Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witajcie :) Ale wy macie dobrze - wszyscy do Polski jada i spotkania szykuja a ja najwczesniej sie zjawie w czerwcu 😭 Moze ktos do mnie sie wybierze, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, mam nadzieje :) ❤️ A poza tym latem, to na pewno na dluzej w Polszcze laduje, wiec bedziecie mogli mnie ciagnac po gorach i dolinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą .... Qrczę ... :( ... dlaczego chcecie robić spotkania tak daleko ode mnie ??? :( :( ... może do Białegostoku byście przyjechali ??... :) ... bardzo chętnie bym się spotkała ze WSZYSTKIMI .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka --> dobra, bedziemy Cie ciagac gdzie sie da :D Vacik ---> trzeba Polske zwiedzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFS 666
HEJ O O 00 00 00 00 00 00 00...................................00 ( ) ( ) ( ) .. .. / ....... / / # # / / ........../ pozdr 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFS 666
HEJ O..............................................O 00..........................................00 00........................................00 00......................................00 00...................................00 (......................................) (........................) (.................................) ...........*..*............/ ......_____......./ ..../ # # ..../ .............../ ........../ pozdr 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFS 666
nic nie wyszło a miał być kosmaty diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MFS 666
w zasadzie to mnie nie znacie ale....... Wrocław mi pasuje 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotkanie na szczycie dobieglo konca :( ale do nastepnego tylko 7 dni :D teraz mamy wiecej weekendow wolnych i bedziemy mogli troszke sie rozAnielic ;) Akarka - a w Swieta dasz rade do W-wki? moze ja tez tam bede, to udaloby nam sie spotkac? w razie czego nocleg da sie zapewnic :D pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze odbrej nocy ja ide snic i wspominac ;) P.S. oklady byly - czuje sie jakby zdrowsza, ale z ostateczna diagnoza zaczekam jeszcze tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, w swieta to raczej nie, bo tylko na tydzien przyjezdzam, no i nie widzialam rodzinki od Bozego Narodzenia, wiec chce z nimi spedzic jak najwiecej czasu, sama rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ...:) ... masz rację ... Polskę trzeba zwiedzać ... wobec tego zapraszam Cie do Białegostoku :) :) .... Byłas już kiedyś na Podlasiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ----> chętnie się spotkam, tylko wiesz ... :P uprzedź mnie :) żebym tylko tego dnia nie miała egzaminu, ani hiszpańskiego, ani odbierania kota... ale czekam na telefon, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huuuuuurrrraaaaa Diablice no to Wroclaw bedzie w majo do remontu:D w koncu spotkania z szefem nie odpuszcze za nic :D :D :D Tygrysku....mysmy juz niechcaco zadbaly sobie o nocleg;) :D Air rura przynajmniej na poczatek moja;) :D plicje Agent nam przekupi;) Akara wawka tez jest ok...juz wiemy z Tygryskiem gdzie NIE leja pifka:D Margotka...hmmm...wakacje we francji fajna rzecz ale ja to nie teges:( ale jak bedziesz w polsce to ja zawsze :) Vacik....hmmmm..w tamtych rejonach nie bylam...ale tam macie te zubry co wystepuje...i tak sie cudnie kiwa :D i kiedys tam wystepowal tez moj kumpel...ostatni jadźwing:D wiec moze sie i nawet tam skusze pojechac:D Mala...to juz nie bedzie rozpusta taka czesta przyjemnosc;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka diabelki :D Ale sie ciesze ze sie spotkamy, a chyba tak skoro sa chetni :) Musimy z Anielica zaplanowac jakos nasz pobyt i damy wam znac kiedy sie spotkamy, ale widze ze 9maj odpada, no chyba ze zwalimy sie do Borewicza na komunie :D, bedzie jedzenie i cos do popicia. :D Spokojnie Borewicz ja tylko mam takie specyficzne poczucie humoru :D akarka a moze jednak sie dasz namowic na Wroclaw ? no nie daj sie prosic, please :) z Tygryskiem i Zdiablona i Borewiczem i Gio i Airkiem i moze 33+vat i mala i innymi sie zobaczymy :D Hetni niech sie wpisuja. Podajcie tylko termin i miejsce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Blazen :P a gdzie pobudkowa spiewanka? :P Sloneczko wstaje, puszcza do nas oko a kazdy Diabel usmiecha sie szeroko :D wstajemy, by zaczac nowy dzien by realizowac kazdy nasz cel ;) pobudkaaaaaaaaaaaaa ja tez