Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

jestem padnieta, caly dzien na 2 jablkach :P Elles -> czemu tylko 4?? a moze by tak 5?? :D Mala -> kalatówki, tak?? Mozesz metrem do stacji Wierzbno a potem przejsc sie kawalek. Tramwaje: 18, 33 wysiadacz przy skrzyzowaniu Woronicza z Pulawska i znow musisz isc kawalek. Autobusy: cale mnostwo z centrum a nawet spod Centralnego, jesli przyjedziesz pociagiem. zjem cos i sprawdze Ci dokladniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala -> spod Centralnego masz 505 i tramwaj 19. Mozesz tez jechac (ale to juz z centrum) 524 i jeszcze tramawajmi: 4 lub 35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) 👄👄👄👄dla wszystkich juz w domku jestem:).....wolne juz mam..znaczy zrobilam sobie.....no a co??:Pchora jestem:(.....ale przynajmniej nie ma mnie na zajeciach....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - jestes wielka :D do zobaczenia jutro :P ;) padam na pysk, a Aniol jutro wyjezdza do Wiednia, wiec to dodatkowy stres dla mnie :0 no, ale jutro zobacze sie z tygrysem naszym kochanym, wiec jakos przetrwam ;) ide odespac czytanie ksiazki :P dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielka?? niee tylko wysoka ;) :D tak, tak jutro sie zobacze z Mala :D Nie na dlugo ale zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki 🖐️ Jak przystalo na diabla, to ja dzialam pod ziemia :D A dokladnie w suterynie ciagle walcze instalujac nowe sciany. Nie marnuje czasu bedac na bezrobociu, a nawet mam go zdecydowanie mniej niz za czasow gdy pracowalem. Nawet nie mialem ostatnio czasu aby zobaczyc zdjecia ktore od was dostalem i za ktore dziekuje, ale wkrotce je obejze. Goraco wszystkich pozdrawiam i fajnie sie was czyta. Jak dotej pory pogoda dosc znosna, raz tylko spadl mocniejszy snieg, ktory sie utrzymal dwa dni, a tak jesli nawet cos spadnie to zaraz stopnieje. Wielka 👄 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka - dobranoc??!! chyba dzien dobry :D!!! jade dzisiaj do tej stolicy i gdyby nie spotkanko z Tygrysem, to bym chyba sie poplakala ;) nie chce mi sie trzymcie kciuki za dobra podroz Aniola mojego i zalatwienie pomyslne wszystkich spraw dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srebro!! :) Mala -> ojej zly nastroj?? to nie dobrze :( juz ja Ci go poprawie 🌻 Znudzony -> 🖐️ tak to czasem jest, ze gdy niby wiecej czasu wolnego to tak naprawde go mniej jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak milo rozpoczety dzien, a takie zle wiesci :( Wlasnie sie dowiedzialam, ze brat jest w szpitalu. chyba zawal ale nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Przez cztery dni nie miałam internetu i byłam bardzo przygnębiona. Wracałam z pracy do domu i czułam sie jak bez ręki. Mój komputer bez internetu wydawał mi sie bezurzyteczny :) Na szczęście wczoraj przyszedł pan magik, pogrzebał, coś dokręcił i znowu jestem z wami :) Słyszę wasze radosne okrzyki :) Tak naprawdę to nic nie czytałam jeszcze i chyba dziś już nie dam rady. Mam masę zajęć ostatnio i jeszcze te święta, a ja mam dopiero połowę prezentów. Tygrysek ---> :) hihi Zastąpiłam bokserki, narzutą na łóżko, z której Kochanie też powinien się bardzo ucieszyć. Dla rodziców wymyśliłam bilety do teatru, ale nawet nie mam kiedy się przejechać do miasta żeby je kupić. Może będzie repertuar w necie to sprawdzę. Więcej nikt nic nie dostanie bo nie zasłużyli :P muszą się zadowolić kartkami świątecznymi :) Całuję wszystkich gorąco i mocno ściskam. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narzuta zmieści się do spodni???? Będzie wystawać! I pogrubia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...usmiałam sie no :D dzieki za zdjecia. Air...a ja mam za to wstręt do kompa bo ostatnimi czasu nic tylko przy nim siedziałam i śkrobałam projekt... Znudzony...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - trzym sie - sciskam mocno i przytulam dzieki za poprawienie nastroju :) szkoda tylko, ze spotkanie mnie dobilo :( daj znac, jak sie czuje brat ide sobie popic :P mam dola i w dodatku Aniol nie moze mi pomoc, bo nie mam z Nim kontaktu :( dobrze, ze tylko do niedzieli papatki - jutro pewnie bede dopiero wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ❤️ dzięki za maila, też mam coś do wysłania tylko mi czasu cholera brakuje... :( 🌻 Znudzony nie próżnujesz :) 🌻 Ciekawe jak wszystko bedzie wyglądało :D chcemy zdjęcia! :D Majorek gdzieżeś mi przepadła co? ❤️ :) Tygrysek pozdrów brata i.. dbaj o niego.. hmm, moze mu trzeba tryb życia jakoś zmienić.. na spokojniejszy :) 🌻👄 Blixa 🌻 zdrowiej :) Saszka, dziękuje bardzo za