Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysku nie narzekaj....akurat te najbardziej istotne miejsca mialas na widoku :D reszta byla zdecydowanie mniej ciekawa:D aaa...zapomnialam dodac ze kelnerzy cuuuudnie robia paluszkiem.....po monitorku :D:D i juz wiecej niiiiiic nie powiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mysmy mialy wlasnie widok na te ich... paluszki :D a fartuszki maje tez ladnie wyciete... z tylu... i jak sie po cos schylali to akurat na nas sie eksponowali :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Wieczór WAAAAM !!! 🖐️ :D:D:D Śniadanie mnie rozpycha :O ... nic nie jadłem cały dzień, tylko trawiłem sobie powoli :D:D Tygrysek 🖐️ :D ... ty niegrzeczna ;):D ... i ty Zdiablona :D .. Ech! Wy mnie straszycie :O :D Cry - zenegi . Ciebie czytać to jak dupe podcierać, nie przestawaj :D:D Znudzony 🖐️ :D ty o dwudziestej śniedanie ? :D:D:D ... No zobacz co ta Canada z tobą wyprawia :D:D Ktosik. 🖐️ :D Matki nie wołaj :P ... O jakich szansach ty mówisz, w płaczu że więcej nie możesz ? :D:D Ty, ksiądz :D .. Skąd ty to bierzesz .. z księgi złych pomysłów ? .. :O:D No to narazie...film ogladam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek --> tak Ci sie tylko wydaje, bo wszystkiego nie wiesz :D jeszcze zobaczymy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac ..ale nic nie napisze ciekawego ..Ja juz dzis mialam baaardzo mokry dzień..od samego rana .!!!..wiec nie chce Wam ..przynudzac .. ..poczytam tylko sobie .. Pozdrowienia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry --> 🖐️ my Ciebie?? alez czymże to?? :D my dopiero cwiczymy na spotkanie we Wrocku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry my som ladne i mile dzieweczki :D sie nas nie cza bac:D tylko kochac:D Gio urrrraaaa :D milo cie widziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek, wiem wystarczajaco duzo aby wiedziec, ze JA mam racje:D Jak zwykle zreszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ..Tigre ..👄 ..chyba ostatnio zapomnialam na dobre co to znaczy ..sie usmiechac ..!!!!...Duzo jeszcze wody upłynie w Wisle zanim zaczne sie ..śmiac ..!!!..Juz sam czarny ubior mnie dobija ..i przypomina codziennie ..co sie stalo...!..Dzisj dla mnie ciezki dzien ...świeta i rowno miesiac od śmierci Ojca ..eeeehh ...szkoda słów ..!!! Tigre slyszalas o tym wypadku wczoraj przy Zwyciezcow..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie slyszalam. Ale ja nie bardzo gdzie mialam o nim uslyszec TV nie ogladam a radia wczoraj nie sluchalam. Gio, nie musisz sie od razu smiac ale warto zaczac chociazby od usmiechu wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiek ja wiem jeszcze wiecej :P :D nie pobijesz nas z Tygryskiem:P nie ma takiej opcji :D poza tym mamy przewage ilosciowa nawet wiec i tak nie dasz rady:D:D jednym slowem jakosc i ilosc to nasza przewaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ty tylko popatrz przez szybe sphinxa i usmiech gwarantowany:D na nastepne piwko zabieramy z Tygrysem dyktafon:D tylko dla ciebie Gio bedzie kopia:D:D:D w komplecie z pampersem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Mała, Tygrysek, Zdiablona.. no ładne rzeczy tam wyprawiałyście :D:D ;) ;) Elles ;) Tygrysek.. :) fajny ten tekst Dominiki hihi - jaka skrupulatna :) Ktoś czyli ja ;) Gio a czytaj, możesz nawet przynudzić, jeśli Ci to jakoś pomoże i ulży, my tu też po to jesteśmy ;) Szam hej .. o już Cię nie ma?? Panie od cytatów (a może masz jakiś nick ? ;) ) - bardzo dziękuję za cytaty - sa naprawdę piękne i warte pamiętania :) Znudzonycenzura czy Ty jadłeś coś w domu dziś? :) :) Dzień Dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...wszystkim ..Wesolych Swiat dla wszystkich pod luzkiem.. ja 😭 niestety jutro do pracy ide ..buu i woda oblewac sie nie bede ...no chyba swego Aniola i male Anioleczki..pokropie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya 🖐️ .. jak to do pracy?? jeju, to gdzie Ty pracujesz? chyba jakaś ważna posada ;) Chciałam wszystkim podziękować za piękne karteczki i życzonka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ...😭😭 jaka tam wazna moja praca ....poprostu w Kanadzie mamy piatek wolny [Wielki Piatek] to dla kanadyjczykow wielkie swieto , a w poniedzialek w wiekszosci wszyscy pracuja , oprocz pracownikow rzadowych , ci maja wolne , a reszta do pracy ...no i to caly sekret ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya... echh zapomniałam, że Ty z Kanady nadajesz :) Ktoś a co, jakość nie taka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Czeeeeść!!!!!...debeściaki:D:D...jak widać...wszystkim apetyt dzis dopisał ...i teraz..stękają:D:D...zaraz też będe z wami stękać ..tylko młodego Borewicza ..zapakuje do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> uwzaj tylko, zeby brzuch Cie nie przeciazyl, bo razem z Mlodym w lozko wyladujesz i zamiast stekac ;) chrapac bedziesz :P Kaya --> wrrr do pracy, oblej ich tam wszystkich!! :D Majorek ---> oj jest skrupultana :) a najbardziej jej sie spodobalo, ze mozna tak latwo skasowc to co sie napisalo o co chwila (\"ciocia to bylo niespecjalnie\") przytrzymywala jakis klawisz dluzej, zeby moc potem wykasowac co sie za duzo napisalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Borewicz... nie wiedziałam, że Ty się już rozmnozyłeś.. ;) Ucałuj Młodego ode mnie :D to szybciej zasnie :P Tygrysek, no proszę jaka spryciulka :) \"niechcący\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzaM 🖐️ :D Zdjecie mi nie przysłałąś 😠 .. a emilaij jest przecie pod śmieciami :( ECH 😭 Majorek 🖐️ Ty mi tu przed oczyma machasz paluszkami 😠 ... :) miło ze mnie zauwazyłas ;):P:D:D i nie dziekuj tylko całuj :D:D Kaya 🖐️ :D .. mój brat też idzie jutro ... czy wy nie idziecie w te samom strone ??? :P:D:D Ktosik :) .. Ciapy mam :D:D ..Jakościowe, że tak powiem :P:D:D:D Borewicz !! 🖐️ :D .. wal na poczte z nim, tam pakuja dokładnie :D:D Tygrysek .. nagrywaj co pisze i pisz co masz mi wysłać ..;):P:D:D Dobra Dobra :D a gdzie reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Borewicz ...jak tam Smyku swieta u ciebie? Tygrysek .....o tak woda ich olac!! zabili by mnie zywcem ...dla nich to poganski zwyczaj i naruszenie wartosci osobistej ...do kicia by mnie poslali za to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Ktosiu ....wiec odpadasz w przedbiegach :P bo my som polaczenie jakosci z ilosia :P:D jeszcze Majorek jest przy nas :D:D 3:1 Borewicz....uwazaj...nie zapomnij co bylo po spaghetti :P :D Kaya...lacze sie w sutku z toba:( kanada jest be:( w lany sie leje a nie pracuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×