Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dobry wieczór Nina no tak.. tak to jest jak się pokaże, że się za dobrym :0 no ale nie daj się i odpoczywaj w Krakowie (świetny pomysł na długi weekend) :D Saszka no tak.. masz rację :) ta subtelna różnica w nazwie ;) faktycznie, to mógł być z konkurencji (podejrzewałam to już wcześniej) ;) A mama powiedziała, że już kiedyś łaził z czymś innym u nas. Kurna, ale se metody znaleźli ;) Tygrysek ;) i ciekawe co z tego wyjdzie. Kachni 🖐️ :) Dobranoc 😴 Bawcie się dobrze w ten dłuugi weekend ❤️ Ja idę na ognisko urodzinowe w sobotę, a we wtorek na urodziny babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ e tam to tak jak elektorniczny wskaznik i nie wiadomo czy istnieje, a jesli tak, to niewykluczone ze gdzies sie blaka po komputerach lub internecie. Niewykluczone ze takie istoty powstaja pod wplywem pradow wirowych, podczas ostrego skretu kabli internetowych. Najgozej miec z takim e sex, zawirowania takie ze czlowiek sie nie ogladnie i portfel pusty, a raz to mnie nawet prad kopnal.:O Milego dlugiego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOGO?? Nikogusienko dzien caly nie bylo?? Juz sobie dlugi weekend zrobiliscie czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faktycznie pustki :) Pogoda się ładna zrobiła i aż chce się biegać, skakać po polach i lasach :P Ja się dzisiaj pakowałam. Zawsze pakowanie zaczynałam od rana, a dzisiaj zostawiłam sobie tę przyjemność na wieczór :P Nie przepadam za pakowaniem się na wyjazd, wolę się pakować do domu, bo można wszystko powrzucać, niepoukładane zwinąć, a teraz to trzeba było piknie poukładać, żeby się za bardzo nie pogniotło. Muszę już powoli iść spać, bo jutro pobudka o 4 i wyjazd o 5 :0 dośpię w autobusie :) Życzę wam wspanałego długiego weekendu, żebyście odpoczęli i naładowali bateryjki. Całuski i do środy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Wszyscy juz imprezuja :) Kochani- zegnam sie z wami do srody. Jutro rano wyruszam do Krakowa, jak ktores z was tam mieszka i zauwazy blakajaca sie z maslanym wzrokiem wesolo usmiechnieta blond turystke- to bede ja :) A przy moim boku moj D. z aparatem na szyi.... wyobrazcie sobie, ze on nawet lornetke chcial zabrac!!!! Wybuchlam smiechem, bo Krakow to nie gory- co on chce lornetkowac? Ludzi w domach :) Jestem zrelaksowana i goptowa na urlop.....tylko...psinki mojej mi szkoda...zawiozlam ja do taty na te kilka dni i popatrzyla na mnie z takim wyrzutem... ech.....A dzis caly dzien chodzila za mna krok w krok i byla najmilszym psem pod sloncem! I jak tu jej nie kochac?! A gdzie reszta ludzikow? Gio? gdzie sie podzialas dobra duszyczko? Borewicz tak zalatany, ze ni slowka nie napisze.... Pozdrowionka raz jeszcze i wszystkim zycze duzo slonca i odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Wszyscy juz imprezuja :) Kochani- zegnam sie z wami do srody. Jutro rano wyruszam do Krakowa, jak ktores z was tam mieszka i zauwazy blakajaca sie z maslanym wzrokiem wesolo usmiechnieta blond turystke- to bede ja :) A przy moim boku moj D. z aparatem na szyi.... wyobrazcie sobie, ze on nawet lornetke chcial zabrac!!!! Wybuchlam smiechem, bo Krakow to nie gory- co on chce lornetkowac? Ludzi w domach :) Jestem zrelaksowana i gotowa na urlop.....tylko...psinki mojej mi szkoda...zawiozlam ja do taty na te kilka dni i popatrzyla na mnie z takim wyrzutem... ech.....A dzis caly dzien chodzila za mna krok w krok i byla najmilszym psem pod sloncem! I jak tu jej nie kochac?! A gdzie reszta ludzikow? Gio? gdzie sie podzialas dobra duszyczko? Borewicz tak zalatany, ze ni slowka nie napisze.... Pozdrowionka raz jeszcze i wszystkim zycze duzo slonca i odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak! Wszyscy juz imprezuja :) Kochani- zegnam sie z wami do srody. Jutro rano wyruszam do Krakowa, jak ktores z was tam mieszka i zauwazy blakajaca sie z maslanym wzrokiem wesolo usmiechnieta blond turystke- to bede ja :) A przy moim boku moj D. z aparatem na szyi.... wyobrazcie sobie, ze on nawet lornetke chcial zabrac!!!! Wybuchlam smiechem, bo Krakow to nie gory- co on chce lornetkowac? Ludzi w domach :) Jestem zrelaksowana i gotowa na urlop.....tylko...psinki mojej mi szkoda...zawiozlam ja do taty na te kilka dni i popatrzyla na mnie z takim wyrzutem... ech.....A dzis caly dzien chodzila za mna krok w krok i byla