Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dzis jestem niebezpieczna i jakbym zaczęła pisac, to jeszcze bym obraziła 50 % Polaków, wiec napiszę tylko \"dobranoc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich.🖐️ 👄 Mam takie zaleglosci ze chyba nie do odrobienia. Kluska pozdrowienia dla mamy i powiec jej ze myslimy o niej i zyczymy jej szybkiego wyzdrowienia. 🌼 Czarny Kot 🖐️ i wytamy pod lozkiem :D Nie bac takie tajemniczy i napisz pare slow o sobie. Borewicz po takiej zabawie z pedalami (dwoma) kazdego by tylek bolal :D, dlatego moj rower nie ma pedalow :) Air przekaz zyczenia dla rodzicow, 25 lat to siwetny przyklad dla nas :) No werszcie glowny etap remontu suteryny zakonczony. Zostalo mi tylko zainstalowac nowy kominek no i calosc powmalowac, bo na razie wiekszosc jest pomoalowana farba podkladowa. Nie mam jeszcze zadnych dekoracji, jedynie barek jest w miare skonczony. Ogrod jest w miare otwarty, za wyjatkiem fontanny, basenu i strumyka. Basen otwieram zwykle pod koniec maja, strumyk mam zamiar przebudowac i powiekszyc, a fontanne uruchomie za tydzien. W pracy mam troche zajecia z poznawaniem sterowania wszystkich maszyn, a 10 maja lece do NY na jeden dzien gdzie jestem oddelegowany z pracy na jakies spotanie/konferencje :D, mysleli ze mnie tym uszczesliwia, a to tylko jeden dzien. W ogrodzie pelno ptakow, a takie glodne ze ciagle musze dosypywac dla nich jedzonko, ale uwielbiamy te ich spiewy i obserwowac jak sie zalecaja do siebie. Wiewiorki tez sie maja teraz ku sobie, a te to dopiero wyprawiaja...:D Pozdrawiam wszystkich pominietych i cala reszte. Gio ty jestes nie do zajechania :D 🌼 majorek nie trzymalem kciukow bo sie zagapilem, ale teraz nadrabiam :D Tygrysek, jak tak dalej pojdzie to jeszcze zostaniesz gwiazda filmowa :D czego ci z calego serca zycze saszka pozdrowienia dla Benio i ucalowania :D Kachni ja tez chce zdjecia, prosze!!!! Gio wysylaj do mnie, ja czekam :) Ninka ja uwielbiam nalesniki mniam, mniam, oddal bym za nie wszystko :) a usmiechalas sie kamery? :D Fajnie miec ogrod ale i trzeba lubiec w nim pracowac. Ale jaka przyjemnos jest sie potem napic kawki :) mala to ty taki pracus jak ja. kasiek z taka pracowitoscia, wroze ci swietlana przyszlosc :) elles u nas jeszcze nie padal snieg, ale nie wykluczone ze tez sie moze przytrafic :O szam wysylaj zdjecia, z komuni tez. Jestem pomijany, wszyscy dostaja, a ja nie :O Asia_M u mnie tez ostatnio wiele sprzatania po remoncie w suterynie, znam to. :D Margot 🖐️ jak sie maja sprawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chora.... tzn zaczynam byc, wiec dzielnie walcze, bo nie zamierzam chorowac w dlugi weekend!! o nie!!!!!!!! Air -> powiem publicznie, FANTASTYCZNA mam fryzure :) Asienko -> 🌻 Elles => poprosze o kawalek ciacha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, wow, ty tak z głowy to wszystko po kolei i bez błędów-co-komu czy miałeś ściągę? To się nazywa gospodarz, niby go nie ma, ale jak się pojawiła nowa duszyczka do przepytania tood razu na posterunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim 🖐️ Jak sie miewacie? Ja troszke jestem ostatnio zajeta moim nowym hobby :D i doslownie na nic nie mam czasu :D Wszystkie obowiazki poszly w kat :D Znudzony - nie mam Twojego adresu :( Jesli jakas dobra duszyczka mi podesle, to oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na wschód słońca
