Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Szam...czeeee:D Tygrysku jak sie spije to powiem wszystko :D nawet to czego nie wiem:D:D i jeszcze troche:D sms\'ki bedziem slac...Mala przyjechala na chyba wiecej niz jeden dzien...wiec jest czas:) Szam...a ty skikniesz z nami na pifko??? my z Tygryskiem znamy niezla knajpke gdzie nie leja piwa:D:D:D wezmiemy ze soba ta raza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona...why not very much...pivko czy inne % , hmmm;-) Tiger, zaraz ruszam na polowanie na sos waniliowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie diabełki przez male \"d\" ;):P Widzę, że termin ustalony... tak się zastanawiam czy się przyznać kto ja jak się spotkamy...hmmm...a może pozostańmy przy Ktosiu :P Pozdrawia Was Diablisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten miły dzionek :) Tygrysek.. heh.. no niby nie daleko, ale.. ja cierpię na chroniczny brak gotówki, nawet na książki do pracy nie mam.. ;) A stronka.. fakt .. :) ale zamierzam zmienić wygląd, bo brakuje mi parę rzeczy , których nie ma w tym szablonie - a są w innych;) , np.. tekstu na pierwszej stronie (chociaż nadal nie wiem co mogłabym tam napisać:) Jakoś ten Twój nieobejrzany luk wytrzymam.. :) Zdiablona to pozdrów Małą ode mnie To ile Was tam będzie na spotkanku? Szam.. hmm serek waniliowy na gorącą wodę.. łał... :) chodzi o homogenizowany tak? i wrzuca się je tak jak kładzione czy lane kluchy ? :P (nie wiem czy ma sens to pytanie... ;) ) Ktoś no ładnie.. ale w końcu się może wyda ktoś Ty... Lasencje weźcie aparacik na spotkanko hieheiie ;) ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadam na sekundke siem przywitac :-) No to siem witam... Czesc diably rogate!! :-) 😘 🖐️ Na razie!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wlasnie z pracy wychodze... :D bylo jajeczko... :P :D doooobre.... winko.... mamy.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł był ale tam... ja mam miękkie serce... ❤️ :P:D No cisik tam wspomniałam ale nie było tak jak sobie planowałam... :P No cóż... :P:D Ech.. a teraz tęsknie jak cholera - jestem nienasycona... :P Wczoraj zapowiadało sie tak super.. a dzisiaj przyjechał i zaraz sms-y od kolegi co jest na egzaminie i zadanka z mat. rozwiązywał dla niego.. ech :P ❤️❤️❤️ :D:D:D Zdiablona.. --- ja mam zawsze kosmate i nieuczesane ale nie chrapie - więc to nie byłam ja :D Tygrysku ---> nie.. nie bede wysyłać. Chyba ze pojade do Wrocławia ;) Ale też taka nie bede - jak bede jechac to mu powiem.. Korci mnie do tego Wrocka jechac w maju... :P:D Ale zobaczymy...] Majorek --> na stronke już trafiłam ale jeszcze troche po niej poskacze :) Całkiem fajna :D:classic_cool: Szam---> :):):) dzięki hehe.. dzisiaj bede siedziec w kuchni. Jak cosik czasu zostanie to zaczne ekperymenta :P:D Dostałaś maila mam nadzieję? :)🌻 Eee... a nowa strona już jest? :P Znikam 🖐️ I całuski dla niewymienionych :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiem, co sie dzieje :P nie przeczytalam zadnaj stronki od wtorku wieczorkiem :( jestem w W-wce i czekam na wiesci od Zdiablonej ja kcem piiiiiiiiiwwwwwwwaaaaaaa ;) :P Zdiablona - czekam na sms-ka :) na pewno jestem do niedzielki rano pozdrawiam Diablatka :D i od mojego Niepokornego tyz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabolki:) dawno mnie tu nie bylo dzisiaj mialam nawet fajny dzien bylam w tym collegu,robili nam testy zeby zorientowac sie na jakim poziomie jestesmy z 45 pytan tylko w 4 sie pomylilam i pani powiedziala ze jestem na poziomie advanced takze sie ciesze:) Kurs zaczynam w nastepnym tygodniu bede chodzic trzy dni w tygodniu,musze sprawdzic czy mam jakies polaczenia autobusow(tutaj krucho z nimi),mam nadzieje ze w koncu poznam jakis ludzi hihihi. Akara- jak tam na Twoim kursie ?Ja jestem happy ze sie w koncu zdecydowalam:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ---> co sie stalo?? masz winko..... dobre...... :D pij i mow Elles ---> koniecznie musisz do Wrocka przybyc!