Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Mala- lacze sie w bolu...mi tez glowa peka!!! Najchetniej poszłabym spac do lozeczka a tu roboty w domu huk, dopiero zjechalam a jutro moj tatulo wyprawia imieninki i poprosil bym przygotowala salatke jarzynowa... Jezyka mojej psinie scerowalam, ale wytrzymal tylko 30 min bo przed chwila znowu uslyszalam radosne mlaskanie spod stolu i Jezyk juz nie ma polowy waty!! Kochani ide sobie pozdychac chwilke na kanapie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie dzisiaj taki bójowy dzień, mnie też łeb boli, ale ja to przynajmniej wiem z czego. Niedzielna Komunia jest mi emocjonalnie wroga. Tzn sama komunia jest OK ale ta cała otoczka mnie dobija. Pytam dziecka, czy będzie bardzo nieszczęśliwe, jeżeli nie dostanie od rodziców kartki pamiątkowej z Pierwszej Komunii - popatrzał na mnie nieprzytomnie i mówi: jak musicie to sobie wypiszcie... tu się zgadzamy, karteczki nie będzie :). Nie będzie też tortu i białych butów (kupiliśmy wczoraj jasne adidasy-na -deskę, biedna teściowa, kupowala z nami i tylko powiedziała że nie bardzo pasują, dzielnie to zniosła). Fotograf 5 zł za zdjęcie, robi 3 szt przy samej komunii i jeszcze trochę w kościele, kaseta lub DVD 40 zł, zakaz robienia zdjęć przez rodzinę - żeby nie było tłoku i przepychanek. Prognoza na niedzielę podobno 4stopnie, i w co ja go ubiorę, szatka jest z cieniutkiej żorżety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko ..wszystko wiem co u kogo wiec nie bede sie powtarzac ..bo bym musiala tutaj pol nocy pisac ..:) Bardzo dziekuje .. Airek ..za fotki ..( dobrze ze tej lufy nie urwalas bo by cie z urzedu scigali za uszkodzenie zabytku ..) Saszka ..za mianowanie na \"dobra kobiete\"..Fantastyczne to bylo ..sama prawda ..:) Elles...za dobre slowo . To Borek cie wsadzil chora do pociagu ? Nie wierze ... Szamanka ..dzieki , dzieki , wielkie dzieki ..Liczy fakt ze sie zadeklarowalas z pomoca .Teraz jestem twoja dluzniczka ...:) Zreszta i tak i Ty i Inni ..moga do mnie dzwonic o kazdej porze dnia i nocy ..kiedy bedziecie cos potrzebowali. Tylko nie jakies pierdoly ze wam sie piwo skonczylo i zebym leciala do nocnego po replay ...:D No i dzieki ..Kachni , Kasiek , Kayi...Borewiczowi ..Margot ..Znudzonemu ..malej, Nince 28 , majorek , asi malutkiej , Tygryskowi ( Tygrys paskudo co sie nie odzywasz ? Umarlabym i bys wcale nie wiedziala ) Wiem ze o kims zapomnialam ale mi wybaczy .. Wlasciwie to nie mam o czym pisac ..Co niektorzy wiedza co u mnie .. wiec nie bede sie powtarzac .. A wlasciwie to wam cos opisze ..o naszej kochanej sluzbie zdrowia .. jakie trzeba miec ..Qrwa ...konskie zdrowie zeby sie leczyc ..!!! Moja ciotka czekala 3 miesiace na laserowe badanie wzroku w Instytucie ..Sprawa powazna zeby ratowac drugie oko . Wczoraj byl termin ..oczywiscie ..to nie takie proste doprowadzic osobe pol widzaca o kulach ..100 kg zywej wagi uwieszona na moim ramieniu ..Podroz co prawda taxi ale to cala wyprawa ..Po dwoch godzinach krok po kroczku ..dotarlam wreszcie do rejestreacji ..posadzilam ciotke i zalatwialam formalnosci ..Miala miec podany kontrast ( dozylna atropine)..no i....okazalo sie ze ma wszystko oprocz ..\"orzecznia lekarza rejonowego o ogolnym stanie zdrowia ..bo to lekarz rejonowy wtedy bierze na siebie odpowiedzialnosc , kiedy pacjent zrobi ..adieu bez pa . pa ..!!! Przeciwskazania do podania atropiny ..choroby krazeniowe ..alergiczne (dusznosci)..sercowe i inne .Ciotka przekroczyla norme chorob ..wiec absolutnie wykluczone zeby ktokolwiek zrobil to badanie ... Pisze to bo ..szlag mnie trafil ...wrocilysmy do domu ..stracilam pol dnia ..i sie pytam ..Kto jest odpowiedzialny za taki burdel i dezorientacje ..dlaczego nikt nie poinformowal rodziny ani chorego jakie sa wymogi .. Gdybym wiedziala wczesniej ze to \"atropina dozylna \"..to bym w ogole sobie dupy nie zawracala zeby tam jechac ..ale ciotka mowila ze atropina do oczu czyli ..inna gadka ..taka mozna .. Dzisaj wzielam sie za sprzatanie cioci mieszkanka .. ..ale to Qrwa nie jest normalne mieszkanie tylko ..