Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Kachni - ja też chciałabym zdjęcia zobaczyć :) mogę się wpisać na listę? :) Elles - no ja zakładam, że wstęp i zakończenie to tylko formalność, a jak promotorka do tego podchodzi to nie wiem, może będzie pod górkę :P Coś musi być nie tak z pogodą, bo pisałyście wczoraj, że was głowy bolą, Elles dzisiaj cierpi i moja mama też. Na szczęście na mnie zmieny ciśnienia nie działają aż tak bardzo, jedynie co to bardziej senna jestem :) A dzisiejsza pogda to prawdziwy koktajl, słońce, deszcz, słońce, deszcz. Tata pojechał na drzwi otwarte do Wojsk Pancernych w Poznaniu oglądać czołgi i takie tam. Chciał mnie namówić, ale się nie udało. On chyba żałuje, że nie ma syna. Jak byłam młodsza to robiłam i za córke i za syna :P hehe teraz to by się już chyba wnuk nadał, bo ja za stara jestem, żeby mnie zmusić do oglądania czołgów i samolotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korki za mna :D i nawet juz zjadlam cos w rodzaju obiadku :D a jutro robie ... smazony ser :D czyli cos bardzo kalorycznego i bardzo pysznego :) ciekawe, jak wyjdzie - to taki moj eksperyment na znajomych, bo chce zaserwowac takie danie na imprezce z okazji moich imienin :D ;) a tak w ogole to jutro bawie sie w swatke :D mam wspaniala Przyjaciolke i fajnego kolege (z netu zreszta :D) no i jutro ich zapoznam :D mam nadzieje, ze sobie przypadna do gustu :P strasznie mnie to wszystko rozwesela :D:D:D:D:D:D:D:D:D no to spadam - czas pomyslec nad \'kreacja\' na imprezke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo! Sluchajta - mi tez wczoraj Kafe tak chodzila, ze az z tego wszystkiego dwa razy sie wpisalam! Wolno ze szok! Gio- 👄 !! Ale sie natyralas! A opis sprzatania mieszkanka cioci...boski! Uchachalam sie jak sobie wyobrazilam drzace rece i 40 doniczek :) A ten balkon...zazdroszcze :) Ja zawsze marzylam by sobie tak zasiasc i poczytac....bez pospiechu... Moj ogrodek jeszcze dlugo nie bedzie gotowy, bo ostatnio to wszystko na mojej glowie, moj D. jakis taki nieporadny sie zrobil, spluczka w lazience juz tydzien czasu cieknie, ogrodzenia w ogrodku nie ma.... Ech.... Ja sie nie znam na naprawach, ogrodzeniach i takich tam... Borewicz- zdjec nie dostalam...buuuu... Przeciez za bardzo nie krzyczalam po tym mailu o pasach?! We Wroclawiu wczoraj byl koszmar! Na Klecinskiej stalam w mega korku, myslalam ze umre, bo akurat mi sie...ekchem....siusiu zachcialo, gdyz wczesniej obalilam prawie caly karton soku marchewkowego- a jak ten sok dziala kazdy wie ;) Wrocilam do domu styrana po 19.00...ech.... Dopiero dzis czuje ze weekend, chociaz mialam urwanie glowy: zakupy przed wyjazdem ( Gio WIKNO mnie czeka juz od poniedzialku!!)- czy ktos wie, jaka ma byc pogoda od poniedzialku? Jakos ostatnio nie moge na zadna prognoze pogody w TV sie zalapac... Zaraz zmykam do tatuli na imieninki Pozdrawiam wszystkich baaardzo bardzo :) i na koniec wiosennie : 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dzien zmienny pogodowo jest: -szare chmury -slonce -grad -deszcz -slonce -grad -deszcz -slonce... Teraz slonce ma sie utrzymac, bo znow pedze na rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac z rowerku spotkalam Gio :) Jakas awarie z netem miala..... i starsznie ciezki dzien.. Gio 👄 przepraszam, ze sie tak zmylam szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa..no to mialam znowu udana sobote ..Pisalam wczoraj ze mam zamiar dzis odpoczac i za balkon sie wziac wiec sobie polezalam do 9-tej wstalam zrobilam kawke i ...telefon od cioci... ..\"..przyjezdzaj szybko bo spadlam ze stolka i rozcielam sobie noge ..strasznie krwawie i trzeba do szpitala jechac ..