pozdrawiam fajne towarzystwo, kiedyś poczytam sobie trochę więcej Waszych wpisów. Przeczytałam troszkę i podoba mi się u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich zainteresowanych: przygotowania do komunii w toku, niemało przy tym zachodu, ale cóż...dzisiaj idziemy z Zuzią na poszukiwania butów i rajstop...w weekend jade zaplacic za impreze obiadowa po komunii. Juz dzis martwie sie czy uda mi sie z koscielnmi staruszkami wywalczyc miejsce by widziec moja corke przystepujaca do komunii:-O, moze sie uda. poza tym niewiele bedzie rodziny, z roznych wzgledów, ale nic to...zdjęcia dopiero po komunii, czyli 16 bo dopiero wtedy bede mogla przeslac wybrane;-) Tygrysek, czy Ty wiesz, ze w sobote byla jakas parada motorowa? wyszlismy sobie z moim I. na Jana Pawła, a tam jechaly motory, całą jedną nitką same motory...!!!!! było ich kilka tysięcy, bo orzejezdzały przed nami przez ponad 20 minut, wyobraz sobie jaki byl halas. niektore zupelnie zwykle ale byly tez takie ze mozg staje!!!! cos niesamowitego!!!!!! niestety nie mielismy aparatu i sie dostalo mojemu I. ze nie nosi sprzetu bez przerwy przy sobie...cos niesamowitego. oczywiscie pelno policji i ruch zablokowany we wszystkich kierunkach, co by te motory mogly przejechac. myslalam ze cos o tym w prasie napisza, ale nie znalazlam, wiec nie wiem z jakiej to bylo okazji.... Zuzia spotkala sie z Rozia (sic), ale z wizyty u niej przyjechala zmeczona. rozia jak to zwykle, gdy mnie nie ma w poblizu, zdolala Zuzi powiedziec ze ma mnostwo przyjaciolek i ze Zuzia nie jest wcale ta najlepsza, wiec mi sie dziecie wczoraj mocno rozkleilo...:-( poza tym, rodzice rozi bez zadnej zenady strasznie sie klocili i wydzierali na siebie, a Zuzia nie jest do tego przyzwyczajona.... dla nas weekend byl spokojny, czekam na pieniadze, bo mam mnostwo spraw do zalatwienia, oby mi sie kasa nie skonczyla w polowie miesiaca, ehhh.... za oknem slonko, ale niestety zimno, brrrr pozdrowienia dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony ----> dziękuję, pozdrowienia przekażę rodzicom :) A swoją drogą to jak ty jeździsz na rowerze bez pedałów? :P hehe Mała ---> już ci wysyłam zdjęcia Ja was wszystkich mocno gorąco pozdrawiam i znikam do pisania ostatniego :D tralala rozdziału magisterki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasmarkany ale dzien dobry!! :D Air -> pisz, pisz... :D Szam -> wiem!!! w ten weekendu bylo otwarcie sezonu motocyklowego na bemowie!!!! niestety nie bylam...... ech kolega kolegi ;) mial kupic motor i mnie ze soba zabrac ale nie kupil, wiec... :( Znudzony -> wow ale post :) ja Ci raz jeszcze przypominam, ze basen bez ratownika dzialac nie moze :P a gwiazda filmowa nie chce byc, to nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...ja też w toku magisterskich szaleństw...jak miałam wielką chęć pisać to mój promotor mowił ze ja sie strasznie śpiesze...a teraz co...karze mi oddać prace na długi weekend...i jak tu w tydzień nadrobić takie wcześniejsze lenistwo...kiedy ja jeszcze mam do przetłumaczenia mnóstwo artukułów z angielskiego a że po angielsku to ja se radze tak sobie to raczej nie dam rady Znudzony...no częściej rób takie naloty ;) jeżeli chodzi o pracowitośc to ja nie wiem co to jest :D dobra, spadam do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.... nadal mam nie najlepszy humor.... dzis skoczyłam na jakis konkursik, więc polowy lekcji nie miałam i wcale zmęczona nie jestem, więc troszkę się rozpiszę... Znudzony ---> rzadko zaglądasz, ale jak przyjdziesz, to wpisujesz się porządnie... Hmmm.... a skoro był remont sutereny, to czekam na zdjęcia Tygrysek ---> Nie wiem z jakich przyczyn, ale Twój znajomy nie odpisuje. Hmmm.. moze nie czyta maili od nieznajomych, nie chce mu się pisac albo.. moj angielski tak zle wypadł Choc... chyba nie było tak zle... bo to przeciez proste rzeczy tam