Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Buuuu moi fawowryci przegrywaja :( Najpierw Anglia - Szwajcaria 3 : 0 :( buuuu A teraz, po pierwszej polowie Francja wygrywa z Chorwacja 1 : 0 Buu jak ja nie lubie \"Zizu\" grrrrrrrr Borewicz --> 🖐️ :D Za kim jestes?? :) Majorek -> :D no wlasnie, malo czasu do tej obrony mam!! a ja znow zamiast sie uczyc mecze ogladam :P Mala -> to jeszcze czeka Cie super weekend :) Super, ze lekcja sie udala :D dzieciaki Cie lubia to sie spisaly na medal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu moi fawowryci przegrywaja :( Najpierw Anglia - Szwajcaria 3 : 0 :( buuuu A teraz, po pierwszej polowie Francja wygrywa z Chorwacja 1 : 0 Buu jak ja nie lubie \"Zizu\" grrrrrrrr Borewicz --> 🖐️ :D Za kim jestes?? :) Majorek -> :D no wlasnie, malo czasu do tej obrony mam!! a ja znow zamiast sie uczyc mecze ogladam :P Mala -> to jeszcze czeka Cie super weekend :) Super, ze lekcja sie udala :D dzieciaki Cie lubia to sie spisaly na medal :D GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Jeeeeeeeeeee!! GOOOOOOOOOOOOL!! Chorwaci z karnego strzelili!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - a widzisz, mówiłam, że pójdzie dobrze :) No, no.. dzieci musiałaś namawiać.. hehe.. ja pamiętam, jak u nas kombinowali :0 jak miała być jakaś głupia lekcja z wizytacją ;) Znów goście hiehie ale masz rozrywkowy tydzień ;) J23 to oglądaj ;) mój Anioł też włączył odpowiedni kanał ;) Tygrysek haha ale się zdublowałaś ;) Oo znów gol ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć kibole :) Niezrzeszonych takich jak ja też witam :D Spakowanam, adrenalina troche opadła. Będzie dobrze. Jadę dokładnie do Sromowców Wyżnych - tam się zaczyna spływ Dunajcem. Będzie prawdziwe góralskie weselisko. Dojeżdżamy do Krakowa i przesiadka na autobus do Nowego Targu a tam nas odbiorą i zawiozą na miejsce docelowe :) No muszę zabrać kurtkę i parasol, u mnie teraz leje ale jestem dobrej myśli. Odezwę się po powrocie czyli w poniedziałek późno albo we wtorek. Trzymajcie się papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek to będziesz mieć świetną zabawę - super :D:D No.. to baw się do białego rana i dalej - podobno górale to tak ze 3 dni co najmniej ;) ;) ;) Oo.. ale się komentator podnieca ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde co za emocje w drugiej polowie!!!!!!! Zakonczylo sie remisem 2:2 :D A malo brakowalo a w ostatniej minucie by Chorwaci strzelili bramke i wygrali!!! Majorek -> zdublowalam sie, ale z poprawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger, a słuchałaś co mówili teraz w studio ?? ;) Ta wzmianka o szkłach kontaktowych niezła była - a przyznam, że zajmuję się kompem i tylko kawałki tej rozmowy do mnie docierały ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscie poszli czas na zmywanko no i czekam na Aniola - cos dlugo Go w neciku nie ma :( poczekam jeszcze chwilke i dzwonie zeby choc uslyszec Jego glos ;) dobranoc, Diabolki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, meczu nie widziałam.. a ja tak bardzo chorwacje lubie.. :) Na razie znikam.. na weekend.. jade sobie daleko daleko... ;):D Ale wpadne, siju 🖐️🌻 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oto zaczynam ostatni piatek roku szkolnego 2003/2004 :D nastepny sie nie liczy - to juz wakacje nie chcialo mi sie wtsac, qrcze - zaspana jestem an maksa ale tamta mysl wyzej mnie pociesza :D no to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moglam dzis wstac i glowa mnie strasznie bolii wogole nie chce mi sie siedziec w pracy! Chce stad wyjsc a tu jeszcze 6 godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ciężko dzisiaj...ciężko... Impreza w miarę udana, było kilka obcych elementów (bo moja paczka liczy 6 chłopa), jeden był sztywny bardziej niz Sztywny Pal Azji - ale moze z racji pełnionej w firmie funkcji...Muzyka może być, pprzez chwilę gało dwóch Indian z Meksyku czy cóś - nawet fajnie im szło....