Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

cze Aniolka 👄 tak wyszorujemy...byle bez wybielaczy bo siem rano nie poznajom :D musimy wyrwac z lapek Windowi te ges czy tez gasiora :P bo on jak siem lulnie to zawsze z flachom :D chytrus jeden :P :D [wyrywa flache z lapek chrapiacego Winda] o juz masz szklanice...pij powoli :D bo ty slabe wprawe jeszcze masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam mniam. Najwyżej usnę pod tym łóżkiem. Mniam. No to do roboty. Szorować , Szorować do czysta. Ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pucu pucu...chlastu chlastu...nie mam raczek jedenastu :( :D Aniolka...a czemu ty te pierze gubisz :O ooo a co Ci takie czarne spodem rosnie :P :D :D eeee.te piora to moze od tej gesi co siem tu walala :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie czarne?! Ty, czarno widzisz, Zdiablona. Ja jestem bielutki czyściutki niewinny aniołek przecież.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatruj se na diabełki: htp://mleczko.onet.pl/rysunki_spis.html?NA=1&TYP=123&5=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten wyrastajacy czarny podszerstek to nie Twoj :P hehe zobaczysz jak to tam na gorze zobacza cza bedzie acze...co to jest wybielac nad wybielacze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi adres jest dobry. Oni ta na górze nie patrzą na strój, tylko na duszę. A jak trzeba będzie duszę wybielić, to i ace wypije się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Juliet\'s Ghost przeszedl do polfinalu (bo ten dzisiejszy koncert to byl konkurs). Za miesiac polfinal w znanym klubie :D. (dla niewtajemniczonych: Juliet\'s Ghost to zespol w ktorym gra Aniol). Rzesy mi sie odkleily ciutke pod koniec wieczora :0, na szczescie mialam przy sobie klej wiec naprawilam szkode :-). Zaraz mi Aniol pstryknie fotke to zobaczycie jakie mam dlugasne rzechy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pozrdroofka dla kolegi po fachu, chociaż on gra, a ja potrząsam widłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już tylko ja nie śpię... To jak to było? Pucu, pucu, chlastu, chlastu... Biorę szczotę i zabieram sie do szorowania Zdiablonej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej sznurowki zwiaz na supel ;-) (na szczescie ja mam kozaki na zamek :D). Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo jaasna.....cho...... :D ale mnie wyszoroewala :d tylko czemu acze uzywala:P :D bede bialy diabel.....ojojoj:D a dlaczemu wszyscy spiom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha cale szczescie, ze ja sypiam na bosaka, wiec mi nikt nie mogl butow podmnieniac ani sznurowek zwiazywac :D Za to sie czyta obudzilam, hehehehe dziekuje :D Akara -----> suuuper!!! gratuluje :D A na zdjecie czekam :) Aniolek ---> nio ladnie harcujesz :P i jak tam ace pic musialas z rana, zeby sie szef nie poznal cio robilas?? ;) Zdiablona ----> nie spia, ale moj zastepsca budzik nie zaspiewal z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrysek :D eeeee...diaboly...zostawic te paczki :P :D potem bedziem siem odchudzac:P :D proszem wylizac te paluchy i cos tu siem poodzywac:) a ajk nie ...to jja wam[ kszynka pączków] :D to wasz zwabi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):):):):):):):):) Wielki kamlot spadl mi z serca :):):):):):):):) Operacja przebiegla wedlug planu!!! Uffff.... :):):):):):):) Dziekuje Wam bardzo za wszystko!!! jestescie kochani ❤️ :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Margot :) wiedzialam ze tak bedzie :) tak siem tutaj usmiechalas ze sloneczko mi wyczarowlals 👄 czym paczusia..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> dla ciebie i twojej mamy 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :D Zdiablona -> aż tak zbladłaś? 👄 Tygrysek -> fakt, ace musiałam wypić, ale czego się nie robi dla dobrego towarzystwa? Dzięki za pączka i frunę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolka ja zbladlam???? :O o nie ja jestem prawie biala ;) :D ale pogadamy jak Cie tam u gory podsumuja za ten czarny podszerstek :P :D :D kto mi da szuwaks ;) bo w nocy bedem sie odznaczac pod wyrkiem :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi tu pachnie ... róża ... pieczona ... ???? PĄCZKI :D :D :D Zdiablona - pyszności mi tu zostawiłaś - dobrze, ze jeszcze nie zaczęłam sie odchudzać - przyjdzie post i zaczynam ;) wczoraj mnie nie było, bo miałam gościa - dzisiaj chyba tutaj zaszaleję :P no to na razie - idę sprzątać, bo rodzinka była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Tygrysek zaspal hi hi. Ciesze sie ze zwyciestwa polakow w meczu ze slowenia. I tak chce zawsze :) zdiablona teraz robisz za budzik :) Margot trzymam kciuki za twoja mame i wierze ze bedzie wszystko dobrze. Pozdrow mame. 🌼 :) akara to moze tym razem beda mieli wiecej szczescia i Juliet\'s Ghost wygra w finale. Jesli dobrze pamietam to ostatnim razem zajeli drugie miejsce. :) Musze jechac do mechanika, przedziurawiona mam opone i zalozylem zapasowe kolo. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczęśliwego Tłustego Czwartku :D Ile pączuszków już dzisiaj wciągnęliście? bo ja dopiero 2 :P uwielbiam je - jeden z ajerkoniakiem, drugi z marmoladką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, dzis znow zaliczylam saune i dwa razy basen, w sam raz aby dwa zjedzone paczki spalic :D :D :D Air ---> jak widzisz, dwa, takie zwykle z lukrem i roza :) Aniolka ----> coz za poswiecenie :D I jak bylo w pracy?? Szef nie wykryl czarnego wylazacego spod piorek?? ;) Margotka ----> ❤️ swietnie :D alez przeciez mowilam, ze wszystko bedzie dobrze :D Dla mamy ❤️ i 🌻, teraz bedzie szybciutko do zdrowka wracac, zobaczysz :D 👄 Zdiablona ---> Ty kusicielko :P Dobrze, ze wirtualne paczki nie kusza i moeg sie nimi bezkarnie obzerac :D Znudzony ----> wcale nie zaspalam, a oficjalny budzik wyznaczylam,a le cosik on spiewac nie chce :P W tym tygodniu sypiam dluzej, bo nie jezdze do firmy, a obstawiam baseny na feriach dzieciakow ze szkoly brytyjskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pobaluję z Wami ma doła :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×