Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

witajcie :) nie ma to jak wstac rano i zobaczyc slonce :D a wieczorem Aniola :D jade popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie o kciukach?? Punktulanie od 13!!! :D Blondi --> jak glowka?? ;) Mala --> rano slonce, wieczorem Aniol - cudny dzien :D I jeszcze ostatni raz w weekend do pracy, a potem wakacje :D Margotka --> :D jestem poprostu tygrysio czarodziejska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke, dac znac ze zyje. Za tydzien bede mial wiecej czasu, bo bede przez trzy tygodnie na bezrobociu. Fabryka ma nadprodukcje i wysyla ludzi na urlop bezplatny :) Dzisiaj jest dosc chlodno, ale ma byc cieplej po poludniu. Wlasnie na mojej ulicy dwie rodziny wystawily uzywane rzeczy na sprzedarz, na podjezdzie do domu, taka smieszna dla mnie kanadyjska tradycja :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem 😠 :P Jestem wsciekla 😠 :P Niby zaliczylam pisemny ale na 3 i gdy chcialam odpowiadac to mnie zadala takie pytanie, na ktore odpowiedzi nie bylo w notatkach!!!!!!!!!!!!!!!!!! I powiedziala, no widzi Pani zostaje 3 😠 😠 Znudzony --> a mozna cos ciekawego dostac na tekiej wyprzedazy?? :) Chociaz sobie powypoczywasz na tym urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacy wszyscy...
jacy wszyscy zakochani w sobie, mądrzy i najmądrzejsi...boshe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacy niektorzy zazdrosni, zawistni... boshe! :P ;) Czesc Wam, moi madrzy i najmadrzejszy :D :D :D. Zabieram sie za mycie okien, bo mama za 2 tygodnie przyjezdza. Ale mi sie nie chce! :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takze pozdrawiam Was o Najmadrzejsi,tak kocham Was wszystkich ❤️ :D :D Niemcy - Łotwa 0: 0 hahahahaha Niemcy hahahaha dobrze im tak :P Teraz Holaaaaandiaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooool!!!! Akara -> :D hihihi 🖐️ Madra i Piekna :D Holadnia cala przed TV a Ty okna szorujesz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, juz wyszorowane :). Ronald wszystko zrobil, ja robie jedzonko. Mnie tam pilka nozna nie wzrusza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment wpadam i zaraz znikam....czytam dobra ksiazke, jesli ktos lubi styl pisania Jonathan\'a Carrolla to polecam: autor David Schickler \"Pocałunki na Manhattanie\" co do pracy, to propozycji nie przyjmę, bo jest nie do przyjecia.... pozdrawiam mocno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrali 3:2 Holendrzy :( Przegrali :( sedzia kalosz :( nie dyktowal fauli dla Holendrow i czerwona kartka byla niesprawiedliwa!! nie bylo faulu :( Akara -> jak do znosi Amsterdam?? Szamcia -> uwielbiam Carolla wiec poszukam tej ksiazki :) Skoro mowisz, ze nie do przyjecia... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ja Ci moge powiedziec jak Ronald to znosi ;): zle ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Juz domek wysprzatany! :D Jutro jedziemy po mame :D Juz nie moge sie doczekac :D:D:D Tygrys, jak mowilam, we francuskiej telewizji powiedzieli, ze kartka byla sluszna :P Szam, skoro propozycja jest nie do przyjecia, to coz... 🌻 👄 Akara, mam nadzieje, ze moja mama nie bedzie patrzec na okna :o Przypomnialas mi, ze zapomnialam je umyc a teraz mi sie juz nie chce :P Znudzony 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Zakochani ;) ja po imprezce Aniol juz jest i oglada dokument o ... wojnie ... plemnikow :D ide spac dzisiaj tez wstaje wczesnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem... żaloba po porażce \"oranje\"... ;-( Trafila mi się klawiatura niemiecka,... jak tu można zrobić \"l z kreseczką\", czyli \"l\"... :-D We Wroclawiu atmomsfera sprzyjająca poetom... ;-) jak zwykle... Pozdrawiam i zazdroszczę... ... Znudzony...3 tygodnie?...No... to ogród będzie doprowadzony do super stanu... Pasiasta... :-) 😘... Twoje realcje są niesamowite... i niech żaluje, kto nie mial okazji przeczytac... szam... :-) czytelniczka... Jak się udal wieczór z Panem P.?.... ;-) Margot... :-) z niecierpliwością czekamy na fotosy... akara... :-)... Ładnie, ladnie... ;-)... O... duże Ł się zrobilo... Podoba mi się nazwa kosza na pulpicie... \"Papierkorb\"... :-D Uciekam, bo I. mnie goni... Przygotowania do 4-tych urodzin .... (o Maleństwie mówię... pomylki niema...