Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Borek ..Elles ..kachni ..mnie juz brzucho ...rozbolalo ze smiechu .. ... jestescie ..po prostu ..naprawdę ..na pewno , jasne ze ..nie ciemne ..ja to wiem ..najnormalniej w swiecie ..nienormalni ... ..wasze teczki niedlugo beda w szwach pekac od ..nowych faktow ..:D ..proponuje ... propozycje nie do odrzucenia ..:D Czas zalozyc ..\"karty stalego klienta pod wyrkiem \".. czyli .kazdy dostanie sztywny jak pal Azjii ..dowod osobisty .. .Czub vel Diabel .. ..bez fotki bo i na co ..najwazniejszy bedzie kolor paska na dokumencie tozsamosci ..od ..blado niebieskiego poprzez roz i czerwony do ziielonego .. ..kolory to stopien ..faza choroby ... ..zielone czuby ..to juz ..najbardziej Czubiaste czuby ...czyli na zielonych papierach ... Od jutra kazdy moze sam ..sie okreslic ..jaki kolor ..dokumentu uwaza ... Dla zielonych ...nagrody ..pozostali musza ..zasluzyc ..! ..błekitni i rozowi ..odpadaja ..albo sie szkolą ..pogłębiają To ja pierwsza ...dla mnie poprosze ..ciemno zielony ...!!! ..ide spać ..musze to przemyślec... Papatki ..kwiatki , bławatki ..całuski , cmokuski ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beze mnie??? (i mam teraz dylemat jak to \"beze mnie\" sie pisze... :P) sie balowalo?? SKANDAL!! To nie zostanie zapomniane, a bardzo porzadnie na nastepnym sabacie obgadane :P Gio -> ha!! (ha a nie cha, cha :P) czyli ja mialam racje z na pewno :D a Twoj slownik klamie... dziwne to wszystko, oj dziwne... :) ja tez poprosze zielony paseczek!! ja tez!! jesli dowodem sa sny to mnie sie tym bardziej nalezy :D Borek -> mam Ci powiedziec co Ci zrobia z rurka?? :> lepiej nie jedz pizy :P Kachni -> widzisz tylko sie pojawilas a rozmowa od razu zeszla z powaznych tematow na pekanie, rozrywanie i gazy wszelakie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry:) Tygrys...no faktycznie ..jakoś ostatnio przesypiasz..imprezy kulturalne na Diabłach, lepiej ..powiedz gdzieś balowała ;)..sny..dowodem ..a jakie! masz sny!? erotyczne odpadają! :D:D Gio...a może te paski ..na kartach wstępu będą z papierka ..lakmusowego, i w zależności od stężenia koloru ( nie mylić z gazem )..ma sie wstęp ..do aktualnej strony:D np. ciemno zielony- wstęp na ostatnią aktualną stronę (post), niebieski-na poprzednią, czerwony-tydzień wstecz, różowy...część I Diabłów ..co :D:D ja tam nie wiem ale tak na oko .. mój ..pasek..to ta zieleń jest tak głęboka ..że aż prawie w czerń wpada:D;):D ciekawe ..czy wszyscy teraz ..będą chcieli ..mieć..zielone papiery:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jeżeli chodzi o zanieczyszczenia gazami to jest też ewidencja dla gazów trujących...mozna spokojnie Borewicza podkablować :P Borewicz...do sklerozy można ci teraz dopisać rozdwojenie jaźni...:P Tajger...poszlałaś z mailami faktycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...szkoły prywatnej nie odpisuje sie w tym roku niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze - ale dysputy :D szkoda, ze mnie nie bylo ;) Gio - jak bede znala zdanie Aniola na temat daty mojego przyjazdu do Wwy, to dam znac :D i juz sie ciesze siedze i ogladam film o ... \'Dynastii\' na Hallmarku uwielbialam ten film :D no to sobie obejrze o nim filmidlo :D moj