Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no to dobranoc :P przede mna ciezki tydzien, bo zaczynaja sie matury, a ja niestety za przewodniczacego panstwowej komisji egzaminacyjnej w mojej szkole robie ;) :P moze sie wyspie na zapas :P Gio - lody - mniam... chyba sie jutro wybiore w ramach odchudzania tyz :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Wlasnie robilam sie na bostwo, bo jutro jade do masazysta. Manicure to kompletna porazka :-(, ja sie chyba tego nigdy nie naucze. eh, ciezkie jest zycie kobiety. Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała :D to mamy wołać \"pani prezes\" ? :) Ewa heh ja tez mam problem z malowaniem paznokci.. a już w ogóle nie trafia do mnie to jakieś pozbywanie się skórek.. no nie kumam i już.. chyba, że mi ktoś fachowo naocznie pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam, bo mnie mama z kompa \"zrzuca\".. :) może potem jeszcze wejdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, mi tez zawsze cos zostaje albo w druga strone, pokalecze sie, bo chcialam dokladnie :-P . Jezeli juz maluje to przezroczystym lakierem, zeby nie bylo widac jak krzywo opilowalam paznokcie :-P . Zeby bylo smieszniej mam zdrowe, twarde paznokcie i moglabym miec \"szpony\" ale jak kazdy ma inny ksztalt to jakby to wygladalo :-D ?! Dobranoc i zycze Wszystkim milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ...dieta to specjalistyczna ..lody ..lody ..lody ...pod kazda postacia ..!:D...waga spada na łeb ..na szyje ..! Dzien Dobry ...>>>..Ty mi tu na forum ...reklamy ..wzgledem mojej temperatury wrzenia ciala ..NIE Rób ...!!!:). ..bo se potem ..rady nie dam ...!:) To chyba na logike ...ze te lody ..to tak ..dla ochłody ...!:D. ..zebym ..udaru mozgu nie dostala ..jakby co...!!!! ..a sekretow nie zdradze ..wiec nie wnikaj w szczegoły...diety lodowej ..! [schłodzona na maxa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co diabły zrobiły z moją Zosią???? HMM??? Trzymają pod łóżkiem związaną? PRZYZNAĆ SIĘ tu szybko!!! Nie ma mnie kto zaganiać do pracy nad pisaniem magisterki. Kasiek - nie denerwuj mnie tymi 30 stronami. Ah Ci techniczni! Niby logiczni, matematyczni a biedny humanista zawsze się musi bardziej napracować...BUUUUU Mam narazie 62 i...jeszcze brakuej mi rozdziału, wstęp i zakończenie...wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinoujscie to tam gdzie swinie uchodza, nie wiedziales Dzien Dobry? :P ewa, ja tam z pazurami laze do kosmetyczki, sama umiem sobie opilowac i skorki odsunac, ale leniwa jestem - po prostu wole to powierzyc innym ;). Moze kiedys sobie zrobie kurs manicure i pedicure, bo w sumie samemu to taniej wychodzi, a moze jak mnie ktos poduczy to zachce mi sie robic te pazury, bo teraz to jakos mi sie nie chce, chociaz umiem troche ;) (ale moze naucza mnie wiecej, bo z malowaniem to u mnie tak sobie). A w ogole to bylam dzis na pazurach i sie wkurzylam, bo chociaz odczekalam dlugo zanim wlozylam buty (u kosmetyczki bylam w sandalach, ale po przyjsciu do domu przerzucilam sie na kryte obuwie wychodzac jeszcze raz) to i tak mi sie odcisnelo na lakierze, grrrr, a taki ladny French mialam. Dobrze, ze jutro ide do kosmetyczki na czyszczenie plecow, przynajmniej pomaluje mi drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina, Zosia wpadla do wielgachnej torby ktora szykuje na wyjazd do Amsterdamu i nie moze sie wygramolic ;-). A tak w ogole to my sie chyba jeszcze nie znamy? :) Poznamy sie lepiej jak juz sie dorwe do mojego sprzetu w domu, bo ten maminy komputer doprowadza mnie do rozpaczy,dziala po prostu z predkoscia swiatla ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja w ogóle nie obcinam skórek (kiedyś jakoś nikt o tym nie mówił ;) ) nie wyobrażam sobie, żeby tam coś wycinać, poza tym nie wiem co i jak :) Moje za to same rosną prawie do szpon i czasem się nad nimi zlituję i opiłuję na normalny kształt :) Borewicz, guza? - co Młody się zbuntował w końcu ? ;) ;) ;) Gio, bo lody są zdrowe :D Kofeina nie martw się .. tu nikt nie moze się zapędzić do pisania pracy ;) Wiesz, ale my musimy praktycznie wiedzieć o czym piszemy :) Akara.. kurcze, to... ile czasu trzeba suszyć takie polakierowane paznokcie?? Z prędkością światła to przecież super.. ? .. ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem pochmurno a serce odlicza dni do spotkania ... jakas melancholia mnie ogarnia? wstawaj, Diable rogaty czeka swiat na Ciebie wstawaj, szkoda dnia wstawaj, szkoda dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ueeeeee! ziewanie mi dzisiaj niezle wychodzi, za oknem mżawka mży albo kapuśniaczek jakiś, słońca brak, zapaliłam lampkę na biurku i sie jakos tak intymnie zrobiło;-) bo ja nie lubie dużego (patrz: górnego światła)... kupiłam dzisiaj Vive z filmem \"Zaklinacz deszczu\" a jeszcze są dwa inne - Dziewiąte wrota i cos tam. Czy ktoś z Was widział Dziewiąte...? ja czytałam ksiązke Perez-Revert\'a Klub Dumas, to na jej podstawie powstał film, ale słyszałam, że ponoć jest drętwy... akra, a ja w Swinoujściu właśnie rodzona:-) a co do paznokci, to ze skórkami sobie nic nie robię, bo nie umiem, ale podpatrzyłam jak się robi francuski make-up paznokciowy i teraz sama go sobie robię, a jestem antytalent do takich spraw;-) Pozdrawiam wszystkich:-) Gio, chetnie bym skorzystała z Twojej diety ale nie przepadanm za lodami, a na dodatek, ja zawsze musze przegryzc cos słodkiego czyms kwaśnym (ogórek kiszony bądź kapucha). a tak bym chciała schuść:-( mała, 3-m się na tych maturach i Anioła na duchu podtrzymuj! Podtrzymywaniem Twojego ducham już my Diabły sie zajmiemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja jak Szamcia ziewam i zasypiam... znow do 2 nad referatami siedzialam... grrrr teraz staram sie wydrukowac cosik ale drukarka sie buntuje i nie moge :( Qrcze znow wyjdzie, ze dziewczyna jestem i dlatego sobie nie radze... buuu Smutno mi jest, ze we Wrocku mnie nie bedzie :( Ale nie mam jak :( Nie wspominajac, ze za co tez nie :( Buuuuuuuu Life is brutal i to nie fair!!!!!!!! grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, się nie smuć, mam nadzieję ze zdjęcia nam podesla i opiszą rzetelnie co i jak! a next time musi byc u nas!!!!! Tiger, przemów drukarce do rozumu, toć to kobieta jest, powinna sie z Toba bratać;-) - choc to dosc chwiejna teoria:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam się wpasować w dzisiejszy nastrój?... , to mógłbym powiedzieć coś takiego: Niektóre dni mają jedną pozytywną rzecz... kiedyś się kończą... :-) ale nie powiem... :-) Cześć mała :-), Cześć szam :-), Cześć Tiger :-D. Dziękuję za worek optymizmu na rozpoczęcie dnia. Pora na kawę, czego i Wam życzę..:-) Podeślą zdjęcia?... a może jakiś \"krótki film o spotkaniu\"?... Pasiasta...co to za problem z printerem (jednak facet?...)... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Linky:-) ja akurat reda bulla popijam, bo kawa średnio mi smakuje - chyba że mrożona latte z lodami i bita śmietaną...a co nie można liczyć na jakiś raport ze spotkania??? ale jestem głodna:-( w ramach pozbywania sie zbędnych kilogramów, zjadłam kromkę pieczywa WASA.....tylko:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki mocno ..zapracowane:P zdjęcia może Wam podeślemy ..ale ktoś musi mieć aparata jakiegoś :) hihihih..:P a na zlocie będzie 8D...słownie osiem Diabłów:D Linking..jak juz 2siorbie :)..i to jeszcze w wyrku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wisimy w przestrzeni wirtualnej....oglądam właśnie CUBE, mocna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry dobry :) Faktycznie nie macie dzisiaj humoru kobietki. To chyba przez te zmiany pogody, biomet skacze raz górę raz w dół. Szam ---> dobrze, że mówisz o tej Vivie, coraz więcej tych filmów dają :) ostatnio w Vivie były 2. Będzie co oglądać :D Całe mieszkanie posprzątałam, żeby tylko nie siadać do pisania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja tam mam humor. Wyspałam się po same uszy, zaraz idę na ostatnie zajęc ia, i woooolne :) Poza tym, pochwalę sie, mogę? ;) Zakupiłam nowy dywan na nowe mieszkanko, i nowe rolety, i kanapę i fotele wreszcie mam :) A mama dołożyła do telewizora dla Młodych :) Tylko kasy juz nie mam, hehe, właśnie lecę na korki, żeby zarobić na wyjazd do Wrocka ;) Papap, trzymajcie się, i główki w górę :D (hehe, zabrzmiało dwuznacznie, zwłaszcza w odniesieniu do panów :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR...:-) Kai...:-) Borewicz... :-D Poruczniku!... O 11-tej w łóżku?... Czyżby jakaś \"nocna akcja\"?... ;-) szam.., nie zapomnij przypiąć się do fotela... :-D Kai... , to kapelusze nam nie spadną...:-D Wysyłam posta, to może załapiemy natępną stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie załapaliśmy, następna strona od ósmego posta wchodzi :P Linking - możesz zdradzić swoje powiazania z