zdjęcia, zaskoczyłas mnie bardzo :) Cudne, moge se wcisnąć jakieś na tapete albo wygaszacz? :classic_cool::D Airek ❤️ no tak...jak nie ma netu to komputer rzeczywiście jest bezużyteczny :D A ja mam nadal problem z prezentami..Poza tym to wszystko ok, już jest więcej luzu, jeszcze na wtorek musze sie przygotować.. Potem posprzątam domek, kupię choinkę,wigilię spędzę u cioci.. a do Sylwestra..bede leniuchować i to nie sama :D:D Niech już bedzie 25-ty!! :) 👄 dla reszty smoluchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje. Juz cos wiem, to nie zawal a lekki wylew ale 1oo% pewnosci nie ma, bo vrat wypisal sie ze szpitala na wlasne zyczenia. Jest lepiej, najgorsze juz minalo. Elles, ano trzeba by bylo mu zmienic ale nie ma jak :( musi przystopowac ale to nie takie proste jest :( Mala -> why?? co sie dzialo na spotkaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend w szpitalu mu się nie spodobał.... Odpoczął by sobie chociaż..... lekki wylew - to może nie być nic, ale gorzej jak się będzie powtarzać. Rozummiem, że nie można sobie dać na wstrzymanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Księżyca
AKARA, wiem, że sporo czasu minęło ale chciałam Ci podziękować za płytę. [wcześniej nie bardzo miałam jak] i chciałam spytać co z konkursem? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, nie spodobal - wolal byc w domu z rodzina, dziecmi. No wlasnie problem w tym, ze zupelnie nie moze sobie dac na wstrzymanie :( nawet dzis ma cos do zrobienia!! I nie da mu sie wybic z glowy, ze nie moze!!! Ech, najgorsze jest to, ze w zaden sposob nie moge im pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Diaboly :) juz mi lepiej Tygrys - znam taka sytuacje, moj Aniol mial zawal a mimo to nie zmienil swojego postepowania wierze, ze w przypadku Twojego brata wszystko bedzie dobrze minely 2 dni bez kontaktu z Aniolem - mam nadzieje, ze pozostale dwa mia rownie szybko ;) wlasnie zbadal mnie OBOP albo CBOS w sprawie sluchania radia :) bardzo mila pani ze mna gadala :D ide pograc w mahjonga, bo pracowac mi sie nie chce :( pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, to nie byl jednak zawal a wylem, brat ma jeszcze lekki niedowlad lewej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> ściskam, przytulam i moc buziaków ślę. Życzę twojemu bratu szybkiego powrotu do zdrowia. Ja jestem dzisiaj lost in space. Zmęczona jestem i śpiąca i ogólnie nawet myć mi się nie chce, tylko bym się tak jak stoję w ciuchach do wyrka walnęła. Ale nie martwcie się, dam radę dojść do łazienki :P Jak dobrze, że jutro jest sobota i pośpię przynajmniej do 8, a potem zakasać rękawy i do roboty, porządki bardzo przedświąteczne z myciem okien i takie tam :) To na razie żegnam, życząc dobrej, spokojnej nocki i przebudzenia w super nastrojach 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam układać żabę!!! Dostaliśmy od Mikołaja, 1000puzli, a wszystkie mniej lub bardziej zielone, jak to żaba. Trochę czasu zeszło - który dzisiaj? 16? No to równe 10 dni. Rekord w układaniu puzli non stop. Biedronka - wyślę, tylko podaj gdzie. Elles - bardo proszę, powciskaj gdzie ci pasuje, będzie mi bardzo miło. To moi panowie robią takie zdjęcia. Ja byłam tak zrypana, że nawet nie myślałam o aparacie. (Grań od Kasprowego do Świnicy i wodogrzmoty Mickiewicza i Morskie Oko) Tygrysku - nie przestraszył się nic a nic? Chlopy to w takich momentach strachliwe są. Organizm zbyt eksploatowany odmawia współpracy - różnie się to objawia - zdaje się, że wiem coś otym bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> dziekuje :) Saszka -> przestraszyl sie ale zostan nie chcial :( Bo on musi pracowac, zeby mieli za co zyc. I nie przetlumaczysz,ze jak sie wykonczy :( to co wtedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w końcu on to nie dla siebie. Tygrysku, tak musi być, nie ma co doradzować, bo do rozpędzonych ludzi to jak grochem o ścianę, wiem jak się mówi do mnie. Nie dotrze. Moja druga połowa jeszcze w pracy. Też nie dla siebie, tylko dla nas.... Czasem sobie myślę, że naszym rodzicom mimo wszystko było łatwiej...... skromniej i \"bez możliwości\", ale cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Saszka racje.... ech teraz znajomy lekarz po opisaniu mu objawow choroby mowi, ze to moze byc borelioza.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze Wam cos opowiedziec... smieszna historyjke... wlasnie sie dowiedzialam, ze moja kolezanka robi .... casting na... swiadkowa na slub.... LOL ?? powod?? musi sie dobrze prezentowac na zdjeciach i filmie... serio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×