\"Muzeum\"... ..75 haftowanych recznie serwetek ..155 figurek porcelanowych ....40 doniczek z kwiatkami ..(polowa sztuczne ).. lustra ..szkla , krysztalowe pierdoly ..chodniczki ..dywaniki ...!!!! Ja sie normalnie tak stresuje jak mam to dotykac ze ..rece mi lataja z nerwow zeby czegos nie zrzucic ..nie uszkodzic ..niektore sloniki ..koniki ..maja juz cos podoklejane wiec strach ruszac .. A ciocia na rece patrzy czy dobrze wycieram ..czy dobrze wytrzepane ..!!!! Dobra ...nazapiepszalam sie jak kon pociagowy ...zrobilam sobie kawe i chcialam jechac do domu ale skad ...pomarzyc dobra rzecz ... ciocia wyciagnela album z widokowkami ..i z zaproszeniami slubnymi , ktore zbierala przez 60 lat ..i jeszcze powiedziala ze to mam sobie obejrzec w ramach odpoczynku .... ..... jak dam cynk ..to mnie zastrzelcie ..tylko celnie ..jeden strzal zebym sie nie meczyla ...To w ramach pomocy ...i z gory bardzo dziekuje .. Pozdrawiam wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ...wam to widzę że nawet nie potrzeba wódki do rzygania ;) ja sie nie przyłącze do ..bo nie mam zamiaru potem tego sprzątać;) Saszka ..ech ..wiem jak to jest komunie miałem w zeszłym toku i to jeszcze dzień przed zlotem Diabelskim :) a w kościele to myślałem ..że będzie przekaz do TV regionalnej z komunii :D tak sie okablowali . Gio ...hm ...a mówiłaś że nie masz nic ..do pisania..:D:D ..ale wiesz co ..jak przyjadę do wawki..to przywiozę Ci kij do golfa..na te figurki ...ale będziesz mieć frajdę :D:D.. to i tak dobrze że tylko 20 doniczek jest do podlania..bo inaczej to hydrant by był potrzebny ..kiedyś ktoś wysyłał taką fote z domem pełnym kwiatów w donicach z pytaniem ..czy podlejesz mi kwiatki pod moja nieobecność:D:D \" Nina ..jak sie dziś jeździło po wrocku,bo ja tylko pojechałem opony zmienić..i już miałem dość takie korki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ja pamietam tego maila ..ale to juz obled z tymi kwiatami .. To ty prosiles o podlanie twoich niby kwiatow...:D Ale wtedy jeszcze cie tak dobrze nie znalam i myslalam ze jestes ..\"swirniety \"..zeby tyle doniczek miec z kwiatami . Teraz juz cie lepiej znam ale ... ..narazie jestem ostrozna ..bo moze jeszcze masz jakies ukryte hobby ..wiec nie bede narazie tak szybko zdania zmieniac ..:) No i sie rozpisalam ..Jutro mam wolne tzn ..bede w domu ..nie powiem zebym zaplanowala nicnierobienie , bo biore sie za balkon .. wywalam graty po zimie do piwnicy ..myje terakote i chce sobie wystawic jeden z dwoch pokojowych foteli i zrobic sobie \"intymny kacik \'..zeby wiecej na powietrzu siedziec ..cos poczytac albo zwyczajnie o czyms sobie pomyslec w ciszy .. ..taaaa...w ciszy ..( 4 dziewczynki szczekajace na balkonie i glowami miedzy pretami barierki ) . Balkon mam super ..5 metrow dlugi na prawie dwa metry szerokosci .. ..postawie jeszcze maly stolik i parasol ..bedzie mini wypas ..trawe mam pod balkonem . A w ogole to super jest ..dobrze ze wszyscy sadzili tyle roznych roslin ..Teraz juz sa duze wiec mam pod samych balkonem i modrzewie i choinki i weielka wierzbe placzaca i mase innych slicznych krzewow ..Zielono ..i zaslania mi ulice ... ...dobra ... chyba za dlugie posty wale ..zlapalam cug..