Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Pisałam coś wczoraj, ale widzę że wpisu nie ma, ciekawe czemu? :) Robota trwa. Sprzątanie, pieczenie, gotowanie, zakupy. Tyle się człowiek narobi na te 3 dni świąt :P :o znowu się posprzeczaliśmy z Michem. Zawsze tak jest przed świętami. Jeden dzień zawsze jadę do mojeje babci. Bardzo ją lubię i chętnie ją odwiedzam. Ale Michol by chciał żebym cały czas była z nim i zawsze ten sam tekst: \"Wolisz rodzinę ode mnie\". Kurde molek, co ja mam robić? Nie odwiedzić babci bo on się na mnie obraża?? prawdziwe szaleństwo, zawsze to samo.Tym bardziej, że w niedzielę przychodzi do mnie na obiad i cały dzień będziemy razem. Jakoś przeżyję te jego napady złego chumoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabliatka :D Najpierw wpis do SZAM i TIGRE - dajcie znac, czy dacie rade sie jutro z nami spotkac - oczekuje na maile - bede w necie do okolo 22-ej, a potem skontaktuje sie ze Zdiablona i sie umowimy. Oczywiscie na nic nie mam czasu :P ;) no to zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, Haneczka --> raczej jutro moge :D :D :D :D :D w ndz. juz nie :( Air --> i dlatego wlasnie ja sie buntuje i NIC nie robie!!!!! :P :D Michasia humorami sie nie przejmuj, oczywiscie, ze idz do babci!! Jak on tego pojac nie umie to jest... miana Aniola nie wart ;) Znudzony ---> wielogodzinny spacerek - Tygryski lubie je baaardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ...o której Ty wstałaś że juz o 9;30... mieszkanie odgruzowalaś??:D:D:D...jeny ..co za ..gospodyni z Ciebie:) Tygrys...jasna sprawa..że ...co media..gadaja to 100% prawda..ale ..że w tym radio..nie zawsze mowią całkiem serio;) ..to sie wolalem ubrać;):D:D Hanka...Tobie teą.... zdrowych i wesołych Swiat Wielkanocnych.:)🌻 Eles...no prosze...i tak ..pisze w bialy dzień..że idzie się wylegiwać/wygrzewać na ogrodzie..qrcze..jak to czytałem w pracy..to..aż ..zazdrościłem ..:P Znudzony.....Wesołych Świąt..i wszystkiego..naj!!..a zwłaszcza ..więcej czasu ..dla siebie:) Air..:) a....wczoraj ..mialem ..fatalny dzień..tak..zwana kumulacja...ale to tyle na ten temat..nie ma co wracac do tego..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, masz racje czasem zartuja... no dzis moj dj powiedzial, ze widzi slonce :P to musial byc zart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..powiem Ci Tygrys..że ja uwielbiam ..jak oni..żartują..te..wiadomości ..nie są wtedy..takie makabryczne..a..i czasami ..też nawet ..zapomną powiedzieć ..wogle cos w wiadomościach..tylko je przegadają na jakiś banalny temat..:D:D i za to ich ..słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - odbierz maile - bo nie wiem, jak sie umawiac ze Zdiablona :D ponieważ mam grzecznościowy dostęp do neciku, to ta droga wysylam Wam najserdeczniejsze zyczenia Niech Wam szczescie sprzyja Niech Zajac obdaruje najlepszymi prezentami Niech Anioly szczytuja :D Niech bedzie mokro w poniedzialek :D nie wiem, czy dane mi bedzie jeszcze do neciku zajrzec do niedzieli dziekuje za wszystkie maile, zyczenia i dobre slowa pozdrawiam przedswiatecznie mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra..Danonki...szykować ..jakieś ciasto ..na wieczorową pore..ja wpadne z winkiem :D.. ..teraz odlądam Matrix \"R\"...ewolucje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, zaproponowal ogladanie Matrixa dzis w pracy, faceci mieli na DVD ostatnia czesc, a ze mamy taki mega wielki TV i baardzo wygodna kanape... z wczoraj zostalo wino,,, a oni nie chcieli!