Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no widzisz Ktosiu ....wiec odpadasz w przedbiegach :P bo my som polaczenie jakosci z ilosia :P:D jeszcze Majorek jest przy nas :D:D 3:1 Borewicz....uwazaj...nie zapomnij co bylo po spaghetti :P :D Kaya...lacze sie w sutku z toba:( kanada jest be:( w lany sie leje a nie pracuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...ponoć i tak chrapie ...ale ja w to nie wierze...sie za ręke nie złapalem ..a..i nie słyszałem :P:D Majorek....no ..wiesz ..to stare dzieje..:D..bo młody \"Bo\" ma już 9lat..qrde !:D NieDobry...Ty ...e...tam go nie oddam..jeszcze okrutnice ..bocianowi..oddadzą :P:D cześć...Kaya....no jak to u mnie święta...nie cierpie ich!!..ale już końcówka..więc ..jakoś daje rade:)//a jak u Ciebie ? Zdiablona...spokojna rozczochrana...dziś nie pękam :D;):P qrde...młody ogląda Depresje gangstera..i mnie..cały czas ..zawala pytaniami ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień a gdzie ? :P ;) Kaya... o matko... jacy wrażliwi? ... Zdiablona.. przepraszam, ale tak mnie to spotkanie w sutku rozbawiło :D :D:D :D Bo-rewicz... kurde.. a nie wyglądasz :) No wiesz, co z Ciebie za fster.. co Ty mu dajesz.. lepiej puść... smerfy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek....smerfy..no wiesz :D:D:Dto nie jest ..przystosowanie ..do życia w szkole ..w obecnych czasach...:D:D;)....a Depresja..\"g\"...tak ;););):D..wcześniej ..oglądaliśmy 60sekund...a..to juz klasyka:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku...mnie tez ten sutek rozbawil...choc to literowka byla ale w sumie sutek mila rzecz;):D Borewicz oczywiscie ze ja zawsze taka nieuczesana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam całą ferajnę :D Miałam cudny dzień :) Tak sobie wyobrażam właśnie święta :) Rano śniadanko z rodzinką, potem na obiad przyszedł mój ukochany. Byliśmy na długim spacerze, że prawie po czterech wracaliśmy do domu :P a potem do późnego wieczora razem byliśmy, chata wolna :D Kocham takie dni. Pogoda mnie mile zaskoczyła, słońcem i ciepełkiem. Jedzonko pycha jak zawsze gdy mama gotuje i piecze :) Jutro będę za to się pod ścianami przemykać żeby zostać sucha, bo jednak za zimno jak dla mnie żeby się kąpać :P Tygrys ---> pozdrów dzieciaki :) Gio ----> gorąco pozdrawiam i ściskam :) Trzymaj się kochana diabliczko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona dlatego przepraszałam, że się literówek czepiam ;) ;) Air :) ja miałam trochę podobnie, bo też z mym Aniołem się widziałam i popołudniu, ale nie sami itp, chociaż spacer to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona >> niekoniecznie się z Toba zgodzę.. :P Borewicz >> No wiesz dziecko o tej porze spać powinno ;) Ja wiem dlaczegoś taki niepocieszony ;) poogladałoby się jakąś różową seryjkę czy cóś a to se ne da :D ale mi się spać coś zachciało....:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Majorku...ja bym sie obrazila gdybys sie nie czepila :) to taka cuuuudna perelka ze nie wolno jej zostawic samej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air....... mo tak ...fakt ..pogodz dzis dopisała..jutro ma byc jeszcze cieplej :)..z mlodym planujemy wycieczke rowerową .. po wizytach ..rodzinnych :)i laniu wodą :D Ktoś ..no wiesz ..masz na myśli te różowe pierdoły co nadawali ..kiedyś na polsacie?:D:D..i trzeba było ..całe45min..siedzieć..by zobaczyc ..kawałek biustu...hahahaha..juz nie wspomne ..o fabule:D:D...no ale można sie było ..po śmiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam tłusciochy świąteczne :P ;) GIO...uśmiech jeszcze przyjdzie, trzymaj sie cieplutko... fajnie dziewczyny żescie sie dobrze bawiły, ale nie napisałyście czy podyw był skuteczny... :P a co tu za licytacja mozliwości? :D w możliwości Ktosika nie wątpie ;) a jak więcej takich tu przybedzie...to sie chyba wrocek nie ostanie... (doceń Ktosiek reklame :D ) Tigre, pozdrów Dominike i nie zapomnij o cukierkach dla niej :) Mała...to ładnie planujecie ten obiad u Zdiablonej jak ma sie