Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Braz :) Mala, Kluska, rety, o ktorej Wy wstajecie w sobote... 🌻 🌻 Borewicz -> to pozdrow Kai baaaaaaaaaardzo goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabelki :D Zyce Wam udanego weekendu :D Powdrawiam i znikam :D Moze wpadne wieczorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..śpiochy :D..komuś kawe? Tygrys..no ..Kai to od was nie pozdrawiałem ..jakoś tak zapomniałem ..no ale oki..jak ja dorwe na gadaczce ..to będzie pozdrowiona :D Margotka ..:D siemanka z ranka łomatko....Mała .....to przez sen?? tak wcześnie ;):D Kluska ..jak tam ? jepiej ? ja dzis ..mam nadzieje ..zrobić scandisk-a i defragmentacje ...kompa ..bo juz ..ostatnimi czasy..makabrycznie ..się zacina ..i inne takie ..Majorkowa zalecała ..tak zrobić! ..ale komp..z 1,5roku ..był zaniedbany ..więc teraz ..strzela fochy..no nic ..zobaczymy co z tego będzie ..jak nie ..to dam młodemu to będzie miał frajde :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, dziękuję, lepiej :) Wstałam o ósmej, bo tak się obudziłam i tyle...nie dało się już zasnąć... Mama przysłała smsa, że w mojej rodzinnej wsi ;) padał deszcz ze śniegiem. Jej, to już tuż tuż, czy Wam też czas tak szybko leci ? Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam jednak basen!!! :D Przeniesli nas na inny dzis, jaka fajowa rure (tj zjezdzalnie) tam maja!!!! Suuuper!! Ciemno w srodku potowrnie a co jakis czas super swiatelka na suficie, takie male we wzorki ulozone, np czerwone strzaleczki, stroboskowa tecza etc. Alez sie malej podobala jazda :D (Mnie zreszta tez :D ) Borewicz -> pewnie, ze trzeba komputer przeczyscic, na pewno mu to pomoze!! :D Kluska -> za szybko leci, no ale moze dzieki temu szybciej bedzie lato?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w pracy nr 2 a zaraz wybywam na imprezke :P oblewamy mieszkanko kolezanki z pracy - same baby :D - oj, bedzie sie dzialo :D no to papatki pewnie wpadne raniusienko przed wyjsciem do pracy dobrego wieczorku Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zimno się zrobiło.. ;) Dziś w National Geagraphic oglądałam program o wybuchu w Czernobylu, ich komputerowe przedstawienie jak to się stało, w jaki sposób, co i jak i potem co się działo.. Tygrys no wiem, że nie zawsze.. ale może.. będzie spokojniej w mieście? ;) chociaż ja i tak w Łasku ;) Bore no właściwie, to urlop on miał :) ten nad morzem.. ale on taki obowiązkowy itp :0 .. Kai szczęśliwa, to świetnie.. weekend się wprowadził.. noo nieźle ;) szkoła też - pogratuluj jej i zaproś na mały wpis na Diabłach ;) ;) :P Ja już kawę piłam :) Jak ten Twój komp taki \"zasyfiony\" to zrób formata, chociaż tylko partycji systemowej. Mała Tobie również:) Kluska fajnie, że się pojawiasz chociaż tylko z kwiatkiem ;) ale to słodkie jest :D Hmm to jednak już ten śnieg z deszczem się pojawił.. ;) Margot :) Noo nie.. napisałam i nie wysłałam tego posta... i poszłam robić obiad.. i biedny tak czeka ponad pół godz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger hehe przy rurze się bawiłaś? ;) ;) :P :P no no ciekawe rzeczy opowiadasz :) Mała fajnie masz - imprezka :) trochę mi tego brakuje.. na takiej domowej to już dawno nie byłam.. Aa i nie powiedziałam Wam, że wczoraj jak już się d łózia połozyłam, przytuliłam do podusi, to zaraz mi wszystko minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździkowa..Majorkowa!!...masz może jakiegos dobrego ..anty wira..nie mks..bo to juz robiłem ..?? dobra..lece do garów..bo robie kuraka po meksykańsku ..oj...będzie po nim palić rura... Tygrys ..nie ta..na basenie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.avast.com ściągasz wersję Home po polsku oczywiście :) sprawdza pocztę, uruchamiane programy, robi bazę danych pozwalających na odzyskanie plików po ataku wirusa, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska... jeżeli chodzi o mnie to mi czas...płynie różnie... Jak szkoła to za szybko... :P A teraz... to powoli :P:( Mała baw sie dobrze. Majorek a ja nie mam National Geographic... 