Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

co do noclegów to juz wczesniej pisałam ze są niepewne i okazało sie jednak akademiki pozajmowane, nic sie nie zwolniło....chyba że każde z was bedzie w innym to sie znajdzie pojedyncze miejsca... być może Borewicz ma lepsze wieści... ale poki co nawet nie wiadomo kto chetny na nocleg....prócz Dobrego oczywista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek :) Jak zabawa będzie do rana, to może nocleg nie będzie potrzebny ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek...no tak, to by był problem z głowy :D ja raczej do ranca z wami nie zostane acz na kwilke wpadne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta - tak wlasnie pytam o temat topiku, ze diabel pod lozkiem mieszka . pewnie sie osmiesze ale strasznie mnie to ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kajsma ---> tak naprawdę to nie tylko diabeł pod łóżkiem mieszka, ale razem z nim cała nasza gromada. Jak nie możesz pokonać wroga to się do niego przyłącz :D My diabła nie mogliśmy wygonić to się pod wyro władowaliśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
air - no to pewnie macie wesolo :) a te lozko to musi byc naprawde bardzo duze skoro wszyscy sie tam zmiescili ;) musi byc ciekawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giovinetta - kiedys przegladalam jak byla jeszcze czesc pierwsza ale nie dotrwalam do konca bo to prawie jak kilku tomowa ksiazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :D Diabły 🖐️ :D:D Powiem nawet Dzień Dobry !!! :D Kajsma ... Nie pytaj o przeszłość tylko twórz z nami przyszłość :D Gio Vineta :D ... A podobno mnie po głowie głód chodzi :P:D .. Sodoma, Gomora... :D Blondi ❤️ Wszystkiego naj w ten dzień Dobry, co uświeca Twoje piekne imię :) Air ... Witaj najdiablniejsza najdiablniejszych :D Kasiek ... wpadaj na pare miesięcy ;):D Majorek ... nie bedzie nocleg potrzebny, przy tobie pomrzemy z nudów :P:D ... Tfu... chciałem powiedzieć ze śmiechu :D Zdiabolona :D ... tygrysa upolowali za skóre :O Kachni 🖐️ Ja ciebie nie pamietam Zochsia :) Cześc diable Kai.... nietop...esz :D;) 🖐️ Hej powim. A gdzie reszta diabolonowych pań/panznów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ..>>..ja nie wiem co ci tam po glowie chodzi ..ale ... nasze wyrko ..to nie jest Sodoma i Gomora ...tylko to co My pod nim wyprawiamy to...sodomia i gomoria ...czyli \"hulaj dusza ..piekla nie ma ..!...wiec to dwie rozne sprawy !!!!! :D ..a pozatym to gwara ..stosowana w przypadku kiedy ..normalnym ludziom w glowie sie nie miesci ..co inni wyczyniaja ..!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocilam z wojazy ... zaczely sie tak pieknie ... ale nie wiem, jak sie skoncza przesylajcie duzo pozytywnej energii mojemu Aniolowi, prosze jest Mu teraz tak bardzo potrzebna czekam na wyniki badan... mam dola - ogormnego dola pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudki nie bylo, bo komputer z netem w pracy szlag trafil 😠 W ogole prosze sie dzis do mnie odzywac lepiej, bo jestem W S C I E K L A !!!!!!!!!!!!!!!! :P Na 95% nie bedzie mnie na zlocie, z powodow tak prozaicznych jak kasa :( Dostalam 1/3 pensji.... Ciachneli nam wszystkich... Bo jeden projekt sie zawalil.... a ktos musi byc winny... :( Wiec o suchym pysku zyc bede.... :( Frezja --> :D :D :D :D :D Gio ---> przeciez masz mnie pod noskiem i jakbys chciala to ja z dzika przyjemnoscia pobrykam z Toba na rowerku :-) Bede miala chociaz mobilizacje :-) Ty chcialas wysylac smska za granice?? sprobuj tu: http://republika.pl/smsbest/zagraniczne_sms.html Majorek --> skleroze juz mam?? :P czy Ty chcialas wysylac smski za granice: http://republika.pl/smsbest/zagraniczne_sms.html Mala --> juz wysylam ~~~~~~~~~~~🌻 :) Zdiablona ---> Ty uwazaj, ja Cie jeszcze keidy odwiedze ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he :D .. Giooo, Ja miałem własnie to samo na mysli :D .. co ludzie wyczyniaja :P:D ... a tak przy okazji tych sado-masohistycznych zabaw pod łóżkiem to, nie mam twojego zdjęcie :( .. zaminimy się ? :) Mała... trzymam grube paluchy u nogi :D:D Tygrysek.. co ty gadasz ?! 😠 masz być i już... zwolnij sie z pracy :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - :( Zwalczyła w końcu to g*, co mi wyłączało kompa, najnowszy robal, sasser się zwał. Jakby kto (odpukać) załapał - służę pomocą. A teraz znikam, bo jestem padnięta, niedawno wróciłam z pracy, a jutro znów orka na ugorze, czyli KAGANIEC oświaty trza nieść między młodziż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ---> hahahaha???? jak sie zwolnie, to juz nawet suchego chlebka do jedzenia nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai --> ja poprosze to cos na g*** bo sie dzis komp wlasnie wlaczyl nie wiedziec czemu... moze to ten robal wstretny wlasnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy..co tam? O Bosche... Akara mnie zabije...Zapomniałam