Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no i co? obudzilam sie o osmej :( a moglam spac i spac Air - czasami jest dyrekcja i wice w szkole, szczegolnie teraz - zadzwon i sie dowiedz, jesli w danej szkole sa nauczyciele stazysci, to maja w przyszlym tygodniu rozmowe kwalifikacyjna, a tej rozmowie przewodniczy wlasnie dyrektor Darkus - a ja cos dostalam? bo nie widze w skrzynce Tigre - a moze male spotkanko 5 lipca? ja bede w W-wie :D no dobra - zjem sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Pozdrawiam w to chłodne lato...cholera kcem ciepełka :( I żeby się już mistrzostwa skończyły ;) A, i jeszcze chciałam powiedzieć kumplowi - twardzielowi, żeby się trzymał i był twardy i do cholery:\" Śmierć frajerom!!!!!\" 😠 ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję Mała :D Tygrys ---> hehe dzięki za doping. Nie wiem czy dam radę napisać cały rozdział do 7 lipca, ale po egzaminie w poniedziałek planuję się zabrać za pisanie, to będzie dla mnie rozkosz :) Wczoraj oglądałam do północy powrót króla :) I\'m loving it :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pogoda taka sobie... jakby jeszcze było słońce to bym sobie skoczyła na rower, ale tak to jest nijako.. :P Tygrysek --> mail bedzie :D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was z domku rodzicow bede tu do poniedzialku rano, wiec raczej niedostepna dark- zdjecia sliczne - swoje wysle, jak tylko dostane sie do swojego kompa :D dobranocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto.... Oglądam mecz.. nie mam faworyta, pewnie bedzie dogrywka a potem rzuty karne ;) A wy gdzie sie pochowaliście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jestem i ja!!! :D ... Kiedy Kasiek kogoś woła tylko głupi odmówić jej zdoła!!! :D:D:D Blodni! Szczegóły prosze..., ciekawość mnie gnębi skąd ci frajerzy?! ;) A gdze jest Dobry Wieczór?! Jej to teraz pora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chejka 🖐️ Bylismy na spacerze, anielica po drodze kupila letni kapelusz, wydalem wszystkie pieniadze, jakie mialem przy sobie i zabraklo na kawiarnie :D. Obeszlo sie tym razem bez kawy i deseru. Moglismy wstapic do banku aby wybrac pieniadze ale nam sie nie chcialo. Za to po powrocie ze spaceru pojechalismy do sklepu ogrodowego i kupilismy fontanne ktora teraz bede musial podlaczyc do pradu i komputera. Jak wrocilismy z ta fontanna to w ogrodzie moi przyjaciele z dziecmi szaleli w basenie :). Fajnie sie zlozylo, pomogli nam wyciagnac to cudo z samochodu. A wczoraj byla imprezka u sasiadow z ogniskiem. Ciagle jednak wieczory sa chlodne. Jest to najzimniejsze lato w Kanadzie od kiedy tu mieszkami, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony ---> to ma być najzimniejsze lato od wielu lat, najstarsi górale nie pamiętają :P Ja wróciłam z koncertu Kombi i z wielkiego, długiego, nocnego spaceru po Poznaniu :) Zamiast suię uczyć do egzaminu. Prowadzę bardzo higieniczny tryb życia dla moich nerwów :D hihi z luzem, grunt to się nie denerwować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z kina 🖐️. Na ulicach istne szalenstwo, zastanawialam sie, czy uda mi sie dotrzec do domu w jednym kawalku ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo :D wróciłam ja niedawno z weseliska, przespałam sie kilka godzinek i dalej na poprawiny śmigam :D Dzień Doberku....no jakże miło że zagladnąłeś ;) kurcze, już mi puka do drzwi mój przyszły mąż :P już mnie na tym weselu pożenili, wyznaczyli termin...tylko ja jeszcze kandydata nie zatwierdziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara :D Świętuje cała Holandia co? ;) :classic_cool: Znudzony :) A u mnie piekna... pogoda :D i... lece sie opalac, szkoda zmarnować taaakie słońce :D Kasiek :D:D Napisz coś wiecej jak było!! 