pisałam... a z ludzmi w miarę się dogaduję... No nie wiem... jakbys mogła się go podpytac o co chodzi, to wiesz A tak w ogóle, to zyczę powrotu do zdrowia 😘 Kachni --> a jakież to nowe hobby masz ? Saszka --> hmmm.... jesli przygotowujesz komunię, to musisz zabiegana byc... Pozdrów Zuzię, bo z twoich opowiesci wynika, ze to przesłodka dziewczynka.. A skoro mowa juz o komunii, to ja pamiętam, ze mi rodzice za małe buty kupili i myslalam, ze nie wytrzymam... więc pamiętaj, ze lepiej ciut za duze niz za małe kasiek ---> w imieniu diabłów i swoim zyczę cierpliwosci, pracowitosci i niezłego tempa Pozdrawiam, aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) witam po weekendzie :) i miłej słonecznej niedzieli (wybrałam się na spacer przez łąki do babci i tak samo wróciłam ;) ). Air a dużo ludzi było na tej imrezie rodziców? :) Coś i mi możesz podesłać :) Życzę miłego pisania i szybkiego skończenia pracy :) Elles oj smaka mi tym ciastem narobiłaś.. a ja ostatnio na takie rzeczy mam większą ochotę ;) O i nie było wizyt rodzinki? czyżbyś kartkę, że nieczynne wywiesiła ? :D ;) :P Mała i jak aparacik służy? :D Tak tak zapakuj osobiście :D hehe pobawisz się w pacjenta i panią doktor ;) ;) :P Asia jakby co, to tu gdzieś widły leżą, ewentualnie koparka na doły, więc możesz sobie ulżyć :D :P Znudzony :) remont wre :) Jest taki film Statek miłości, a Wy macie ogród miłości :D pocykaj troszkę te ogrodowe amory :) Tygrys mam nadzieję, że już wracasz do zdrowia ;) ;) Bore uważaj z tym wpadaniem, hihi :P Kachni ;) ile już narobiłaś zdjęć? :) Saszka :D Szam łooł to miałaś niezły motorowy szoł :D No cóż.. jesli chodzi o Rózię, to chyba wyjdzie tak jak kiedyś tam pisaliśmy, że niestety Ziuzia sama zauważy (i już zauważyła) pewne rzeczy i kto wie, czy powoli nie ograniczy kontaktu jeszcze bardziej 🌼 Kasiek widzę, że mamy kolejną pisarkę (czyli podtrzymującą tą już tradycję pisania mgr ;) ) :D Życzę weny i naskrobania ile trzeba dla promotora. A co tłumaczysz z angielskiego? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrr moj nos!!!! wygladam jak... jak.... jak Rudolf Czerwononosy Renifer :P Asienko, on bardzo duzo i czesto podrozuje, wiec moze nie dostepu do Netu i dlatego nie odpisuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - dzieki za zdjatka :) sliczne :) no i ... pa :P jestem zjechana na maksa :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> no własnie, dobrze ze mi podpowiedziałas z tymi widłami, to jakies znajdę sobie dopasowane do mnie i będę miała :D A co by nie... więc proszę się strzec, jak mnie dopadnie zły humor.... A jak komuś krzywdę zrobię tymi widłami, to powiem, ze to Ty mnie namówiłas :P Idę więc szukac wideł.... hej ho, hej ho.. po widły by się szło... Tygrysek ---> Rudolf był bardzo sympatycznym reniferem, czemu więc nie podoba Ci się nowy image ? A co do znajomego, to nie wpadłam na tą opcję.... tez bym sobie po podróżowała....... taaa.... AIR ---> a ja zdjęc nie dostałam, a Mała się chwali ze coś ma... ładnie to tak ? Pozegnam się z Wami juz teraz, bo dzis juz do was nie zajrzę.... Dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> no własnie, dobrze ze mi podpowiedziałas z tymi widłami, to jakies znajdę sobie dopasowane do mnie i będę miała :D A co by nie... więc proszę się strzec, jak mnie dopadnie zły humor.... A jak komuś krzywdę zrobię tymi widłami, to powiem, ze to Ty mnie namówiłas :P Idę więc szukac wideł.... hej ho, hej ho.. po widły by się szło... Tygrysek ---> Rudolf był bardzo sympatycznym reniferem, czemu więc nie podoba Ci się nowy image ? A co do znajomego, to nie wpadłam na tą opcję.... tez