Aniol siedzi w Krakowie i chodzi do teatru, wiec ja posiedze w Lodzi przed telewizorkiem :D no to wybywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmidlo obejrzalam :P Gio - ja chce szary passport ;) a teraz czas na kapiel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany!! Ludzie, Wy ostatki przed kompem spędziliście? :0 A ja na imprezce :D hihi :P Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszanowanko... wreszcie w domu...w swoim lozeczku i ze swoim jasiem(podusia)...czy to pierwsze symptomy staropanienstwa? dzieki wielkie za fotki...teraz musz szybko zapamietac wasze mordki, bo niestety fotki utrace, bo jutro komp do naprawy \"idzie\" a nie moge ich zapisac, bo czegos tam nie mam, nie wiem czego- brat tak powiedzial, wiec jestem zmuszona mu uwierzyc...w zwiazku z tym, ze kopm do naprawy\"idzie\" to zrobi sie luzniej pod wyrkiem-Gio dobrze napisalam? - nie wiem ile to potrwa, mam nadzieje, ze zdaze sie z Wami pozegnac, bo ferje (1 tydzien) spedzam w Turcji(okazja taka nagle wpadla)-w niedziele wyjezdzam-postaram sie jeszcze zajrzec pod wyrko dlatego nie rozpychajcie sie za bardzo... caluchy+ przytulacze do Was wedruja...przytulacz=bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszanowanko... wreszcie w domu...w swoim lozeczku i ze swoim jasiem(podusia)...czy to pierwsze symptomy staropanienstwa? dzieki wielkie za fotki...teraz musz szybko zapamietac wasze mordki, bo niestety fotki utrace, bo jutro komp do naprawy \"idzie\" a nie moge ich zapisac, bo czegos tam nie mam, nie wiem czego- brat tak powiedzial, wiec jestem zmuszona mu uwierzyc...w zwiazku z tym, ze kopm do naprawy\"idzie\" to zrobi sie luzniej pod wyrkiem-Gio dobrze napisalam? - nie wiem ile to potrwa, mam nadzieje, ze zdaze sie z Wami pozegnac, bo ferje (1 tydzien) spedzam w Turcji(okazja taka nagle wpadla)-w niedziele wyjezdzam-postaram sie jeszcze zajrzec pod wyrko dlatego nie rozpychajcie sie za bardzo... caluchy+ przytulacze do Was wedruja...przytulacz=bonus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszanowanko... wreszcie w domu...w swoim lozeczku i ze swoim jasiem(podusia)...czy to pierwsze symptomy staropanienstwa? dzieki wielkie za fotki...teraz musz szybko zapamietac wasze mordki, bo niestety fotki utrace, bo jutro komp do naprawy \\\"idzie\\\" a nie moge ich zapisac, bo czegos tam nie mam, nie wiem czego- brat tak powiedzial, wiec jestem zmuszona mu uwierzyc...w zwiazku z tym, ze kopm do naprawy\\\"idzie\\\" to zrobi sie luzniej pod wyrkiem-Gio dobrze napisalam? - nie wiem ile to potrwa, mam nadzieje, ze zdaze sie z Wami pozegnac, bo ferje (1 tydzien) spedzam w Turcji(okazja taka nagle wpadla)-w niedziele wyjezdzam-postaram sie jeszcze zajrzec pod wyrko dlatego nie rozpychajcie sie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszanowanko... wreszcie w domu...w swoim lozeczku i ze swoim jasiem(podusia)...czy to pierwsze symptomy staropanienstwa? dzieki wielkie za fotki...teraz musz szybko zapamietac wasze mordki, bo niestety fotki utrace, bo jutro komp do naprawy \\\"idzie\\\" a nie moge ich zapisac, bo czegos tam nie mam, nie wiem czego- brat tak powiedzial, wiec jestem zmuszona mu uwierzyc...w zwiazku z tym, ze kopm do naprawy\\\"idzie\\\" to zrobi sie luzniej