Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej 🖐️ ..znudzonycenzura!! kopa lat nie slyszalam ciebie ...tak daleko mieszkamy ze nawet przez net nas nie mozna zlapac!! majorek....ja spie!!??? nie dla mnie jest jeszcze za wczesnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko juuuuuuuz Roztacza zloty blaaaaask Za chwile z chmuuuurki Deszczyk zrobi kapu, kap Czaaas juz wstaaaaaac I usmiechnac sieeee Przed Toba jest Tak wspaaanialy dzien :D Dzien dobry Diably :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, to muszę Cie kiedyś na jakąś wyżerkę sciągnąć;-) uff, obok mnie produkuje się jakiś kolega i jak cholera mu jedzie z paszczy, koszmar, już bardzoiej się odsunąć nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! elles, dziękuję bardzo i za mail i za zdjęcia:-) z wypróbowanymi przepisami to gorzej, bo ja je dopiero wyszukałam:-( poza szarlotką japońską, która nie jest skomplikowana do zrobienia i bardzo smaczna. Gruszki łatwe i można do nich zrobić te kluseczki z serka waniliowego i pysznościowy deser już! mała, zaraz siadam i odpisuję - bardzo dziekuję za mail!!! Margot - nie dostalam żadnego maila od Ciebie:-( może adres zły??? przypominam au_dela@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, to muszę Cie kiedyś na jakąś wyżerkę sciągnąć;-) uff, obok mnie produkuje się jakiś kolega i jak cholera mu jedzie z paszczy, koszmar, już bardzoiej się odsunąć nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! elles, dziękuję bardzo i za mail i za zdjęcia:-) z wypróbowanymi przepisami to gorzej, bo ja je dopiero wyszukałam:-( poza szarlotką japońską, która nie jest skomplikowana do zrobienia i bardzo smaczna. Gruszki łatwe i można do nich zrobić te kluseczki z serka waniliowego i pysznościowy deser już! mała, zaraz siadam i odpisuję - bardzo dziekuję za mail!!! Margot - nie dostalam żadnego maila od Ciebie:-( może adres zły??? przypominam au_dela@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, to muszę Cie kiedyś na jakąś wyżerkę sciągnąć;-) uff, obok mnie produkuje się jakiś kolega i jak cholera mu jedzie z paszczy, koszmar, już bardzoiej się odsunąć nie mogę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! elles, dziękuję bardzo i za mail i za zdjęcia:-) z wypróbowanymi przepisami to gorzej, bo ja je dopiero wyszukałam:-( poza szarlotką japońską, która nie jest skomplikowana do zrobienia i bardzo smaczna. Gruszki łatwe i można do nich zrobić te kluseczki z serka waniliowego i pysznościowy deser już! mała, zaraz siadam i odpisuję - bardzo dziekuję za mail!!! Margot - nie dostalam żadnego maila od Ciebie:-( może adres zły??? przypominam au_dela@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacia ---> mnie na wyzerke dwa razy zapraszac nie trzeba :) Kluseczki z serka waniliowego?? przepis poprosze :) znam cos takiego ale to jest cos jak leniwe tyle, ze z serka wlasnie :) i ja je jem z cynamonem i maslem :D mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejo :) Jak leci ? U mnie w domku remoncik, święta, kotek, goście, po prostu nie można się teraz nudzić :P Kai ---> kogo to moje piękne oczy widzą? pozdrawiam gorąco :D 🌻 🌻 🌻 Elles ----> no Frodek już dobrze. Śpi, bryka, chce łazić po ścianach :P zainteresowały go już kwiatki :) coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Szam, zostawilam Ci ta wiadomosc na komiunikatorze... adres byl na pewno dobry... No nic, sprobuje jeszcze raz... Majorek, ferie swiateczne bede miala dopiero po swietach... Tak to Francuzy wymyslily :P Hanka, jak dobrze Cie widziec :) Gubisz kilogramy? 👄 Mi cosik drgnelo na wadze, ale przede na jeszcze daleka droga... :P No i musze zajrzec koniecznie do Polakow, dlugo mnie tam nie bylo.... :( Hans, od razu widac, ze w tym piwnie cos musialo siedziec :P :D Znudzony, jak przygotowania do wyjazdu do Polski? :) AIR, wiesz, zachorowalam na takiego malego Frodka... naprawde 🌻 Gio 👄 jak sie miewasz? Zosia 👄 Aha, jesli macie jakies fajne przepisy swiateczne, to sie na nie jak najbardziej pisze :) Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> 🖐️ jak zwykle pilnie pracuje :) Caluski dla Ciebie i Frodka 👄 Margotka ---> Tobie tez nie daruje serniczka dla Tygryska jak bede we Francji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wlasnie