Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Chcialam tylko zameldowac, ze prawie skonczylam pisac referat :D padam na pyszydlo jednakze i dokoncze jutro:P dobranoc Diableta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich Polska jeste piekna. Bardzo mi sie podoba, a szczegolnie przekraczanie granic. To jest niesamowite. Jestm dumny ze mam polski paszport. To jest niesamowite ze jako Polak jestem traktowany lepiej jak Kandyjczyk. Nie czytalem co pisaliscie poprzednio bo bylem bardzo zajety, spotaklem sie z rodzina i moimi wspanialymi przyjaciolmi, z ktorymi nie widzialem sie lata. Borewicz cos mi sie przeczytalo ze nici z akademika i zaproponowales nocleg u ciebie, jestes swietny. Wkrotce sie do was odezwe znowu, a jesli nie to do zobaczenia w sobote o 17:00 na Placu Solnym. :) Pozdrowienia dla was od moich przyjaciol i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony... jeszcze się nie zorientował, kto jest kto... :-) Pijemy czeskie piwo... jest dobrze... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSIA - no widzę, że tylko interwencja u diabła zmusza Cię do wyjscia spod łóżka :P ............................................. Pozdrawiam wszystkich \"zbereźników\" serdecznie!!! Czy ktoś używając piekielnych mocy może mnie wyslać za granice... w paczce? Czy jakoś tak? Jakieś miłe miejsce proszę. :-) Jak już w tej UE jesteśmy to kurcze może zwiększę sobie apetyt i przesunę się na zachód :) A w Gdańsku w związku z wejściem do UE były UDOWNE sztuczne ognie - jak NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiem co u mnie było z tej okazji :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaaaaaaaaaaa........Wstawaaaaaaać........!:D Ja juz nie spie ..2 godziny ...wstawac bo ..bedziecie mieć ..odlezyny..!:D Znudzony ...witaj w Polsce !!!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiewac, czy nie spiewac oto jest pytanie... :P Nie spiewac Gio swym gromkim glosikiem i tak pewnie wszystkich obudzila :P A ja wczoraj zaraz po tym gdy pod lozkiem zameldowalam, ze brykam spac, zamiast grzecznie tak wlasnie uczynic, zobaczylam na skype kolege co mam ten super glos... no to sie z nim polaczylam, zeby mi ladnie dobranoc powiedzial... Tiaaak gadalismy prawie do drugiej, wiec dzis jestem mocno nie przytomna :P Troszke dospalam w tramwaju, okularki na nos a ze mam takie, przez ktore oczu nie widac, to oczeta zamkniete i drzemka :P :D Air --> hmm pelny temat brzmi inaczej ale ogolnie o to chodzi :P Ja wlasnie staram sie napisac jak ma postepowac, zeby wplywac pozytywnie i motywowac :) Gio --> rozumiem Twoj bol, ale sie nie chlastaj, dobra?? :D Mala --> jaka wycieczka?? jak?? gdzie?? kiedy?? bo z kim to wiadomo :P :D Znudzony --> :D :D :D 🖐️ w Polsce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bractwo podózkowe:-D Gio, czemu Ty nie śpisz???? tak wcześnie wstawać, toż to zbrodnia na organizmie lludzkim, brrrr:-o Znudzony, witaj w naszym kraju, jak ja bym chciała mieć do niego Twoje pozytywne kanadyjskie podejście. A został mi się ino sznur;-) Mój Ideał wrócił wczoraj z górskiej eskapady, planował ją (czy raczej marzył o niej) dwa lata, że sam, że połazi, że odpocznie. W efekcie wrócił wcześniej rozpaczliwie stęskniony, bo będąc daleko ode mnie uświadomił sobie, ze on już nie chce beze mnie wyjeżdza. Hm, jak bardzo zatem opłacił mi się ten jego brak przez tydzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno, dawno temu, a dokładnie w 1325 roku naszej ery Aztekowie z plemienia o dźwięcznej nazwie Tequili wynaleźli pewien napój, który sprawiał, że człowiek stawał się weselszy i zapominał o wszystkich kłopotach... to był cytat... :-) Wczoraj odkryliśmy ze znudzonym..., że Tequil\'ę doskonale zastępuje polska wódka. Pozostałe \"elementy\" muszą być zachowane. Gio... Tiger szam :-) 😘 Miło Was zobaczyć, w ten lekko zachmurzony dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link --> how nice to see you :D :D :D :D Aztekowie wynalezli moj ulubiony alkohol?? wstyd, ze niewiedzialam ;) Szamcia --> a jak wspaniale Ciebie widziec :D Chyba wczesniejszy powrot Aniola z wymarzonej wycieczki mowi wiecej, niz jakiekolwiek slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry za głośno nie było, więc dospałam :D dzięki Znudzony - aloha :D na wycieczce bylam z moimi znajomymi z innego topiku, na Warmii