pod wyrkiem-Gio dobrze napisalam? - nie wiem ile to potrwa, mam nadzieje, ze zdaze sie z Wami pozegnac, bo ferje (1 tydzien) spedzam w Turcji(okazja taka nagle wpadla)-w niedziele wyjezdzam-postaram sie jeszcze zajrzec pod wyrko dlatego nie rozpychajcie sie za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >>..mnie tez dzis dupsko zmarzlo jak .. g.....o w przeręblu ..!:D mala >>..kombinuj ..i przybywaj ..!:) Kasiek >>..nooo..jedna przynajmniej ktora mnie czyta ..i reaguje pomoca ..!:) Blondi >>.. ale przeciez MY z Borkiem i Kachni ..tez mielismy imprezke odlotowa ..Borek czadu dawal ..ze ho . ho . ho....!:D Borewicz >>.. twoje interpretacje dowodow wstepu = tozsamosci sa tak zawile i skomplikowane ..ze trzeba by miec \" pewnikiem \"..bialy pasek ..zeby to pojac ..!:D Wychodzi na to ze ..wszyscy z innymi kolorami niz odcienie zielonego .. maja ..w y p a d ..z pod wyrka ...na poprzednie strony ..!:D To niby jak mamy sie z nimi komunikowac ..ciagle my \"zieloni\"..mamy sie cafać..???:D Jesli tobie wyszedl kolor ..zielony -prawie czarny ...to jestes poza normą ...normalnosci .. ..wiec przykro mi ale w takim wypadku ...to juz dla Ciebie tylko kaftanik i ..osrodek zamknięty dla ..Diablow ..specjalnej troski ..!:D Pozdrowka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria...sie nie przejmuj, w ten sposób trudno przeoczyć twojego posta ;) mam nadzieje ze mojego maila dostałaś. a nie możesz sobie fotek wysłac na swoja skrzynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria >>.. ty nie kombinuj i nie wymyslaj ..:D Cooo stracisz ?..przeciez ja ci wyslalam fotki mailem wiec masz je jako zalaczniki na zahaslowanym prywatnym koncie tlenu ..To nigdy nie ginie zeby nie wiem jak ci pamiec w dysku wyczyscili .. Co innego gdyby przyszly jako ..pliki i bys je sobie zapisala w folderze ..:D Pamietaj o ..diecie ...:) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie też zimno, zimno bardzo, ale się cieplej ubrałam i było dużo przyjemniej na spacerku. Kafeteria ---> mmm Turcja :) Ale masz fajnie :D ja Ci też wyślę moje zdjęcie, bo na żadnym zlocie nie byłam :( i na zbiorowym diablim zdjęciu mnie nie ma, a moją mordkę też możesz sobie zapisać jak mówi Gio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Monsumowe wesele\" -> bardzo mi sie podobalo :) Dzis mam chyba dzien TV, bo zamierzam jeszcze obejrzec ostatni odcinek Miriam, ciekawa jestem miny zwyciezcy..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale zimno -9 brr..troche mnie dzis nosiło tu i tam,byłem u młodego Borewicza zainstalować mu gierke, jeszcze dzisiaj ..wiem więcej od niego ..ale daje mu rok no może dwa..i sam do niego będę latć po porady, odnośnie kompa :) a i oglądałem teraz film Ja Robot ..hm...fajny film. Gio...mówisz... kaftanik i specjalnej troski...:D:D hm....cos w tym ..chyba jest ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE ..DIABLY... pełna powaga ..potrzebuje POMOCY ...!! Kto wie gdzie jest miasto Pszczyna na slasku ..nie mam pod reka mapy ..kolo czego to jest ..? A moze bardziej wazne dla mnie jest ..czy ktos tam blisko mieszka ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek ..dzieki ..:) ..jasna cholera ..to pod Katowicami .. ..nie mam od wczoraj gg ..nie moge sie polaczyc .. Wiecie co ..ja to se niedlugo w łeb strzele i bedzie po .ptokach ..Czy ja zawsze musze miec najtrudniejsze sprawy na swiecie ..??? Wszystko na mojej bance .. Powiem w skrocie .. Mam bardzo chora ciocie ..