najmilszym psem pod sloncem! I jak tu jej nie kochac?! A gdzie reszta ludzikow? Gio? gdzie sie podzialas dobra duszyczko? Borewicz tak zalatany, ze ni slowka nie napisze.... Pozdrowionka raz jeszcze i wszystkim zycze duzo slonca i odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego długiego weekendu.... Ja jutro jade na spotkanie do SanDomingo z mnóstwem znajomych...... a potem kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry tym co za kompem! Tym co w świecie pogody i malo zatłocznnych obiektów do zwiedzania :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaczał sie długi weekend, zaczał... :) zapakowałam rower na borewiczowskiego rumaka i bedzie mozna nareszcie posmigac :) a wczoraj to jeszcze piwko w jednej knajpie była a pizza w drugiej.. az dziwne ze tak szybko jestesmy dzis na nogach bo balowalismy do rana :D Borewicz ma teraz urlop... i bedzie sie cały tydzień byczył.. chociaz z tego co pamietam to ma zrobic super porzadki w domu, wiec trzymajmy za słowo :P:D ja nie kiwne palcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutnie zazdroszcze wszystkim, ktorzy gdzies wyjezdzaja... ech... ja za to bede imprezowac :P Zaczelam juz wczoraj... tzn pojechalam odebrac kolezanka z pracy a skonczylo sie to powrotem o 2 w nocy do domu.... i wycieczka przez pol miasta :D Mialysmy ochote sie przejsc przez most.... i wrzucalysmy grosiki na szczescie do Wisly... i robilysmy sobie zdjecia na srodku ulicy :D hehe a dzis impreza u Przyjaciela... a jego imprezy... ojojoj....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zostawiajcie mnie samej!!!!!!! Co jest????? Tygrysek ! Gio, a ty gdzie się podziałaś ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiedziałam, że tak będzie, ja wiedziałam, że tak będzie... ale że aż tak pusto będzie to nie wiedziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Kachni bardzo ladne zdjecia kwiadkow, ogladalismy z przyjemnoscia. Wczoraj mielismy pierwsza impreze w prawie wykonczonej suterynie, bylo fajnie i wesolo. Pogoda u was cudowna, a w Toronto chlodno i deszczowo, przynajmniej dzisiaj jest slonecznie. Jak tam pochod pierwszo majowy :D Pusto pod lozkiem, pewine wszyscy cieszycie sie z letniej pogody i szalejecia na miotlach po swiecie i bardzo dobrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do domu i do swiata zywych,... :D Impreza byla SUPER!!! wybawilam sie, wytanczylam no i echem,,, napilam... takze do domu dotaralam w poludnie, prysznic, obiad, 2h na rowerze i juz sie czuje swietnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wczorajsza impreza była świetna i bawiłam się dobrze :D Zresztą cały weekend był ciekawy, mam nadzieję na część dalszą taką :D Znudzony :D:D pięknie to napisałeś o \"wskaźniku\" 🌼 Saszka co taka zdziwiona? ;) Elles no no to się rozbijacie :D A czy zamierza lodówkę też posprzątać? ;) :D:D :P Mała a to co Wy tam w tej Wawie wyczynialiście? :D:D Bore - oby tak dalej :) Tygrys bo Ty im zazdrościszz, jak się tam na miejscu świetnie bawisz :D A tym na wyjeździe życzę super zabawy i do zobaczenia po urlopach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odespalam za wczoraj, lece na rower :) Pogoda nadal super :) Majorek, ech jednak wyjechac gdzies byloby suuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiona, że jestem jedyą osobą, która nigdzie się nie ruszyła - i właściwie nie wiem czemu sie dziwię. Wczoraj w parku byłam, w skejtparku, a dzisiaj przeszliśmy z Barkiem ook 20 sklepów w poszukiwaniu butów na komunię.... i nic.... ledwie żyję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z rowerowej wycieczki.. bylo extra, slonecznie, pieknie, cieplo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny upojny wieczór w skejtparku, Bartka boli noga od odpychania się na desce, a mnie d... od siedzenia na poręczy ławki. Muszę jednak kupć te rolki.... Ale będzie :) I poszliśmy jeszcze na karuzelę, tzn. takie wahadło, najpierw się kiwa a potem lata dookoła. Ja jak się wklinowałam swoim 2*75D w blokadę siedzenia to mnie nic nie ruszy, głową w doł czy głową do góry, ale moje chude dziecko najadło się strachu a ja razem z nim - bo się bałam, że wypadnie. Aż mu musiałam przypomnieć, żeby ododychał, z przejęcia wstrzymał oddech i się purpurowy zrobił... ale ze mnie matka.. A swoją drogą to tak się kiwać głową w dół o robi wrażenie. Nawet nie wiem jakie to