Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Cześć :) Strasznie jestem zjajana dzisiaj. Od rana byłam z mamą w sklepie na zakupach. Kolejka do wędlin ciągnęła się od końca marketu aż do kas, które są z przodu. Mama stała w kolejce, a ja latałam z kartką donosząc resztę towaru z półek. Potem wróciłyśmy do domu, sprzątanie, krojenie, ukręcanie sernika.... Ja już mam dosyć. Wieczorem idę na czuwanie, tak jak Szam wprawiam się w świąteczny nastrój :) Pogoda się pogarsza, ma deszcz padać w święta, ale będzie ciepło, więc nie narzekam. Życzę wam powodzenia w przygotowaniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ..zziajajna ..zjajana ..zabiegana ... Nie wiem kiedy bede wiec juz dzisiaj zycze Wszystkim .. 🌻 ..Zdrowych i Wepolych Swiat Wielkanocnych ..oraz mokrego Smingusa Dyngusa.... 🌻 ............................ ❤️.............................................. mala >>... maila otrzymalam , ale musze niestety ci odmowic .. ..pisalam dwa dni wczesniej ze z powodu ..totalnego braku czasu ..nie jestem w stanie robic ..dokladnych opisow numerologicznych Tigre podala stronke na ktorej wpisuje sie swoje dane i ..jest opis .. Ja moge tylko cos podpowiedziec ..wyjasnic ..na biezaco na Diablach ..:) Mysle ze sie nie obrazisz .. Pozatym nie bede przynudzac ... mam problemy w domu ..powazne .. ..wiec i stracilam wene na pisanie .. w dobrym humorze ..! Swieta beda dla mnie wiecej ..przeplakane jak wesole ..taaakie zycie ..😭 nie mam na nic wplywu ..i to mnie dobija .. Bardzo dziekuje wszystkim za kartki swiateczne ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły dzień, kupiłam sobie marynarke sztruksową więc wyjątkowo bede na topie ;) druga połowa dnia już mniej ciekawa...gary i gary... ja to bym zrobiła rewolucje w świętach...zarządziłabym wyjście z kuchni, wyłączenie telewizorów i przyjemne spędzanie tego czasu... co by potem nie mówić że świeta to tylko męczą... ludzie ciągle narzekają że to męczace a nic nie robią żeby to zmienić... jak już bede na swoim to zrobie taką rewolucje :D Gio...mam nadzieje że choć na chwile odetchniesz od kłopotów, pewne rzeczy czasem trzeba przeczekać jeśli się na nie nie ma wpływu...chociaż rozumiem że to jest dobijające...mam nadzieje ze chociaz wiosna bedzie ci sprzyjać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiezyc znow znkila za chmurami... ale dzis zdazylam sie na niego napatrzec... prawie godzine.... lubie ksiezyc.... a ja nie bede wysylac kartke swiatecznych, nie obraz sie tylko za to... ja Was lubie i nie musze tego tylko przy specjalnej okazji mowic ;) ale za wszystkie karteczki slicznie dziekuje :) Gio -> badzcie silni ❤️ widac tak mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam z pracy, jem - pisząc do Was - rybę po grecku, którą teściowa wczoraj przywiozła (mniam). O świętach pomyślę jutro, najpierwe sterta garów z całej doby... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja uważam święta za rozpoczęte. Wróciłam z czuwania, które mnie zawsze przenosi po całodziennych przygotowaniach w sferę duchową świąt Wielkiejnocy. Wam życzę kochane moje Diabły tego samego. Zwolnienia w biegu, chwili zadumy, czasu spędzonego z bliskimi i dużo miłości. PS. Również serdeczne dzięki za wszystkie kartki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..i siemanka z ranka;)...tak sobie czytam ..Was..strona po stronie ..i się zastanawiam ..co to za topik ;):D jakies numerki,bluszcze..