Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio >> hehe ja nie Be be i każdy o tym wie. Ale my som jak siostry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - hehehe, w pociągu do Wrocka elles pozna mnie :D:D:D:D Czy Ty sugerujesz, że my cos teges? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai..>>..:D...mnie juz NIC ..w zyciu nie zdziwi...!!!...pociąg jest dlugiiiii...i ... ...rozniste przypadki chodza po ludziach ...! ..Ty jej lepiej pilnuj ..w tym pociagu ...:) .. Blondi..>>... :)..własnie dlatego..jak sama powiedzialas ..ze jestescie jak siostry ..podobienstwo bylo..duze ..wiec bralam pod uwage oba niki...!. .nie znam was przeciez ...nawet fotki nie widzialam ..tylko..podobny styl macie ...!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wam Dzień Dobry krzyczy i woła 🖐️ :D Uśmiechać mi się tu... was prosze !!! Wedle tłumu praw \"Hej!\" wam mówie i uciekam gdzie pieprz rośnie, bo pogoda u mnie, jak w przedwiośnie. :D Od słońca raczej nie dostane dziś udaru, dzieki temu nudzić nie mam was zamiaru. Żyjcie ciesząc się w swym nieładzie, bo może po zlocie wyladujem w karnym zakładzie :D:D Blondi :D .. WOW!!! W swej starej skórze wygladasz o niebo przyjemniej... nie noś już więcej Ktosiowego ubranka... Niechaj odwagi Tobie zazdrości ta szlachta z zaścianka 🖐️ No to tak na dobry :D Siemka !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ale sie porobilo, co to za przeciagi cie wciagnely pod lozko :) widzialem takie dwa duze psy, to moze one :D normalnie mnie ignorujesz, :) never be the same jak tam sprawy a jak zlewy ? jak meteoryt na niebie :) Gio nie wytrzymam w toplesie pod siatka, musze to koniecznie zobaczyc :) Dzien Dobry 🖐️ to i tak lepiej, bo u nas wczoraj lalo caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka
Aha, a więc diabeł....jeżeli tak to trzeba go najprościej w świecie wystraszyć.... ...zastanów sie czy Ty nie jesteśgorszym diabełkiem od tego pod łóżkiem,albo może tam chowa się właśnie Twoja zła natura..... ..którą trzeba poskromić.....Poazdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka ja gorszy niz diabel? ja moglbym z aniolami konkurowac, a zreszta mnie nie trzeba poskramiac, ktos to juz zrobil :) Baw sie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..to juz se pojezdzilam na rowerze ...!..ubralam sie pieknie ..nie powiem ...cos na sportowo...buciki-kabaretki..czapeczka z daszkiem ..do tylu ...plecaczek-skora i ..komóra...!!!..żeby nie bylo nie mam ..! :D ..no i ....jak nie lunie ...ehhh...kurna ....poprostu wrocilam szybciej jak wyjechalam ..czyli ..lotem diablicy-błyskawicy..! :D Znudzony ...alez przeciez ..ja nie bez przyczyny ..pod ta siatką ..w stroju ...\"plazowo-kapielowym \'...tylko po to zeby mnie widac nie bylo...!:D..wiec nie ma takiej opcji ..żeby mnie ktos namierzyl i ogladal...! ..ta siatka ..to przeciez ..maskownica sie nazywa ...! Dzien dobry ..>>..Dzieki.. maila odebralam ..i ..przeczytalam ...! :D ...i odkrylam ..ze nawet ..Romeo ..do Julii...pod balkonem ..takich tekstow nie serwowal...!.:) ..powiem krotko...Dzien Dobry...Dooobry ..Dooobry ..jestes w te klocki..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi sie nie chce!!!!!!!! NIC!!! Przeczytalam co tez sie dzialo pod lozkiem :) Ale odpisywac mi sie nie chce :P :D :D :D Biore sie za robote... za pisanie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diably i Diablice. Powiedzcie mi, kto przyjezdza do Wrocka? Bo ja sie ciagle waham :-0. Jesli nie wydam kasy na sandaly, to moze sie zdecyduje, chociaz szanse sa male (troche mi timing nawala, 9go musze jechac do Torunia, a 10go rano do Amsterdamu (Zoska, moze bys sie odezwala? Mam nadzieje, ze nic sie nie zmienilo?) ) Zajze tu jutro, przeczytam liste obecnosci i zastanowie sie powazniej :). Komputer mojej mamy powala mnie na kolana swoja szybkoscia, wiec znikam 🖐️. Elles, wiesz, co komu pisanie to go nie ominie, widocznie