przyszedl szef i przyniosl nam ciasta, tak bez okazji :D \"Macie obzartuchy, to dla Was\" :D mniam, mniam serniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ale we Francji serniczka nie zrobisz, bo twarogu tutaj nie kupic 😭 Moge Ci za to zrobic ciasto z malinami, beza i gruba warstwa smietany :D Mniammmmmmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze byc ale ja uwielbiam serniczek :) Przyjade do Francji z serem :) zwyklego bialego sera taz nie ma?? jak mozna zyc bez sera?????? :P Ech, ja w ogole bardzo lubie, jak ktos cos do jedzonka dla mnie robi :) Antytalnet nie jestem ale jak mam zrobic cos dobrego to sie musze b. starac, samo z siebie wyjsc nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysio, gdzie Ty sie na serniczek wybierasz? do Francji?? hihi ;-) :-P To do mnie musisz przyjechac, nie slyszalas nic o przepysznych serniczkach wiedenskich? :-D 😘 Mrgola - pozdrawiam kumpelke po fachu...hehe ;-) 😘 ja tez gubie, ale czesciej rozume niz tluszczyk :-P Tzn jakies 4 kg zgubilam, ale podobnie jak u Ciebie, jeszcze pare by sie zdalo... ;-) A to wszystko wina tych wspanialych sernikow, ktore tak uwielbiam! :-( 😭 Pozdrawiam wszelakie ragate i diablopodobne.... ;-) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAYA !!!!!!!!!! Cos Ty mi przyslala dziewczyno, WIELKIEGO !!!!!!!! hahahaha :-D:-D:-D:-D:-D ...hehehe ;-) :-P To ci dopiero niespodzianka.... ;-) :-P Ciekawe czy Dziendobry, znudzony i Borewicz juz wpadli w kompleksy... czy jeszcze nie :-P:-P :-P hehehe ale mi wesolo!! Piwko po obiadku to jest to! Ale dzisiaj to wyjatek...hihi ;-) chyba sie zakocham.... ;-) ❤️ 😘 GIO, ZOSKA gdzie jestescie??? :-O Wracajcie wreszcie pod wyrko... :-( 😘 ❤️ 🌻 tesknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - nie widziałam, poprosze adres strony :)🌻 Kaya -> 3...? Bo ja nie z Kanady tylko z Gdyni :) Ty z Kanady i Błazen - i ktoś jeszcze? Pozdrowienia :) Szam --> :) Dziękuję za maila dzisiejszego, zaraz przeczytam i obejrzę załączniki :)🌻 Cieszę się ze w końcu udało Ci sie otworzyć zdjęcia. A tych klusek to zaraz gdzieś poszukam :D Mniam... Właśnie sobie gotuję pierożki ruskie, sama robiłam :) Hahahahaha.. Przypomniał mi sie tekst osiołka do Shreka: \"Stary.. zainwestuj w tic-taki\" :P:D:D:D Tygrysek--> piękna obudzajka :) O literówce nie bede wspominać :P;) hahah ;) Air -> hehe... Kotek pająk ;) A moja nażarła sie trawy ostatnio i napaćkała mi na dywan... :P Ale i tak ją lubie - i też jestem cała podrapana :P Margot --> ja też sobie nie wyobrażam zycia bez sera :P:D Zwlaszcza jak pałaszuję w tej chwili moje pierogi... mniamm... :D Kaya --> o właśnie czytam ze coś ciekawego przesyłasz... :P A Ja? :P:P :D Ja też chcę :)) elles@tlen.pl 🌻 -- dla wszystkich i papa 🖐️ znaczy sie do wieczora :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...przez 4 dni bylam odcieta od netu ... myslalam ze zwariuje ..a to sie okazalo ze kablowka chello ..miala klopoty z serwerem ...Przy okazji uruchamiania kompa ..(czyszczenie dysku )...stracilam Numery GG do niektorych osob ...Margot ,Borewicz ,Zdiablona ,Tygrysek ..wiec jak sie pojawie ..to dajcie znac ...kto jaki ma numer ...! Narazie uciekam ... Pozdrawiam wszystkich ...ale mam zaleglosci ...kiedy ja to przeczytam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no wreszcie!! :-D 😘 skarbiku Ty moj!! ;-) Jak tam zdrowko? no i krawat...? ;-) hahahahaha :-D:-D:-D A propo\'s chello, to do Polski tez juz dotarl?? Nawet o tym fakcie nie wiedzialam, ja go tez uzywam... juz od jakichs 6 lat ;-) Pozdrawiam Cie kochana! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kochane Diabołki ... ❤️ 🌻 .... czy mnie jeszcze pamiętacie??? Dawno tu nie byłam, ale czytam od czasu do czasu :) ... Jestem w trakcie porządków świątecznych ...;) ... umyłam chyba ze 100 okien :P ... przesadziłam trochę , ale 30 na pewno ... mam wprawę ...:P ... może komuś umyć :D ... Dziękuję Wam za pocztę :) ... miło mi że nie zapomnieliście o mnie ...:) ... ale nie dostałam zdjęć :( ... kłaniam sie nisko i proszę o zdjęcia...:) Musze już ustąpić miejsce przy kompie dla syneczka ...:( ... jeszcze tu wrócę ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tak po ..ogień wpadłem ...bo ....ide spagetti robić... 