\"baby jagi\"..Gio wróży z Teletygodnia;)...no ii, to że każdy z nas, ma u Gio teczke to wiemy .. ale i wiemy juz też, że mamy te teczki ponumerowane;) ale jak to przetrawie ..to cos skrobne ;):D wszystkiego jeszcze nie czytałem ..ale nadrobie.:) widzę że wszyscy juz prawie ..posprzątali ..i święta ..prawie gotowe....no a ja, jutro od rana..zawijam rękawy ..i biorę sie za robote ..może jeszcze jajka ..uda sie poświęcić;) pozdrowionka dla wsztstkich :):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 🌻 Pogodnych Swiat Wszystkim :) A Borewiczowi - udanych jaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy już odeszłam od garów...obejrzałam film \"Pan od muzyki\"...naprawde niezwykły... dzieki za życzenia ktore od Was dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mgla jest.... prawie nic nie widac.... we mgle Wam porannie macham 🖐️ i niczym czerwony kapture, tyle , ze bez kapturka ;) z koszyczkiem wedruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem ..ino sprzątałem i oficjalnie juz mam dość!:D..a teraz/zaraz ..laba ..bo ..na tvn będą \"goście goście2\" z J.Reno Gio ..normalnie ..kopne Cie w kostkę, co znaczy nie będę przynudzać?! mów co się stalo !?! a od czego my to jesteśmy ??co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z poprzednikiem, jak nie chcesz \"w całą Polskę\", co ja mówię , w cały świat, to rozsyłką na meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe dzieci - mały kłopot.... a za dużymi przyjdzie nam tęsknić, i pusto w domu... Kolejny etap w życiu, ale mam nadzieję że wszystko jest dla ludzi... Kiedy znowu przyjedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Wszystkim bez wyjątku: spokojnych, radosnych świat ! Gio... sle pozytywne fluidki, moze ci sie na cos przydadza.. Sciskam cie goraco i mam nadzieje ze nie beda przeplakane...te swieta... A czy wy wiecie ze dzis przestawiamy zegarki? Znaczy w nocy ... I spimy o godzine krocej! Buuuuu A ja mam jutro nagly nalot rodzinki na wczesnym sniadaniu, beda po 8.00 (!) wiec to oznacza, ze ...ze musze wstac skoro swit! Trudno- dam rade! :) Potem odespie :) acha- obejrzalam dzis Constatine z Keanu... i nie rozumiem skad ta krytyka w recenzjach, ktore mialam okazje poczytac. To rola wymarzona dla Keanu, zagral swietnie, filmik fajny do obejrzenia i ...tyle. Nie nastawialam sie na jakies przeslania i innowacje. Podobal mi sie motyw z LU i z wyciagnieciem raka pluc z ..pluc... Pozdrawiam i spadam- teraz na tapecie mam \" Za wszelka cene\" z H. Swank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was swiatecznie... Niech Wam mili bedzie wiosennie,slonecznie, swiatecznie!Niech ciesza Wasze slepka kolorowe pisanki i wielkanocne baranki.Niech sie w Smingus Dyngus woda wiadrami na Was leje, a wielkanocny Zajac przyniesie milosci,radosci,usmiechu i samych slonecznych chwil wiele.... troche mnie u Was nie bylo...przyznaje sie,ze jeszcze nie nadrobilam zaleglosci...czuje sie w obowiazku wyjasnic moja niebytnosc pod lozkiem...pewnie to banalne, ale ostnio bylam zawalona praca(jeszcze jestem), a jak mialam wolna chwile to latalam po lekarzach...juz mi rece opadaja...teraz przypomnialao mi sie jedno zdanko wypowiedziane przez takiego \"super lekarza\", to jego recepta: ZIEMIA WSZYSTKO WYCIAGNIE!!!....kierujac sie jego slowami mysle,ze juz nie ma dla mnie ratunku...ha ha...ale z drugiej stony, inne powiedzenie mowi,ze ZLEGO ...wiecie jak dalej leci...to co