wysokie było, nad drzewa wystawało dość kawałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam... :) Ja mam taak straszne zaległości w mailach... ale historyjkę postaram się przeczytac szybciej :):D Masz rację, buty za 70 zł. na tydzień to troche drogo... :O Saszka :D świetne z tą spowiedzia i vansami a z papierami zrób jak radzi Majorek :D;) Tygrysek, Airka ma święta racje, powinnaś jakis kurs rozmów o pracę poprowadzić :) W końcu jak nie drzwiami to oknem.. i praca będzie :)❤️ Nina miłego zwiedzania Krakowa :) Znudzony, macie jakieś zdjęcia tych wiewiórków, ptaków itd? :) U nas gorąco, choc nad morzem chyba było deszczowo i burzowo.. :) Pozdrow Anielicę :)🌻 Majorek :)❤️Wiem ze coś do mnie pisałaś, wysłałam sobie na maila bo w domu już nie miałam czasu.. Potem odpiszę :) Hee a z lodówką to posprzątaliśmy ją oboje :) Ale to i tak syzyfowa pracam za jakiś czas bedzie tak samo :P No i nadal się rozbijamy :D Byliśmy dziś na rowerkach, poopalaliśmy się trochę na trawce, byliśmy w odwiedzinach :) W sobote grill był..w ogrodzie.. z powieszonymi na gałęziach lampionami :).. Tylko kurcze mi się od paru dni chce szaleć, tańczyć... tyle ze się panowie nie kwapią :P Bardzo fajnie się tu jeździ rowerem... :) trasy rowerowe długie i do zapamiętania, ogólnie mam dobre samopoczucie i coraz lepszą dzięki temu kondycję.. :) W odróżnieniu od Borewicza, który dziś stęka cały dzień bo mu coś na żołądku siedzi, a przeciez jemy to samo.. i się wlókł na tym rowerze :P;) A teraz mi tu z lekka pochrapuje.. ;) Mnie za to troche boli gardło i nie wiem od czego... Strasznie nie chce mi się wracać do 3city, 1/3 zajęc mam odwołane.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam :) po tym pięknym gorącym i słonecznym dniu :) Kurcze tak fajnie na dworze... a ogólnie to nudą wieje... ;) aż sąsiadka z tych nudów odwiedziła mnie po południu ;) a potem ja ją. Trochę z psem połaziłam po słońcu, a większość dnia spędziłam czytając książkę na balkonie (w słoneczku) ;) ot tyle.. Tygrysek sama się na tym rowerku włóczysz, czy masz towarzycho? :) Saszka w poszukiwaniu zaginionych butów.. ;) :P Ja tylko raz na diabelskim młynie bawiłam, a rózne takie wahadła ogólnie omijam ;) Elles na ten imprezie urodzinowej sąsiadek był grill, ale przyświecało mu ognisko :D:D i tańce też były :) A Bore to po prostu kiepską kondychę ma i tyle.. a nie się żołądkiem zasłania.. za dużo za kółkiemn i przed tv zalega chyba - taak weź się za niego :D:D 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byla w nocy burza.... ale teraz jest juz cieplo i sie niebo przeciera, takze znow na rower sie umowilam :D Majorek, pewnie, ze nie sama!! jak najbardziej w towarzystwie :) Elles -> a musisz wracac?? nie mozesz sobie przedluzyc wolnego do konca tygodnia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi juz lepiej ..ale wczoraj się Elleska nabijała ze mnie ..a dziś ją pokręciło, jakies gardło dreszcze i coś jeszcze . Pogoda faktycznie ..jak na zamówienie:):) Majorkowa..z kondycja fakt ..rewelki nie ma:P ale tragicznie też nie;) rowerkiem juz 100km zrobilem przez ten weekend,nie jeste to jakaś rewelacja ale dopiero początek sezonu:) Tygrys...widzę że trauma ..po zeszłorocznym wypadku ..poszła w zapomnienie ..i to na dobre:) Saszka ..no to kup te rolki, i nie patrz jak inni śmigają tylko sama zacznij to robić.:) Gio ...gdzie Cie wcielo ? widzę że ostatnimi czasy ..był tu przemarsz ników..DD,DW,sierściuch jakiś, no i co ..? ! buty powycierali i poszli dalej :p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zdjelam zegarek zeby nie bylo bardziej odpalone, ale mialam okulary na nosie :P takze mam teraz bialy pasek na grzbiecie nosa :P Pogoda boska!!! Borek -> po dzisiejszym dniu juz po traumie.... tlok byl na sciezkach okropny, co chwila ktos wyprzedzal, zahamowal tuz przed nosem... i obylo sie bez wypadku, wiec jestem uleczona w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys .. to tak sie opaliłas, jak kiedyś była reklama żywca :D co chłopaki pija piwo:) a my dzis za karę w domu ..Elleske zmogło na amen, na zmiane skoki temperatury dreszcze i cos jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Borek, na szczescie nie az tak :P u mnie woku oczu chociaz nie widac :P A Ele opatul cieplo i moze herbata goraca pój?? Oraz koniecznie wysciskaj ode mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×