tak mialo byc. I ja cierpialam nieraz, a teraz? Z prespektywy czasu dochodze do wniosku, ze tak wlasnie mialo byc po to zebym spotkala w koncu na swojej drodze tego jedynego :). Chodz, przytul sie :) ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ty jeszcze mnie nie znasz, :) to ty nie wiesz ze ja mam peryskop :) siatka cie nie ochroni :D Tygrys mi tez sie nic nie chce, ale na zlocie bedziesz ! bo bez ciebie sie nie liczy :) akara ja bede i Anielica. Liczymy na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ty jeszcze mnie nie znasz, :) to ty nie wiesz ze ja mam peryskop :) siatka cie nie ochroni :D Tygrys mi tez sie nic nie chce, ale na zlocie bedziesz ! bo bez ciebie sie nie liczy :) akara ja bede i Anielica. Liczymy na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek w to miłe popołudnie :) :) Znudzony hehe już widzę, jak Kai wielką łychą miesza kisielek w Twoim basenie :D:D Zabiłeś go... kobylastego... hmm.. chyba się zacznę bać .. ;) Gratulacje rezyseze ;) ;) miło było to wszystko czytać :) Ktoś czyli Blondi .. a ja Cię widziałam jak szperałam w pierwszej cześci .. O, miło, że się jednak odkryłaś :) Air.. to biedna długo się naczekałaś:) Ja wczoraj też zauważyłam nowości, ale tylko przez topik Kai... bo rzadziej zaglądam na główną, a już działów to wcale nie widać prawie (jak się ma listę aktualnych tematów przed sobą :) ) Never be the same 🖐️ sięchyba nie znamy.. jeszcze :) Kai.. hmm.. znów wczora zabawa była.. opza wyrkiem.. ? no no.. poskarżę w końcu ;) ;) ;) :P Gio .. no Ty to zawsze coś mądrego powiesz :) \"W kazdej chwili mozesz poznac ..Milosc swego Zycia ..moze nawet to sie zdarzyc w pociagu ..do Wrocka...!!! \" to jest po prostu super :D Hmm a czy czasem to nie moje stringi khaki ??? Pytasz o ten cytat? dostaję prawie codziennie takie na maila, a moja stopka tez z tego źródła - podać adres? :) Chyba musisz mnie oświecić, bo za cholerę nie moge załapać, jakie to te buciki kabaretki.. co jeszcze na rower się nadają :) Dzień witaj, jak widze humorek dopisuje :) :) :) - w razie czego obiecuje Was odwiedzać.. i może nawet chlebek z niespodzianką pilnikową upiekę (uprzedzam, że nigdy nie piekłam chleba :) ) Błazen... dwa duże psy ???? to już nie małe pieski dwa tylko duuuże? znów się cosik kroi... ? :) :) :) Zabka .. trafiłas w 10, to właśnie jego pokrętna natura tam leży i szaleje pod łóżkiem :) :) :) Tygrysek.. hehe dobrze, że chce Ci się zabrać za pisanie - zabrać.. ale ciekawe czy zechce Ci się pisać :D:D Akara :) :) :) Ciebie to tu już chyba jakoś dawno ie spotkałam :D Jak tam Polska ? 👄 dla caałej reszty szaleńców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek wlasnie rozmawialem z Borewiczem i Blondi i sie smialismy ze mala prowokacyjaka sie udala, bo to wszystko bylo zaplanowane i Zosia (biedactwo :) )dala sie wciagnac. :) Zosia chyba nie traktowalas tego powaznie prawda :) ------------- prawde mowiac to kobylastego nie mial bym sumienia wyzucic, sluzyl mi chyba z 7lat, podarowalem go moim sasiadom. Majorek ty bedziesz prawda, bez ciebie to ja sie moimi diabelskimi widlami przebije-prosto w serce- :) Zosia dziekujemy za emalie i od nas wszystkiego dobrego, moze i akarka sie zjawi :) na zlocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mam dziś transfer.. strony się nawet 10 minut potrafią odpalać.. przykre to.. :( Znudzony niestety :( :( nie będzie mnie... :( a te widły to ja sobie chyba wbiję w serce, bo właśnie uświadomiłam sobie ile będzie Was zagraniczniaków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..wiesz co ...właśnie wysłałem do Ciebie sms-ka na ten kier.001 ale nie doszedł ..potem jeszcze sprawdzałem ..i na Kanade jest +1 i tez wyslałem ..ale niestety ..cos jest nie tak..więc jeśli możesz ..to Ty wyślij do mnie ..sms-a bo jak dzwonisz ..to nr.się nie wyświetla twój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz dostalismy sms od ciebie. Telefon byl wylaczony ale jak zalaczylem go to wiadomosc sie pojawila. Czesc sprawdzamy czy dojdzie sms. :) Dzieki za wiadomosc. Ja ci tez wysle testujacy sms. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, żeby Wam smutno nie było (i mi) jeszcze pokombinuję - i własnie mnie olśniło :D Ktoś tutaj pisał, że jedzie samochodem, a ktoś jeszcze chciał Tigerka nawet zabrac czy cóś.. i właśnie Ci z góry Polski :) czy ktoś z Was nie będzie jechał krajową 14 (E14 kiedyś) teraz T14 ?? bo musze drastycznie koszty obniżyć... echh Ok, spadam, bo wychodzę w domu i czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pojeździlim, pojedlim i jest fajnie. Borewicz żre dokładkę a młody Borewicz katuje Cartoon Network :P Znudzony >> pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam z po wrotem :D Jak to powiedzieć ... znudzony :) .. do mnie tesz poślij próbnego, to może sie zaprzyjaźnimy, albo co jeszcze gorszego :D:D Majorek..Ciebie już nie ma to i tak nie usłyszysz. Ale ja nie jade samochodem. :P:D:D O ten chleb to ja ciebe zapytam ..spoko ;):D Akara ... Ja bede, błazna nie słuchaj :P .. on błaźni :D:D Tygrysek !!! :D źródełko zachwytu 🖐️ Gio :) ... grunt że odebrałaś, za prozczytanie dziękuję ;):D Żabka.. ja widze że tylko ty rozumiesz oco tu biega :D To tyle by było ... dalsze poty za płoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos chcial mnie zabrac??? :P Ale ja najwczesniej jestem wolna od no 14:30 - 15.... Blazen ---> chyba sie bedzie musialo beze mnie odbyc :P Majorek --> mgr nie ruszona :P za to referat skonczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wymienimy sie emaliami i zdjeciami i bedziemy w kontakcie :) Dzisiaj juz nie damy rady bo zaraz przyjezdza po nas taxi :) i do zobaczenia na zlocie. Blondi 🖐️ milo sie z toba rozmawialo :) i do zobaczenia na zlocie. Tygrys nie rob mi tego i nic sie nie martw, tylko przyjezdzaj. :) Pozdrowienia dla wszystkich, a Kai mieszaj kisielek bo sie moze przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba o jakimś innym ktosiu było :P Znudzony Błaźnie >> też było mi miło, ale uważaj, żeby i Ciebie kisielek nie dosięgnął ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam w prezelocie... :) Ilez to stron natrzaskaliscie... zupelnie jestem nie w temacie :o Znudzony, dziekuje za zdjecia!!! Alez przyjemnie bylo szefa zobaczyc :D Elles, jest mi strasznie przykro... widocznie to nie ten i tak musialo byc! Glowka do gory! ❤️ ❤️ Pozdrawiam Was serdecznie i niestety juz zmykam! Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorzej/najlepiej miec kisielek w majtkach. A szczegolnie w czasie jazdy na rowerku. Pilnuj zeby ci siedzonka nie ukradziono. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazen Znudzony >> Osz Ty!! Ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błazen >> bój się bój ;):P A jazda rowerkiem mi się baaardzo spodobała (mimo, że siodełko było na swoim miejscu :P) Qrna fajnie, że Borewicz mnie wyciągnął, bo ja na rowerze x lat nie jeździłam.... A powiem wam jeszcze, że Młody Borewicz się Staremu udał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi..>>..ale Wy to macie farta ...Mnie sie wycieczka nie udala..Nie dosyc ze sama jezdze ze soba ..i wlasnymi sciezkami...to jeszcze lalo..rowno...!!!😠 majorek ..dawaj jak masz jakies ..namiary na cytaty..łykam wszystko..!:D ..a co do kabaretek rowerowych ..to jezdze poprostu w \"pepegach\"..(Qzwa ..jak to brzmi fatalnie )...:D...podobnie jak wyglada ..!:D Znudzony ...>>..Piorunskiego szybowania ...do krainy marzeń..:D .( O Polsko... kraino mlekiem i miodem plynąca .no prawie ..tak nie do konca ..!) :D..ale zawsze to ...siedlisko..! I jeszcze mam ..prosbe ...oświeccie mnie ..(Borewicz Znudzony ..inni..). .jak mam wyslac smsa do Kanady ..dokladnie prosze mi to wytlumaczyc ..i ile ta imprezka kosztuje za 1 sztuke ..smsowa ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×