Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
ZOSIU ------> bardzo bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana. Bardzo mocno Cię ściskam i całuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram ten topik juz po raz trzeci i... chcialabym cos napisac... Zosi, ale wszystkie slowa wydaja mi sie... kompletnie bez sensu!! jestem wsciekla i zla az do bolu! wsciekla na ten okrutny los....! nie potrafie nic powiedziec, jakis potworny zal i bol sciskaja mi gardlo a palce nie chca trafic w tastature.... czuje pustke i niemoc wokol siebie.... jakby to byl moj wlasny ojciec... wiem ze to co teraz pisze to bzdury, ale... juz sama nie wiem czgeo chce...!! chyba za bardzo sie zaangazowalam... i wkurza mnie to, ze nic nie moge juz zrobic! a tak sie cieszylam, ze juz..... nie ma sprawiedliwosci...! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...nie mam zadnych wiesci dzis ..... Zosia zalatwia formalnosci zwiazane z jutrzejszym pogrzebem.... haneczko.....tak ..nie ma sprawiedliwosci.....live is brutal...!!!!!! Pozdrawiam wszystkich ....nie wiem co wam powiedziec ...od wczoraj ..wszystkie ..rozsadne slowa ..stoja mi ..kołkiem w gardle....!!! ...nie moge zrozumiec....jak mozna ..dopuścic ..do ..zapalenia pluc ... ..wiem ..ze pacjent lezacy ...ma utrudnione oddychanie ..ze robia sie odlezyny w plucach ...ale ....jak to sie ma ...to skaplikowanej operacji na otwartym sercu .... .....jak to sie stało....pozostanie na zawsze tajemnica.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutek zawsze łzy rodzi. :( Łzy rodzą zamysł. Zamysł rodzi naukę. Nauka rodzi poznanie. I wtedy rozumiemy życie :) Dzień Dobry wam szlachetnie panie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Giovinettko ----> kochana moja, nie ma co roztrząsać tego jak to się mogło stać. Kurcze, ja wiem, że to może zabrzmi okrutnie, ale może tak miało być. Ja wierzę w przeznaczenie, w fatum, jeżeli coś ma się stać to się stanie. My musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, ale jak mówi moja babcia, każda świeczka kiedyś zgaśnie, jedna się wypali spokojnie do końca, inną zgasi nagle wiatr. Jest mi bardzo przykro z powodu Taty Zosi, ale myślę, że rozmyślanie nad tym dlaczego stało się tak a nie inaczej jest bezcelowa. Nic to już nie zmieni. Przepraszam, że tak piszę, nie jestem pewna czy powinnam. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości. Po prostu musiałam wam powiedzieć co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIRek..>>>..tak ..kazdy ma swoj czas ...i przeznaczenie ..i zawsze jest tak ..\"ze co komu pisane to i tak bedzie \".... ..ale ...gdyby czlowiek wiedzial dokladnie kiedy sie przewroci ...to by sie polozyl...... ...nikt nie dopuszcza do siebie mysli ...o tragicznych w skutkach zdarzeniach ...tylko zyje do konca nadzieja ...ze jego ..jego najblizszych to nie spotka ..ze nie dotyczy...! ..gdyby tylko ...mowic ..ze los tak chcial ... ...gdyby to bylo takie proste ..tak łatwo sie z tym pogodzic ... ..zawsze jest tak ..ze pozostaje ...żal i niezrozumienie ...dlaczego....przeciez ..mialo byc inaczej .... mała..>>>..odebrałam maila ...:) ..myslalam ..o zamowieniu ...w miescie Zosi ..wienca od nas wszystkich ...ale mimo wszystko ..to niewykonalne ...za malo czasu ...! ... Mysle ze Zosia nawet tego od nas nie oczekuje .... ja mieszkam ..za daleko od Zosi ..zebym mogla nawet pojechac na pogrzeb ...Wszyscy jestesmy porozrzucani po calym swiecie ...!!! Jutro ...bedziemy z Zosia myslami ..i to tez bedzie dla niej ..nie mniej wazne ..wieczorem podam godzine o ktorej bedzie pogrzeb ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z uchodźctwa :D 👄 Narobiliście tyyle stron, kiedy ja to przeczytam, a jeszcze w weekend nie będzie dostępu do necika (a teraz siedzę u Potforka mego w pracy ;) ) mała - spotkanie dobra rzecz :) ale wiesz, jeszcze z dwie osóbki na pewno znajdą się pod zasięgiem miesca spotkania, a więc: Diablice i Diabły!! ogłaszam nabór na podłóżkowe spotkanie w Łodzi !!!! :D Kto chętny, kto da więcej? ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - czekam zatem na jakieś wieści :) witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... AIR.. macie duzo racji w tym co piszecie, ale to po prostu.... takie smutne!!! I najgorsze jest to, ze nie mozna tak latwo sie z tym pogodzic, nawet jakby czlowiek chcial.... :-( Gio ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz...mi tez nic madrego nie przychodzi do glowy...wiem ze nie da sie pocieszyc ale jestem Zosiu razem z innymi przy Tobie czy ktos wie ,bo Mala nie moze wejsc na strone...caly czas wyswietla...strona o takim id nie istnieje...dlaczergo tak jest? Mala pozdrawia Zosie i tez jest z Toba, i wszystkich..ale nie moze tu za nic wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ...rozmawialam z Zosia ...nie bede pisala jak sie czuje ...to bez komentarza..! ..pogrzeb jest jutro o ..12.15...ale Zosia ..o 10.40 ..jedzie sama ..przed uroczystoscia żalobna ...zeby sama ..posiedziec i pozegnac sie ..z Tata...! haneczka ...jak masz chwile ..to daj znac na gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się :) weszłam :) Zdiablona - dzięki margot - to dzięki Tobie 🌻 ciekawe, czemu tak się stało ... - mam nadzieję, że nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwilke... Nie jestem dzisiaj w stanie napisac nic madrego... Zosiu, po prostu chcialabym Ci powiedziec, ze jestem caly czas z Toba myslami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio, wlasnie ja tez nie wiem co madrego moglabym napisac oprocz ❤️ dlatego tylko czytam i milcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska
czesc wam ja przepraszam ze przeszkadzam ale poszukuje "kundelka"czy ona sie jeszcze tutaj pojawia?? jak ja moge znalesc??pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska
czesc wam ja przepraszam ze przeszkadzam ale poszukuje "kundelka"czy ona sie jeszcze tutaj pojawia?? jak ja moge znalesc??pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ........😍 jestem z Toba myslami i sercem.🌻 :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dostalam wiadomosc, ale pozno. Nie mialam komunikatorow - chyba system trzeba przeinstalowac, bo cos za bardzo mi podskakuje. W czym moge Ci pomoc? Akarko - tutaj tez jestem, kochana... to tylko komunikatory mi wysiadly. Pahjaca pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno Was nie budzilam :D Pewnie sie steskniliscie za mym cudnym glosem z rana :D No to Wam cos zaspiewam :D WSTAJEMY, WSTAJEMY ZABKI MYJEMY I USZKA I LAPKI I WLOCHATE KLATKI ::D :D :D :D :D :D :D :D 👄 i 🌻 na dzien dobry dla kazdego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Tygruś :) Dzięki że budzisz :) w końcu się wyspałam. Wczoraj byłam na \"Wzgórzu nadziei\" - bardzo mi się podobał ten film, szczególnie Jude Law :P ale Nikole też bardzo lubię. Ale zdecydowanie najlepsza była Renee Zellweger :D ZOSIA ------> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×