Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc wszystkim..nie wymieniam ..bo wpadlam sie przywitac ..nawet nie pamietam czy juz dzis bylam .. ..cholerny 13 - nasty ...!!!😡..wiedzialam ze nie bedzie jak po masle ..! Dalam juz osobny temat ..ale mam powazny problem ..Szukam w Warszawie oczywiscie ..jakiegos normalnego Banku zeby wziac szybko ..tani kredyt gotowkowy ...Ruszcie glowami ...bo za niedlugo ... ..zniknie moj problem Internetu ...!! Pod Mostami ..gdzie mieszkaja ..ludzie po eksmisjach ...NIE MA ..pradu ..wiec i komputer bede mogla se wsadzic .w ...d........... !!!! Margot ..👄...taaak ..to byla przyczyna twoich problemow z oczami ..! Teraz juz napewno poczujesz ulge ..Pan Doktor ..France ..przedobrzyl troszke ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr
wy jestescie pojepani... ksiezna bysie do domu wpuscili, ale byle szarość to probaczywy owoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 nie byl taki zly jednak :) Spotkalam sie z kolezanka, ktorej nie widzialam z 5 lat i bylysmy na pifku!! Juz wiem, gdzie w Wawie jest sok imbirowy do piwka!! :D Borewicz -> to sie nie bede pytac co sie stalo a jedynie browca Ci zimnego dam :) Elles -> :D 🌻 :) Gio -> ❤️ a KB?? zaraz poszukam twojego topiku to sie dokladniej zorientuje o co chodzi. Trzymaj sie cieplutko!! :) Majorek -> ano polecial, przed poludniem :) Margotka -> bardzo dobrze, ze poszlac tutaj do lekarza!! Chociaz juz oczek meczyc nie bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony 🖐️ Gio - ❤️ niestety nie moge Ci pomoc w sprawie kredytu, ale sciskam Cie mocno! Trzymaj sie cieplusienko ❤️ Tygrysek - ale fajnie! :) Mi sie z zeszlym tygodniu udalo spotkac z moja najlepsza przyjaciolka z szkoly podstawowej z klas 1-3 :D Ale zesmy sobie powspominaly :DW ogole w te wakacje udalo mi sie naspotykac mnostwo ludzi - nie tylko z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot :) znudzony miło Cię widzieć :0 A Kofe Ci oferuje jeszcze jedną podopieczną - jej koleżankę :) Gio nie pamiętasz ;) :) Aaa to Twój topik :) nie zaglądałam tam, ale widziałam. A może.. mbank?? takie ciekawe reklamy dają ;) ale nie wiem jak z pożyczaniem, musiałabyś pewine konto założyć, ale może dzięki temu coś by Ci pożyczyli ?? mgr - o co Ci chodzi?? ;) Tygrysek hmm sok imbirowy :D:D ja nie wiedziałam, że jest coś takiego :D:D to chyba dla mnie :) Wiecie co, wypełniam cv w portalu \"pracowym\" i mam problem :) Nie wiem co wpisać w rubryce: \"Poszukiwany rodzaj pracy \" ;) ;) ;) No za cholerę.. bo nie wiem co chcę robić.. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka hejka :) 🖐️ Majorek po twoje minie, widzie ze bardzo milo mnie wiedziec :D, a odnosnie tej oferty to ile mozna stracic? :D Tygrysek, Gio, Saszka, elles, akarka i inni 👄 i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Margot:) hmmm przypomnialas mi ja bede musiala sie udac do okulisty bo nie dowidze a lekarz w Polsce powiedzial ze na okulary juz za pozno ciekawe co tutaj lekarze powiedza:) Kofeina:) milych wakacjii:) Tygrysek:) Giovi:) Akara:)czy slyszalas moze o kosmetykach Duo Wop? znudzony:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony hahaha nie zgrał się shift z 0 :D i wyszła taka mina :D tak CIę miło widzieć: :D:D O ofercie wie Kofe ja tylko to, że ma koleżankę do odstąpienia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ha ha, a ta kolezanka to za darmo czy bede musial cos jej odpalic :D. Ciekawi mnie czy ona na gwarancji i w razie czego czy mozna ja bedzie oddac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf - przejdz sie do lekarza, bo cos mi sie nie chce wierzyc, ze na okulary moze byc za pozno :o Nie jestem co prawda okulista, ale problemy z oczami ma juz od ladnych kilku lat, wiec zdarzylam sie spotkac z roznymi lekarzami tego fachu i chociazby po ostatniej \'przygodzie\', radze Ci udac sie i zbadac sobie oczy - w koncu mamy je tylko jedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEMMMM dzieki za info M! Znudzony >>>>>> no tak myślałam, ze jak jeziora to Toronto. A od czerwca jest tam mmoja przyjaciółka. Ma do mnie przykeciec do Van jak ddojadę. Nie wiem czy będzie mnie stać na przelot na drugi koniec kraju w celach turystycznych, ale jakby co to się upomne o ten telefon - koniecznie!!! Pozdrów anielice!!!! A kolezanki nie chcecie? Kolezanka mila, zabawowa i samodzielna bardzo. :-) No i ŁADNA! - ale o tym anielicy nie mow, bo moze miec obiekcje czy cos :) choc moze ja bardziej polubic niz TY hehehe hehe i nie wrzucaj, ze bedziesz siedział jak się oziebi hehe :-) 30 stopnii to nie taki upał. W Nieczech i Francji w zeszlym roku było 45..to jest dopiero męczące. :) ................................................................. Aha ja nie wierze w 13go! To świetny dzień. ............................................................. Znów wszyscy się widzieli a mnie długo w diabełkowie nie było i nic nie wiedziałam...nawet zdjęć nie mam buu. Nikt mnie nie koffa buu. Szafir się nie odzywa - martwie się!! majorek a kto wie co chce robic? :) hehehe ja tez nie wiem Napisz praca biurowa - stanowisko samodzielne, duch artystyczny hehe, wymagane duze poklady kreatwnosci hehe czyli tlumaczenie- garbie sie i wgapiam caly dzuien w kafejke, nikt nade mna nie stoi, lubie sobie pomarzyc, mam fantazje na temat moich ogromnych zarobkow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark -> :D Majorek -> koniecznie sporobuj, jest pyszne!!! Margotka -> super sprawa, tylu ludzi spotkac :) Znudzony -> :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gwarancji na gwarancji :) Oddac mozna, bo ona sie tak na zawsze to nie da sprzedac hehe. Wypozycze ja bez oplat. Biedne dziewcze czasem chcialoby jakies mile twarze zobaczyc i tyle. Przebywa obecnie w Barrie - a jak pewnie wiesz to lekkie zadupie. Była ostanio w Toronto (jest tam kolezanka fanka pewnego zespołu - jak i MY :-) ) więc troszkę pooddychała, ale tydzień w T. spowodował, że ciężko było wrócić na zadupie. :-) Dark :) dzieki za zyczenia co spróbować? ktoś chce kawalek placka ze śliwkami??? Własnie skończył się piec. MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi - :D Tygrys - cudowna, cudowa :D W ogole chcialabym odnowic duzo starych kontaktow, ktore w jakims momencie zycia zostaly pozrywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Pani magister Tygrysek! :) pobrykamy razem??? Rzucasz się na doktorat? Ja się zastanawiam hihi Jak poducze się jezyków to może mój prof przyjmie mnie na jakiś przewód wysokiego napięcia i cos otworzy. hehehehe znów droga przez meke uczenia sie cierpliwości - choć jak juz polubiłam tego trudnego człowieka, to czego ja się od niego moge nauczyć? Rozwijamy sie tylko przy tych, którzy nas draznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się tylko zastanawiam nad jednym - mieszkam w Gda a elles w Gdy i jeszcze kuwa na ta kawe nie poszłysmy heheh CIP...(piiii) z nas OT CO! I kiedy ja Cie na żywo poznam jak kurcze jak nie ja to Ty w drodze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarkElf ..>>..nie napisalas konkretnie ..ale skoro lekarz tak ci powiedzial ..oznacza ze ..twoja wada ..nie nadaje sie do korekcji dioptrii...poprzez okulary ..! Sa wady gdzie zalozenie okularow..-szkiel korekcyjnych moze tylko spowodowac w szybkim czasie ..powiekszenie sie wady ..a czasem doprowadzic do doslownie slepoty ..! Wiec ..dla pewnosci zmien lekarza ..ale jesli badania u innego potwierdza diagnoze ..musisz szukac innego rozwiazania..! W oklulistyce nie znam sie za bardzo ..ale napewno medycyna ..tymbardziej w Stanach stoi na takim poziomie ze ..skoryguja ci wzrok ..inna metoda..!. Ale dlaczego .do tej pory nic nie robilas ..?..a moze robilas ..ale tez nieodpowiednie szkla nosilas ... ..dzisiaj jestem z lekka podminowana wiec ..nie przebieram w slowach ..zeby byc wiarygoda...:D:D:D Napisz cos wiecej jesli to nie tajemnica ..! Znudzony ...czesc...🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..dziabelskie duszyczki ..🌻 dla wszystkich ...melduje ze powazna jestem ..piatek i 13!! chociaz wczoraj niezle narozrabialam ..wiec dzisiaj jestem ciiiii.. Dla zainteresowanych .. napisze krotko ...przefarbowalam kolezanki meza ...na zielono!! ..Baaaardzo ciezko pracowal na taka zasluge!! od kilku dobrych lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina powiem ci ciekawostke, w Vancouver rosna palmy, a mi zal, ze nie ma ich w Toronto :O O tej kolezance pomysle, bo juz mam jedna od 2 tygodni :) a konkretnie co ona by oczekiwala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyznam sie jak bylam mala to poszlam do lekarza i przepisal mi okulary bo mialam \"lewe oko na Maroko\":) ale nie chcialam ich nosic bo glupia bylam i mloda i zakopalam okulary w ogrodku:P Pozniej mialam chodzic na takie cwiczenia prostujace to oko ale tez mi sie nie chcialo no i teraz jak stara jestem to nie dowidze a jak juz prawe oko zatkam i chce cos przeczytac to koszmar.....lekarz w Polsce powiedzial ze wchodzi w gre korekta oka ale to tylko poprawi wyglad tego oka a nie jego stan.musze sie udac tutaj do lekarza jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przyznam sie jak bylam mala to poszlam do lekarza i przepisal mi okulary bo mialam \"lewe oko na Maroko\":) ale nie chcialam ich nosic bo glupia bylam i mloda i zakopalam okulary w ogrodku:P Pozniej mialam chodzic na takie cwiczenia prostujace to oko ale tez mi sie nie chcialo no i teraz jak stara jestem to nie dowidze a jak juz prawe oko zatkam i chce cos przeczytac to koszmar.....lekarz w Polsce powiedzial ze wchodzi w gre korekta oka ale to tylko poprawi wyglad tego oka a nie jego stan.musze sie udac tutaj do lekarza jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tam wilgotno i cieplo :) hehe fajnieee hehe ale o palmach nic nie wiedziałam! :D SUPER! No a moje kolezanka nie ma wielkich oczekiwan - taki seksik w trojkacie np. hehehe A serio to po prostu czuje sie samotna, wiec chcialaby miec tam gdzies do kogos zadzwonic zagadac, a jak wpada do Toronto by moc wyjsc na miasto, czy zwyczajnie ODMOZGOWIC sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark jakie odstępy między wierszami ;) ;) Zakopałaś okulary buhahahahaahah (sorki, że się smieję, ale rozbawiło mnie to :) ) Udaj się, bo metody się zmieniają, są coraz lepsze i tańsze. Znudzony hahaha w razie czego oddać :D:D jak zepsujesz tak ? :P :D:D Margot no mamy te dwie lśniące gałki :D Kofe :D do usług :D haha ale reklama koleżanki :) ;) Opis pracy suuuuper :D:D Ja chcę ja chcę ciasta :D:D (łasuch ze mnie) Tiger no muszę :) Gio Ty życzliwa duszo :) Zaraz tu pewnie rozwiążemy proble Darkusi :) :D Kaya buhahahahahahahah brawo :D:D a co zrobiłaś, że Ci nie uciekł? :) Jeśli chodzi o to cv, to kumpel podpowiedział \'możliwości rozwoju\' :) i jak na razie tak zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ..ja go nie trzymalam ..on sam ukradl szampon . a ze tam byla podmianka i nie szampon a silna farba do wlosow ...to juz zupelnie nie moja wina ..jak to ze pod prysznicem zasnal i farba pieknie wziela sie na wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze.. komp sie troce wiesza, nie moge teraz rozmawiać na tlenie ani gg, jakoś sie nie da. Nie ma nawet ikonki.. ale TYGRYS nie rozłączaj sie bo pliki jakoś nadal idą :):) Kofi mam nadzieje ze sie jakoś zobaczymy jak już wrócisz z wycieczki :) Czekamy na zdjęcia :D:D bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark :) Kaya hahah dobre :D to jak w Wielkim grubym kłamczuchu - oglądaliście ten film? ;) :) ;) A czemu aż ukradł? :D Elles ja Cię widzę, a co Ci się robi? pewnie tlenik się troszkę zwiesił, czy może zamist okna rozmowy widzisz jakbo tło pod nim? (jakby okno rozmowy stało się prawdziwym oknem? ;) ;) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×