Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejooo:) Znowu miałam zajęcia. I na metodyce robiliśmy jeden z etapów nowej matury. Ludzie toż to koszmar będzie. Na 20 osób w grupie zdało 5 - w tym ja :D czwarty rok studiów polonistycznych i dolina, a pan powiedział, że to nie nasza wina :P tylko że ktoś w kuratorium jest chory i układa testy bez sensu. Pierwszy dzień wiosny mamy, a tutaj deszcz lał prawie cały dzień :0 Tygrys, Zdiablona ----> bardzo się cieszę, że dzięki mnie narodziła się nowa świecka tradycja :P następnym razem też zawołam do Borewicza, że go znam :D i tylko żeby nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys a czemu my nie możemy pogadać na gg? weź spróbuj :) masz mój numer, dawałam ci chyba żeś zgubiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel ...nie moge wyslac maila ...nie chce wyslac mi serwer ... DZIEKI i trzymaj tak dalej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eczor obry :D taaa Air byles mogla nastepnym razem;) :D :D :D Dzionku witaj...nadal zolza robi co kce:( komp oczywiscie a raczej lacze z netem:( Mayka...heyka:) Akara czesc rozdepcz gady niech nie mysla sobie :) nie przjmuj sie Tygrysku...daje ci miszczostwo za dialog ze mna:D :D a tak glowkowalam czemu mam lepic w glinie...przeciez nie wiesz ze droga do mojego domqu wiedzie przez blota :D :D czesc Kasku no taaa...wiesz jak Tygrysek ze niewinnosc i rumience to nie moja domena:D :D :D hmmmale ona mnie widziala a ty to wiesz i bez tego:D Kaya 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, juz pora wstac!! Wiosna wyjmij noge z lozka!! Wiosna wstan, nie marnuj dnia!! Wiosna, slonca szukac trza!!! Wiec wstan i usmiechnij sie Diably wiosna, ciesza sie !! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 👄 wiosenny buziak dla wszystkich na dzien dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja tej Zdiablona jesteś okropniasta :D jak się można tak z koleżanki nabijać? :D Tygrysek ---> przecież pierwszy dzień wiosny był wczoraj. Masz opóźnienie miły Tygrysku :P a co z tym gg? Dzień Dobry ----> dziękuję za zdjęcia. Wiedziałam, że lepiej cię poznamy z prywatnych zdjęć. Zupełnie inny człowiek w naturalnym środowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierze, ze wszystkei Diably oprocz Air\'ki jeszcze w lozkach sie wyleguja, zamiast pod lozko zajrzec :P Air ---> ja nie wiem czy to taki powod do dumy, ze Ty jestes w tej 5 co ta mature by zdala. Bo skoro ona jest dziwna i \"chora\" tzn, ze Ty tez jestes zakrecona jesli ja rozwiazalas :D :D :D :D W GG mi nie dzialalo wyszkiwanie ludzi :P Zdiablona ----> a jaka nagroda jest za miszczostwo??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ :) Tygrysek, Zdiablona tak sie jakos zlozylo ze mam rodzine na poludniu Polski i bede ladowal w Pradze, bo z tamtad mam juz blisko do Nysy. Niemniej dziekuje za zaproszenie do wspolnego spotkania, na pewno bylo by wesolo.:) 🌼 Dzien Dobry ha ha \"stron od diablic\" dobrze ze one tego nie zaowazyly :) Tygrysek to jest straszne, w nocy byc zerwanym z powodu wybuchu bomby. Na szczescie nigdy tego nie przezylem. :O kasiek 🖐️ akarka :) Air :) Kaya :) Pozdrawiam pominietych. Ten weekend mam pracujacy, a w poniedzialek jade odebrac bilet lotniczy i bede znal szczegoly. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air czesc :D :D kiedy ja nie moge sobie pominac nietkorych rzeczy milczeniem:D Tygryniu :D nagroda za miszczostfo to piffo dla mnie;) :Dty wygralas...ja wypije:D Znudzony my wszystko widzimy ale czasem oszczedzamy swoje widelki :) Tygrysku....Znudzony bedzie w nysie :D :D hahaha ...to tak jakos blisko wroclawia...prawda? hehehehehehe mam diabelski plan...cio ty Tygrysku na to???;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Diabły rogate 🖐️ :D:D:D Tygrysek :) ... poezja w Tobie widze ... jak tam praca, którą chciałbym przeczytać ? ;) Znudzony. Szczęściaż jezdem poprostu ;) .. ale kto wie, co utonąć nie może kobieta wkońcu dojrzy.;):D Air. Ja specjalnie trzymałem obiektyw wysoko ;) środowisko strasznie zaśmiecone :D:D Zdiablonaaaaa !!! 🖐️ :D:D Do Nysy Nyską nad Nysą ... niech cie Mmmilicja prowadzi ;):P:D:D:D A gdzie reszta podłóżkowych ? ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ....poczytalam troche co u was sie dzieje ...Chcialabym z wami o czyms pogadac ..ale zupelnie nie wiem o czym ...mam \"wyprany mózg\'...i czuje sie tak ...jakby mnie wypchali ..