Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej Gio, badz silna... Czesc wszystkim, ja znowu wpadam i wypadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! O Mateczko...coście się tak porozciągali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air. Dzieki za skromność wypowiedzi ;):D:D:D Twoja opinia jest niczym kopanie leżącego :):D Leprze to niz nic ;):D Dzieki 🖐️ :D Masz Zasia :D. A dasz mi coś swojego :);):D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Gio :-( , trzymaj sie. Zosia, ty rowniez. Dla wszystkich 🌻 - uszek. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień Dobry ---> no co ty?? ja nie miałam nic złego na myśli. Po prostu zdjęcia legitymacyjno paszportowe są zawsze takie spięte :P jakbyś miał jakieś ze zbiorów prywatnych, najlepiej na urlopie to by było super, Dzień Dobry w środowisku naturalnym :D Zosia ----> czytałam trochę na ryczących czterdziestkach:) tam ciekawe rzeczy się dzieją, szczególnie w rozmowach z córką (córkiem) :P A czy pani jeszcze może? :D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Tygrysek tak bede robic zdjecia i wysle ale teraz jestem przed okresem i okropnie wygladam ale po okresie obiecuje ze wysle i to duzo:) Gio❤️ Akara:) Air:) Zosia:) Zdiablona:) I dla wszystkich o ktorych zapomnialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo diablatka! :-) 🖐️ AIR - dostalam fotki z nowa fryzurka (bardzo Ci ladnie, zreszta w dluzszych tez), nie odstalam z nart... :-O a w ogole to o jakich klopotach z moja krzyneczka mowisz? :-P nie wiem nic na ten temat. :-D 😘 Zosiu ❤️ 😘 Giovinko 😘 ❤️ Dziendobry - ja tez kcem ;-) wysle swoje w zamian... :-P :-) Darkus - o mnie nie zapomnij, juz po okresie...hihi ;-) :-D Chyba sie w koncu walne w luzko... ;-) Pa ALL !, postaram sie wpadac czesciej ;-) 🌻 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witac diabelki piekny dzionek sie zapowiada zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj będzie cudowny dzień bo ... Anioł Niepokorny już za 6,5 godzinki :) pozdrawiam P.S. nie wiem, czy będę wieczorkiem :P do teatru idziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, Mayka ---> z powodu nie odspiewania piosenki porannej pobudkowej, uwazam Wasza pobudke za niezaliczona :P Tak to sie robi: POOOOBUDKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! 👄 :D Diably juz wstaja I sie usmiechaja Wszedzie dzis slychac Radosny ich smiech :) Wstawaj, Diable, Wstan ach wstaaaan!! Zobacz co Cie czeka Przekonaj sie saaaam :D To bedzie cudny dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do spotkania, to Zdiablona ma za zadania zdac dokladna relacje :D :P :D I bardzo prosze opowiedziec co sie dzialo, gdy Was samymch w samochodzie zostawilam :P :) Ja tylko powiem, ze bylo ZAJEFANIE!!!!! :D :D :D Zdiablona i Borewicz sa SUPER!!!:D :D :D Ja chce juz nastepne spotkanie, ale teraz musi byc nas wiecej!! :D :D :D Przed 1 bylam w domq, a mialam byc kolo 23 ;) Na razie jeszcze zyje, jestem na fali energii po wczorajszym spotkaniu ale pewnie kolo poludnia zaczne padac na pysk na klawiature :P Dobrze, ze zapas kawy mam :D Gio ----> sloneczko, trzymaj sie ❤️ Akara ---> :D 🖐️ :D jak na kursie?? :) Dark --> juuupi :D ale Ty zawsze slicznie wygladasz :) Za to ja wczoraj unikalam aparatu ze wszystkich sil, bo naprawde okropnie wygladalam :P Dobry ----> wiosna jest, bo motorki wylegly sie na ulicach :D :D :D Ja nic od Ciebie nie dostalam :( Czyzbym sie nie zasluzyla?? :P Ewcia --> :D a u Ciebie tez jest juz wiosna?? :) Haneczka ---> :D 🖐️ :D zagladaj czesciej, bo ja np tesknie :D Mala ----> a dzis bedziesz miec jeszcze lepszy dzien :D Jak to jest byc na maturze z drugiej strony biurka?? :) Przymkasz czasem oko?? ;) ZDiablona ---> WSTAAAAWAJJJJJ!!! I znaj moje dobre serce, ze cie nie obudzilam z rana komora :P W ramach rekompensaty nie wyslesz nikomu zdjecia, na ktorym mnie widac :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haneczko ---> ja nie wiem co się dzieje, bo jestem informatyczny inwalid :P wiem tylko, że czasami gdy chcę coś wysłać to mi przesyłkę zwraca pisząc, że np. konto nie isnieje, a