Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no gdzie sie kurna nie obejrzeć tam mecze :0 wrrr....nie lubie i już...tak jak Akara... Kofi...kaj ty chcesz emigrować?! źle ci tu?!!! :P no dobra, też bym chciała....do tej mojej Szwecji buuu aha, melduje ze od dzis o siebie dbam...w końcu sie wyspie...do tej 6.00 :D Elles...o to ty tak do wyra wczesnie?! a goraczka to chyba na myśl o weekendzie :P Linking...heh, ja już tak z przyzwyczajenia...wszystko w biegu...nawet na kafke w biegu....ale niedługo laba to bede aktywnie spedzać czas...na kafce oczywista :D czy ktoś czytał może \"Heroine\" Piątka? słyszałam że kontrrowersyjna...ale nie wiem czy warta przeczytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR- no to fajnie ze jeszcze ktos lubi takie ksiazki:D:D:D:):):) moja psiapsiolka do tej pory nie moze przebolec ze takiego daimona w realu nie spotkala...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemna ze mnie duszyczka :D:D po nocach nie spie ..no to wiadomo na diabelkowo wyskok. Pozdrowka dle wszystkich sle i informuje ze moja nieobecnosc spowodowana byla 😭😭 klopotami jeszcze w nich siedze ..ale jest juz lepiej mam pomocnika :D:D:D i to jakiego!! TIGERA------- kota rasy dachowiec popularny!! W ciagu dwuch tygodni ..zalatwil na amen kwiaty doniczkowe /bawiac sie liscmi / skutecznie wyleczyl mojego Aniola z :D:D chrapania!! dzieki mu za to ...kotowi oczywiscie!! Pozdrawiam wszystkich 🖐️ i ...spadam z ..pod luzka ...na luzko ... pa..pa.. auuu ..kot gryzie moje nogi!! no to zwiewam juz teraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm pochwalic sie, czy nie? ... ... ... ... no dobra :D dzisiaj mam imieniny :P a co :D w prezencie :P dla mnie macie sie ladnie usmiechac przez caly dzien i cieszyc ze slonka - jak an razie u mnie swieci :D wstawankooooooooooooooooooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Mala - NAJLEPSZEGO! No to Twoje zdrowie, u mnie nie ma slonka, ale usmiecham sie do Ciebie! Mecze byly naprawde emocjonujace wczoraj! No ale Holendrzy to mnie do zawalu doprowadza, nie mogli tej bramki szczelic wczesniej!!!! A co do przystojnych bramkarzy to umnie prym wiedzie James (podobno jest tez modelem), a dzis gra Casillas (chyba tak sie pisze) tez niczego sobie, ale dwa lata temu wygladal lepiej ;-) Kasiek - a co mi tam wyrazam zgode na przeslanie zdjec! Tygrys slyszysz! Bo to niestety twoj obowiazek! :-) Kofi - o jaki peeling tu chodzi, podziel sie przepisem! Akara - wielkie dzieki za maila! Odpisalam z malymi pytankami. Szafir - chyba bedziesz musiala zmienic prace, bo wyglada na to, ze dlug firmy wobec ciebie wzrasta, i nie widac perspektyw na zmiane! A Tygrys ci moze powiedziec, ze to bardzo demobilizujace dla pracownikow! No i nie daj sie, trzeba walczyc o swoje! Tygrys - mozesz juz podeslac ta czesc o motywacji to bede juz zwarta i gotowa jakbym przypadkiem zostala kiedys kierownikiem ;-) Daimon - Na pewno dasz sobie rade! Tylko nie ogladaj siatki tylko sie ucz! :-D Pozdrawiam wszystkie diably!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> no takie boxerki to by był super prezent dla mojego :P Tylko, że teraz nie ma okazji, dopiero we wrześniu :) A nie mogę mu dać bez okazji, bo jeszcze zacznie coś podejrzewać :P Elles ---> a o jakim Homerze myślałaś? :D Daimon ---> no ja bardzo bardzo lubię takie smakowite książki. Dla takiej literatury warto żyć :D I powiem ci, że się twojej przyjaciółce nie dziwię :) hihi ale takie coś z tak zarysowanymi postaciami mogła napisać tylko kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śliczne dziewczyny... :) Cześć przystojne chłopaki... ;) Mała.... Wszystkiego szczęśliwego :):):):):):):):):):):) Akara... Nawet nie wiesz jaka sprawiłas mi WIELKA przyjemność. Tygrysku... Miło Cie widzieć. Jest trochę lepiej... Air... :) Kaya... :) Daimon... Pzdr. No a wszystkim: MIŁEGO DNIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Zimno, szaro, buro i ponuro:-( brrrrr.... staram sie pracowac, ale na razie musze nudna i papierkowa robote wykonac - hm, jakiez to ekscytujace...:-P Miłego dnia życzę Wam Kochani i jak się uda - jeszcze się pojawię:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałm stronki