przy tym chałupa jej rozwalić ;) Kaya...wszystko przez ciebie :P mi sie przypomniał twój numer z policjantami i sie zaczęłam śmiać do siebie w autobusie pełnym ludzi...patrzyli jak na wariata....:D Majorek...i jak? jaja były wesołe? ;) cześć Borewicz, co ty taki kinoman ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sobie was poczytalam .. Borewicz ..Ty specjalisto od damskich \'oczu\"...:)..ja proponuje walnac kaczka miedzy oczy ...zeby sie rowniutko rozeszlo...bo jak tylko lewym sierpowym walniesz to bedzie ..tylko jedno oko przyciemnione ...czyż nie tak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałem powiedziec ..że zjadło mi literki....\"n\",\"a\",:P:D:D cześć..Kasiek:)...ba..zawsze tak mialem :) Ktos ....to jak ..będziesz ..robić ..to rozdaj ..zaproszenia ..będziesz miec ..gwarantowana widownie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczowski Ty nie bądź taki gieroj 😠 Ty sam se zrób a nie podglądałbyś innych zboku :P:P:P:P I od tyłu jeszcze zachodzi ot mendziocha jedna :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :) Nie spicie jeszcze? :) Ja przyszlam z zyczeniami, troszke spoznionymi, ale z calego serduszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek no coz ja zrobie ze kanadyjczycy nie pojmuja naszych tradycji:(? Zdiablona ...przyjmuje wyrazy wspolczucia 😭 :D Borewicz ...szkoda ze te swieta byly takie krotkie 😭 Air ....masz juz odemnie ,,kociol ,, zimnej wody ale z perfumerii :D:D:D Ktos czyli ja ..🖐️ kasiek ...no..no no... uspokuj sie :D bo wiecej nie napisze nic o moich wpadkach :) Giovinetta ....🖐️ ...milo ze znow pod luzeczko zagladasz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...qrde...nie wiem co jest ..ale juz mi 2 posty ..wcieło ... Ktoś...wiesz ..może się jeszcze czegoś naucze..ciekawego ..:D:D..to się zawsze przydaje ;) czołem ...Kachni...nie śpimy:)...masz ..chipsy ??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze mam :) Gio -> zgubilam Twoj identyfikator na tlena... prosze, odezwij sie do mnie kiedys ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek na szczęście się nie trzęsły ;) Gio hmm a kogo on ma walnąć ??? ;) Borewicz.. a kolację jadłeś? Widno jeszcze masz za dużo miejsca w żołądku... ;) ;) Tylko mnie czasem nie wal-nij :P Ktoś hahaha ale mu \"pojechałaś\" ;) :):):) Kachni 🖐️ dzieki i nawzajem ;) Przepraszam Was, że tak słabo piszę, ale pakuję się (co mi marnie idzie).. bo jutro mój Anioł zabiera mnie znów do siebie, a do tego wszystkiego muszę rano wcześnie wstać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku .. to już nowa strona.. nieźle produkcja idzie - Borewicz, masz rozwiązanie zagubienia postów :) Kaya.. pewnie, że nie Twoja, tylko się biedna męczysz i pobawić nie możesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..ja juz bylam dzis wczesniej od ciebie ..tylko ty nie byles na poprzedniej stronie ... ..a teraz oddalam sie ...Zycze milych snow ..i ..mokrego śmingusa ...!!!! ..🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam isc spac ale zrobilam maly nawrot i ...znowu jestem ...! Kachni./..ja juz nie mam Tlena ..tylko GG ..ale nie podaje numeru na forum ..Podaj mi swoj na konto sarna3@o2.pl to odpisze ... Borewicz ...z Ktosiem czyli Ja ...Przywoluje was do porzadku ...!!! ..a coz to za jakies seksualne dysputy wyczyniacie ...!!! ..ja Wam powiem ..że poogladac ..dobra rzecz ...potem dopiero ..\"robic sie chce\"...i nie wazne czy od przodu czy od tylu ...sie oglada ..TV. .najwazniejsze by robota potem szla ..\"byle ..do przodu..\"..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu...tylko duzo drukuj tych biletow...bo frekfencja gwarantowana :D widze ze zwolenniczka tylow jestes;):D Kasiek ...podryw byl kontrolowanie skuteczny:D:D:D a w nasze mozliwosci watpisz??:P bonas nie znasz a Ktosia pewnie tak:P:D a chaupe sie rozwalic tak latwo nie da w koncu ja to mieszkam:D wprawiona bestia:D Gio a jakby walnal kaczka w inne to jakby sie rozeszlo??;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×