bylismy teraz szykuje mi sie wycieczka do stolicy - 15 maja :D ale chyab sie z Wami nie spotkam, bo Aniola imieninki sa ;) bedziemy obchodzic dwa dni :D no to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, cóż za niezwykle miłe powitanie:-D właśnie skończyłam oglądać Tożsamość Bourne\'a i biore sie za nastepny film;-) cze, mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala --> buuuu, buuuuu, buuuuu :P (Ty juz wiesz dlaczego :P) Szamcia --> i jak Ci sie \"Tozsamosc\" podobala?? Mnie bardzo :) Widze, ze masz duuuuuzo pracy, skoro tak pilnie filmy ogladasz ;) Co wlaczasz teraz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku, jakąs komedie romantic z Urody (Gra o miłość). A Tożsamość...wiesz, to nie jest mój ulubiony gatunek filmowy, a poza tym nie lubię książek Ludllama, so...co do gry aktorskiej...Matta Damon\'a widziałam ostatnio w Utalentowanym Panu Ripley i uważam że jest dobrym aktorem, really! z kolei aktorka z Tożsamości spodobała mi sie już w filmie Biegnij Lola, Biegnij.... a tak między nami, to wolałabym pracować, ale cóż na razie nie ma nic dla mnie:-( Ps. może wiesz jak mam znaleźć adresy sklepów 5-10-15 w Wawie? tzn, w których marketach sie znajduja. wiem ze w Blue City, ale jakos nie mam ochoty tam jechac... myszka mi cały czas wariuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 10 15 ul. Białostocka 5 5 10 15 ul. Bracka 22 szam ma problemy z myszką ;-) Kto pomoże? Oczywiście żadnych skojarzeń...:-) Chyba mam syndrom \"następnego dnia\"... Chyba piwo by pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> i jak drugi film?? :) Masz adresy sklepow, poszperalam i takie znalazlam: Bracka 22 --> to za Smykiem ale nie jestem pewna czy jeszcze tam jest ul. Białostocka 5 CH \'M1\' Marki ul. Piłsudskiego 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki, kim Ty jestes? znasz odpowiedzi na moje pytania...hm,...odpowiedz zapewne jest łatwa....dziekuję bardzo:-D zeby nie miec kaca, zawsze po imprezie, a przed pójsciem spac biore aspiryne...a teraz to moze magnez łyknij albo co....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! Diabły które będą obecne na spotkanku >> może się zdarzyć, że nie dotrę na 17, ale będę (chyba) napewno ;) mam sporą zadymę w związku z przeprowadzką i w dodatku wciąż jakieś zakupy, nowe, niewielkie mieszkanko a tyle wydatków i problemów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Tigerku:-D👄...drugi film ok, ale wsciekam sie bo facet nie chce jej powiedziec prawdy i ogladam i czekam kiedy jej to w koncu powie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diablatka. A jednak nici z mojego przyjazdu :(. Wypijcie za moje zdrowie ;). Wroclaw za daleko, a ja dodatkowo bez kasy zostalam (kupilam sobie boskie sandalki, poza tym wypadla mi niespodziewana wizyta u lekarza, a jako, ze ubezpieczona nie jestem musialam zaplacic). W kazdym razie bawcie sie dobrze i wspomnijcie o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich ❤️ Jakie Wy dziś ciekawe rzeczy opowiadacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> szkoda, bo odpada mi kolejny argument mobilizacyjny w postaci \"Akara az z Holandii przybywa\" :P :D Ale to nic, bo ja planuje w sierpniu Amsterdam odwiedzic i wtedy Ci nie odpuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pponieważ nie chce mi się Wam odpisywać (stąd to zdanie o tym co dziś pisaliście) :) zrobię tylko to: ❤️ Giovi ❤️ Tygrysek ❤️ Szam ❤️ Linking ❤️ Mała ❤️ Blondi ❤️ Akara ❤️ Hmm tak własciwie to kto w końcu będzie we Wrocku ? :) Wiecie, właśnie \"odkryłam\" dlaczego światło gaśnie. Otóż jak się psojrzy na spis tematów, to ilość postów na Diabłach jest niepełna i brakuje 8 postów i dlatego dopiero po 8 postach pojawia się nowa strona (bo wtedy dopiero ta wyświetlana liczba postów \"dochodzi do końca poprzedniej strony\" ) ;) Kurcze, kiedyś 4-5 postów wsiąkało w ciemnościach... chyba wciąga nas czarna dziura... ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek >> będzie nas tyle ile potrzeba ;) A tak serio to kto to wie... Na poprzednie spotkanie przyszłam ja i Borewicz....no Kasiek też, ale to już inna historia :D Buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, WOW, jakas Ty madra jest, takie rzeczy odkrywasz :D To nie czarna dziura, a Diabelska Otchlan jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×