bym sobie po podróżowała....... taaa.... AIR ---> a ja zdjęc nie dostałam, a Mała się chwali ze coś ma... ładnie to tak ? Pozegnam się z Wami juz teraz, bo dzis juz do was nie zajrzę.... Dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> osób było 25 osób :) Zdjęcia wysłałam. Tobie Asieńka też wysłałam, co bys nie była na mnie zła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otworzyłam stronę odpowiedzi i zapomniałam o tym :) Tygrys biedaczko, ale ja Cię rozumiem, bo mnie alergia, jak to w domu, znowu dopadła ;) Mała 🖐️ Asia :D:D hmm jakby co.. to się smołą zaklajstruje i nie będzie widać, że coś komuś... ;) Air dzięki, zdjęcia dostałam, ale jeszcze nie oglądałam (tak samo jak tamtym kwiatów ;) ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air...no ja generalnie tez mogłabym być zła ( ;) ) że mi nie wysłałaś ale nie bede bo chyba jeszcze nic straconego :) jeszcze jeden rozdział dziś a już nie widze na oczy Majorek...musze tłumaczyć artykuły dotyczące takiego urządzenia które wykorzystywałam w pracy...właściwie to musze mieć po 3 zdania z każdego artykułu ale z tłumaczeniem to ja sie nieźle nagimnastykuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, przygotowuję komunię, a pozdrowienia dla Zuzi - jak najbardziej! Szam, pozdrów proszę Zuzię ode mnie! :) Szatkę odbieramy jutro, biała ze złotymi obszyciami i złotym sznurem. Nie dało się dla niego porzyczyć, bo wszystkie miały za krótkie nogawki i rękawy (a jak nie to się mógł 2xspodniami owinąć:) taką mam chudą i długą szprotkę) Pytałam krawcowej o buty - jakie do tego, mówi że kupują białe ale to jednorazowy zakup w przypadku chłopaka więc lepiej brązowe - pasują do tch złotych deseni. Na co Bartek zaraz po wyjściu burknął, że ma świetne Vansy i zadnych innych butów nie założy, nawet z powodu komunii. A powiedział to takim tonem, jakby chciał, żeby mu wreszcie dano z tą całą celebrą spokój. Komunia to u nas słaby temat, ale to wam opowiem innym razem:) I nie zamierzam być z powodu komunii bardziej zabiegana niż zwykle :) Majorek - Czerony Kapturek, Majorek Czerwony Kapturek, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Dzien Dobry się pojawił,to musi i być Dobry Wieczór :D Dobry Dniu co tam u Ciebie słychać?Nic mi nie piszesz na gg :(. Pozdrowienia szczególne dla Gio....ty,która ma nas tzn.Dzień dobry i Dobry Wieczór za jedną i tą samą osobę.;D. Buźka dla wszystkich.Fajnie się Was czyta :D :D...tylko nie widzi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem wam jak bylo z probną spowiedzią. bartek był bardzo drażliwy cale popołudnie i dopiero wieczorem nieśmiało: mamooooo, pomóż mi z tą spowiedzią bo ja nie wiem... Jakie te grzechy, bo mi nic nie przychodzi do głowy. Więc ja mądrą minę i myślę sobie że jak w medycynie- przede wszystkim nie zaszkodzić - bo ja praktykująca to nie jestem (oj, właśnie sobie przypomniałam, że dzisiaj poniedziałek, spotkanie neokatchumenalne bylo, chciałam na nie chodzić :( ) ale bardzo chcialabym nie zasiać w dzieciach wątpliwości. Więc otwieram Skarbczyk, pokazuję małemu pierwsze zdanie o rachunku sumienia - zobacz, tu jest napisane, że nie mamę masz prosić o pomoc, tylko się pomodlić o pomoc. Ale jak to? a coto da? Dobra, musisz mi uwierzyć na słowo, że to pomoże.... Dalej : dokuczasz siostrze? - niee!!!! to ona mi dokucza!!! (szczerze do bólu) . Dalej : nieposłuszeństwo wobec rodziców - zobacz, ile razy cię dzisiaj prosiłam, żebyś wyniósł śmieci - no tak. I nie mycie zębów! - ale to nie jest grzech -jak to nie, przecież o zdrowie trzeba dbać- mama coś ty to napewno nie...