🌻❤️ Buuuuuźka i pokażcie sie pod wyrem... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles ---> pokazuję się pod wyrem i zaraz spadam. Zostały mi ostatnie godziny nauki. Jutro znowu poproszę o kciuki o 10 , dwa razy się udało mam nadzieję, że tym razem również :P Fajnie, że masz słońce. U mnie było rano a teraz chury zasnuły cały błękit, ale jest ciepło 25 stopni :) a ja się uczę i na łeb dostaję i gardło zaczyna mnie boleć. Niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek --> ojj.. czemu Cie gardło boli...? Już jutro ma być pochmurnie w całej Polsce, gdzieniegdzie deszcze i burze. A ja.. to jutro do lekarza ide :( I już panikuje ze sie pogorszy więc za mnie też mozecie trzymać kciuki... buuuu :( Moze nie bedzie źle, coś mi zapisze i za pare dni wszystko wróci do normy... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam!!! Mam!! W koncu po dwoch dniach znow mam Net :D I klikam, zeby nadrobic straty :D A wczorajszy mecz ogladalam ze znajomymi w pubie :D Mozna bylo typowac wyniki i jak sie trafilo, to wygrywalo sie pilke :D Obstawilsimy wszystko co mozliwe, oprocz... 0:0 :P :P:P Ale sie i tak baaaardzo ciesze, ze Holadnia wygrala :D Air -> kciuki bede trzymac na bank!!! Pisac rozdzial, pisac, nie ma, \"nie zdaze przed 7\" zadnych wymowek, moja droga Diablico :D :P Akara -> ach jakze pieknie musialo byc wczoraj w Holandii :D Pomaranczowo i radosnie :D Elles --> gdzie mail?????? :P Nic Ci sie nie pogorszy!!!! A polepszy :D Kasiek -> zyjesz?? jak sie czujesz?? A na weselichu bylas sama czy z.... kims?? ;) Mala --> jesli tylko bede miala to na pewno, chociaz na chwilke :D Komory mamy, wiec sie dogadamy :D Znudzony --> super masz te imprezki ogrodowe :) A zimnemu latu jestem przeciwna!! ma byc goraco, cieplo i ladnie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do d...y z tym :D już się nie uczę \"co ma być to będzie lalalalala\" :) Gardło mnie boli nie wiem czemu? Może dlatego, że się wczoraj piwa zimnego napiłam i łaziłam po nocy w sandałkach, a upału wcale nie było. Mam nadzieję, że mnie teraz nie złapie jakieś przeziębienie. Elles ---> a co ci się stało, że do lekarza idziesz? Czyżbyś się też przeziębiła? W każdym razie będę trzymać kciuki za dobre wyniki wizyty :) Tygrys ---> a ty znowu jedziesz do borów dzieci pilnować co by się nie potopiły? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> skoro sie nie uczysz (nie musisz, i tak zdasz:D) to moze byc popisala mgr????????? :P :D Yep, ja znow dzieci pilnowac ale nie do Borow a w augustowskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, nie wiem co w tym jest, znaczy sie wiem.. ale tak w skrócie powiem ze bardzo lubie czytać Twoje posty :D ❤️ !!! Jutro napisze maila :) Dzisiaj... wiesz.. tylko gadacze ;):D Airek :) 🌻 W najbliższym czasie pogadamy :) buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam Shreka2, ale sie usmialam! Weeken uplynal mi pod znakiem kina :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ 🖐️ 🖐️ Od czasu, kiedy jest u mnie z wizyta mama, nie mam zbytnio czasu, zeby tutaj zagladac... no chyba, ze tak jak dzisiaj rano zostane wczesnie wyrzucona z lozka ;):D Ale i tak widze, ze tutaj pustki nastaly zwiazane z przerwa wakacyjna :( U nas upaly... zar leje sie z nieba... dzisiaj ma byc 38 stopni! :o Ratuuuuunku!!!!!! A moj przyjazd do Polski na dluzej stoi przed znakiem zapytania... chyba znowu bedziemy sie przeprowadzac... kasiek, zdradz nam zaraz wiecej szczegolow o niezatwierdzonym jeszcze kandydacie :D Tygrys, przeslac Ci troche mojego upalu??? :D AIR, trzymam mocno kciuki :) Znudzony 🌻 Elles 👄 Pozdrowienia dla wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade dzis po kase do pracy, bo zadzwonili, ze jednak mi dziekuja, tez mi odkrycie :P :P :P Zero stresu, wejde usmiechniete, szczesliwa, w