepowiedzieli ciepły to kto wie.... trza garderobe kompletować.... Pozdrawiam serdecznie i rzucam się w wir raportowania i papierkologii stosowanej, gdyż dziś ostatni dzień miesiąca i mam sporo roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria- ło boze!!!! Siedlęcin, jelenia??!! Toż to moje tereny! Kobito kochana :) Ale się porobiło- uła?! To może następny zlot- vel spotkanko w naszych pięknych Sudetach zaplanujemy- chę :) U mnie dziś wszystko szło szybko: od rana trasa do Wrocławia, tam kilka spotkań z Klientami, potem zakupy w Galerii Dominikańskiej, potem droga do domu- lało, sypało na przemian, a teraz to przez okno widze, że chyba lodek sie robi, na drodze- brrrr! Do domu ściągnęłam grubo po 18.00 gdyż trza mi było lodówkę czymś do jedzenia zapełnić, a jako, że mąz nadal jak ta księżniczka tylko w oknie stoi i tęsknie na dwór spogląda...to głodny jest z nudów - che, che :) ja zakupiłam dziś jakieś cholernie drogie cudo zwane L-karnitynką, bo zaczynam sporo ćwiczyć i trenować i mam zamiar spalić to co narosło przez prawie dwa lata nic -ze-sobą-nierobienia.... W maju planuję wakacje- to trza mi jakoś wpełznąc na te plaże :) a słyszeliście zapowiedzi meteorologów na wiosnę i lato? Ma być podobno po 30 stopni!!! A jako, że to ci sami naukowcy co i styczeń przepowiedzieli ciepły to kto wie.... trza garderobe kompletować.... Pozdrawiam serdecznie i rzucam się w wir raportowania i papierkologii stosowanej, gdyż dziś ostatni dzień miesiąca i mam sporo roboty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×