Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

J-23 ja nikogo nie podrywam..to moj mąz siedzi w barku w hotelu..no nie juz nie..juz jest w drodze do domku..do zonki. Gio właśnie w \"trójce\"o Twoim meczu mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry - jesli nadaze za wami to bardzo chetnie ;) Giovinetta - ale ja nie mialam nic brzydkiego na mysli , naprawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ..👄 :D Cos wam opowiem ..ciekawostke ..! W Ameryce Poludniowej ..footbol to sport narodowy ! Maly chlopczyk jak juz potrafi chodzic sam ..dostaje na pierwsze urodziny jako zalacznik do tortu ..korki pilkarskie i pilke ..!!! Juz od drugiego roku zycia ..dzieciaki rozgrywaja prawdziwe mecze na zmiejszonych boiskach ..Maja swoje male Ligi..Puchary ..od klasy ..nińo ..do ..mlodziezy.. i ..Rodzicow za kibicow ..! Widok ..rewelacja ..!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o..nowy diabeł ...kajsma ? też w pilke gra ..czy kibicuje ??:D Margot-ka...:D:D Gio ..juz wiem jaki prezent ..trza Tobie kupic na urodziny ..."gwizdek sędziowski ":D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hans kloss - ja za pilka to nie za bardzo ,no chyba ze mistrzostwa , ja to bardziej zuzel preferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajsma ...nawet mi na mysl nie przyszlo ze myslalas o czyms..nie teges ..!:D HansKloss.....Ja i bez gwizdka se swietnie daje rade ..najlepiej lubie ..dwa palce ..w ...👄....i ..gwizdom lepiej od ..pilkarskiego...!:D ..od małego tak mam ...sama se radze ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Już narobiliście stron i znów nie jestem w temacie :) Pojechałam se rywerkiem do babci, trochę na świezym powietrzu pobyć i złożyć jej życzenia, bo dziśurodzinki miałą (choć imprezka była w niedzielę:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi... wszystkiego jak najlepszego 🌼 Na co tak czekasz? na zlot? :) Kai wszystkiego jeszcze raz naj naj ;) 🌼 I co jednak Sasser, no no.. Dzień Dobry no no.. jakich nudów.. :P ;) masz szczęście, że się poprawiłeś ;) :) :) Giovi.. jak Ty wszystko u miesz ładnie wytłumaczyć :) A nasza Sodomia i Gomoria bardzo mi się podoba :D Hmm co znaczy trudno ? :) To Ty taką Europejską piłkę lubisz? :) Od drugiego roku życia maluchy.. haha .. i a na zmniejszonym boisku grają taką zmniejszoną piłeczką? :D ależ to musi zabawnie wyglądać.. 2-latki w akcji :D:D Mała 🖐️ miłe wojaże i koniec też będzie miły, trzymam kciuki a Ty myśl pozytywnie :) Tygrysek aa to niefart z tym kompem... Niestety ja też nie jade z tak \"prozaicznych\" powodów jak Ty.. :( A to co zrobili Ci z pensją to zupełne chamstwo - można tak w ogóle ?? To Gio właśnie chciała za granicę, ale ja chętnie adresik ten wezmę :D przyda się kiedyś ;) Zosia właśnie gdzieś wyczytałam, że już od północy z kwietnia na maj mozna było granicę na samym DOWODZIE przekraczać, a paszport.. hehe to tylko poza Unię :D:D \"mój EUROPEJSKI mężu\" hahahaha :D:D:D:D:D Hans czołem :) Już mi zapał na kombinowanie opadł wczoraj.. i chyba jednak pozostanie przy niejechaniu .. ;) Phiii... ja też się interesuję piłką nożną :P ;) Margot i Ty też :) Kajsma przyzwyczaj się, że my czasem dziwne rzeczy mamy na myśli :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko małe dzień dobry Gio - napisałam do Ciebie do \'zobaczenia\' później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi poprzestawialam kabelki, namieszalam i odpalilam starego kompa, zeby zaspiewac Wam pobudke :D Hej Diabelki pora wstac Hej wyskoczyc z lozek Na raz i dwa :D Zabki, buzka, szuru buru I z usmiechem, juz bez bolu :D Dzien jest piekny, szkoda spac Lepiej rozkosz z niego brac ;) :D :D :D :D :D :D :D POOOOOBUUUUDKAAAA!!! 