Naczelnym Diabłem? Bom okrutnie ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to napiszę 9-ty... :-) Pst!... Kai... mam niezły ubaw, bo on się jeszcze nie zorientował, że ja, to ja... :-D Albo udaje, że nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Mała ja dziś ze swym Aniołem w końcu się zobaczę :), dziś po mnie przyjeżdża i wracam do Łodzi :D Szam ja oglądałam 9 wrota.. film.. no taki jakiś dlabelski własnie, tajemniczy, na pewno inny niż wszystkie - nie holiłódzki :) Myślisz, że jak ja ze swoją drukarką pogadam, to też zadziała ? :) Kochana, nie można się głodzić, by zrzucić kilogramy, bo potem rzucisz się na jedzenie i jojo murowane, trzeba jeść tylko inaczej, więcej warzyw owoców, mniej węglowodanów i tłustych potraw ;) Oglądałam Cube.. masz rację.. mocna rzecz - dobrze powiedziane ;) Tygrysek.. a napisałas już wszystko ? Hmm wiesz ja tu tak trąbię o tym, że trza zrobić pocieszalną imprezę wrockową tu na topiku, a.. nie wiem czy na tej też będę, bo nie wiem jak mój Anioł stoi z netem (zrobił tego kompa już.. ?) ..a jeszcze przypomniało mi się, że pewnie na działce będziemy.. ;) Ja też mam problem z drukarą, kartridż mi posłuszeństwa odmawia.. ;) Linking.. co za wpasowywanie w jakiś nie ten tego nastrój.. lepiej rozchmurz towarzycho :D:D Hehe major to nawet do 12 leżał w wyrku ;) Bore.. tylko 8?? :( a jak dziś się czujesz.. masz coś jeszcze na czole ? ;) Air mój Anioł zaczał kupować gazety kobiece... bo tam filmy dają własnie... dzięki temu ja na tym korzystam ;) ale nawet nie mam kiedy tych czasopism poczytać ;) Kai gratulacje mebelków :D:D to takie fajne, wszystko takie ładne nowe :D Uff.. nie napisaliście więcej postów.. myślałam, że nigdy nie skończę.. ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, drukarka zadziała, ale kartridz, to już facet, wiec wiesz, nie wiadomo:-p skończyłam CUBE juz jakiś czas temu i przyznam ze mi sie podobal, a tak długo zwlekałam z jego obejrzeniem...co do 9 wrót, to czytałam opis i przyznam, ze dosc odlegly od rzeczywistosci ksiazkowej. Klub Dumas Reverta ma swoj klimat, ale chodzi o cos zupelnie innego w gruncie rzeczy...no nic, powiedziałam mojemu I. zeby kupił.. Air, co do tych filmów z VIVy to znalazłam recenzje do filmu Wbrew reguła, ten film z kolei jest oparty na ksiazce Regulamin Tłoczni Win, ktora jesli dobrze pamietam kiedys czytalam. i jak mi mowil moj I., to w jakiejs gazecie jest tez film z Alec\'iem Baldwin\'em - Druga tozsamosc.. A co do pracy mgr, to kurcze nie pamietam ile miala moja, ale cos koło 40 stron, a jej tytuł: La nation de la nature dans Rene et Atala de Chateaubriand:-p Borewicz, obowiazkowo macie robic fotki, ustalcie kto bierze aparat, bo jak to - nie uwiecznic takiego historycznego momentu jak przyjazd zalozyciela topiku diablowego? Sam Mistrz przyjechal i trza sie postarac;-) Kai, super, jaka to przyjemnosc urzadzanie wlasnego mieszkania...my na razie tylko oswajamy wynajmowana przestrzen, ale wg znajomych udalo sie nam to, bo wszyscy czuja sie u nas jak u siebie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz znalazlam wolna chwilke zeby tu zajrzec.... qrde taki zapierdziel,,,, to nie fair, szczegolnie, ze ostatnio nie sypiam duzo :( Nie chce zadnych zdjec, nie chce opisow, chce byc we Wrocku :( :( :( Air --> po wysprzataniu calego mieszkania to ja bym juz sily na nic nie miala :P Borewicz --> no, no leniwa ndz dzis robisz?? :P Kai --> mieszkanie coraz piekniejsze?? supper :D Majorek --> qrcze tez bym chciala zobaczyc Cuba!! mamy w pracy ale na DVD a ja dvd nie mam :( hmm z referatu brakuje mi tego schematu o mgr nic nie powiem, bo nic nie napisalam :P Link ---> :) lubie Cie, wiesz?? :) A nie jestes moze kolejnym wcieleniem Znudzonego?? :P Drukarka nie chciala wspolpracowac z moim kompem (jest polaczona w sieci), wiec poprostu druknelam z innego kompa :) Szamcia --> Ty sie odchudzasz?? TY???? Ty jestes chudzina przeciez!! ja dzis czasu na jedzenie nie mialam wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, czesc pracusiu:-) a co do mojej chudości to jest li tylko pozorna!!! przytyłam i jest mnie za duzo tu i ówdzie:-p ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dobra, ja stad spadam,do zobaczenia w poniedziałek. Życzę udanego zlotu, superowych wrazeni, dobrego odpoczynku, spotkan z Aniołami tudzież Anielicami, dobrych %, 0 kaca, słońca i wolności:-D ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×