koncu mam wakacje i mgr :D Akara --> tylko nie opowiadaj!!! ja tez koniecznie chce sie przed wyjazde wybrac!! :D Elles --> bardzo mi milo, choc nie wiem co takiego wyjatkowego jest w moich mailach ;) Gadaczka usprawiedliwia Cie przed opoznieniem w maila pisaniu :) Margotka --> chce!! chce slonca!!! teraz jest ale juz podali, ze niedlugo i ze bedzie max 20 i ze moze padac, buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello !!!!!!! Ja też mam już wakacje i jestem już na piątym roku studiów :D Zdałam ostatni egzamin :) :) :) Jestem taka szczęśliwa że heeeej Teraz zaczynam się bawić moją pracą mgr, będę oglądać, czytać i uwaga Tygrysek---> pisać :P A od jutra zaczynaja się teatry Malta i będę się odchamiać :) Cóż za cudowna chwila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> graaaaatuluje!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻 👄 🌻🌻🌻🌻 PISZ, to tez odchamia ;) hihihi pamietaj, termin jest do 7 a wlasciwie to do 6, zebym zdazyla przeczytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, już odespałam :D poprawiny też były udane...tylko nogi troche bolą... Tajgerek, ano byłam z kimś ;) z nim mnie pożenili...już potem nawet reagowałam na pytania \"a gdzie twój mąż?\"...no było dość zabawnie. Air...no to gratuluje...pobycz sie trochu, troche popisz....przemęczanie sie nie jest wskazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :)🌻 co masz za plan na dzisiaj? :P;) Margot zazdroszcze upałów i słońca u mnie dzis pada :P:) Air :D a nie mówiłam? ;) ❤️ Gratulacje :D Kasiek 🌻:D a ładny chociaż? :P:D Wrociłam od lekarza (jednak poszłam.. :P) zapisała mi cos tam... (Gio :) ) i jeszcze tabletki na uczulenie... bo dzisiaj to w dodatku dostałam czerwonych kropek na rekach (ale mało) i nogi (najwięcej na stopach). Ale to chyba tylko przez truskawki.. tyle ze ja nigdy nie miałam uczulenia na jedzenie.. w ogóle tragedia jest ze mną, wszystko naraz :( No ale mam nadzieje ze szybko mi to przejdzie.. No nic, lece do apteki 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie sie podziala moja burza?? Tak ladnie sie zapowiadalo, a tu popadalo 15 minut, grzmotnelo kilka razy i juz :( Gupia pogoda :P Elles --> a co jakies propozycje dla mnie masz?? :D Slucham z ciekowoscia :D :D :D Konkretnych planow brak :D Kasiek -> nic sie nie chwalisz, ze juz masz meza ;) trza to oblac!! :D hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pisze juz od siebie :D ale zaraz ide poczytac :P wlasciwie to dobrze, ze Was tak malo bylo, ot nawet nadrobilam braki ;) Tigre - bede w W-wie w piatek po poludniu, ale pewnie do niedzielki sie nie wyrwe ;) - najpewniej w poniedzialek - napisz, czy juz masz jakies plany Darkus - zdjecia wysle, jak poskanuje te z wyjazdu an Wschod Akarka, Margot - 🌻 Znudzony - ech, te Twoje szalenstwa - fajnych masz znajomych :D Air - gratulejszen i zazdroszcze tego teatru Elles - znam uczulenie an truskawki - pewnie to po prostu na jakis nawoz - mnie tez sie czasami przytrafia niestety pojawie sie wieczorkiem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm ciemno wszedzie, pusto wszedzie, co to bedzie ... :P poczytalam - dla odprezenia Chmielewskiej \"Babski motyw\" - uwielbiam Jej sposob intrygowania i dowcip :D a teraz ... nuuuuuudaaaaaaa albo druga ksiazka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Szukam przytulnego hoteliku we Wroclawiu, moze ktos moglby mi doradzic? Nigdy tam nie bylam, wiec nie wiem czego mam szukac. W ostatecznosci znajde cos przez siec, ale to zawsze ciut ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Mala -> w pon. na razie planow nie mam :) O ile nie bede prac, bo sie okaze, ze nie mam zadnych rzeczy na oboz, ale pralka moze sama chodzic, wiec chwilka dla Ciebie sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×