na sąsiednim forum, i znalazłam fajny i relaksujący temacik, po małej modyfikacji: - co sprawia Wam przyjemność? ulubione czynności, rzeczy... odpisując rozmarzyłam się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam sie przyzwyczajac do tego, ze sypiam prawie do 10 :D bardzo mi sie to podoba :D Air -> hihihi do wrzesnia na pewno znajdziesz takie homerowskie, przesliczne bokserki, a jak nie zapraszam do Wawy :D Ja tamlubie dostawac i dawac jakies prezenciki bez okazji :D Amok --> wspaniale :) bardzo mnie to cieszy :) Elles --> moze to goraczka emocji?? ;) jakie Ty madre sentencje wymyslasz :D Ghana --> poszlo do Ciebie a \"od Ciebie\" do Kasiek :D Kaya -> mnie?? po dachach?? ja nie bawie sie liscmi kwiatow :P hihihi Zdjecia jakies masz tego kocurka?? I w jaki sposob on oduczyl chrapana Aniola?? :) Kofi --> troche emocji?? Cala druga polowe meczu z Holadnia sie denerwowalam :P hihiihi :D A dzis kto Portugalia czy Hiszpania?? Bo ja mam dylemat :P Mala --> :D :D :D :D :D :D wszystkiego naaaaaaaaaaj!!! 👄 👄 👄 🌻 kwiaciarnia i :D Szamcia --> :D ladnie sie bierzesz do tej papierkowej roboty \"przegladalam forum\" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - no to teraz nie bede sie nudzic w pracy! A jeszcze nie przeczytalam poprzedniej czesci, bo jakos jeszcze do niczego sie nie zabralam! Nie to zebym cos miala do roboty, ale duzo do czytania i odpowiadania na maile! :-) A ja chyba jednak za Portugalia jestem, chociaz tez lubie obie druzyny! Ale mysle, ze wygra Hiszpania, bo Portugalia z Grecja to sie nie popisala, z drugiej strony powinni wygrac, zeby myslec o wyjsciu z grupy - jednym slowem jestem w rozterce! Szam - racja, takie przyjemnosci - mozna sie rozmazyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruniu, ghana 👄 a ja sobie muzyczki słucham i jakos mi sie nic nie chce..może to ta pogoda? :-p Jutro mam impre o 19, tym razem poznam lokal o nazwie Mexican, ktos zna moze? Jest na Foksal....bedzie 11 facetow i moja skromna osobka;-) a w piatek reda bulla bede saczyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - ale ty masz fajnie z tymi imprezami! Ale to nic ja odbije sobie w piatek, bo w czwartek moje przyjaciolka sie broni i w piatek pijemy na umor!!!!! W sobote chyba nawet nie wstane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepadam za Portugalia, Hiszpanie to mordercy bykow... Obydwa panstwa - paskudni kolonisci...nooo ale jak mam juz wyboerac, to ...niech wygra lepszy hehehe :-) Bede kibicowac temu, kto z wiekszym zapalem podejdzie do gry. Spadam na miasto... peeelingiem sluzy Akara - peeling z kawich fusow...ponoc dziala hehehehe :) Teraz mam dylemat kolezanka ciagnie mnie do Szwecji...a rodzina do Kanady...z tego wszystkiego nigdzie nie pojade...i tak nie mam kasy. Ale ponoc jak wybiore kontynent amerykanski to dostane kase na przelot...to juz jest cos... Jesień mamy co? Dziś gradowało mi tu niexle. Szam papiery papierami, ale na topik musisz wpadac :) imprezy sa tez dobre - dla zdrowia hihi. Ja mam nastepna interesujacą dopiero 26go. A tak w ogole to sie ostanio naprawde niepokoje sytuacja w kraju...jak czlowiek troszke mysli o przyszlosci..to nie jest rozowo. NArazie nastawilam sie na nauke i mam zamiar troszke podgonic z tym co mam do skonczenia i zrobienia hihi. OOOO LEEEE O LE O LE O LEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi - nie wazne, ze kolonisci, wazne jak graja!!!! a graja pieknie i to oba zespoly, no chyba, ze Portugalia rzeczywiscie jest w zlej formie... :-) Akara - to ja ciebie prosze o przepis na peeling, jezeli dobry to chce wyprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana -> no to masz co robic chociaz w pracy :) qrcze ja musze na maila od razu odpisywac, bo jesli odloze to na pozniej to na pewno tego nie zrobie ;) Kofi --> masz racje, niech wygra lepszy i ten kto bedzie gral z wiekszym zapalem :D Ja tam od Kanady bym wybrala Szwecje jednak :D Szamcia --> ja znam Mexicane, bylam tam kiedys :) Calkiem fajny lokalik :) Kiedys mieli pyszna margerite truskawkowa, podawana w takich wielkich szklanach z lodem, ciekawe czy jeszcze jest :) Red Bull na rano juz zakupiony?