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) moje kompidlo sie buntuje caly dzien albo sie wiesza...albo nie mam neta...narazie sie pcham poki moge:) Tygrysek... Borewicz...haha... ja w radio tez wierze....dzis powiedzieli ze Albert jest blisko :D:D:D az przez okno wyjrzalam :D Kloss...a jakie oni tam robia te ewolucje;) mozna sie czegos nowego nauczyc?;):D Mała no to jutro pifffoooo :D ale spodobalo mi sie ze dla ciebie anioly jak szczytuja to zaraz potem jest mokro :D:D:D a tak mowiac o tych sprawach to szykuje diabliczki na to spotkanko malowane jaja dla was :D:D:D Dobry....gdzie przepadles??:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Air ---> a ja Ci tam troche zazdroszcze ;) hehe... Borewicz ---> trza było sobie wolne zrobić :P Dobrze ze już lepiej po wczoraj ;) Mała ---> super życzenia :D:classic_cool: Skoro Ty tak to ja jeszcze dodam.. ze szczyty to najlepiej razem zdobywać :P;) i niech będzie mokro nie tylko w poniedziałek.... :P :D hahaha... Pozdrowionka 🌻 Zaraz przyjedzie bracki... :D hihi.. ciekawe czy mi coś na zająca kupił - jak nie to wek z domu, nie chcę go widzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eles..mówisz..wolne....też im to mówie...ale udaja że nie słyszą ..:( Zdiablona..czyś Ty oczdziała...gdzie o mnie w radio gadali...??:D:D:D .e ..to na pochybel...wyciągam ..to obiecane winko:)..ktoś ma ochote ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ja to poprosze choc troche tej tequili z zakladu:D a potem winko:) Elles jak nie ma zajaca to go wywieziemy do lasu ;):D Vacik...ja bardzo prosze odeslij mi te okna cos je umyla bo na swieta to tak goopio bez okien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wita Was niedojedzony, zmęczony, ale wymodlony majorek :) nic mi się nie chce.. nie mam weny (na zyczenia :) ) Dziękuję bardzo za wszystkie kartki i życzenia 👄 Tyrgysek ❤️ Borewicz ❤️ Zdiablona ❤️ Haneczka ❤️ Elles ❤️ Znudzonycenzura ❤️ Air ❤️ Mała ❤️ Dla pozostałych również ❤️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie ten Klos z winkiem :-( :-P bo ja juz cala... naszykowana :-D Tygrysia a co mozesz kochanie?, bo nie verstehe Cie ;-) 😘 No a jeszcze na zakonczenie, to wkladam do kawy... smietanke ;-) a paluszka to do... uszka :-P :-) ;-) :-D Zdiablona, elles, majorek, malutka, vacik - wlasnie, oddawaj okna!! 😠 ;-) 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczka.. chyba nic z tego.. nie dał rady ;) Borewicz.. chyba żartujesz?.. Margot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie majorku, jak mozna wyciagnac winko na pol godziny i uciec?? Borewicz, Ty hultaju! ;-) :-P Toz to my nie roboty... nie maszyny... my sie delektowac chcemy a nie... obalac ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark :D Haneczka.. toż to potwornośc jakaś.. poza tym.. winko się ciepłe zrobi i co.. kto będzie go pilnował... hmm.. ja mam propozycję.. zlejmy nim Borewicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po ciuchach.. i po... hmm.. hehe... zróbmy mu plamę... jakby ... :D:D:D nie zdążył do kibelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wstawać i do roboty :D Ja już wyrzeźbiłam mojego pseudo-baranka z masła :P Mama zrobiła koszyczek i niedługo idę do święconki. Deszcz pada, więc święconka będzie non stoper dzisiaj. Szkoda, że słonka nie ma bo z tym się przecież Wielkanoc kojarzy. Dziękuję za życzenia :) i Wam wszystkim też życzę zdrowia, radości, miłości i pycha jedzonka. Wesołego Alleluja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprawdzie powysyłałam karteszki z jajem ;) ale jakby komu nie doszły to WESOŁEGO JAJCA zycze :D odpocznijcie sobie Diabołki... dziekuje, ze zyczenia wszelkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych barankow dla wszystkich :D I dziekuje za zyczenia :D Wlasnie sie okazalo, ze zapomnialam psa do domu wpuscic... hahahaha wyrzucalam smieci i musial wybiec ze mna, nie zauwazylam... a teraz dzowonek do drzwi, sasiedzi mowia, ze psiak pod drzwiami siedzi i placze :P hihi I sloneczko w koncu jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiiiigre....jesteś potworem :P (ps. ekhem tez kiedys swojego zostawilam...wrócił z koleżanka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek --> nie jestem potworem, poprostu bylam pewna, ze wrocil :) Ale na pocieszenia dostal cos pysznego :D Hans --> eee?? kto czego nie mial?? faceci z pracy ochoty na ogladanie filmu.. chyba o tym mowa?? Haneczka --> ja tez juz nie wiem o co mi chodzilo ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×