Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ale z Was paskudy ;), juju do nas zawital/a i nawet nikt mu/jej lapka nie pomachal :0. Nadrabiam: 🖐️ ;) i ide spac. Pojutrze zaniose ten formularz osobiscie, to moze zobacza, ze mi zalezy ;) (Aniol mi to poradzil).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wyjatkowo cieplo w ostatnia srode roku szkolnego 2003/2004 :D Akara - Aniol ma racje - madrego masz chlopa :) Tigre - trzymam kciuki juz od teraz i orzesylam dobre fluidy :) Juju - witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabły i Diablice zajęte jak widzę wiosną, latem i wakacyjnymi planami....skąd ja to znam...pamiętam jak narzekałam, że gdy ja w pracy do was piszę, to dopiero następnego dnia rano czytam odpowiedzi:-) niedługo będzie rok jak z wami piszę ❤️!! Koleżanka była w poniedziałek, mój I. poszedł z Zuzią i jej synkiem na spacer, a my z Alicją do knajpy na piwo i pogaduszki:-D Wczoraj natomiast dzielnie kroiłam i mieszałam jadło na dzisiejsze spotkanie, ale się boje mówie wam. Ta niby ciocia z Kanady, to jest przyjaciółka mojej mamy z lat studiów i ostatni raz widziałam ją ponad 7 lat temu. Nie wiem ani jaka jest ani jak będzie...a ostatnia jej wizyta odbyła się gdy byłam jeszcze z moim exem, a Zuzia jako niemowlę:-) mam nadzieję, że się uda...poza tym będzie jej towarzyszył mój \"kuzyn\", z którym mam zdjęcie jako czterolatka - oczywiście przyłapano nas na tym jak się całujemy:-D Trzymajcie za mnie kciuki :-D dla wszystkich ciepłe pozdrowionka z Wawy, gdzie pogoda nie może się zdecydować jaka ma być, niby ciepło, a chmury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaa! Wlosu jada do domu! Nawet jezeli niemcy wejda to mi to nie popsuje humoru! A teraz wszystcy sie skupiamy, bo Tygrysek miala na 9, ale nie wie o ktorej wejdzie! POWODZENIA! Chociaz i tak wiem, ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam...:-) się nie odmawia... więc.... wpisuję się dla podierżania rozgowora... :-D Rzeczywiście soś pustawo... ghana.. :-) podzielam radość....:-D Ciekawe z kim się Szwedzi umówią na zdobycie mistrzostwa Europy?... mała... :-) ... Rozsyłasz fluidy na wszystkie strony świata, bo mi się obliczenia znowu pomieszały... :-D akara...:-)... Zrób się na Heidi, a napewno Cię przyjmą... :-D i wybierz moment, kiedy nie ma herszt-blondyny... :-D A wszystkich gorąco... i w ogóle... juju... :-) ... Ten?, Ta?... ;-) Wszyscy oczywiście kciuki za Pasiastą?... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Tygrys ---> myślę o tobie :D 🌻 A kto to jest juju? hmmm? coś przegapiłam? Nudy znowu, w poniedziałek ostatni egzamin a ja taka jestem rozkojarzona. Pamiętajcie, że dzisiaj jest Dzień Ojca. Ja mojemu kupiłam hiszpańskie piwo :P i \"Ośmiorniczkę co narzędziem w tubce jest\" --> tak dla jaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - podobno obronil sie na 5! Jeszcze raz gratuluje! Pa, pa do zobaczenia w poniedzialek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...wytrącaja mnie z rownowagi te wszystkie ..świeta ..i coroczne dni pamieci ... ..Ja dzis po raz pierwszy ..poloże Mojemu Ojcu ..kwiaty na grobie ... ..od 11 marca ..mialam juz jego ..urodziny ..imieniny ..swieta wielkanocne ..teraz dzien Ojca .. ..byly juz urodziny męza i dzieci ..oraz moje .imieniny i urodziny ....(bez niego).....jak to wszystko przezyc ..zeby nie bolalo ... ...to jakas paranoja ....karuzela ...zwariowac mozna ...!!!😭 Tygrysek ...no jak tam ..bo mocno trzymalam kciuki...!🌻 Pozdrowienia dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yep od dzis prosze do mnie mowic per Pani Mgr Tygrysek ;) :D Tiak jestem MAGISTREM :D :D :D :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziekuje za kciuki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Mgr czesciowo juz opita, teraz krotka przerwa na przebranie sie i zjedzenie czegos ( w koncu) i wieczorkiem znow bedziemy swietowac :D :D: D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgr Tigre - gratulacje wielkie - piatka oczywiscie?? ledwo wrocilam do domku i zaraz znowu wychodze koniec roku mnie serdecznie dobija musze pozalatwiac mnostwo spraw w przyszlym roku szkolnym przyjezdza do mojej szkoly grupa mlodziezy z Kaliningradu okazalo sie, ze chcemy upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu i w tym samym czasie zapraszamy jeszcze grupe mlodziezy z ... Wegier :D zgadnijcie kto za to odpowiada? :P dzisiaj ide pisac wniosek o dofinansowanie obu tych przyjazdow ;) a jutro ... osttani czwartek w tym roku szkolnym :D w dodatku imieniny mojego Taty :D jade do rodzicow w zwiazku z tym a na razie spadam ide poczytac przed wyjsciem Chmielewska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszyscy Tygrys, gratulejszyns, no nie moglo byc inaczej:D:D:D:D:D:D:D:D:D