😭 Dobrze ze już Cie nic nie boli dziś. Tygrysek w rurze hehe ;) Ja dzisiaj byłam na dwóch cmentarzach a potem czekała mnie robota w domku, całe podwórko i ogród z liści... i inne takie... Własnie usiadłam, jestem głodna... i gryze :P😠 :( Powinnam sie pouczyć ale już mi sie nie chce :P Legne sobie i od 20 bede oglądać TV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam wlasnie \"American History X\" czyli \"wiezien nienawisci\".... Bardzo dobry film, mocno daje do myslenia... Film który wstrząsa! Po obejrzeniu calego popada sie w chwile zamyslenia. Jeden film z głownym przesłaniem które mowi ze rasizm nie jest niczym dobrym. Jednak zawartych w tym filmie jest wiele pouczen, morałów i to wstrzasa. Jak daleko zaprowadzic moze nas tytułowa nienawiść? Jak cieżko cofnac się gdy wkroczyło sie już na zła droge i jak straszne mogą być tego skutki.... kończe juz bo ten film wzbudził we mnie tyle refleksji iż czuje że pisać na jego temat moglbym baaardzo duzo:) To zdecydowanie najlepszy film, który porusza temat rasizmu i organizacji neonazistowskich. Przy tym filmie tak zasłużone dzieła jak \"Fanatyk\" czy \"Romper Stomper\" się umywają. Szkoda, że w Polsce ten film nazywa się \"Więzień nienawiści\", bo to w końcu \"American History X\". Doskonała rola Edwarda Nortona jak dla mnie należy mu się oscar za rolę Dereka. To zadziwiające jakie uczucia wzbudza ten film. Pod koniec współczujemy człowiekowi który na początku był potworem przepełnionym nienawiścią do czarnych, ale zmienił się i to jest najważniejsze. Znakomita rola Edwarda Furlonga, który co prawda nie może się równać z Nortonem, ale jest to zdecydowanie jeden z lepszych jego filmów. Ogromną stratą dla światowej kinematografii jest to, że \"Więzień nienawiści\" jest jedynym filmem Tony\'ego Kaye, bo to bardzo obiecujący reżyser, a nie nakręcił żadnego innego filmu, no cóż szkoda. Podsumowując to wszystko film ten naprawdę warto zobaczyć i niech nie zniechęca was czarno-biała momentami taśma, bo podkreśla ona stan emocjonalny w jakim znajduje się bohater poza tym oddziela ona zdarzenia z przeszłości. Film ten trzeba obejrzeć i już! Borewicz -> http://www.programy.e6.pl/index.php?PHPSESSID=b19845a0058b0e907bd9bb83717c05c3 i poszukaj sobie tutaj, jest sporoa fajnyc programow czasem calkiem darmowe a czase darmowe do wypropowania ale do oczyszenia kompa to starczy :) jest jeszcze www.download.com ale to w calosci po ang, choc tez powinnies sie polapac :) Elles -> to idz cos zjesc dziewczynko ;) Majorek -> W rururze, W :P Tez mam avasta ale nie za bardzo mi sie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..No ..Elles..i co z nauką ?:P..poszła w las? Majorkowa ..dzięki ..własnie go ciągne, ..cholera ..tak to jest ..ja mam urlop ..to sie komp ..musial ..spier.....ten tego no ;)..jak nie urok ..to ..przemarsz wojsk. Tygrys ..dzięki..jak avast ..nie poradzi ..to będe tam szukać ....no ale z ta rurą to dałas do pieca :D:D:D jedzonko ..wyszło zajesmaczne..młody mówił ..że pycha az oczy wypycha!!:D tylko ..ostre..jak ..ogień..1,5l fanty poszło:D:D awaria ..systemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger no no :) dzięki za te recenzje.. zaraz.. już miałam napisać, że go nie oglądałam.. ale.. ja oglądałam ten film.. ;) noo fakt, niezły jest.. czasami taki dobitny.. A czemu avast Ci nie pasi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre niech będzie, że W rurze ;) ;) :P Bore haha jakie rymy :D:D Mi tez możesz zrobić kolacyjkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim .Nie bylo mnie troche ..Moj kompik szlag trafil ..! Pare dni temu pierdyknelo wszystko....po 34 - tym trojanie ktory zostal zlikwidowany i powrocil !! Blokada na calej linii..!! A teraz lece poczytac ..bo w ogole nie wiem co sie dzialo .. Acha ..do wszystkich zainteresowanych ..mam NOWY numer GG ..! .... 