kcem od Wrocka, ale nie wiem, czy dam rade - no dobra - postaram sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, cio?? Pomysl z wproszeniem sie na komunie Borewicza junior juz mi sie podoba :D Wyobrazacie sobie miny gosci jakby takie towarzystwo diabelskie na impreze wpadlo i rozrabiac zaczelo?? :D :D :D J 23 co Ty na to?? :) :D Air ----> nie boj sie Borewicza, czas z nim mija niespotrzezenie :D Blazen ----> PIOSENKA!!! Na pobudke musi byc piosenka :) Mala ---> o wlasnie, pieknie spiewasz :D Nowy dzien i cel , oj mam ja dzisaj cel, oj mam :) Zdiablona ---> nawet nie tyle mysmy o nocleg zadbaly, co nocleg sie sam zoferowal, ze bedzie :D :D :D Znudzony ----> dajcie znac jak najszybciej kiedy byscie we Wroclawiu byli, zeby moc wszystko tak ulozyc i sie z Wami spotkac :D Dobrze Zdiablona mowie, naczelnikowii (to Ty ;)) nie daruje :) Vacik ---> bylam kiedys, bylam, teraz trzeba Cie w maju na Wroclawia zwiedzanie wyciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje jako ta co bedzie we wrocku chocby cza poruszyc wszystkie moce;) Znudzony masz racje ...dobra wyzerka 9 maja hmmm...a cio ;) tylko impreza taka troche jakby nie dla diablokow:D Blazen popros znudzonego :D moze cie zabierze;) :D Mala no nie ...masz byc i juz :D Tygryniu....spisz jeszcze ? :O ojojojoj tio ja dzis przed toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem kluski z rosołem kawusię bym chciała ale mała nie podała... Vacik kawusię podaje o nic nie pytać kawusię łykać i nigdzie nie zmykać....:) ;) Pozwoliłam se zaśpiewać ... :) a co ! Pozdrawiam wszystkie Diabołki ze słonecznego (dzisiaj słonecznego) Białegostoku :) ;) Wrocław jest piękny ale ja niestety w maju nie dam rady przyjechać ....:(... Warszawe to bym może jakoś nawiedziła ale Wrocław to ew. w sierpniu.... :0 ... a tak w ogóle to nie migajcie się i przyjezdzajcie do mnie !!! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona -----> spokojna Twoja rogata, nie spie, rowno zesmy pod lozko wskoczyly :D Vacik ----> slicznie dziekuje za kawusie, przyda sie i to bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vacik uwazaj bo jak sie z Tygryskiem namowimy to cie jeszcze nawiedzimy :D Aniol twoj moglby tego nie wytrzymac...hihi:D Tygrysku to my tak na 3-4 dzis pod wyrkiem:D :D :D taa mi sie pomysl z imprezka komunijna tez podoba;) kupa jadla i napitkow..mmmm...a junior tez by nas polubil ;) w koncu ma sporo z seniora:D :D A wiesz czasem CZEGO Borewicz chce wiecej?:D caluski dla wsiech...ide wojowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego Borewicz chce wiecej??????? :) Pomysly mam raczej diabelskie.... Na pewno junior by nas polubil :D Z opowiescie Borewicza niezly z niego urwisek i Diabelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Waszystkich nastal nowy dzionek i poczatek tygodnia mam nadzieje ze Wszystkim minie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Diaboły :D Zdiablona ---> Ty to jesteś prawdziwa diablica :) zaczyna mnie to poważnie intrygować :P Jak mi się nie chce uczyć. Za to mam ogromną ochotę czytać książki, których do tej pory nie miałam ochoty czytać :) to jest ciekawa prawidłowość :D Pod moim oknem przechodziła przed chwilą grupa dzieci. Były poprzebierane i śpiewały, szły topić marzannę. Ja też bym się chętnie przeniosła kilka lat wstecz i trochę się powygłupiać, a nie udawać przed samą sobą że tak ciężko wkuwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airko ja???:O no cio ja takiego robiem:O :D ja moze tylko w odpowiednie miejsce wlazlam;) :D chyba jednak w realu bys nie wyczymala ze mna;) jestem jeszcze gorsza:D nic nie czytaj...nie warto:D wiosna idzie :D Mayka heyka🖐️ Tygrysku... to ty myslisz o tym samym co ja;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diabełkowo!!! ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam wreszcie za sobą jedną z większych zmor mojego życia, ufffff! Dziekuję tym, którzy trzymali kciuki i myśli i energie za mnie❤️!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> czytanie to tez nauka, wiec sie nie martw :D Mayka ----> 🖐️ :D Szamcia ----> :D :D :D GRATULACJE!!! :D :D :D 👄 Zdiablona ----> eee, a o czym w takim razie ja mysle??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamka grrrraaaatulaaaaacje:D Tygrysku...ja juz nic nie mowie:P :D ale zebyscie wiedzieli gdzie ide gadac w sprawie pracy :D :D :D i nie powiem pod grozba zadnych katuszy:D i prosze czymac za ogonki o 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×