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ustawilam sobie sama szlaban na net, zeby sie uczyc :D wiec dopiero teraz zagladam, bo i tak mecz ogladam :D Pusto strasznie :( Akara -> biedny Aniol Linki --> :D dziekuje :) Jak przebiegly urodziny Malenstwa?? :) Margotka -> jak sie czuje Mama po podrozy?? Bo Tobie pewnie caly pyszczek sie cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemozlwie - nikogo nie ma? mnie ni ebylo, bo Aniol byl ;) niedawno pojechal nie mogl zostac, bo jutro w W-wie odbywa sie bardzo ciekawe spotkanie i chce na nim byc ja zaluje, ze nie moge tego posluchac wprawdzie mnie nie dotyczy i mam nadzieje, ze nigdy nie bedzie, ale ... to konferencja o aborcji - a wlasciwie cykl konferencji - dzisiaj sie zaczelo, skonczy sie we tworek, wiec dwa dni bez zadnego kontaktu bedziemy bylismy dzisiaj na wspanialym przedstawieniu w Teatrze Powszechnym w Lodzi \"Szalone nozyczki\" sie nazywa usmialismy sie przednie cudna gra aktorow :D a szczegolnie fryzjera :D - fantastyczna kreacja :D a jutro ostatni poniedzialek w roku szkolnym 2003/2004 sobie tutaj czas odliczac bede :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala 🖐️ :D Opowiedz cos wiecej o przedstawieniu i tych cyklach o aborcji?? Jakis konretny poglad przedstawiaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia wczoraj pierwsza dzisiaj :D glowa mnie boli :( ale mysl o tym, ze to ostatni tydzien nauki, jest fantastyczna :) za oknem leje :( dobrego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawa zalana deszczem - dosłownie, a ja nic sobie z tego nie robię, mało tego białe spodnie sobie ubrałam i kpię z kałuż (nogawki podwinięte na bezpieczną długość :-p co poza tym.... linke - a Twój wieczór?? nasz był lekko senny:-p, no i jak udała się impreza urodzinowa? pozdrówka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie wszystcy baluja we Wrocku w piatek, jak ja dojechalam dopiero w sobote! Ale i tak mialam super weekend!!!! Pozdrawiam wszystkich w Krakowie jeszcze nie pada, ale mysle, ze to juz niedlugo nastapi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabym dodać, że czeka mnie dość emocjonujący tydzień: dziś spotykam sie z bardzo dobrą koleżanką z Bydgoszczy, która przyjeżdza do Wawy z synkiem ... w środę spotykam sie z dobrą znajomą mojej mamy, która w czwartek wraca do Kanady, a z kolei w piątek mam zakończenie roku szkolnego Zuzi (jeszcze nie wiem czy w poprzedniej czy obecnej klasie) i wyprawienie jej z tata na wakacje:-) w sobotę natomiast pewnie pojedziemy z moim P. kupic kuchenkę gazową (to ci dopiero atrakcja:-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :D :P I zaraz znikam ;) Borewicz -> 🖐️ papapapaaa :P kiedy bedziesz w Wawie?? :P Mala -> przeszla glowka?? Moze to przez ta beznadziejna pogode?? Trzymaj sie dzielnie wakacje tuz, tuz :D Szamcia --> wow!! ale tydzien pelen wrazen :D suuper :D U mnie do srody nerwy a potem luuuuuuuuuuuuz :D Pozdrowienia dla Zusi goraaaaace i dla Anilola tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam zeby sie z wami przywitac ...🖐️ Czytam sobie co u was sie dzieje ..ale zupelnie nie mam o czym pisac co u mnie ..Same klopoty .... Moja sznaucerka ma nadal ataki epilepsji..jeden za drugim ..jest coraz gorzej ... juz minelo 7 dni od dnia kradziezy samochodu ..wiec tylko czekam na pismo o umorzeniu sprawy .. Troche sie rozchorowalam przez te problemy ...a prochy robia swoje .. Najchetniej spalabym 24 h.na okraglo... Jedyne co mnie trzyma i troche pobudza do zycia to .. Mistrzostwa Europy w footbalu... Zapomnialam podziekowac wszystkim ..za cieple slowa otuchy ,kiedy mi ukradli samochod ...👄 Pozdrawiam wszystkich ...bede do was zagladala ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustka pustką pogania :P kolejny dzien za mna, an szczescie - dzien naznaczony wielka nasiadowa czyli ... rada plenarna do konca roku szkolnego pozostaly tylko 4 dni :D (w tym dwa luzackie) glowa w zasadzie przestala bolec i w dodoatku nic mi sie nie chce :P Gio - 3maj sie, kochana - dla Ciebie buziak :* Szam - ale tydzien :) Ghana - ja chyba odwiedze Krakow w wakacje - co Ty na to? Tigre - na pewno wszystko pojdzie jak po masle :D - wierze w Ciebie :) moze warto dzisiaj cos obejrzec w Tv? podpowiedzcie, jesli macie jakies pomysly (poza footballem, please :P) narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witajcie w 1szym dniu lata. Prawie o tym zapomnialam przez te paskudna pogode, grrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne Panie.... Akara... Trudno trafić na Ciebie (Tlen)... :( Ale pocieszam się tym co dostałem od Ciebie. I szczerze mówiąc liczę na więcej ;) Mała... Ja tez mieszkam w Krakowie... Nie tylko Ghana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×