Akara, powodzenia ja nie bede pisac jak mi poszlo:( ale przynajmniej juz wolne, no i pojutrze jade!!!:D:D:D:D:D:D:D Ghana, Giovinetta, Mala, Juju,Linking, AIR, Szam, DarkElf, Kasiek, Dardanele >>>🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mała Do linking Dziękuję za miłe powitanie. Linking - ona :) No i gratulacje dla Pani mgr Tygrysek ;) Pozdrowionka, juju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) cały czas czytam... nie piszę...dopiero dziś.... Przede wszystkim moc gratulacji dla Pani Magister Tygryska!!!!! Opijaj i szalej- mój mąz broni się w sobotę- będę go \"odholowywać\" z Wrocławia bo jeszcze mi w jakąś studzienkę kanalizacyjną ze szczęścia wpadnie... Gio... ty wiesz.... ja mam to samo...tylko z mamą.....ukochaną...której już nigdy nie będzie.... przeżyłam już jej pierwsze urodziny bez NIEJ.... Dzień Matki.....a za chwilę imieniny.... Ufff!!! W takich chwilach mam ochotę wyyyyć................. Wszystko to niezrozumiałe dla mnie....i tyle.... Kochani , pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PANI MAGISTERKO -----> ❤️ ❤️ ❤️ 👄 👄 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze robota kocha glupiego? bede doszlifowywac ten wniosek an wymiane ciekawe, ile czasu mi to zajmie ;) no to dobranocki :P Juju 🖐️ Tigre - ma nadzieje, ze dotrzesz do domu o wlasnych silach :P Nina, Gio -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking :). Tygrysico, o przepraszam: Pani Magister Tygrys :D, gratulacje! Mozesz byc z siebie dumna 👄. Czesc Wam 🖐️. Co za pogoda... wszystkiego sie odechciewa :0, przemoklam do cna... na grzbiecie zimowa kurtka (!!!) i wcale nie bylo mi za goraco... TO ma byc lato??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Gratulacje Tygrysku:) Gio:) Air:) Akara:) U nas tez leje caly czas chociaz dzisiaj sie troche przejasnilo:)Nie wiadomo jak sie ubrac... Jutro idziemy z klasa zwiedzac dom Abrahama Lincolna:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiorny dzwiek budzika wyrwał mnie dziś rano z letargu sennego...bolało, ale nie zabiłam nikgo, nawet miła byłam :-p ciocia odholowana do taxi, teraz juz leci....było miło i sympatycznie....to już za mną... Tygruniu kochany, gratulacje wielkie!!!!!!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 linking :-D czyli mówię i mam ? ;-) akara, u nas pogoda tez sie nie może zdecydować co ze sobą rozbić,ale nie poddawaj sie!! i raportuj na bieżaco jak z praca!! Air, do pozazdroszczenia takie wesele!! ja swoje wspominam jak jeden wielki koszmar...dlatego jesli sie zdecyduje na pslubienie mojego P., to bedzie uroczytosc tylko dla nas i Zuzi oczywscie... juju 🖐️ cos wiecej o sobie napiszesz - wiesz, pare słow do mikrofonu o sobie:-D Gio, nie smuć sie kochana, ciesz sie, ze dane Ci było mieć takiego Tate! Mój juz 5 lat temu odszedł, ale cały czas ciepło o Nim myślę i ....nie płacz, że minęło - ciesz się, że było!!! mała - powodzenia z wnioskami!!! i pomysl, ze juz juz i wakacje!! daimon ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak tutaj się coś stało. Nikt nic nie napisał od 9 z groszami... Moja żona uważa że jak ja sie czegoś tkne to to musi paść... Tak było kiedyś m.in. z giełdą... I zaczynam mieć obawy czy to ja swoją obecnościa nie wykańczam tego fantastycznego topicu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - spoko ja nie moglam sie tutaj dostac niby info bylo, ze o 9 jakis wpis a ja go nie widzialam :( dopiero teraz sie dobilam wnioski napisane jutro przejda test dyrekcji a ja jutro zegnam moja klase ida w swiat - do szkol srednich ciekawe, czy bede plakac :P wykapalam sie wyprasowalam stroj wychodny cos obejrze i ... pojde spac musze jakos wygladac jutro :D do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za gratulacje :D 👄 wczorajsze opijanie bylo suuper :D dzis bylam w kinie na \"Punisher\" nawet fajne, bo czesto pokazuje super umiesnionych facetow bez koszulek ;) A w weekend jest imprezka :D :D :D :D suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Amok, takie przestoje to normalka, ludzie maja tez inne zajecia, szczegolnie latem (ktore tak nawiasem poki co jest zupelnie do kitu, grrrrrrr), nie bierz wszystkiego do/na siebie ;). Zanioslam dzis podanie, blondyny nie bylo (:D), wiec dalam je sprzedawczyni, mila dziewczyna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) a u nas dzisiaj super sloneczna pogoda,zwiedzalismy dom Lincolna i downtown porobilam troche zdjec,kto chce?Oczywiscie wybralam sie spacerkiem do miejsca w ktorym mielismy sie spotkac i zabladzilam dwa razy,jestem strasznie niezorientowana tutaj jezeli chodzi o znajdywanie obiektow:) Akara - to super ze nie bylo blondyny bede trzymac kciuki:) Tygrysek:) Mala:) Amok:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×