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to Tygryskowi do szczescia wiele niepotrzeba :D Wystarczy, ze na stole przede mna byla deska serow i talerz z serniczkiem :D :D :D Na dokladke rozmowy byly mocno dwuznaczne, o jajach, porodach, dzieciach itp oczywiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> ja to bym Cie nawet zagadała - bo lubie być z lekka podgryzana... :P:D ale jednak cosik sie boje ;) haha.. co sie stało? :P Mała ---> :) fajnie ze sie spotkacie, życze udanej zabawy 🌻 Elf --->gratulacje :classic_cool:❤️ Tygrys ---> Ciasto u Szam wcinałaś? :D Hihi... Hmm... Ja tez chce.. Trzeba bedzie Javonke odwiedzić niebawem ;):D Własnie wróciłam z Kluchą całą umorusaną od spodu - bo u nas pogoda pod psem :( I przyjechali już teście brata z Berlina :D Od razu weselej.. Hehe.. już pijemy sobie winko i jest fajnie :D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieście sie pochowały Diablątka? :P:) Znów nikogo nie ma? eee.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;) Ktoś - dlatego napisałam może.. ale... ja to czuję w kościach :P (i dlatego ten aparat też.. ) Haneczka.. tylko nie leć za daleko, bo się jeszcze zgubisz w tych ciemnościach ;) Elles.. no popatrz.. ani sobie porządnie nie nakrzyczałaś, ani porządnie nie ukochałaś... A właśnie.. a co u JAvonki, bywa tu jeszcze? Wiesz, jak pogoda pod psem, to Klucha inaczej jak od spodu nie mogła być brudna :) NewBorewicz ... oj... co siem stało, chodź do nas przytulimy, pogłaskamy.. bajki poopowiadamy.. ;) Mała ;) dzięki za pozdrówka, tyż Łonego pozdrów :D Dark Elf 🖐️ zdolniacha ;) Tygrysek.. no.. robisz smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Majorek... :D Ani gniewania ani kochania... :P;) Hihi.. Klucha już czysta i sucha :) Pozdrawiam 🌻 Borewicz --> ino sie już tak nie wściekaj... Chodź tu do nas, widzisz, Majorek Ci będzie baje opowiadał... :D Dobranoc kochani 😴 aaaa... kotki dwa... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wstaaan Diabelku Chociaz szaro jest Chociaz pada sobie deszcz To Ty wstan I sie zyciem swoim cieeesz :D Nie ma co juz spac Trzeba zaraz szybko wstaaac :D A teraz wracam do mojego mega pysznego sniadanka, ktore sklada sie z resztek wczorajszej imprezy :) Mniam losos jets, serki sa i kawalek serniczka tez jest :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeee, nie wierze w te pustki... niemozliwe, zeby Diably az takie porzadne byly i sprzataly... Darkuś -->przepraszam, wczoraj nie zauwazylam Twojego wpisu :) Gratuluje!!! :D Tylko 4 zle na 45, no.no.no laadnie :D Na pewno kogos poznasz, cale mnostwo ktoskow :D Elles ---> nie u Szamci a na firmowej imprezce :) wiedzialam gdzie siadac :D Majorek --> nikogo Ci sie sciagnac pod lozko nie udalo... trzeba bylo zaczac krzyczec i tupac nozkami \"ja chce\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tygrysiatko :D:D:D tak sie smakolykami objadac;):D jak rany...Borewicz tak srana...i do tego golo lata...co to sie porobilo;):D masz racje ubierz sie bojak sie diabliczki zleca to juz sie nigdy nie ubierzesz i tak zostaniesz:D dobra...domek odgruzowalam teraz niech mi ktos jakie ciacha upiecze :) ja w zamian moge upiec miesiwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus Diablatka :-) Zycze Wam wszystkim wesolych, zdrowych i wspanialych Swiat Wielkanocnych, smaczego jaja (albo i kilku) i duzoo wody na dyngusa. Dla Was i Waszych bliskich i kochanych osob :-) 😘 ❤️ 🌻 :-D Pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> jak w radiu gadaj, ze golo lec, to golo lec :P Radio to media a media nie klamia :D Haneczka ---> Tobie tez wszystkiego NAAJ :D barankow kudlatych, kurczaczkow wesolych i kroliczkow slonecznych :D Zdiablona ---> jakos trzeba sie porozpieszczaj, prawda?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe... wszystkie Diabły wzięły sie do roboty ze wieczorem takie zmęczone i dlatego pustki są? ;) A w ogóle to dzień dobry, słonecznie mam na ogrodzie, tylko jeszcze odkurzę i wybywam sie wygrzewać :D Całuski, cukiereczki serduszka dla wszystkich 👄❤️ :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe czytalem co sie dzieje, jestem troche zabiegany. Zaraz wybieram sie na wielogodzinny spacer i do kawiarni. Wesolych Swiat wszystkim i bawcie sie dobrze. Pozniej tu zagladne i poczytam was. Pogoda jest piekna, cieplo i slonecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tu dzis co chwile od neta odcina wiec szybko pisze :) witam...haneczko :D Znudzony...tobie to dobrze:) Tygrysku mala jest w wawce...ja moge jutro wieczorkiem...albo niedziela...poniedzialek malej juz nie bedzie :( Szam a ty sie piszesz ???? ustalcie co bo ja nie wiem co z tym netem sie dzieje i jakby co to sms\'ka plissss Gio...wracaj.....wszystko widzialam ;):D wracaj bo tylko nam ciebie brak Zosiu ciebie tez to sie tyka ze ciebie nam tylko brak w tym więźniu...znaczy w tym podłóżku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×