\" Nogi mi sie ugiely ...super no to juz mam sobote w domu .. Podroz na Zoliborz + podroz taxi na ostry dyzur ( 5 godzin w szpitalu )..Cotka miala rozcieta rane na 8 cm i przecieta tetnice ..stracila duzo krai wiec dawali kroplowke .. ..dopiero niedawno wrocilam .. Na skrzyzowaniu spotkalam Tygrysa jak smigala rowerem z kolezanka .. ..i tak mi minal dzien ..nastepny tydzien to zeby bylo smieszniej ..co drugi dzien do szpitala na zmiane opatrunkow .. Popisalam sobie z Borkiem smski ..troche mnie podtrzymywal na duchu ..bo myslalam ze na korytarzu w szpitalu szalu dostane ..tyle godzin .Byla glodna ,zmeczona i znudzona czekaniem i patrzeniem w sciany ...Uwielbiam te polskie szpitale i ostre dyzury ... Balkon prtzekladam na przyszly tydzien ..a po h.....j mi ten balkon jak i tak nie mam czasu na nim siedziec ..! Tygrys ...fajna masz ta stopke ..moze i swietna ale ja nic nie rozumiem .. Elles ..pisalam Borkowi ze wczoraj o pierwszej w nocy , wlasnie jak chcialam wyslac ci odpowiedz ..wylaczyli mi sygnalnetu ..Byla powazna awaria na mojej dzielnicy .. A pisalam tam cos takiego ze to nie mozliwe zeby Borewicz wrocil wieczorem ze szlajania sie zemna po Warszawie ..bo my wieczorem to dopiero sie spotkamy ..Rano tez nie wroci bo ja nie mam zwyczaju szlajac sie z obcymi facetami do bialego rana ..wiec wroci poznym wieczorem ...a pozatym to nie bedziemy sie szwendac sami tylko z Tygrysem i Szamanka ..:) Pozdrowienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ja ci życzę, żeby ktoś ci kiedyś wynagrodził te wszystkie rzeczy, które teraz cię spotykają. Ja wierzę, że dobro wraca do człowieka :) Pozdrawiam gorąco ❤️ Michus zafundował mi dzisiaj kulinarną jazdę bez trzymanki. Zaserwował mi makaron z sosem Salsa, który wypalił mi podniebienie :P Jedliśmy go koło 16 a mnie do teraz suszy :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek ..dziekuje ..Mam nadzieje ze sie spelni ..!:) Dla mnie liczy sie tylko prawdziwa milosc i przyjazn ! I nie chce nic wiecej ..! Na zadnych pieniadzach i innych dobrach materialnych mi nie zalezy .. Chce tylko byc zdrowa ..Kochac i byc Kochana ...i miec duzo znajomych i prawdziwych przyjaciol .. ..a moze juz sie spelnilo... Moja mama opiekowala sie 9 lat chora lezaca i sparalizowana po wylewie krwi do mozgu... moja babcia ...To byl dopiero koszmar ..! Ale u nas w rodzinie nie wchodza w gre zadne domy opieki .. Matka ma dzieci ..dzieci rodzenstwo i jak cos sie dzieje to przejmuje sie opieke ..jeden z drugim ..na zmiane lub w innej formie ..Taaakie zycie ..Kazdego moze dopasc choroba .. Mna tez sie opiekowali jakm byla sparalizowana i tez nie mieli wlasnego zycia ..Nawet moja ciocia ktora teraz sie opiekuje przyjezdzala do mnie do szpitala i przywozila pyszne ciasto z truskawkami z wlasnej dzialki z galaretka ..! Teraz najbardziej sie boje ze \"bidula \"..lada chwila moze steracic drugie oko ..to bylby koszmar i tragedia .Mozna nie chodzic , lezec , jezdzic na wozku ..ale oczy ...musza byc ..kiedy widzialo sie cale zycie ..to jak zyc bez wzroku ..? Ciotka jest niesamowicie zdolna ..cale zycie pracowala w Cepelii..pieknie haftowala i inne rzeczy ..wyroby artystyczne robila ..Szyla ..malowala ..Jakie to zycie dla niej bez widzenia i robienia tego co lubi ..! ..moze was nie interesuje za bardzo ze ostatnio ciagle o ciotce opowiadam ale Borewicz mi kazal pisac ..wiec pretensje do niego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> pisz, mow... po to nas masz, wysluchamy, przytulimy ❤️ Juz tlumacze stopke: Mowisz, ze to niesprawiedliwe Czlowiek chodzi A ptak moze latac Musimy kopac ziemie Gwiazdy caluja niebo Mowia, ze duch zyje A czlowiek musi umrzec Obiecali nam prawde A teraz daja nam klamstwa Nie wiem skad to wzielam, kiedys gdzies znalazlam, ale bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... a ta Twoja