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich witam i o zdrowie pytam... Tyle o poranku. Może później znajdę chwilę na więcej słów :-) Aha... Niejaki znudzony... przekroczył wczoraj granice UE i szczęśliwie dotarł do naszego pięknego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger, nie wrzeszcz tak od rana, dobra...bo mi bębenki wywali albo inna cholera jakas...z ta pracą to niezłe świństwo, można Ci jakoś pomóc??? ja na zlot nie lece, bo za staram i za daleko by się szlajać i cała reszta...za to będę się bawić na urodzinach pewnej knajpy warszawskiej, która lubię, więc też szykuje sie niezła zabawa. W końcu musze oblać swoje sukcesy zawodowe;-) moja córeczka stwierdziła wczoraj, że mój I. to taka surówka (czyt. że jest surowy w stosunku do niej) i co Wy na to? hihihi Cholera, kupilam sobie myszke optyczna i teraz mi szalej, ja pisze a ona rozne myki stosuje, jednak brak mi podstawowej wiedzy..nie to co Kai czy Tiger:-( Witak, Linku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry --> jeszcze obaczymy czy bede czy nie ale coraz wiecej przeszkod, qrcze, widze :( Gio --> chcem na wycieczke :D :D :D ja tez jestem kibic, ja tez!!! :D :D :D nawet na mecze chadzam :D Hans --> no to juz drugi projekt zawalony, tzn drobny blad ale jak dla szefa to nie do przyjecia,,, wtedy to ja do tego lapki nie przykladalam, wiec spoko i tak nam darowal ale teraz juz nie... tez nimi to nie moja wina, ale odpowiedzialnosc zbiorowa... :( Kai --> aaaa takie cus, ze latke trzeba instalowac to mialam.... qrcze moze w takim razie poprostu moj komp zeswirowal ;) Link --> you are back!!!!! :D :D :D :D :D Mala --> to dobrze, ze wszystko jest dobrze :) Majorek --> niestety mozna tak :( nasz projekt, my go zawalismy, bledu nie zauwazylismy, my placimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiata... Piękny wiersz, piękny... :-D \"Odpaliłam starego\"... :-) To tak się teraz nazywa... ;-) Wczoraj piłem kawkę, w Cafe Franz Kafka, przy uliczce, przy której mieszkał Kafka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cicho sza-m... :-) 😘, czy może wolisz \"stara szam\"?... ;-) \"za staram...\" ,to że się starasz, to chyba każdy zauważył. ;-) Pasiasta... Twoja radość jest moją radością. :-) Ps. Ja zawsze \"I\'ll be back!\".... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ... ..Od razu mam pytanie ..na wage zlota...!!!! Popieprzyly mi sie ..znaki na klawiaturze kompa....co za cholera ...!!!!. Kazda litera w innym miejscu ...Od razu mowie zebyscie sobie jaj nie robili ze ktos mi czcionki pozamienial....!!! Po wyjeciu plastiku...naciskam dlugopisem w to miejsce i jest calkiem inna litera niz powinna byc w danym miejscu ...Normalnie nie da sie pisac ...!!!! Widzial kto...taki cyrk...????? maa odpisalam ..czekam na szybka odpowiedz... Pozdrawiam wszystkich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć niecierpliwa Gio... :-) A w kwestii formalnej: Jaką masz ustawioną klawiaturę? Sprawdź we właściwościach klawiatury jaki masz ustawiony język i układ. Ps. Oczywiście mówimy o pececie?... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadobny Linku, a po czym to poznajesz, że się staram??? i, hm, w moich ustach \"stara\" brzmi jakoś inaczej niż w Twoich;-) hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking ..dzieki za pomoc ..ustawienia mam prawidlowe ... Dzwonilam do serwisu ... Zdarza sie czasem ze wirus atakuje tez klawiature... Wlasnie wywalilam dwa wirusy ....One teraz podobno wchodza same po uruchomienia komputera ..w momencie otwierania strony....! ..Wszystko wrocilo do normy ....:classic_cool:... ALARM ..odwolany ...!!!! ...ale mowie wam .to byl odlot..!!!.. normalnie ...jakbym byla w ruskim cyrku..!:D:D:D... wszystkie litery pozamieniane ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga szam... wystarczy sprawdzić ilość Twoich postów... :-) \"stara\" było tylko prowokacją :-) (tak jak \"nadobny\"...:-D ) Od kiedy zwiększyli prędkość Neo(strady) www mi się ślimaczy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> sprobuj wcisnac leway alt i ctrl :) Link --> dziekuje :) tiaaak :P starego kompa, zeby watpliwosci i aluzji nie bylo ;) Napilabym sie pysznej kawki :D Mam nadzieje, ze zawsze, przeciez Link to moj ulubiony bohater :D Dzis z rana znow chwilke na niego popatrzylam, bo chlopaki przyniesli do pracy Matrixa :D Patrzylismy na jakosc filmu, a ja kazalam im ustawic taki fragmen gdzie jest Link :P :D Szamcia --> nie wrzeszcze a spiewam :P Dam sobie rade Szamciu, dziekuje za troske :) Jutro rano bede chyba sama w pokoju to poszukam plytek dla Zuzi :) Gdzie bedziesz sie bawic?? Mam myszke optyczna w pracy - rewelacja!! hihi jak moze Ci szalec?? przeciez to nie ma duzej roznicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strona wisi jak widać, czyli nikogo nie ma, bo wszyscy pracują:-) co jest raczej pożądane przez pracodawców, więc OK;-) a ja właśnie oglądam Dziennik Bridget Jones...długo sie przed tym wzbraniałam, bo książka była straszliwie beznadziejna, na szczescie film jest zabawny. Przed chwila zajrzala do mnie kolezanka z pokoju obok bo tak sie smialam, ze byla ciekawa...coz, mam na uszach sluchawki, wiec pozostaje miec nadzieje, ze moj dyrektor nie doslyszal tego rechotu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Co porabiacie? Dzisiaj napiszę pierwsze słowa mojej pracy mgr :) Mam nadzieję, że teraz pójdzie mi już gładko :) A tak naprwdę to nie mogę się skupić na pracy bo czytam Marka Hłaskę - jego listy i felietony, nie mogę się oderwać. Jedno dobre, że mogę go wpisać na listę lektur do egzaminu :D Gio ---> mi się czasami tak robi, że z się wystukuje jako y i odwrotnie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje :) Tygrysek ---> :( mnie też nie będzie na zjeździe :0 to wszystko przez to, że się wszystkie imprezy nakładają na siebie. Ale myślę, że jeszcze się kiedyś zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> pierwsza slowa mgr... wiekopomna chwila :D Pewnie, ze sie kiedys zobaczymy!!! Nie ma szans byc inaczej :D Szamcia --> hmm a mnie sie ksiazka wydala zabawna :) A filmu nie widzialam ;) Ty uwazaj z tymi sluchawkami, bo jeszcze szefa wchodzacego nie uslyszysz ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam z Bridget, hm, naprawdę im wyszło z tym filmem, nie twierdze ze to wielkie dzieło czy cos w tym rodzaju, ale nie ma zadnego porownania z ksiazka, wlasciwie mam watpliwosc czy to na jej podstawie nakrecono ten film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożeee..jaka parowa ..chyba bedzie lalo...! czesc Szamanka ..Airek ..Tigre...