Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Cześć Młoda Majko... :-) Kawa była w porządku ale u Kafki polecam raczej po wiedeńsku niż np. rozpuszczalną. Czy z mocnymi komputerami jest podobnie jak z dużymi samochodami?... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Młoda Majko... :-) Kawa była w porządku ale u Kafki polecam raczej po wiedeńsku niż np. rozpuszczalną. Czy z mocnymi komputerami jest podobnie jak z dużymi samochodami?... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking :) haha Kafka przez w napisałam :) Nie, z mocnymi a raczej z dobrymi kompami można po prostu poczuć pełną moc własnie na przykład dobrego łącza internetowego :) One po prostu więcej mogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Hej Majka!... Hi! Hi! Chodziło mi raczej o to, że podobno duże samochody są przedłużeniem... A propos komputerów, ... musiałem zaliczać systemy informatyczne i coś jeszcze pamiętam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking.. tak zorientowałam się, że chodzi Ci o przełużanie, więc mówię, że raczej nie :) Poza tym np. ja co mogłabym sobie przełużyć :D One po prostu są lepsze w użytkowaniu :D Wszystko sprawniej i lepiej "chodzi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Zuza jest niezła, a to jeden z jej tekstów, tez mi się spodobał, jak mój I. wróci, to mu powiem żeby przestał być surówką;-) Majorek, nie ma to jak dużo pisania, baardzo mi sie to podoba. *Myszka moja nie ma zadnych dwóch czegoś tam, a jak ja pogrzebię jej w ustawieniach, to przestanie w ogóle działać - jak znam zycie, lubie nowinki, ale one nie zawsze mnie lubia;-) a co do ewentualnego wyczulenia myszki, to raczej jest przeczulona, hihi, na moim punkcie;-) * stara, napisałam, bo już mi sie nie chce jechac przez pół Polski przesmierdnietymi liniami PKP, włóczyć po nieznanym mieście bez szansy na powrót nocny, bądź wracac w nocy i drżec o siebie (pociagi noca, brrr), nie pasuje mi nocleg nie wiadomo gdzie i powrót skacowanej mnie do wawy. i dlatego napisalam zem za stara na to. *a co miałby na to powiedziec Znudzony:-o jakos nie łapię... * hm, jakoś do wczoraj mój I. nie kojarzył mi sie z surówką, ale skoro w końcu to ideał więc ma wszystko co trzeba;-) Tiger, ta knajpa jest dosc snobistyczna, ale jak na warszawke ujdzie, poza tym bywa ze muzyka jest naprawde do tanca, a nie jakies nie wiadomo co, no i ludzie sie swietnie bawia. A ja juz tak dawno nie tanczylam, ze az nie pamietam. bo dla mnie taniec to najlepsze lekarstwo na wszystko - UWIELBIAM. Link, hihihihi, nie, nie mogę, wiec co z tymi nowoczesnymi komputerami, ze im bardziej nowocześniejsze, to co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szamik ---> \"Filmowa adaptacja Władcy Pierścieni, jako przykład filmu fantasy\" haha nauczyłam sie już mówić to na jednym wdechu :D U nas też chyba będzie dzisiaj padać. Gorąco jak cholera, dzięki Bogu że trochę wiatr wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamik :) te dwa niewiadomo co czyli rollony to te kółeczka, które ułatwiają np. przeglądanie stron www ;) Nie martw się komputery też mi czasem dają popalić.. niewiadomo czemu ;) :) W sumie to co opisałaś (czyli tą całą podróż) to prawda.. i też o tym myślałam :) a Znudzony bo też niemłody osobnik chociaż duchem na pewno :D Jak \"surówkowy\" ma wszystko to super ;) To Twoje dziecię jest niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air.. ło matko, to co Ty studiujesz, że taki temat masz.. haha o fantasy będzie pisać.. :D:D nieźle. Lubię fantasy i Władcę też mimo, że na razie tylko 1 cześc obejrzałam :) Szam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> hihihihi a ja nadal musze sie zastanowci zanim swoj temat podam :P albo mowie, jak kierownik wplywa na pracownikow :P hihi Link --> czyzbys potrzebowal kompa lub samochodu do.... przedluzania?? :P hihihii :D kawa po wiedensku ... mmmmm :d Majorek --> qrcze moja optyczna mysz w prac tez ma rolki i nie swiruje, w domu mam za to tez z rolkami za to bezprzewodowa i czasem jak tarci zasieg z \"baza\" to sie powsciekam, bo np gram, strzelac musze a tu nic... mysz nie dziala :P ;) Szamcia --> jakto Aniol nie kojarzy Ci sie z surowka?? Na pewno jest zdrowy i trzeba go czesto \"spozywac\" :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się szam :-), że czasami ważne jest z jaką prędkością pracuje procesor..., a niektórzy stają (sic!) przed dylematem: zabieg, czy sprzedać butelki i kupić \"be-em-we\" albo co inszego... :-) Air... jestem pod wrażeniem... Deklaruję pomoc... :-) Pasiasta... :-D Ty tylko o jednym..., a do grania spraw sobie joystick. Zawsze się w domu przyda... i pograć można. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link, nie tylko o jednym :P sam sie spytales o kompa i samcohod :P To Ty zaczales zatem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się doczekałam 😍 :D Majorek >> eee tam zlot :0 Mój Diabolo w końcu wrócił z Wawy :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek >> yyyyyy... wiesz ja teraz to mam jakiś dziwny odcień i mój Diabolo mówi do mnie \"ruda wredniawo\" :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to melduje sie pod lozkiem na chwilke tylko :P Czas sie wziasc osotro do roboty i referaty pisac :( Blondi ---> hihi jak czule... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi.. yyy... zapomniałam, że oczekujesz go :) :) A to włosy farbowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek >> no :D Majorek >> hi hi :D jestem w tzw fazie przejściowej i kolorystycznie (farbowałam a teraz się zmywa) i długościowo (zapuszczam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a nawet miałam o to zapytać :) Ja kiedyśsobie przed wakacjami zrobiłam sobie farba na fioletowo-czerwowy - fajny efekt, w wakacje, słońce, woda morksa itp itd a po pół roku już zupełnie nie przypominały dawnego koloru, a w ostatecznym efekcie (tak z rok później) został mi taki fajny jasno rudawy :) :) I w każdej fazie \"zmiany\" tego koloru na moich włosach wyglądało to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff nareszcie tutaj dotarlam dzien byl taki ladny... a teraz zaczelo padac - wlasciwie krotka ulewa byla :D jutro mam wolne :D to dzieki egzaminom gimnazjalnym - ucze matematyki, wiec nei moge byc w szkole :D szkoda tylko, ze kolezanka zrobila spotkanie dla nauczycieli stazystow roznego typu i ich opiekunow - jestem opiekunem i musze polezc - ech... ale zaraz po spotkanku ide na zakupy i... w koncu zamowie sobie wakacyjna wycieczke ... na wschod ;) no to narka Gio - odpisalam i czekam na zwrot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :D uczysz matmy i nie możesz być w szkole hahahaahahahahah :D:D:D A gdzie chcesz się na ten wschód wybrać? :) U mnie było na odwrót, rano i koło południa padało, a potem przestało, zaczeło się wypogadzać.. słonko wysżło zrobiło się ładnie i ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej .,.wpadlam na mala chwile w przerwie meczu .!..no dzisiaj jestem ..Very Happy...!:D...Chelsea Londyn w Finale Ligi Mistrzow ..! :classic_cool: ..jeszcze druga polowa ale juz wiadomo ze przejda ..Monaco ma dzisiaj pecha ..!!! ..jest taki przesad ze jak zespol pierwszą akcją na bramke zaliczy poprzeczke ..to juz caly mecz ma \"w plecy\'...czyli moczy d...!!!! A w ogole ..Monaco dzisiaj ...nie moze sie zgrac ..!!! Potem poczytam co u was ... ..mala .>>...maila odbiore i odpisze zarazc po meczu ..!:). Pozdrowionka ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> studiuję polonistykę :P Jak się uprzesz to można tu pisać o wszystkim :D Linking ---> dziękuję 🌻 Tygrysek ---> hmmm ciekawy temat, jak pracodawca wpływa na pracowników... jak chcesz znać moje zdanie to destruktywnie wpływa :P przynajmniej w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Gio, jeszcze tylko, zeby Marsylia odpadla z Pucharu UEFA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - spoko, nie ma sprawy :) teraz jeszcze poczekam na Niepokornego i chyba ide spać :P ale sie wyspie :D nie spiewac glosno rankiem - mala spi :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie jestem happy.... ...no zeby tak przepiepszyc druga polowe ..tego nikt sie nie spodziewal..! Zremisowali i ..przegrali...! ..ide sie pochlastac..!!! Mala jak chcesz to wskocz na chwile na gg... Margotka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-New Borewicz
cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ,cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ,cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ,cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ,cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ,cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ,cześć,Cześć,CzEśĆcześĆ:D:D ..no i dupa z noclegami,nic nie da sie załatwić! ...ale OK..te osoby co mówily mi że będą ..to jakoś upcham u siebie ..więc ..spokojnie ..bez zmian ...jutro jeszcze sprawdze pare miejsc..może coś się znajdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie wierze wlasnym oczom... tak przechalastac mecz... grrrrrr.... 😡 Borewicz, no czesc, czesc 🖐️ 🖐️ Ide spac. Dobranoc. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×