ciocia to nie mogła po pogotowie zadzwonić tylko Ty musisz sie przedzierać przez całe miasto zeby ją do szpitala zawieźć? Rozumiem ze badania itd.. to nie, ale skoro aż tętnica.. to chyba by przyjechali, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..no ..teraz mi sie podoba .. Elles ..niestety na takie urazy karetka nie przyjezdza do domu tylko kaza dowiezc chorego na dyzur ..chyba ze polamany i nie moze stanac na nogach .W innym przypadku potraktuja karetke jako transport i trzeba placic ..! ..jezuuu..jeszcze godzina do spaceru z psem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, też się chzciałam upomnieć, że poprzednią stopkę to chociaż przeliterować umiałam... ale już dobrze...:) Gio, trzymaj się. Zawsze mówiłam, że Bozia daje każdemu tyle ile da radę unieść, a Ty silna jesteś.... ale chyba już sobie weżmie na opamiętanie... albo dołoży komuś innemu (tylko proszęnie mnie, bo ja ostatnio cienka jestem) Ja jeszcze tylko wyprasuję drugi obrus (pow. ok. 1,25 ha), rozłożę tależe, poyślę w co się ubrać i może trochę pośpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!! :) Deszcz u mnie leje.....może do jutra przestanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) No u mnie też leje. Ale jest cudownie, ziemia pije wodę, wszystko rośnie, liście się z kurzu umyły, a kot siedzi na balkonie i wdycha świeże powietrze. Czy ktoś ma może jakąś komunię dzisiaj? Tak sobie pomyślałam, że jakieś dzieci gdzies mają dzisiaj komunię i pogoda ich nie rozpieszcza. Ja pamiętam, że 13 maja na mojej był upał i cały dzień latałam z kuzynami w białej sukience po dworze :P A dzisiaj idę do wujka na imieniny :) ale mnie zawiozą samochodem, więc mogę butki letnie założyć :P Gio - super, w takiej rodzinie można czuć się bezpiecznie :) Ja też sobie nie przypominam żeby ktoś od nas był w domu opieki. Z reguły w mojej rodzinie ludzie umierali na serce i to nagle, bez leżenia w łóżku. Ale myślę, że gdyby co (odpukać) to też byśmy sobie poradzili. Tygrysek - co do twojej stopki, to jest taka piosenka Aerosmith: \"You have to learn to crawl, before you learn to walk\" to jakby uzupełnienie twojego wiersza nie? Ciekawe czego najpierw muszą nauczyć się ptaki zanim nauczą się latać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry zimno jak u Eskimosa... ja mam dzisiaj gosci i zaraz zabieram sie do buszowania w kuchni i pokoju ale nie chce mi sie Gio - kochana - pisz - my wysluchamy i pocieszymy (i czasami nawet przytulimy nie tylko wirtualnie :) ) no to spadam do roboty papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozeee..jaki luzik ...Moze nie uwierzycie ale ..dopiero niedawno wstalam i pije pierwsza kawe jeszcze bez sniadania ..W nocy do bialego rana nie spalam .Zasnelam dopiero o piatej ..cala noc lalo i pada do teraz ..O 16-t6ej jestem umowiona z nasza Kaya na Skype to troche pogadamy i popiszemy ..bo ostatnio mialysmy pare dni przerwy .. I jeszcze jedyne co dzis zrobie to tylko rozczesze jedna malutka bo sie utytlala w jakiejs trawie i wyglada jak \"jez\"... Ale dzieciaki maja dzis komunie ..fatalna pogoda .. Borewicz ..dziekuje za fotki ..super miales wypad ..sama bym sobie postrzelala do jakiegos celu a nawet mam chec komus cos odstrzelic .. I jeszcze opowiem przygode z autobusu wczoraj .. Siedzial kolo mnie mlody chlopak ..Byl juz po kilku piwkach a jeszcze popijal z butelki ..Bawil sie caly czas telefonem .To byla jakas motorolka skladana ale z nowszych modeli chyba ..V 600 ..I on mnie poprosiul zebym mu pokazala gdzie wysiasc jak bedziemy pod Palacem ..Za ta przysluge ( byl bardzo grzeczny )..powiedzial ze moze mi ten telefon sprzedac za 50 zl..bo jest kradziony ..:D No to ja mowie ..swietnie ale kradzione to duze ryzyko bo jak go dzisiaj ukradl