(siostre Mamy)..Poza tysiacem chorob w tym ostatnio stracila wzrok na jedno oko .. ..ma tzw..cukrzycowa noge ..czyli ..otwarta rana 10 na 10 cm .. ..miazdzyca ..( noga tylko do amputacji ) ..NIC juz nie pomaga i...stanelam na glowie zeby sie dowiedziec bo dostalam cynk od kogos z Anglii ze to dziala .. ..mianowicie ..jest to jedyne na swiecie lekarstwo ktore calkowicie wyleczy noge .. ..Sluchajcie ..to terapia larwami zielonych much miesozernych ..Nie bede opisywac bo to ..takie sobie ale ..skuteczne ..!!! One te muchy ..sobie ..po tej nodze ..ten tego ..i czyszcza wszysciutko az do wygojenia ..! No i znalazlam ..jest w Polsce ktos ..lekarz ktory sie tym zajmuje prywatnie ..mam adres e- mail ..napisalam ale on mi nie odpowiada .. Jak to ..kużwa zalatwic .. jak sie z nim skontaktowac ..? ..mysle dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehe ale byl w szoku :P a reszta sie cieszyla jak glupi :P Borek -> i jak Ci sie podobal \"I, robot\". fajny filmik :) Gio -> spokojnie, moze gdzies wyjechal na weekend i odpisze Ci w pon.?? nie denerwuj sie.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ... nie bardzo wiem jak Ci pomóc,to nie są moje rejony,ale kolega tam jeżdi ..i jedzie w tym tyg..zadzwonie jutro do Ciebie gdzieś koło 12ej może cos się wymyśli:) spokojna rozczochrana;) Tygrys ..film mi sie podobał ..nie będe ukrywac ..że lubie gre W.S. i filmy z gatunku SF, więc ..to zawsze sa +++:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek .serdeczne .dzieki ..❤️:) ..ja caly czas mysle intensywnie .. Zrobimy tak .. ..poczekam dzien dwa ..moze sie do mnie ten lekarz odezwie .. Chodzi o to zebym mogla z nim pogadac osobiscie i przedstawic sytuacje ..problem najwiekszy jest z tym ze nie bardzo mam jak ewentualnie ciotke tam zawiezc ..i wolalabym sama tam jechac zeby moze to od niego kupic i zastosowac w domu .. Mam adres tej przychodni w Pszczynie gdzie on przyjmuje ..ale nie mam pojecia czy to wizyta prywatna czy na kase chorych ..dla miejscowych .. Gdyby mi sie nie udalo skontaktowac bezposrednio to wtedy potrzebowalabym takiej pomocy zeby ktos tam wdepnąl do tej przychodni i chociaz w rejestracji spytal ..czy ten lekarz rzeczywiscie sie tym zajmuje i jak to dalej zalatwic ..dla osoby z Warszawy .. Sorki ...za prywatne sprawy ...ale zaraz mnie cos tafi ..!!! Bede pisala co sie dowiedzialam ..narazie koledze nie zawracaj glowy ..Moze sie ktos odezwie kto gdzies blisko mieszka ..z naszych diablow .. ..ja musze dzialac na cito ..bo kiepsko jest .. Kachni ..>>.. w tym oku byl (jest )..zespol żółtej plamy ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z nart :) Było po prostu super. Moze nie najezdziłam się tyle co w poprzednich latach, ale atmosfera całego wyjazdu była cudowna. Niedługo będę miała zdjęcia, to moze Wam podeślę, o ile sie na to zdecyduję :P Na razie nie poodpisuję Wam, bo muszę zabrac się za sprzątanie domu, bo po mojej nieobecnosci nie przypomina miejsca, w którym da się mieszkac. Paa Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×