zadzwonic. Lece dwonic...Nie no gdzie ja mam łeb? Ciągle gdzieś biegam, gnam gdzię nie wiedzieć dokąd... Któs mnie pytał jak było na unijnej granicy! Chłopakom moim sie podobalo! Celnik tylko wszedł, pozdrowił i wyszedł...nawet w paszporty mie spojrzał. :) Moj mąz przysłał mi smsa godzinke temu (jest w Warszawie, w Sobieskim w barze hotelowym akurat) Siedzi przy barze i czeka na znajomego. Siedzi kilku meżczzn. Wchodzi męzczyzna , rozglada sie , jego wzrok pada na mojego Aniola, wyraznie się rozpromienia i zwawo rusza w jego kierunku z okrzykiem: Helo mstr. Francesco! Odpisałam męzowi - \"buahahaha\" a on mi na to \"nie buahaha - tylko mój EUROPEJSKI mężu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ...mam 15 minut przerwy ....Moj zespol wlasnie ..\"moczy dupe\"...i predzej mi kaktus wyrosnie ..jak oni strzela bramke ..!! Tygrysku ...moze kiedys wezme ..\"..pregowanego kotka w teczke \"..i pojade z nim na wycieczke ...!!! :D mala ...jak bys cos wiecej chciala wiedziec odnosnie wynikow badan to pisz na sarne3 ..narazie sie nie martw na zapas ..Napisz o co chodzi ..na co choruje ..twoj Aniol..! Dzien Dobry ...zglos sie do Borewicza ...bo ja nic juz nie mam ..!.. a ty moj adres - mail znasz !:) majorek ...dzieki za e-mail...i fatyge ...trudno ..!👄 Czesc kasiek ..zdiablona Zosia..Kachni AIR ..Blondi Kai kajsma ..🖐️ Koncze bo zaraz II polowa meczu..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny a ja czekam czekam i czekam i doczekać się nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio! Ja nie wiem Kochanie jak Ty kibicujesz...Twoi ciągle w tyle...hehehehe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger - nie, to raczej nie to, on działa tak, że wyskakuje Ci okienko, że za pół minuty nastapi shutdown, i faktycznie, licznik cyka, i resetuje się wsio w cholerę. I tak co kilka minut... Tu jest o tym robalu: http://www.antywirus.pl/baza.html?show=description&id=2777 Ale problem polega na tym, że jak on juz wlezie, to nie ma czasu, żeby zdążyć zainstalowac łatke do windy i przeskanowac system, wtedy jest jedno lekarstwo - w momencie jak pojawi się okno z licznikiem do zamknięcia, wejść w start/run (czy tam uruchom, kto co ma) i wpisać: shutdown -a Powinno podziałać. Skutek uboczny jest taki, że kompa nie możźna normalnie zamknąć, trza z buta, ale za to działa :) Aha - łatki do windowsa warto ściągnąć od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol byl u lekarza a ten Go uspokoil mnie tez troche mniej intensywne zycie musi zaczac prowadzic i serducho jeszcze dlugo wytrzyma :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAI !!! Ja też bym w niesmiałości błagał o pomoc :) Plissss ! Tygrysku.... ech...:( ... cóż mozna powiedziec ? Przykro mi będzie, jesli nie wyjdzie Tobie przyjazd. Zosia :D .. żyjesz, czy zaprawde umarłaś z ust akary ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wszystkim :) z listy płac :D Zdiablona ..pochal sie w końcu co to za robota..co Cie tak porwała?:)...Kachni ...kopa..lat no w zasadzie ..to nie kopa ..ale kopiec :D;)..wcale nie tak daleko..3h jazdy :) a spotykamy sie w sobote :) Kai ....Wsztstkiego Naj lepszego 🌻 Blondi ...wsiego dobrego 🌻 i jeszcze lepszego :) Majorek...ty juz nie kombinuj ..tylko sie w biegu ..do pociąga pakuj ..pośpiechem ..do wrocka ...:P:D..Kasiek ..jeszcze nic nie wiem ..qrde..tez będe dopiero wiedział jutro..z noclegami ........A WŁASNIE NOCLEG POTWIERDZIŁY TYLKO Elles,Zdiablona i Mirtifer, Kai ..ma u znajomych, czyli ..ZAŁATWIAM 3 SŁOWNIE... TRZY NOCLEGI .............JEŚLI KTOS JESZCZE REFLEKTUJE ..PROSZE O INFO. NA MAILA ..LUB JAKĄŚ GADACZKE!!! Tygrys...qrde...szkoda ..:(:(..a z ta wypłata to przegieli ... Zosia ...ta...:D wy to sie macie ..jak nie cos do snu czytacie ..to w hotelu ..obcych podrywacie :D:D Gio ..a kto gra ..???..Mała ..e...cześć gdzie wojowałas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz koniec ..koniec marzen ...! HansKloss.... to jest mecz rewanzowy o wejscie do polfinalu Ligi..Mistrzow. Graja ; FC Porto z Deportivo la Coruna 1 : 0 ..a moje chlopaki...juz moga sie pozegnac z Finalem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.....[oczy wybiegły naprzeciw monitora] ...qrde..ales mnie rozwaliła ..pierwszy raz ..widze taki wiadomości z ust kobiety ...no nie wspomne pani z TV..co opowiada przed pogodą :D..Wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> 😘 Niech ten czas szybciutko zleci no ;) Chociaż pewnie będę jeszcze miała dość tego diabliska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ...jestem wolna ..moge pogadac ..:) Borewicz ..>>..mowilam od zawsze ze jestem dziwna ..!!!:D... Footbol to moj konik ..od A ..do ..Z...! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ja tez lubie pileczke :D Nawet ogladalam mecz ligii hiszpanskeij na zywo (drugiej ligii :P), ale i tak lepiej grali niz nasi hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×