to ..jutro moze juz byc zablokowany ...wiec nie bede wywalala 50 zl w bloto ..W sumie rozmowa byla luzna ale on nawet nie wiedzial ze teraz nie oplaca sie krasc telefonow ..Mysle ze sie zmartwil ze bedzie mial problem ze sprzedaniem ..bo powiedzialam ze warszawiacy juz wiedza o tym ze sieci ..Idea , Plusgsm i Era .. ..szybko odlaczaja kradzione telefony i wtedy to juz tylko zlom ..! No dobra ...milego dnia zycze ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie przemoczylo... kompletnie wlacznie z zawartoscia plecaka... Air -> zmobilizowalas mnie do sprawdzenia skad wytrzasnelam ten text.. to oczywiscie moj ukochany Bon Jovi "Miracle" z filmu "young guns" Gio -> a ja nie wiedzialam tego o telefonach... no prosze jednak "ta dzisiejsza mlodziez" nie jest taka zla ;) i dobrze, ze sie w koncu wyspalas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jakas taka ...zmeczona... Katar mam przeokrutny, na dodatek wstaje jutro o 3.30 !!!! O 4.00 musze juz byc w trasie by zdazyc na 12.00 zameldowac sie w hotelu na Mazurach...ech.... Obejrzalam przed chwila pogode i caly czas ma padac na trasie...nie cierpie tego.... Gio- ten koles z autobusu wiedzial co mowi. Operatorzy blokuja karte SIM a nie aparat, wiec opchnie go zapewne za niezla kase, skoro piszesz, ze to nowy model. Nowy wlasciclel zdejmie sobie ewentualnie SIMLOCKA i juz ma dzialajacy aparacik! Znikam kochani do czwartku....jakas taka dzis marudna jestem , az sie dziwie, ze moj D. ze mna wytrzymuje?! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ..ja w sprawie telefonu .Absolutnie sie nie zgadzam .To nie chodzi o blokade karty SIM w telefonie ani o simlocka .Po zgloszeniu blokuja telefon jego IMEI ..i juz zadna karta SIM do niego nie zadziala !!! Na potwierdzenie podaje artykul z przepisami od 1 stycznia tego roku .Poczytajcie , oby nie przytrafilo sie nikomu ale warto wiedziec http://euro.bankier.pl/news/article.html?article_id=1277018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ..ja w sprawie telefonu .Absolutnie sie nie zgadzam .To nie chodzi o blokade karty SIM w telefonie ani o simlocka .Po zgloszeniu blokuja telefon jego IMEI ..i juz zadna karta do niego nie zadziala !!! Na potwierdzenie podaje artykul z przepisami od 1 stycznia tego roku .Poczytajcie , oby nie przytrafilo sie nikomu ale warto wiedziec http://euro.bankier.pl/news/article.html?article_id=1277018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po komunii - cisza - spokój - bardzo pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sprawdzam, czy Saszka tu jest :D ;) :) Cmoki dla wszystkich i wybaczcie, że nie bywam, ale ...czasem tak wychodzi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu udalo mi sie tutaj dobic........ wczoraj mnie przenoczylo i przewialo a dzis jestem zdrowa :D nie ma to jak zahartowanie w dziecinstwie :D zawsze lubilam szalec w deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Skończyłam pracę :) Już ze wszystkim ze wstępem, z zakończeniem i z bibliografią. Muszę jeszcze wprowadzić kosmetyczne zmiany, wygładzić interpunkcję, ale treściowo już mam koniec :) Jutro oddam promotorce, która mi na pewno coś pokreśli, bo już mi mówiła, tylko chciała zobaczyć całość. Więc to jeszcze nie koniec, ale głowa odpocznie troche od wymyślania :P Od tego wszystkiego trochę zwariowałam i mnie trzęsie, chętnie bym na spacer poszła ale pada i jest nieprzyjemnie. Posiedzę może na balkonie i połażę na stepperze żeby trochę energii upuścić z organizmu :D A co tam u was? Widzę, że nie chce się nikomu pisać, to przez pogodę czy przez nawał pracy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nie było mnie tutaj, bo w piątek pojechałam z Aniołem do niego i od tej pory jakoś nie było kiedy siedzieć na kompie (ale to dobrze ;) ). Pisaliście coś o służbie zdrowia.. taa.. mnie też rozczarowanie nie ominęło, otóż.. badanie, na które dwa miesiące wcześniej zapisałam się (bo takie kolejki są) nie odbyło się, bo pani dr zrobiła sobie urlop :0 - no tego się nie spodziewałam w ogóle.. i nie przewidziałam.. niestety.. Pamiętacie, jak kiedyś pisałam o niechęci odwiedzin w jednym miejscu, które było działką Anioła mego (a właściwie lokum jego rodziców)? - odważyłam się (z sercem na ramieniu) pojechać tam w sobotę, przeżyłam, pomogła mi w tym chrzesnica mojego Anioła (dzięki niej ja się nie nudziałm za bardzo - a ona dzięki mnie.. taaa). Zdania jednak nie zmieniłam i nie będę tam za często jeździć. Trochę Wam piszę od końca, ale wszystko się wyjaśni, a taki obrót spraw spowodowany jest zmianami jakie zaszły w moim życiu.. które jakby są \"na moje własne życzenie\" - jakby ;) No ładny był tutaj ten nastró rzygowy.. i bólowy.. ;) dobrze, że już sobie poszedł ;) ;) ❤️ Nina te Twoje podejrzenia, co do moich badań podsunęły mi myśl, żeby dać \"konkurs\", czyli kto zgadnie o co chodzi u mnie i co to za rzez, którą miałam oznajmić ;) W związku z tym pisz śmiało, jakie masz podejrzenia - zobaczymy czy słuszne ;) ❤️ Elles jak zdrówko? :) ❤️ Tygrysek zapeszać nie musisz, ale możesz powiedzieć, co Ci tam po główce chodzi ;) (wiesz \"konkurs\" ;) ) ❤️ Bore ja mam nadzieję, że mi dobrze patrzy ;) :D ❤️ Saszka i jak wypadł Twój synek w tych adidasach? :) i czy nie zmarzł? no i opowiedz coś wiecej :) :P Ta opowiastka o Karolu Wojtyle niezła, ale to dowcip, cy tak serio było? ❤️ Gio lista podziękowań jak na rozdaniu Oskarów :D 👄 No to masz przeboje z ciocią - ale hmm.. wiesz.. potem Ty możesz tak \"męczyć\" tych, którzy Tobą będą się opiekować na starość ;) :P :P No i już wiem, po kim masz te talenta artystyczne ;) Ja wyciągam na balkon takie krzesełko lekko leżakowe specjalne na balkon czy plażę :) usiadam się wygodne i oddaje przyjemnością typu książka.. czy kawka itp ;) ❤️ Kachni a co u Ciebie poza cykaniem zdjęć? :D ❤️ Air oglądałam wtedy zdjęcia - bardzo mi się podobały, Ty tez na nich super wyszłaś :D Gratuluję skończenia pracy! Nawet jak będą to opoprawki, to jużtylko poprawki :) ❤️ Mała jak poszła imprezka i jak ser się usmażył ? ;) ❤️ Kluska wybaczam, ale czasem skrobnij kilka słów ;) :P Innych zdjęć itp nie oglądałam, bo nie zaglądałam jeszcze do skrzynki od czwartku ;) 👄 dla pozostałych :) Innych zdjęć itp nie oglądałam, bo nie zaglądałam jeszcze do skrzynki od czwartku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doooooobra, coś mogę napisać ;) Generalnie nic się szczególnego nie dzieje, poza tym, że wpienia mnie praca i niektóre metody pracy szefów...Nadal pracuję nad sposobem odświeżenia mojego 9 letniego związku...nadal z utęsknieniem czekam na ciepło i słońce w nieograniczonych ilościach...zachwycam się zielenią i kwiatami i żyję sobie cichutko. no i rower planuje kupic, ale ciągle coś mi w tym przeszkadza, może w tym tygodniu się uda. To tak w telegraficznym skrócie. no i czekam na długi weekend majowy, bo z tego pierwszego nie miałam okazji skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tylko na dwa slowa ..bo chcialam wam uswiadomic wszystkim ..zebyscie wiedzieli i nie zapomnieli , ze .. Nasza ..❤️ T Y G R Y S E K ❤️ ..jest ... ...najkochansza na swiecie ..!!!! ..a reszta to tajemnica ..!!!!! :D Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale, ze nie!!! jestem okropna, zlosliwa i wredna :P aaa i humorzasta :P :P :P Kluseczka -> ech a ja Ci i tak zazdroszcze, ze masz ta prace :) a szefowie to rozni sa, oj tak... Majorek -> nie, nie.. nic nie powiem na razie :P Ty masz tajemnice a ja ich miec nie moge?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×