ono przecież jest. Często się zdarza, że próbuję kilka razy i się udaje. Zdjątka z nart poszły, mam nadzieję, że dzisiaj będzie dobry dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D no to melduje ze wlasnie wstalam:D :D :D Tygrysku po pierwsze primo : bylam rozczarowana brakiem sms\'owej pobudki :) po drugie primo...nie wiem jak Zdiablona...ale Tygrysek i Borewicz sa suuuuuper :D :D :D po trzecie primo kce nastepne spotkanie :D po czwarte primo bylismy w knajpie gdzie nie bylo pifffffa!!!!!! :( dlatego jak tylko agent uzupelnil braki energetyczne zmienilismy lokal...na przyzwoity :D po piate primo...w aparacie siadly beterie :( i zdjecie Wampira ktory usilnie probowal dolaczyc do nas nie wyszlo :( a Borewicz dzielnie bronil damy przed atakiem obcego elementu:D :D :D w konsu wampir to nie diabel;) po szoste primo zajechanie bylo na maxa...bo Borewicz uparl sie zeby zwiedzac wawke przed spotkaniem z nami ...wiec zajechal na dobry poczatek gdzies na drugi kiniec miasta:) po siodme primo jak nas Tygrysku zostawilas to tez troche zwiedzilismy rogatki wawki ;) :D a po osme primo :reszta jest milczeniem:P :D :D :D ale w domqu bylam calkiem szybko i bez bladzenia :D pare fotek jest jak mi to ktos przewali z aparatu do kompa to rozdam...ewentualnie biorac pod uwage prosbe Tygryska....ale to co juz lezysz kolo stolu ...to moge slac:O :D narazie witam wszystkich zbiorowo...musze sie obudzic...czyta sie wypic kawe :D TYGRYSIE nie spij :D 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Gio>>> 👄 Zosiu>>>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spie :P Jeszcze :P Ja tez chcem powtorke :D Tak, to gdzie leze (bo sie chowam!!!) wyslac mozesz :P A w ramach rekompensaty moge Cie jutro z rana obudzic :D Chcesz?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co...pewnie ze chcem:D zreszta historie o pobudce tel kom znasz...to jedyne co mnie rusza z wyrka:D :D :D Tygrysku...ale powtorka to bedzie taka ze lokal bedzie do odbudowy...albo chociaz do remontu ok ? :) no i musi byc rura...bo ta kanciata co byla wczoraj nie urzadza mnie;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zrobimy powtorke w tym hotelu....w zamosciu...pewnie maja wprawe w remontach :D w koncu juz raz sobie poradzili z niesfornymi goscmi :D :D :D poza tym tam mozna nie placic jak sa halasy w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysie jutro moze nie bo jest sobota ale od poniedzialku zaczne odspiewywac piosenke mam nadzieje ze wszystkich pobudze i wreszcie ktos tu bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka ---> oki doki, ale nie wolno budzic za wczesnie i czasem trzeba pozwolic odspiewac i mnie piesn poranna, bo bardzo to lubie :D Zdiablona ---> taaaaak!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobryyy Wieczóóór !!! 🖐️ :D:D:D Haneczka ! 😠 nie masz amajla jak mam wysłac ;):D Zdiablonaaaa!!! Wstawaj :D !!!!!!!!!! Siem wsiem wam 🖐️ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mayka 🖐️ Ale ja nie na dlugo, spalam dzis chwilke jeno, a jutro znow musze wstac o swiecie, wiec wypadaloby pojsc do lozeczka o przyzwoitej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze tak przeciez trzeba sie wyspac ja naszczescie jutro mam sobote wiec dzien \" swiety \" :P tzn jutro odpoczywam a dzisiaj siedze tzn poswiecam sie w nocy i sie ucze na egzaminy na ktore jeszcze nic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kofane Diabły ❤️ 🌻 Dopiero wróciłam z pracy i padam na ryj :( ... jak tak dalej popracuję to się całkiem wykończę :( .... czternaście godzin w pracy to troche za dużo dla małej i kruchej istotki ( hi hi ) jakę jestem ja :) :) Tule Was wszystkie i idę spać 💤 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki 🖐️ Ostatnio bylem zajety i nie bylo czasu zagladnac pod lozko :) Nie czytalem co sie dzialo ostatnio. Pozdrawiam was. Jak bede mial czas to zagladne tu jeszcze. 🌼 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ktos tu jest obecny ale jak zwykle jak nikogo nie ma to jest wszystko w porzadku jak ktos sie pojawi to ja nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×