- a popatrz, ile ja się co wieczór nagadam zanim cię zagonię do mycia tych zębów a ty nie słuchasz - a to chybaże tak - no widzisz, coś mamy, a ty nie wiedziałeś co księdzu powiedzieć - ale mama, to się nie liczy jako następne bo to już było - jak to - no tak, nieposłuszeństwo wobec rodziców. Ponieważ powagę mi coraz trudniej utrzymać myślę - trzeba się z tego tematu ewakuować i dopiero wpadam po uszy. Szkoła i nauczyciele, czy szanujesz nauczycieli (panią mają OK, więc spoko, na basenie trener ich krótko trzyma więc ze słuchaniem i szacunkiem nie powinno być kłopotu). Taak. Oprócz jednego Edka, bo się go nie da słuchać i jest jakiś dziwny i nigdy nie wiemy o co chodzi na tej religii i się nas o byle co czepia. Tu już tylko byłam w stanie jęknąć że żaden edek, tylko Ojciec Proboszcz i że tak nie można mówić i szybciutko przeszłam do żalu, że warunkiem dobrej spowiedzi jest żal za grzechy, krótka mówka że z tego wszystkiego to najpoważniej wygląda jego podejście do katechety i mając nadzieję na szybki finisz (bo powagi już długo nie uda mi się zachować) pytam - i co, żałujesz? Na co dziecko z dziecięcą rozbrajającą szczerością: żałuję, że mamy z Ojcem Proboszczem... Wierzcie mi, buty to pryszcz.... niech idzie w tych vansach jak chce, ale co z Komunią Właściwą? PS.Proboszcz przy poprzedniej komunii tak mnie podjarał,że uuuuu, ale to inna historia, całe szczęście, że to nie nasza parafia, tylko terytorialnie szkoły moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i Dobry Wieczór - jakaś zbiorowa schizofrenia? czy jakiś starszy (hi, hi , stażem starszy, bywalec) jest w stanie objaśnić mi o co chodzi? No aale O CO CHODZI? Bo jak tu jestem to wpada Dzień Dobry i mówi dzień dobry, a za chwilę wpada Dobry Wieczór i pyta czy był tu Dzień Dobry. No więc: o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...bo w dzień to jest Dzień Dobry a wieczorem Dobry Wieczór :D a tak, Dzień dobry to bywalec ale ostatnio sie obija i nie bywa:P czesc Dzień Dobry, może sie pochwalisz co tam u ciebie ;) Saszka...nie no, jak Edek się ciagle czepia to ja sie nie dziwie że twój Bartek to tak średnio go lubi ;) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek --> 🌼 wczoraj (saszka:-D ) kupiłam Zuzi bity do komunii, bardzo ładne i stosunkowo nie drogie ---- bardzo złośliwie to napisałam, bo butu kosztowały mnie 70 zł! no sami powiedzcie co to za gnoje, płace za buty, tyle kasy, a Zuzia ponosi je tydzień!! toż ja mniej za buty na zimę zapłaciłam...mówię Wam.... Zuzia ze spowiedzią też miała problemy, ale wspólnymi siłami dało się to jej jakoś wytlumaczyć. oczywiście nieposłuszeństwo i w tym przypadku było na I miejscu ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek --> 🌼 wczoraj (saszka:-D ) kupiłam Zuzi bity do komunii, bardzo ładne i stosunkowo nie drogie ---- bardzo złośliwie to napisałam, bo butu kosztowały mnie 70 zł! no sami powiedzcie co to za gnoje, płace za buty, tyle kasy, a Zuzia ponosi je tydzień!! toż ja mniej za buty na zimę zapłaciłam...mówię Wam.... Zuzia ze spowiedzią też miała problemy, ale wspólnymi siłami dało się to jej jakoś wytlumaczyć. oczywiście nieposłuszeństwo i w tym przypadku było na I miejscu ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zabral wiosne?? prosze mi ja w tej chwili oddac i zabrac te szare, bure okropne chmury!!! Asia -> taki nos moze pasuje Rudolfowi ale nie Tygryskowi :P Majorek -> u mnie nie alergia a przeziebienie to jest... Saszka -> cudnie opowiadasz..... vansy.. hihi i Edek tez mi sie podobal :) dzieci sa niesamowite :) Szam -> wlasnie pozdrow Zuzie i czekam na wiecej komunijnych opowiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×