\" trocinami\".... ......jak mi zadacie jakies pytanie ..to odpowiem ...a sama NIC ...nie wiem ....buziaczki dla wszystkich ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio nie pekaj, 🌼 hejka Dzien Dobry Zdiablone-Tygryski wy to jestescie numerantki ha ha, nie chcial bym sie spotkac w ciemnej uliczce z waszymi widelkami :D Ja nie bede w Polsce tylko 14 dni i wiele miejsc chcialbym zobaczyc i rowniez spedzic czas z rodzina. Jesli by ktos mial ochote i czas, to moglbym z Anielica byc we Wroclawiu. Moglibysmy sie spotkac w kawiarni lub jakims innym miejscu, pomiedzy 5-12 maj. Dokladnej daty nie znam bo jeszcze nie mam biletu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej znudzony, ja tez jade do Polski :D, szkoda, ze Wroclaw daleko... A moze ktos w Gdansku, Toruniu albo Elblagu bedzie? Tam to jeszcze moglabym sie wyrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wam :) Ale dzisiaj wieje, aż mnie głowa boli od tego wiania. I już za tydzień mam egzamin, a tak mi się nie chce uczyć, że szok. Gio ---> witaj. Duża buźka dla ciebie 👄 i gorąco pozdrawiam. Czytaj sobie te nasze pierdoły :P tutaj, a jak znowu nabieżesz sił to się włączysz. Będziemy cierpliwie czekać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ---> u mnie tez wieje, a na osiedlu, pomiedzy blokami to w ogole tornado jest :P Akara ----> bierz Znudzonego i przbywajcie do wawy :D Dobry ----> nie pytaj o prace, lepiej nie :P I tak Ci jej nie przesle :P Moze jak skoncze, moze... :P Gio ----> czesc ❤️ slyszalas wybuch bomby w nocy z pt. na sob.?? Zdiablona ----> wiem co kombinujesz :D Tez o tym myslalam :D Znudzony ----> nio cio Ty!!!! Nas sie bac nie trzeba :D Jestesmy takie kochane diabelki :D Wroclaw mowisz?? Hmmm, zawsze chcialam zwiedzic to miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..diabły..rogate.:D:D...ja tak na momencik...podziękować ..przedstawicielom Diabłów ze stolicy :) za spotkanie..było suuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!jesteście Diablice do potęgi \'n\'-tej :D:D:D...i też chce jeszcze !!:)...w domu byłem o 06 rano ..potem 2h snu ..do pracy ..a po pracy ...na następne spotkanie ...już w swoich landach ..z Kaśkiem i Blondi ..i tym razem se ..odbiłem ..to że ...w Wawce . nie mogłem się napić z wami piffa :D:D;) Pani Ordynator!!...qrde....Tobie się upiekło tą razą ...ale ...spokojna ..Twoja uczesana.....dopadniemy cie ...i następną razą ..się do Ciebie zwalimy :P;) ...a tak swoja drogą ..to nie licz na jakieś specjalne względy..pamiętasz ...jak mi radziłas rozmawiać z Zosią ?!...no ...to teraz ...będzie ...się to też dotyczyć Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -----> a doczytalas, ze sam szefuncio bedzie we Wroclawiu a maju?? To jak wielki zlot robimy???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde...Tygrys...powaga?!???!! ..o ja pitole.....to się będzie działo :D:D:D..to trza zrobić ...prawdziwy sabat !!:D:D qrde a juz weiadomo na ile i co ..data ..itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dokladnie kiedy znudzony bedzie? Bo ja na poczatku maja na 10 dni przyjezdzam (a jeszcze wczesniej na tydzien na Wielkanoc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara..ty też ??!! :D:Dqrde...hehe...to trza...naprawde..zorganizować zlot!!. dobra spadam ..bo mi się czas skończył w cafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> Cytujac Znudzonego: \"Ja nie bede w Polsce tylko 14 dni i wiele miejsc chcialbym zobaczyc i rowniez spedzic czas z rodzina. Jesli by ktos mial ochote i czas, to moglbym z Anielica byc we Wroclawiu. Moglibysmy sie spotkac w kawiarni lub jakims innym miejscu, pomiedzy 5-12 maj. Dokladnej daty nie znam bo jeszcze nie mam biletu . \" Dobrze Akara robi, trzeba jakis konretna date z niego wyciagnac, Znudzony ---> prosze weekend!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys..no to tego nie czytałem ale ja jestem Za!!! jakim kolwiek terminem ..tylko nie 09maja ..bo tego dnia mój młody Borewicz..ma komunie...ale wsie inne terminy ..jestem do dyspozycji:D:D:D a .....dostałem 10min exstra czas :D:D..nie powiem co przystawiłem panu do czoła :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurcze, byłoby superowo gdyby się udało spotkać taką wielką gromadą :D A to nieszczęsne miasto musiałoby być obstawione przez policję :P hihi wszystkie autobusy, rury, bary itp nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.......irka......oficjalnie ...info.że w przyszłym tyg ..będe w Poznaniu..więc ..jeśli ..będziesz mieć czas..to ten tego no ...może się wkońcu spotkamy ;)..zadzwonie wcześniej ... a teraz ...brykam ...czas out.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiecie, dla mnie Wroclaw to za daleko... Warszawka by jeszcze uszla, choc to tez spora podroz, ale Wroclaw?... Sorki, ale troche za malo czasu bede miala :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×