👄 ja uwazam ze ksiazki Bridget Jones ..zaden film nie przebije ...bo czytajac kazda z nas ma swoj obraz bohaterki...Gdybym teraz zobaczyla film i nie podpasowalaby mi aktorka ...bylabym rozczarowana...!:) Szamanka ..Duduś jest ..rewelacja ..!!!:D..usciskaj mocno..mądralke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link, ok, nie wiem nawet jaka jest ta ilość postów, nie sprawdzałam...kiedyś wysiadywałam na forum, ach, jak ten czas leci... Tigerku, dziekuję bardzo, kofana jesteś. A bawic będziemy się w Iguana Bar, wstep mamy wolny, a zdarza sie muzyka do tańca i ludzie sa raczej w moim wieku;-) no tak, myszka jest rewelacja, ale sobie na przykład pisze, a nagle kursor przeskakuje do innej linijki...albo ja pisze a tu nagle sie dzieja rozne rzeczy na ekranie, tak jakbym wcisnela prawy klawisz myszy, czego nie robilam i takie tam;-) Air, witaj! Poważna sprawa z ta praca mgr, a jaki temat, bo ja nie w temacie;-)? Tiger, mnie sie nie podobala, ciagle tylko pisala o fajkach i alkoholu, robila z siebie notoryczna idiotke, az niewiarygodne zeby bylo prawdziwwe. ale to moje zdanie... Gio, na ogol zgadzam sie z ty, ze ksiazka lepsza i tez nie zawsze ogladam film nakrecony, np. na podst. ksiazki ktora lubie. bo boje sie, ze zniszczy to obraz jaki sobie stworzylam - dokladnie tak jak pisalas. Mam nadzieje, ze nikogo nie urazilam moja opinia na temat ksiazki:-o bo nie mialam takiego zamiaru... zbliza sie pora obiadu, hm, ciekawe co tez panie kucharki dzisiaj probowaly ugotowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia zjada obiadek a ja wlasnie zaliczylam blyskawiczne imienki (pani z ksiegowsci) w pracy :D Napilam sie Martini, najadlam winogronek i pysznego tortu lekkiego jak marzenie :D I... czas wracac do pracy :P Na pocieszenie wzielam moja ulbiona czekoldke Mecri - marcepanowa :D Gio --> hello 🖐️ 👄 :D Szamcia ---> Iguana aaa cos slyszalam :D Fajnie, ze sie wybawisz :D no cos Ty... pewnie, ze nikogo nie urazilas :) Nudno by bylo jkaby kazdy tak samo myslal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D Mała 🖐️ Tygrysek cóż za piękna pobudzanka :) Ale to i tak jest bardzo chamskie... a nie ma w jakis kodeksie pracy, że tak nie można ? :) (chociaz co to da..) Linking dzięki za wiadomość - Znudzony już u nas :D A kawka Kawki dobra była ? ;) U mojego lubego też się jakby ślimaczą, to znaczy zapłon mają wolniejszy, ale myślałam, że to przez słabego kompa.. (on od razu dostał zwiększoną Neo chyba) ;) Szam.. hehe a chociaż ta surówka bogata w witaminki ? :) :) Przepraszam.... jaka stara ??!! co??!! a Znudzony to niby co ? :) :) No no takie szaleństwa w pracy :D Ja się też uśmiałam na tym filmie, a mówisz, że książka beznadziejna ??? Mi tak myszka moja wariuje na grze, nagle kursor leci do góry i własnie tak się robi jakby cały czas prawym przyciskiem myszy naciskało, moja myszka jest zwykła ale dwurollonowa - i to własnie przez ten drugi rollonik chyba.. Może u Ciebie w ustawieniach myszy coś jest nie tak.. może za bardzo wyczulona.. pogrzeb tam :) Gio wiele wirusów tak działa, że się podłączają pod uruchamianie windowsa.. albo jakiś programów.. Ja chyba też raz miałam takiego wirusa, bo w ogóle klawiatury nie było.. i nie mogłam się zalogować.. ;) Air ja cały czas nie mogę sięskupić na pisaniu pracy ;) Robi Ci się tak, bo się zmienia układ klawy (niemiecki bodajrze tak ma), to czasem wina aplikacji albo jeszcze czegoś :) Dla wszystkich Diabołów niewymienionych duży 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×