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :) Oj ta ciotka z tymi pocztówkami... :) A służbę zdrowia to ja też znam od tej gorszej strony ;) ... Rzeczywiście, z takim mieszkaniem to kota można dostać przy sprzątaniu.. Ja to dziś jeden pokój odkurzyłam i się musiałam kopsnąć do wyrka bo mnie to tak wymęczyło.. ;) A Borewicz no.... uwierz ze wysłał :P Niedobry skunks bez serca :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... a ja mam w pokoju dużo doniczków! :D Chyba 11 :D A taki kącik to tez zawsze chciałam mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde ...to ja wysyłałem tą fote ..cholera ..:D:D przez ten balkon to się wam jeszcze blok zawali :D ..no i grila jeszcze możesz sobie tam jutro zrobic..co będziesz jechać na działke :D;) Elles...normalnie w czambo zaraz dostaniesz :P:D to ja tu okłady cuda wianki ... a ta mnie opinie rujnuje no !:P:D ten kącik, to sie nazywa ogród botaniczny albo wychodek dla kota w zimie :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..no uwierzyc nie moge ..Musze sobie z nim przeprowadzic \"meska rozmowe\'.. :) Moze sie dowiem prawdy jaki mial w tym cel ..bo facet nigdy nie robi niczego bez celu ..! Wiec jak sie dowiem to ci powiem ..! Jak znam zycie to byly tylko dwa powody .. primo ..albo nie lubi \'chorych kobiet\" ..albo .. segundo..chcial miec normalnie \"chate wolna\'..:D A teraz potrzebuje porady ..Konczy mi sie 2 letni abonament na komorke i chce podpisac nowy na 2 lata .ale zachowac swoj numer i oczywiscie dostac nowy telefon ..! Kto wie czy tak mozna ..tzn przedluzyc umowe i zatrzymac swoj numer ..czy dadza nowy telefon ze starym numerem ? Jednak bardziej zalezy mi na numerze jak na telefonie ale wiem ze po 2 latach przysluguje nowy telefon ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. wlasnie, własnie.. Ja to Ci musze jeszcze wiele innych rzeczy powiedziec, to mu może bardziej przemówisz w kilku dodatkowych kwestiach :P:D Facet sie mnie w ogóle nie slucha, zapomina i szlaja się cały dzień nie wiadomo gdzie :P Numer Ci zostanie taki sam :) A o kom. to się bij bo czasem kłamią ze się im te lepsiejsze już skończyły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ..ja Cie bardzo ..prosze Ty juz żadnych celi ..nie szukaj bo ja sie do rana nie wytłumacze :D:D:D Gio ..oczywiście że można tak zrobic ..ale umowe podpisz na rok a nie dwa.. juz nie musisz .. tak sie podpisuje tylko pierwszą umowe. a tel to w zależności od abonamętu to maja tam jakies do wyboru :) za 1pln i numer zostaje ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Elles ..skoro sie nie slucha i sie szlaja to ..musimy z tym ( znim )..cos zrobic ..bo kiedy facetowi wlacza sie \" szwendacz \'..to juz powazna sprawa ..!:D No mam tylko nadzieje ze ..nie bedziesz miala za zle jak sie troche ze mna po Warszawie poszwenda bo my tez mamy pewne tematy troche do omowienia ..wiec ja tez w domu musze powiedziec ze ide w miasto sie poszlajac ..z kolega z forum ..!:D A co do telefonow ..Teraz mam prawie nowke Nokie 3100 ..jest super ale moge miec inna tylko ze ja mam juz wybrany model ktorego jeszcze na plkach nie ma ma byc w 2 kwartale ale pewnie sie nie zalapie ..To nowa nikia 6101 ..jest super .mam o niej wszystkie opinie ..nie wiem tez ile bedzie kosztowala i czy w ofle narazie bedzie w promocjach ..Zobaczymy ..jakby co to telefon mam a chce tylko zostac przy moim numerze bo mam go juz dlugo i za duzo znajomych ma namiary ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D no mówię Ci, trzeba francę jedną przytemperować :P;):D a się szwendajcie, tylko niech wróci wieczorem a nie rano do domu ;) Cholera, latawiec się znalazł... :P;) Szkoda ze się z wami nie poszwędam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sie szwęda..taka praca:D dzis tu jutro tam :D ..mnie tam telefony nie rajcują, ...ale do wawki to dostaniemy odpowiednie wytyczne łącznie z lokalami :D:D i raportem ..co kto gdzie i jak :D całe szczęście że będzie można sobie siedzenia wybrać :D:D a wysłałem kilka fotek z imprezy na jakiej byliśmy z młodym dwa tyg temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu Drogi, zadnych fotek nie dostalam! :P Czesc Wszystkim :D Jak humorki?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..u mnieoki .. juz powinnaś mieć fotki , ale słyszałem ..