Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Juhuuuuuuuu Wróciłam z zajęć. Było bardzo fajnie. Pan doktor od historii literatury zabrał nas w ramach dnia wagarowicza, który będzie w niedzielę :P na wystawę malarstwa postimpresjonistycznego. Bardzo miłe zajęcia :) a potem piwko w babskim gronie. Poprawił mi się humor, już wróciłam do równowagi chyba. Chociaż są momenty, że ryczeć mi się chce i czuję taka bezsilność. Oki w sumie dzień był udany, a jutro jest następny, oby równie ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedzcie mi na pytanie ktore mnie interesuje. Czy w Polsce uzywacie klawiature ze znakami takimi ja \"o kreska\", lub \"a z laseczka\", lub \"z z kropka, lub kreska\" i czy wogole, sa polskie klawiatury z takimi znakiami ? To nie zart, ja pytam powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Znudzony a z lasecza....hehe...no to ladnie to okresliles...obra usz ...milcze nie ma takich znaczkow to sie robi laczac literke np zeby bylo a zzzzzzzz......no z...laseczka cza zrobic a z altem:D :D :D tak samo inne znaki...jedynie zeby zrobic ź yo cza dusic x z altem witam wszystkich cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawy do przodu a z lewy...tez jako tako...Ale ja zdecydowanie nie z tych z lewy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zosiu :D :D :D widze ze przeterminowala sie moja odpowiedz:) bylas szybsza:) a komunikat specjalny dla Air : Borewicza witalysmy z Tygrysem ryczac : a my pana znamy;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :P spotkanie na szczycie trwa :D do następengo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hekjka Zdiabełkowana! Mała...wow...ciągle szczyt? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i już nie wiem co z nim zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjablona 🖐️ dzieki za wyjasnienie, widzicie jaki jestem do tylu :D spotkaliscie sie z Tygryskiem i Borewiczem? ale fajnie, az wam zazdroszcze :) mala :) a ty nie milalas okazji sie spotkac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaaa...Znudzony o jakichs laskach...a Mala i Zosia o szczytach ;) :D ja sie chyba schowam gdzies bo nie moge :D :D :D to sie dziewczyny nazywa prowokacja;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Znudzony nie zazdrosc ...przeciez planujesz przyjazd do polski...:D my z Tygryskeim juz ostrzxymy sobie pazurki na jakies spotkanko w wiekszym gronie...:D w koncu trza by jakis konkretny lokal przemeblowac:D a spotkanko bylo cuuudo :) Tygrysiatko wlasnie spi...zobacz zwinela sie w klebuszek i lula:D dlatego bede szeptem gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Znudzony co do mojej niewinnosci to chyba Tygrysek i Borewicz nie podzielili by twojego zdania :D :D :D ale milo mi ze masz o mnie tak....niediabelskie zdanie;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noc ciemna a pod wyrkiem jasność widze :D:D:D Vacik. Dobrej nocy zzzyce 🖐️ Zdiablona :D Pełna życia dziwnie ? :O:P:D Tygrysek chrapie... to z kim dłużej Borysewicz bawił ? ;):P:D:D:D Zosia. 🖐️ odpalisz mi obraz swojej niewinnosci? :) A po za tym pozdrawiam całuśno :D:D Mała. Już cie pewnie nie ma to niec nie wiecej powiem ;):D Znudzony. 🖐️ ..Jezeli chcesz ogladać Polske dłuzej to lepiej stroń od tych diablic... ;):D.. Borysewicz w alkomatolizm popadł, bo jeszcze dzisiaj inne panny upijał :D:D Noc długa, noc cicha... a mnie wciąż cieszy sie micha :D:D:D Halo! Diabełki!!! Jezdeście, czy tylko udajecie że was nie ma ?:O:D:D Otwieram butle z wiski...halooo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie na szczyce ciągle trwa :D ;) Do pojawienia się w niedzielę późnym wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie tu cicho dzis :( Mala no no takie dluuuugie ;) :D :D :D Dzionek 🖐️ wczoraj wszystko mi chodzilo w kompiku jak chcialo:( no taaa wychodzi na to ze to jednak Tygrysiatko dluzej szalalo ;) :D a ja myslalam ze to ja bylam dluzej:D :D :D Tygryniu pobudka byla cudo :) ale juz i ty wstawaj bo werble wlacze :D halo...halo....czy tu ktos jest? jak tak to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry mówi Dzień Dobry 🖐️ :D:D ... Widzieł kto Dobry Wieczór ?! :O:( Zdiablona Hej !!! Tobie 🖐️ :D:D ... dzisiaj chodzi tobie ? ... o co ? :P:D:D witaj Mała 🖐️ .. Szczytuj, szczytuj ;):D ... potem tylko i nas zaczyc swoimi szczytami :):D Czeeekaaa my ;):D Diabły !!!!!!!!!! 