6606408 ... Ps... jestem zalamana ..Stracilam wszystkie wasze zdjecia ..ktore mialam zapisane w \"moim albumie\" 😡 👄 ..dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> .... :P :P :P Gio -> 🖐️ 🌻 najwazniejsze, ze komp juz dziala :) Majorek -> nie podoba mi sie interfejs, funkcje, scan, przywyczailam sie do McAfee, tamten byl super jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję raz jeszcze wszytskim za wsparcie i dobre słowa...powoli juz będę do Was wracać ...🌼 co prawda jeszcze na wlasne astygmatyczne oczy tego sniegu nie widziałam, no ale mamuśce moge uwierzyć.... Byłam dziś na spacerze, udało nam się na zdjęciu złapać promyczki słońca tuz przed ulewą, a nawet i kawałek tęczy... Prowadzimy akcję odwirusowywania kompa naszego współlokatora niedawno przywitanego, bo ma setki wirusów i operator nie może dac sobie z siecią rady :) Cmokam i miłej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..wymrozilam d... na spacerku z dziewczynkami i trza teraz se walnac cos rozgrzewajacego ..jakąś ..herbatinku z cybitrynku..:D Tygrysie , Kluska , Akara ..czesc .. Akara ..a chociaz dobrze ..czy zle ..??:) Dodam jeszcze ze stracilam przy czyszczeniu dysku wszystkie wasze numery GG..wiec odzywajcie sie i podawac mi wasze namiary .. mam wgranego nowego Windowsa i nareszcie troche lepiej kafe mi chodzi ! Borewicz ..Ty to jak ten motylek co mial ..Qrwa ..totalnie wszystko w dupie ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no ..jakoś udało mi sie kompa ..troche odratować...znalazł 198vir..jakiś ..gówna \"Beagle\". a juz chcialem ..go formatować..grrr. Gio ..siemanka z ranka ...nic nie mow ..ja dzis juz tez myślalem ..że wszystko strace...kom..normalnie ..dostal zajoba!! ale jak na razie ..udało sie go troche ..oczyścić...jeszcze będe go sprawdzać...ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola :D Jestem :D Cieszycie sie, nieprawdaz? ;):D Gio - juz sie wpisalam Twoj nowy numer! Zaraz sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no oczywiscie, ze zle, hihihihi. Zartuje. Stesknilam sie za Toba, rzadko wpadasz na topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ten ..virus..to sie zwal...Worm.Beagle.At...franca jedna !! o....Margotka :)...siemanka ..ekchem:D ..z ranka ;) Akara...no i co z tym snem >???? Gio ..no własnie ..to miałem ..na myśli jak ..to pisałem ..o tym motylku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D...nieznajomi walą na gg ...!!! ..ale jestem ..\"pustak\":D ..Dopiero Borewicz mi rozjasnil ..i podal moj stary numer ..ale juz go skasowalam ..wiec zostaje NOWY ..! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze Was wszystkich widze :D Gio -> juz sie odezwalam :D tez bylam ze swoim, az tak zimno nie jest ale mokro, blee ;) Kluska -> to mialam piekny spacerek :) Margotka -> baaaardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Halo !!!czy nie możemy przejśc ..z gadaczek na forum ?? Gio ...no ja bym sienie zdziwil ..że wala nieznajomi ..jak byś podala..że masz ..wielkiego członka ..czy cos w ten deseń..no ..ale oni może ..po ..te hebanowe komóry :D:D:D Tygrys..oczy przecieraj :D:D;P..i niech ktos flaszke postawi ..na te okoliczmność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A oczy to po co?? A skoro o gadaczkach mowa.... Czy dzis po GG grasuja jacys sexmaniacy??? No qrde juz dwoch mi cyber proponowalo 😠 uwzieli sie czy co?? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek.. ;) a u mnie jeszcze nie było zadnego :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ..Borewicz ...[no no no ] :D A co ja jakis ..\"gejus\"..jestem ...zeby do mnie na \"członka \" ..nieznajomi walili ..???:D:D:D ..sam sie walnij w ten Don Donaldowski ..kaczy .. ..dziewczynka chyba jestem ..no nie? :D ..przecie ..jak nie ma numeru to jest info ..nieznajomy przesyla wiadomosc ..a ty zaraz mi tu z seksem wyskakujesz ..( jak zwykle..zreszta )..:D Elles ..trzymaj mnie bo mu ..cos zrobie ..!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×