wezmiecie mnie czy nie? ha ha ciekawa jestem Waszych odpowiedzi POZDRAWIAM,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ..wlasciwie moje swieta juz sie skonczyly ..Bylam dzis u Mamy ..i pomimo ze sie narobila ..NIC nie jadlam ..cala walowke zabralam do domu ..Nie moge patrzec na jedzenie .. Nie bylam w kosciele z palemka ..nie bylam z ..koszyczkiem ..nie pojde jutro i w ogole chyba juz nigdy nie pojde do kosciola ..chyba ze ..bede musiala .. Kasia mnie prosi zebym jutro poszla z nia na Msze ..ale nie mam zamiaru isc i ryczec ..w Swiatecznym ..ALLELUJA ... Jestem klebek nerwow ..i chce ..tylko spac ... Dziekuje wszystkim ..za pocieszanie i cieple slowa .. Mam nadzieje ze czas .. ..zlagodzi ..zal i .. przyniesie nowa nadzieje ..ze moje dziecko tez bedzie jeszcze szczesliwe .. Borewicz >>.. akurat nie najlepszy moment na moje \"smutki\" . Jest czas Swiat i kazdy ma radosc z tego powodu .. Ale znalazl sie czlowiek ..ktory z premedytacja ten czas wybral zeby naszej rodzince ..zadac bol .. wiec nie mamy Wesolych Swiat .. Jeszcze raz dziekuje wszystkim za kartki ..jak otworzylam konto to ..wymieklam .. :) Chyba mnie lubicie ..tak jak Ja ..WAS ...i to jedyna pociecha ...:) Nie byla w stanie w tym roku wysylac kartek ..dlatego skladalam wszystkim ogolne zyczenia .. Wiecie jaki Tygrysek jest kochany .. Ona upiekla babeczki i chciala mi je przyniesc ..pod sam blok ..specjalnie dla mnie wzielaby 2 babeczki i Dzekusia na spacerek i mi przyniosla ..:) 👄 Niestety caly dzien od rana mialam na najwyzszych obritach ..ale dla mnie liczy sie sam fakt ..ze to wymyslila ..:) Kafeteria >>..Ja cie biore ..\" w ciemno \"\" Ale czy to znaczy zesmy ..samo zlo ..??? My tylko mamy Diabelskie poczucie humoru ..:) ( szczegolnie ..ja ..dzisiaj ..) Zycze milego spedzania czasu swiatecznego w gronie rodzinki i kochanych osob ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przedswiąteczną przerwę i trochę Was zaniedbałam, więc nie chce mi się pisac komentarzy do wszystkiego. Widzę tylko, ze wróciła Majorek i Kluseczka. Powiem Wam, ze jakos mi Was brakowało, tyle ze o Majorku to wiedziałam cos od Małej, bo pisała, ale o Klusce nic... i się martwiłam :) Dla tych, dla których nie poszły zyczenia mailem (np. dla Kachni, Kafeterii czy dla .........) ale i w ogole dla wszystkich Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego lub jak kto woli Wielkanocnych or Jajcanych chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam, byscie spędzili te swięta w zdrowiu i szczęsciu w rodzinnej atmosferze z bliskimi , by wszystkie spory w tym dniu zamilkły. Dla tych \"bardziej katolickich\" życzę błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. A reszta zyczeń trochę na wesoło : \"Wesołego królika, co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego, kurcze, najlepszego !\" A no i zapomniałabym o Poniedziałku Więc zyczę Wam, zeby zlali tych z Was, co chcą być mokrzy, a tych co nie chcą , zostawili w spokoju PS. Kiedys dostałam przypadkiem od kogos sms-a w którym było takie polecenie, bym malowała jajka wszystkie bez wyjątku : i te z majtek i te z wrzątku Więc jak ktos chce, to jemu tego tez zyczę Idę spać :) Bo muszę wstac o 5, bo się na rezurekcję wybieram, a ze na dodatek jest przestawienie czasu :( to juz w domu wszystkie zegarki przestawiłam i mam 00.24, co oznacza, ze zostało mi tylko 4.5 godz. snu..... 😘 buziak jajcany dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ------------------------------