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim... mała... :-) 😘 Specjalne życzenia... i takie zwykłe też... 🌼x100 szam...:-) Ty wiesz... ;-) ghana...:-) :-) :-) Pasiasta :-) 😘 przesłała... Hmm... Domyślałem się, że Amok... powiedział tylko półprawdę... :-) Cześć piękna Heidi... :-D 😘... Chłopcy męczyli się z \"murem\" ale się udało chociaż remis uratować... :-) Kofi...:-) zamawiam więcej czasu dla Cię... AIR...:-) bokserki dobre na każdą okazję... Znudzony... oczywiście zapracowany jak najbardziej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghana, fajnie mogłoby być, gdyby nie to, że spać pewnie pójde dosc późno a o 6.30 trzeba sie bedzie zwlec z łóźka, dziecko do szkoły zawieźć, do pracy i jakoś to jeszcze wytrzymać....oj oj oj Tygruniu, margerite truskawkowa piłam raz - pysznościowa sprawa - zgadzam sie - juz wiem co bede pic!! a jest tam ciepło?? bo mam dwie koncepcje ubioru i nie wiem czy nie zmarznę:-p a reda bulla kupie dzien pozniej wkraczajac do sklepu w okularach czarnych i z chrypka;-) Koffee, jak widzisz robie co w mojej mocy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - wpisalao wpisalo, tylko swiatlo zgaslo! No to ladnie ci sie imprezka zapowiada! Linking - wlasnie Amok nie dopowiedzial tej drugiej gorszej czesci! ;-) Ale co tam! Za to mam nadzieje na jakis rewanz, bo co prawda sama zdjec nie wysylam (tylko za posrednictwem - dzieki Tygrys) to chetnie jakies otrzymam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba jade na weekend do Wroclawia z moim Aniolem!!! :-D Wlasnie skrobnal do mnie maila czy bym nie pojechala, bo on i tak musi!!! To rozumiem, ze polecana knajpka jest \"Niebo\" - tylko niech mi ktos powie gdzie to jest! I co jeszcze warto zobaczyc we Wrocku!!! Ale sie ciesze - chyba widac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek...---> :)❤️ hehhe... Za jakiś czas jade do centrum, musze zrobić małe zakupy, zorientować sie... i potem zastukam w okienko :P:) Buźka. Tygrysek ---> :):):) Niech już bedzie piątek!! Albo chociaz czwartek wieczór.. ❤️ :D Szam ---> imprezowiczko nasza :D Ty to masz fajnie.. 11 facetów i Ty jedna :P:D Tez tak chcę... :classic_cool: Zabierasz ich nad morze? ;):D haha. Link ---> 🌻 Air---> pomyślałam Homerze greckim uważanym za twórce Iliady :P:D Ale to by było.. dziwne.. gatki z takim Homerem.. :D:D Kofeina ---> ja bym wybrała Kanade... Szwecje mozna częsciej odwiedzać, taniej chyba i bliżej ;) A rano to nieźle po szybach dawało...:D Lubiętak :D Ale gradu nie widziałam a podobno był.. :) Już suchutko więc zmykam zaraz do Gdyni.. :) Mam nadzieje ze mnie nie przewieje :P Bo wczoraj to chyba od tego tak mnie łeb napierdzielał... Mała :D Wszystkiego naj naj naj... ❤️🌻 Ghana, Amok, Kaya, Margot, Kai, Znudzony, Majorek, Borewicz, Akara, Elf, Kachni, Gio, Kundel, Vacik (dzięki za maile :D🌻), Nina.. --> ❤️❤️❤️ :) No to znikam :):P:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie uczyc :( Nie do lba nie wchodzi :( Grrr Elles -> :D nie wiem jak u Ciebie ale tutaj non stop straszne wietrzysko szaleje i pogoda sie zmienia co chwile, raz leje, za chwile piekne slonce swieci :) Ghana --> zdjec Linka ani Amoka nie posiadam :) super :) sporo Diablow jest Wrocka... :P Link -> zeby potem nie bylo, ze Cie pomijam 🖐️ :D :D :D Szamcia --> ja tam bylo w listopadzie i bylo bardzo cieplo. Maja tez ogrodek, wiec nie wiem co wybierzecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie uczyc :( Nie do lba nie wchodzi :( Grrr Elles -> :D nie wiem jak u Ciebie ale tutaj non stop straszne wietrzysko szaleje i pogoda sie zmienia co chwile, raz leje, za chwile piekne slonce swieci :) Ghana --> zdjec Linka ani Amoka nie posiadam :) super :) sporo Diablow jest Wrocka... :P Link -> zeby potem nie bylo, ze Cie pomijam 🖐️ :D :D :D Szamcia --> ja tam bylo w listopadzie i bylo bardzo cieplo. Maja tez ogrodek, wiec nie wiem co wybierzecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostałem dwa razy nie-pominięty przez Tigra... :-) Uściski za to... To kiedy nasi grają?... ghana... :-) Piękna i Skromna... Czy któraś z Was może czasami poudawać, że jest inna?... Tak dla równowagi... ;-) elles... :-) Dziękuje obsypany... kwiatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×