że zakupiłas aparata ..co sie nie chwalisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek - narazie nie ma czym, bo sie ócze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ale Znudzony już chwalił Twoje zdjęcia, prześlij mi bo ładniejszych na pewno nie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellesku, poszly na tlen :) Nie chwal dnia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni 👄 obejrzę jutro bo jeszcze nie doszło.. :) Dobranoc i bawcie sie dobrze 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni to sie ucz..ale powiedz co kupiłas :) no własnie i nie tak z tajniaka wysyłaj foty ..że przez canade sie dowiadujemy :P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borek, nie slyszales o globalizacji? :D:P:D Juz masz w skrzynce ;) Czekam na krytyke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat, Boruś, aparat :D :P :D Przeca nie kuchenke :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta, ja wiem że nie kuchenke ...bo kto by w niej zdjęcia oglądał :D:D;P chyba że w kolarze sepi :D:D:D no ..no makro wałkujemy :) bardzo ładnie ..bardzo ładnie i kompot z biedronki będzie :) a temy psu ..to można spinaczami jakis uśmiech zrobic ..bo taki jakiś załamany ;):D:D śliczne :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak: Wojna, ciężki czas, młodziutki Karol Wojtyła zaspał troszkę i biegnie do pracy w kamieniołomie... w pewnym momencie zatrzymuje go młody HJ-cik: halt, papiren - Karol z przerażeniem szuka po kieszeniach, w pośpiech zapomniał, no ładnie, w najlepszym razie wywózka, jak nie rozstrzelają na miejscu to Oświęcim. Ale się nie poddaje, mówi słuchaj, puść mnie, miałem dzisiaj sen, śniło mi się, że na starość zostanę Papieżem... Na co HJcik w śmiech - ha ha, a ja po tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze czuje sie jak za starych czasow :) nocne Diablat rozmowy :D dzisiaj czuje sie lepiej cos mi sie wydaje, ze ten bol glowy byl spowodowany deszczem... a dzisiaj wieczorkiem bawie sie na urodzinowej imprezce kolezanki :D Gio, kochana - przytulam mocno i przekazuje sily do starc na gruncie domowym :) Major, Tygrys - co sie nie odzywacie? jakies nowe wiadomosci? Elles - no to zycze zdrowka :) Saszka - powodzenia w dniu komunijnym - to musi byc meczace przezycie... a pod szatke wloz Mu po prostu sweter, chyba to nie jest niedozwolone? Air - gratuluje napisania pracy - wiem z doswiadczenia, jakie to wazne :D Nina - jak glowa? mam nadzieje, ze juz nie boli Borek - ja nie mam zdjec z mlodym... no to spadam jeszcze troszke pracy przed maturami i ... wolne :D szykuje sie na bal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mi za nic nie chciala kafe wejsc 😠 a tu jak widze noce rozmowy byly, znow... :) Borek -> czyli kiedy bedziesz w Wawie?? Elles -> jak sie czujesz?? 🌻 Gio -> ja prawie codziennie pod Twoim balkonem smigam a szczekania jeszcze nie slyszalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejoooo :) Gio - pojawiła się :D nie ma to jak ciocia czy babcia patrząca na ręce przy sprzątaniu :P moja babcia to po mnie idzie i poprawia, ja nie mam w sobie cierpliwości ani tolerancji, więc się wk....am :P Pracę wczoraj jeszcze ulepszałam :P a wstępy i zakończenia zostawiam na deser na jutro i poniedziałek :) Borewicz - dzięki za zdjęcia. Fajny czas mieliście. A Młody widać, że lubi ten sport :D a jak mu kumple muszą zazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni zdjęcia są piękne :) A pies to po prostu czad :D:D Tygrysek 🌻 czuje się lepiej ale dziś to mnie boli głowa (pewnie przez pogodę), brzuch, oczy i kaszlę :P A Ty uważaj na tym rowerze przy takiej zmieniającej się pogodzie, bo się jeszcze rozchorujesz jak ja :) Nawet schudłam jakieś 2kg ostatnio ale to akurat jest ok :D Mała to taka mała imprezowiczka :D Udanej zabawy :classic_cool: Airka :) Ja to nigdy nie miałam problemów ze wstępem i zakończeniem, ale moja babka od zarządzania jak się przyczepi to te elementy pracy są własciwie najtrudniejsze... i mi sie wszystkiego odechciewa... :O Trzymamy kciuki :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×