Siemak wam wszystkim u mnie też diabeł mieszka pod łóżkiem.........:)niedawno znalazłam tą stronkę z tym forum nawet niektóre tematy pomagają ale poszczególne uuuuuu.....:):):):):)Ale wasze forum jest całkie całkie i czytałam że pierwsza część tego topiku powstała 20 czegośc 2003 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrzy jesteście ta najnowsza część powstała niedawno a już jest ponad 1000 wypowiedzi kurcze trzeba mieć głowę żeby wymyślić tak idealny topik tylko np. nie rozumiem o czym tutaj można pisać .........................................................................................chyba nie o tym że u kogoś pod łóżkiem mieszka diabeł??? no mam nadzieję że nie oczywiście takie przypadki sie zdarzają ale chyba nie u was......................nie pytałam bym o czym tu gadacie gdsyby była możliwość przeczytaniawszystkich wypowiedzi no ale sami widzicie jak to jest z tak"modnym"topikiem nawet przeczytać 10 nie zdążyłam bo nowe dochodziły i doszłam do wniosku że to na nic no ale fajnie że istnieją tacy ludzie jak ZNUDZONYCEZURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!FAJNIE ŻE JEST TAKI TOPIK NA KTÓRYM NIE MA O CZYM GADAĆ!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego jajeczka i wesolego baranka :) ja juz po sniadanku.... qrcze szkoda, ze pogoda chlodnawa, bo bym wziela psa na mega dlugi spacer a tak wezme tylko na dlugi :P trzeba sie przejsc zanim brat z rodzinka sie zwali ;) Pomaranoczwe kropeczki, nasz topik jest o wszystkim......... piszesz co chcesz..... co myslisz, jaki mialas dzien... na co masz ochote :) jak mas zklopot to piszesz, a my Cie pocieszymy :) a jak jestes radosna, to sie podziel z nami swoja radoscia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już po śniadanku...i nie wiem co robić...nudze się... taka jest wada świąt... zabrałabym sie za prace mgr ale nie wypada :D wiec pewnie wyjde na spacerek tak jak Tajger... miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) ! Sniadanko dawno zjedzone, najadlam sie po uszy szczegolnie faszerowanymi jajcami z tunczykiem, szyneczka i roznymi takimi...mniam! Potem pojechalismy z moim tata i D. na cmentarz do mamuni...potem do siostry, potem zaliczylismy piekny spacer po podgorskich lasach :) Lubie takie Swieta :) Za 2 godzinki mkniemy do naszych znajomych pod Urzad Stanu Cywilnego, bo maja tam dzis skromna uroczystosc ,a potem wracamy i ogladamy E.T !! Czy jest jeszcze ktos kto tak jak ja nie ogladal tego filmu ani razu??!! wszyscy sie ze mnie smieja i pytaja jak sie uchowalam, bez ogladania filmu o E.T, ale to szczera prawda. Pozdrawiam was kochani i zmykam po serniczek na zimno z mnostwem galaretki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, jest, moje chłopisko, ale nie to mnie dziwi najbardziej - tylko to, że nie ma \"iskierki\", żeby to nadrobić... i teraz też nie poogląda, bo pojechali z mamą z obiadem do ciotki do szpitala. Jakby wszystkiego było mało, nasza 80-letnia cioteczka dorobiła się gruźlicy (tak, prątkującej gruźlicy, dobrze przeczytaliście), waży 35 kg, nie je (z początkiem brania leków to podobno normalne) i żegna się z nami codziennie. Nie da sobie wytłumaczyć, że to akurat nie leży w gestii ani jej, ani naszej, ani lekarzy - kto wie cio jej jeszcze pisane? (rodzina jest \"długowieczna\"). Kafeteria - nie nadrabiaj czytania, tu człowiek ledwie nadązy bieżące