33+vat.......nie gadam z Tobą ...bo ja mam nadal ..takie same okna jak miałem :P ;) .......a tak ..to co ile się powinno myć okna??..czy to jakiś termin jest..czy co ?! skąd się wie..że to już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryskowych zmian ciag dalszy :D Dzis odbylo sie ciachanie wloskow i ich strzepienie oraz poprawa koloru, bo zszedl :D Podoba mi sie nowa fryzurka :D Akara --> dziekuje za pomysl na wloski :D Haneczka ---> moge i do wiednia :) uwielbiam sernik!!! :D kazdy :D ale len jestem i nielubie piec :P Yep, chello w Polsce juz jest kilka lat :) Elles ---> nie wspominaj o literowkach, powinnas sie przyzwyczais, ja je robie zawsze i chyba nigdy sie nie oducze :( Gio --> :D sie robie :D Vacik ---> of course, ze my Cie pamietamy :D jak sie juz tak z tymi oknami rozpedzilas, to moze i do mnie wpadniesz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Borewicz ...:) ... z tymi oknami to jest tak ... jak patrzysz i ciemność widzisz ... ciemność ...:P to znak że trzeba myć ...:P ... wcześniej nie ma potrzeby ... Tygrysku ... :) ... kiedy ??... hmmm ... bo rozpęd mi się skończy ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33+vat....łe ....to spokojnie.......jeszcze widze sąsiadow:D Szam...jak to sernik po japońsku?...czyli co .. :D:D;);) Tygrys...WoW!!!qrde...jakiś podryw kontrolowany się szykuje..,,haski..czy coś ;):P czytam ...na raty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> a cio!!! :) uwielbiam husky :D ale zmiana fryzurki to juz od dawna miala byc, a dzis przechodzilam akurat kolo fryzjera, wiec na poprawe zmoklego humoru... :d Vacik ---> moze byc jeszcze dzis :) no, ewentualnie jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles ...sorki nie mialam twojego adresu , ale juz jestes wciagnieta na moja liste i naprawiam blad ...wysylam maila i cos Wielkiego:D:D haneczka ...hmmmm..no Borewicz jesli mnie nie zabije za tego maila to zyc bede!:D:D,znudzony i dzien dobry niestety:( :( nie mam ich adresow ...moze lepiej ze nie mam? ...jeszcze naprawde wpadna w depreche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai...jak to..się stalo ..że doszły Cie słuchy? Kaya...no..wiesz...jaz do roku ..i mandata....trzeba załapać:).....też mi sie to niedawno przytrafiło....qrde200pln-ów..wypadło z kieszeni...grrrr!! Majorek....hehe.......jateż ..czasem ..mam tak jak ten..motylek :D:D:D..no wiesz..jak mogłas mnie posądzić ..o obrażenie się !!! Margot...oczywista sprawa..że w piffie..siedział ..Diabeł rogaty :D:D:D Znudzony...fakt...staneło!...znaczy sie termin spotkania:D..aleczy już całkiem stanoł??..czy jeszcze jest do negocjacji ?? Air.. Gio...za mało Ciebie ..tu !!!!stanowczo!!!!! Hanka...eeeee..coś miałem napisać....jakie kompleksy?..qrde:P:D:D Eles...a ja dzis robiłem spagetti ..........i.....wyszło pyyyyyszne!! Tygrys...qrde...Ty mnie oczu nie mydl:P:D;)..wczoraj..przystojny husky..jedno ..oko..na maroko..drudie ..na kaukaz..a dzis ..nowy fryz:)...ta...:P Kaya.....łomatkooooo...co to za wielka.......stopa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> :P nie mydle :P przystojniakow od huskow chyba ma dziewczyne, no moze to byla siostra....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewcz ....nie wierze?? nie utluczesz mnie za tego maila??? nie naprawde?? yuuupii !!! masz za to 😘 odemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya ... ... pocztę od Ciebie spokojnie otwieram ... dzieci ze mna w pokoju ... łomatko !!!!!! aaaaleeee stoooopaaa !!! ... całe szczęście, że internet wolno chodzi ...:P ... dzieci nie zdążyły zobaczyć... WIELKIEJ STOPY .... :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Witam Was serdecznie ;) ;) ;) Dziś miałam troszkę znó sprzątanka, ale głównie to robiłam ciasta (2) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya..no wiesz......taka..stopa:D:D..toż to inwalida...:P:P:P:P..a ciekawe jak on nosi krótkie ..spodenki :D:D:D Tygrys....siostra..nie sistra..a na spacery trzeba chodzić ..nowy fryz..i jeszcze sama się sobie podobasz...to dodatkowe WOW!!....to jest mało spotykane u kobiety......no chyba że zostawi majątek u fryzjera:) Majorek ..cześć...jakie ciasto...też japońskie ...jakietakie??:D:D...........qrde..Szamka..mnie zatłucze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×