Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio >> no to ja Cię podziwiam, bo mi by się samej nie chciało za cholerę. Mojego faceta za Chiny nie wyciągnę na rower, no chyba, że miałby zamontowany komputer ;) a jak wróci z wyjazdu to raczej z Borewiczem czy innym człowiekiem płci brzydkiej mnie nie puści, a kumpelki mam leniwe :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znów :) Ale jaja wiecie, pisałam już gdzieś, że ode mnie siędo Wrocka pociągiem jedzie.. hehe no.. niezupełnie :D Bo i pociąg to owszem przejeżdża.. ale nie zatrzymuje :D U nas już tak jest, że pospiechy tylko wziuuuum przez stację i już ich nie ma :) Tygrysk.. no któraś mówiła przecież tu na topiku i jej własnie to odpowiedziałaś, o tych godzinach kiedyś wolna i coś o prysznicu jeszcze :) Gio.. ło matko.. to jeszcze gorzej brzmi :D Jak wysyłasz smska z komórki, to koszt taki sam jak zwykły chyba (no chyba, że masz fikuśny jakiś abonament :) ), a z neta.. to nie wiem czy po tlenie (+kierdokrajuinumerkomory) nie można czasem już za granicę słać albo po gg... albo.. są jakieś stronki :) Zaraz Ci sprawdzę w książce telefonicznej jaki tam mają kierunek :D Blondi - no musiał mu się udać.. co to byłby za chłop jakby mu nie wyszło ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ..>>.. jak sie nie ma co sie lubi ..to sie lubi ..co sie ma..!!! :)..wiec .. ..lubie jedzic sama ...na spacery chodzic sama ...do sklepu sama ..w ogole najbardziej lubie ..byc sama ...!. ..przynajmniej mam swiety spokoj i nikt mi nie ...brzeczy za uszami...!!!:D ..Gdybym byla facetem to bym sobie zaspiewala ... \"..Sam ..ze sobą na sam ...najlepiej sie mam ...gdy czuje sie sam..! ..Mam ...wrazenie , że wiem ..skąd wziął mi się ten ..stan ....zawdzieczam Go... ..... ( ehhh ..takiemu ..jednemu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem! :-D Gio - mam Cie wreszcie!...na gadzie... juz Cie wpielam w liste, zaraz sie odezwe cobys i Ty mnie znowu miala... w posiadaniu ;-) Margot nie przejmuj sie, ja to juz w ogole nie wiem, gdzie gora a gdzie dol... :-P ;-) najpierw stalo na 8 teraz cos czytam o 10 maja... ki diabel?? ;-) to co w koncu, kiedy zlot i kto bedzie na mur? liste mi tu prosze podac, bo chce byc doinformowana na biezaco... kto z kim, i kiedy ;-) wiem tylko, ze znudzony bedzie przelotem na rynku a tak to kto jeszcze? :-P Tiger, Zdiablona 🖐️ :-D uciekne jakos, wybede, wypuszcze sie... puszcze... sama juz nie wiem - sprobuje co sie da :-P ;-) Dziendobrek 😘 fenkju za uroczego mailka rymowanego ;-) :-D 🖐️ ale z Ciebie wierszoklet, no no! ;-) Rogate pozdrowionka od hanki z Uniiii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pośpiechu pominęłam parę osób i napisów jeszcze :) Margot 🖐️ i 👋 Dzień Dobry a czym jedziesz? :) Znudzony.. to taxi to już na lotnisko ? :) :) Giovi - masz tę stronkę http://www.verba-volant.net - tam można się wpisać na listę emaliową :) i codziennie dostaniesz coś ładnego w tych wszystkich językach :D Jaka piosenka .... haha :D:D Haneczka ..i kolanem :) i pozdrowionka od majorka też z Unii haha :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony ---> :D ja ci chętnie zdjęcie przyślę, ale nie wiem jak bo ty adres swój trzymasz w ukryciu :P Na żywo mnie niestety nie zobaczysz, żałuję bardzo ale nie dam rady przyjechać :( Wróciłam z działki i padam na przysłowiowy pysk :) Spacer leśny - 3 godziny, grilowanie i jedzenie, piwko, słonko, leżak. Sama nie wiem co mnie tak zmęczyło, chyba świeże powietrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diabełkowe towarzystwo Jak dobrze mieć znajomych którzy pamietają o zbłąkanych duszach tak to o Tobie Majorku bez niej nie wiedziałabm o zlocie jaki planujecie Muszę pocytac troche co tu się działo ale teraz tego nie zrobię Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air.. aale miałaś fajny dzień :) a to zmęczenie, to chyba nadmiar świeżego powietrza.. ;) ;) Frezja 🌼 miło Cię widzieć pod wyrkiem.. ja...? ale ja nic takiego nie zrobiłam :D ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..:D...rozlozylas mnie na lopatki...!!!!...świetna ta strona ..!. .jeszcze jakbys tak ...mnie ukierunkowala ...dalej ...to bym wiedziala ..co mam robic ...w tym labiryncie ..!:D Borewicz mi juz podal ..kierunkowy do Kanady ..+1..bede probowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......coś miałem napisać ..e........Mojorek ..rozwaliłas mnie z tym pośpiechem ..:D:D:D Blondi .....spisała sie dzis na rowerku ..morowo :)..a obiad jaki nam zaserwowała ..qrde..normalnie palce lizać :)..Gio ..no fakt ..pogode mieliśmy ..100%ową :)..nawet judzie juz kajakami po pergoli pływali :)..Hanka .. się nie daj ..i zawitaj ..u nas :)..Dobry...qrde...aleś mi proza rano przywalił ...człowieku .. Ty mnie takich rebusów ..z rańca nie posyłaj ..bo cały dzień sie potem głowie o co idzie :D;):D ...a ..Znudzony juz leci ...wziuuuuuu...lotem ..błazna :) Gio...qrde...z posta na posta ..coraz to weselej piszesz ...no no !!:)..i jak na rowerku zapinasz :D:D a..ja do wyrka......tez ...wziuuuuuuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej... Znudzony - nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie biedactwem, które dało się wciągnąc w intrygę... Nie znam się na intrygach i intrygantach - fakt - ale od razu biedactwo? Hm... Akarka...ciągle balujesz w naszej krainie więc jak mam się z Tobą porozumiec....Nie no, zartuje...jutro zadzwonie..myślę, ze do jutra wyjdziesz z pubu? :) Gio...moze porównamy maile od Dobrego - ;) Mnie tez powalają....Dobry jestes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio zaraz Ci powiem :) Borewicz.. bo najpierw wszystko co było przeczytałam, a potem opowiadałam, a w międzyczasie na te pociągi natrafiłam i chciałam się szybko tym \"pochwalić\" :) Smśnij mu powitalnego od nas :D Jak włączy w Polsce (bo bierze komórę?) to od razu dostanie :D Zosia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio na tej stronie naciskasz na link \"Subscribe / Unsubscribe to Verba Volant!\" przy pierwszym tym dużym znaczku, otwiera Ci się strona i w miejscu Subscribe wpisujesz swój adres emaliowany na który chcesz dostawać to i naciskasz Submit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam jeno na chwilkę, by Was gorąco pozdrowić i buziaków przesłać tysiąc ;-) 👄 W tym miesiącu mój syn skończy roczek, a nie tak dawno żaliłam Wam się na trudy ciężarnej i chwaliłam noworodkiem - pęd czasu mnie przeraża. Buźka w Wasze różki i ogony, zmykam, pa! Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze sie tak wtrace miedzy was ale o co chodzi z tym diablem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada 👄 kope lat.. hehe ja własnie chyba ostatni raz rozmawiałam z Tobą itp coś koło przyjścia małego na świat.. a tu juz rok... ;):) Kajsma .. no zalega od łóżkiem i nie wiemy co z nim zrobić.. ;) Gio i jak już zapisałaś się tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia jak się do mnie nie odezwiesz to się obrażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek ..nie ..bo tam jest wszystko po ..hamerykansku....i nic nie kumam ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to przeciez napisałam ? :) Jak chcesz to Ci to zrobie tylko podaj maila którego chcesz użyć - jak nie chcesz tu to emalię mi ślij :) Kofeina u nas tu bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co diableta porabiacie?! cosik sie uspokoiło...łeeeee taaaaa....ten Dobry to faktycznie jest dobry...;) Blondii....w tej skórce ci lepiej ;) a nie powinnas zmienic nicka na Brown Sugar ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nic takiego.. chyba zaczynam przysypiać powpoli, ale.. co tam.. :D:D Gram sobie w kulki hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, diaboły! Na moment tylko, zaraz wychodzę do pracy, i wracam po ósmej, będe dalej walczyc z kompem - mam blastera chyba, albo jakieś inne g* :( Nietopsz jest, nietopsz... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabelkowo...grupowo i kazdego z osobna:) pysk mi pada na morde albo zupelnie na odwrot:( chwilowo nie wiem jak sie nazywam...ale mi to przejdzie:) Majorku...to ja pisalam do Tygryska o aucie...ale jest jedno wielkie \"ALE\" na gadaczce sie zlapiemy:) poki co ide jakos dochodzic do siebie bo mnie nawet palce tak bola ze nie mam sily stukac w klawe...wczoraj baaardzo ciezko pracowalam...haha Tygrysku..znowu w twoich okolicach:D caluski dla wsiech:D zajrze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi! :D No...coś podobnego..Skoro tutaj po mnie przyszłaś...natychmiast się odzywam... Cześć Diabły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi! :D No...coś podobnego..Skoro tutaj po mnie przyszłaś...natychmiast się odzywam... Cześć Diabły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czy ktos mnie jeszcze pamięta?:) Kiedy jest ten zlot o ktorym wszystkie Diaboly tak gadają? I dlaczego mam tak daleko? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten cudnie ciepły dzionek :) Kai jak masz g*.. to wiesz.. możesz je sprzątnąć czymś... zmiotką .. papierem toaletowym... (wiesz.. mam wprawę po piesku :D) Zdiablona 🖐️ zarobiona kobieto :) Na gadaczce oki, jakby co to pisz, nawet jak mnie nie będzie, to odczytam, bo dziś mogę mało być w neciku w związku z aurą :) Podejrzewam jednak ,ze u mnie nic z tego nie wyjdzie... Tygrysek uważaj, bo pewnie Zdiablona Cię po porstu szipeguje.. ;) :) :) :) Zosia aż dwa razy, w razie czego.. ? :) :) Kachni [duuzy uścisk] kope lat kobito, gdzieś się podziewała ? :) W sobotę nadchodzącą.. i właśnie nie rozumiem czemu tak daleko.. ;) ;) Kombinujemy z Małą zrobić złot w Łodzi (będzie Ci bliżej? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku gdzie pobudka :( 😭 ja bez pobudki nie umiem sie obudzic...no cio siem porobilo wraaaaaaaaaaaaaaaacaj kocie zlotyyyyyyyyyyyyy:) Kasiek czesc:D zlotek to wrocek...teraz w sobote..hehe...nawte daty jakos nie pamietam:) czolem wsiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Kachni obydwie takie kaśkowate to sie nie dziwie, że sie Zdiablona pomyliła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×