czytać, a co dopiero tyły... jak w życiu codziennym. też tak macie, że jak tylko coś się odłoży \"na potem\" to już nie ma szans do tego wrócić? Dzięki wielkie za wszystkie świąteczne życzenia!! Ja nie wysyłałam, nie czuję jeszcze w sobie takiej mobilizacji, ale... jest coraz lepiej :) Gio, nie wiem czy to to o czym myślę, ale to jego życie i tu mu nie pomożesz... ten kawałek musi przejść sam. Jest już duży. Wiem, łatwo się mówi, mamie zawsze ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff bycie ciocia to nie lada wyzwanie...... za to zamaist siedziec przy stole brykalam z dzieciakami po placu zabaw :) Nina -> ja tez nigdy nie widzialam E.T. ale nie bylo mi dane obejrzec calego, bo dziecia sie znudzilo, a ze slonce za oknem to poszlysmy szalec na dwor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ do..pomaranczowych kropek >>.. strasznie dziwnie napisny post .. ..trudno zrozumiec o co chodzi .. ..\"..to fajnie ze jest taki temat na ktorym nie ma o czym gadac ..\" ..??? ...ale MY mamy o czym GADAC ..!!!! :) ..a Znudzony jest naszym Naczelnym i jest super ze \"jest taki czlowiek \" .i z calym szacunkiem dla SZEFA ...ale ON by bez nas ..sam ..chyba nie mial z kim gadac ..:) Co to za fabryka ..gdzie jest sam Dyrektor ..musza byc tez \"ludzie do roboty\" ..zeby sie ..b y z n e s s ..krecil..! A ja od samego rana komorki z reki nie wyjmuje ..Pisze prawie non -stop z netu a odbieram tylko sygnalki ..To narazie taka terapia podtrzymujaca na duchu ..dla mnie rowniez zebym nie odswirowala . Os rana ..ciag dalszy ..mowie ..mowie ..pisze ..tlumacze .. ..chyba sie juz wyeksploatowalam .. Saszka ..to prawda ..ze to jego zycie i jego problem ..ale dla mnie to wszystko = ..moje ..!!! I pomoge ..na tyle ile potrafie ..musze pomoc ..bo kto mu pomoze jak nie ja ..? :) Ja najlepiej wiem co mu powiedziec zeby dotarlo.. Nie obzerac sie tak ..bo potem bedziecie sie odchudzac ..:) Cala lodowka zarcia a ja ...wszystko mi w gardle stoi ..nawet glodu nie czuje ..:) Ciekawe o ktorej w nocy mnie tak scisnie ze ..sie napakuje ..jak chomik na zapas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry wieczór wszystkim :) U mnie święta super hiper. Śniadanie na pułk wojska a były 4 osoby :P Potem spacer , bardzo miło i w ogóle, tylko że strasznie zimno i lekki deszczyk. Ale mimo tego bardzo miło. A po południu gromada 9 osób u nas w domku, i znowu jedzonko i gadanie, przekrzykiwanie się, jak we włoskiej rodzinie :) Nina ---> ja nie widziałam nigdy w życiu E.T. :D i znam to: \"jak ty mogłaś nie widzieć tego filmu\", tak się często zdarza z różnymi :) Kafeteria ---> to jak ta ziemia wyciąga chorobę, to może powinnaś się zakopać w ziemi aż pod szyję i tak posiedzieć :D A tak serio, to obcowanie z nami nie wiem czy ci pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi :) kropki ---> jak to temat, na którym nie ma o czym gadać. Gdybyśmy nie mieli o czym gadać to by nie było 1500 wpisów. Gio ---> ❤️ 👄 🌻 alleluja i do przodu - pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z okazji świąt...nie nie jem...bo ja to zawsze na odwrót niż wszyscy ;) ale za to byłam na długim spacerze... Gio...rodzice mogą pomóc i napewno ci sie uda (bo siłe \"docierania\" masz wielką) ale i tak wszystko człowiek musi przeżyć sam w sobie...trzym sie cieplutko 🌼 Air...no jak we włoskiej rodzinie to ja już sobie wyobrażam co sie działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×