😠 Gdzie żeście ??!! A u mnie deszcz pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzis nie udalo mi sie Was obodzic ale mysle ze od pon sie to zmieni :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda pod psem, znowu ktos w sieci bez powodu na mnie najechal, echhh. Czesc Wam tak poza tym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelki z Wawy, ma do Was pytanko, czy slyszalyscie kolo 1 w nocy huk potworny?? Eksplozja wyrwala mnie ze snu, serce chyba nigdy mi tak nie walilo grzmotnelo i huknelo strasznie. Bylam przekonana, ze nam Palac Kultury albo cos innego w powietrze wysadzili. Naprawde od dawna sie tak nie balam. Szybko odpalilam net i sprawdzalam najswiezsze wiadomosci ale nic nie bylo. Uspokoilam sie troszke dopiero gdy nie slyszalam zadnych pojazdow na sygnale mknacych ale szybko zasnac mi sie nie udalo, wiec znow nocka zarwana :( Ech,,, Okazalo sie, ze ta eksplozja to rzeczywiscie byla bomba :( Wybuchla blisko mnie w samochodzie, kolo starej kamienicy, na szczescie nikt nie zginal. Diabelki, mowie wiem okropne przezycie gdy w srodku nocy budzi taki huk a potem cisza... Brrr Air ----> a ja dzis planuje pierwszy dzien wiosny swietowac :D Akara ----> :) ❤️ nie przejmuj sie calkiem taki debilkami. My Ciebie znamy i wiemy jaka jestes wspaniala osobka :) Dobry ---> Tygrysek nie chrapie!! :) ewentualnie kopie i macha lapkami przez sen :P Mala ---> a oklady sa?? :) Zdiablona ----> nie spie, nie spie!! :P Znudzony ---> nio wlasnie, Ty ciagle sie migasz od odpowiedzi na pytanie o spotkanie gdy w Wawie bedziesz :P Oj tiak, Zdiablonej nie sa sie zgorszyc ani zbulwersowac tak latwo :) Vacik ---> :D :D :D :D 🌻 :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam opis tego wybuchu w internecie. Bomba przyczyną eksplozji w solarium na Pradze Ładunek wybuchowy był przyczyną eksplozji, do której doszło w nocy z piątku na sobotę w solarium znajdującym się na parterze trzypiętrowego budynku na warszawskiej Pradze - poinformowała w sobotę PAP Komenda Stołeczna Policji. Ewakuowano kilkanaście osób, nikt nie odniósł obrażeń. Jak poinformował rzecznik komendanta stołecznego policji nadkom. Mariusz Sokołowski, do eksplozji doszło ok. godziny 1.30. Ładunek został podłożony na zewnątrz solarium. Wybuch zniszczył witrynę i częściowo wnętrze solarium, nie naruszył jednak konstrukcji budynku. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Policja sprawdza okoliczności zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka !! Akara !! Tygrysek !!! Dzień dobry mówie wam 🖐️ :D:D:D Bomba to brzmi fajowo... al ka ide sobie chyba to, no noie :D:D:D A mała jest na szczytowym spotkaniu :O:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitam Dobry Dzieniu, no bardzo ciekawe kogo to Borewicz wczoraj upijał, doprawdy :P :) Zdiablona...niewinność, rumieńce...hmm to chyba nie o tobie mowa? :P :) Tigre, no wyobrazam sobie ze był to mały szok, dobrze ze nikomu sie nic nie stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem genialna!! Po prawie godzinnej rozmowie na tlenie z Margot zorientowalam sie, ze rozmawiam i owszem z Margot ale ta Zdiablona :P Obie zesmy sie poplakaly ze smiechu :P :D Dobry ----> zartujesz???????????????????? to nei brzmi fajowo!!! nie gdy wybucha kolo Ciebie!! nie gdy myslisz, ze ludzie zgineli!! Kasiek ---> wim kogo, a sie chlopak pomylil i zadzwonil do mnie, bardzo zdziwiony glosik, po odp. na jego pytanie \"gdzie jestes\" i moje \"w domu\" podpowiedzial mi, ze nie za mna chcial gadac :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ale mialas przejscia! Przyznaj sie, pierwsze skojarzenie Al Quaida ;). A tak serio, to nie dziwie sie, ze sie wystraszylas. Dobrze, ze nikt nie ucierpial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ---> dokladnie tak!! jeszcze wieczorem czytalam artykul, ze Warszawa moze byc zagrozona atakami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×