Żarcie nie smakowało, bo nie przepadam za ostrą kuchnią...padła propozycja zawodowa dla mnie i teraz mam niezły orzech do zgryzienia - jaką dać odpowiedź:-( na szczescie usiadlam w dobrym miejscu, w związku z czym ja sie dobrze bawilam... nie prędko się pewnie z nimi zobacze, bo co poniektorzy odchodzą:-( ale obiecali latem nauczyc mnie strzelac...beretta i te sprawy;-) ciekawe jak mi będzie szło,, obawiam sie, ze jak juz strzele to mnie odrzuci na parę metrów;-) PS. Tiger - oni tez maja takie monitorki dotykowe jak w Sfinxie:-D A faceci wszyscy zajęci... ale mi sie cieżko pisze - że juz o myśleniu nie wspomnę....a drugi red bullek wrzucam, ciekawe kiedy zacznie dzialac....? Majorek, na spotkanie z kumplami żon się nie zabiera:-p wiec przyszli sami...byłam więc błogosławiona między facetami:-p Zgadzam sie z Tygruniem, ze to między doniczkami jest najlepsze, kojarzy mi się z Margot i z Prowansją:-D akara ❤️ :-D mała, podaj przepis na potrawę Siostry Anioła, ok? Zuzia też dziś uśmiechnęła sie szczesliwa ze jeszcze 7 dni i wakacje:-D Moja obrona pracy licencjackiej opierała sie na opracowaniu konspektu 4 lekcji i przeprowadzeniu jednej, która była nagrywana....ale miałam super klasę - II liceum o profilu autorskim.... dobra, dla wszystkich Diablic i Diabłów ❤️ i 👄 PS. Air - baw się dobrze:-D elles - kofana - Ty też baw się dobrze i pozdrów kogo trzeba ode mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie wstawac nie chcialo.... dlatego przed 10 sie zwloklam z wyrka i to tylko dlatego, ze mnie telefon obudzil :P Ghana --> trzymaj sie dzielnie ❤️ Majorek --> slyszalam ten text :D Oni w ogole maja niezle powiedzonka... :D Mala -> a jakie plany na wakacje?? :D Szamcia --> dziala drugi Red Bull?? :D Rozwaz sobie na spokojnie ta propozycje, wszystkie za i przeciw wypisz, porownaj i wez to co bedzie najlepsze :) Margerita truskawkowa byla?? :D Maja monitorki,,, hmmmm :D :D :D suuuper :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - Warszawa na pewno :P Szam - wklejam poniżej przepisiki dwa - obydwie potrawy cudne, ciekawe, jak mnie wyjda zaraz sie za nie zabieram :D a potem, wieczoorkiem wychodze na piwko do pubu, w ktorym bedzie koncert mojego znajomego zespolu :D a jutro ... rodzinka zjezdza ;) papa Przepisiki: 1. Proporcje dowolne. Robię różne, w zależności od ilości posiadanego dobrego mięska - w sobotę było 1:1 ziemniaki i mięso. Mięso: wieprz. szynka lub polędwiczki, albo piersi kurze lub indycze. Kroję w patyczki. Im lepsze mięsko tym mogą być grubsze. Najpierw mięso obsmażam na oleju. Polewam sosem sojowym. Dosypuję: gałkę muszkat. - b. dużo, cynamon – bardzo, bardzo dużo, zioła prowansalskie, imbir - niedużo, curry - średnio, barbecue, paprykę ostrą, dosalam vegetą. Wsypuję ziemniaki, mieszam porządnie. Przykrywam szczelnie pokrywką i na malutkim ogienku duszę. Co kilka minut odkrywam i mieszam. Gotowe jest, jak ziemniaki są miękkie. Na początek możesz wsypać niedużo przypraw i dodawać w trakcie duszenia - próbując czy Ci odpowiada. 2. Słoik łagodnego majonezu (bardzo dobry jest \"Dekoracyjny\") Puszka ananasów Ok. 40-45 dag łagodnego żółtego sera 3 (tyle było) albo więcej ząbków czosnku Ja sobie daję więcej, bo lubię ostrzejsze Ser zetrzeć na jarzynowej tarce, Ananas pokroić \"promieniście\" Wymieszać razem ze zgniecionym czosnkiem wszystko Spróbować, Jeżeli za gęste i za mało słodkie, to dolać soku z puszki po ananasie smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D Elles, ja czytam co mi w rece wpadnie, nie mam swojego ulubionego gatunku, jak mi sie cos nie spodoba to odkladam... Majorku, autorka to Maja Lidia Kossakowska... Tygrysku, ja o tej porze mam egzamin, najtrudniejszy w tej sesji...no to nie moge kciukow trzymac:(:(:( ale mysle ze to raczej mnie by sie przydalo zeby ktos potrzymal...do tej pory wszystko zaliczone wiec chyba te wasze pozytywne fluidy dzialaja...:D:D:D:):):) a dwa dni po egzaminie na Krym jade:D:D:D:):):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mecz Bulgaria - Dania 0:2 Nie mialam faworytow, wiec niech bedzie :) Teraz po pierwszej polowie Wlosi pokonuja Szwedow 1 do 0. Tu tez nie wiem kogo bym wolala widziec w roli zwyciezkow... Moze tak dla odmiany Szwedzi?? :) Daimon -> to wzajemnie poslemy sobie fluidy :) Mala --> spotkanie?? :) :D w wakacje?? TAK!! Obowiazkowo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mecz Bulgaria - Dania 0:2 Nie mialam faworytow, wiec niech bedzie :) Teraz po pierwszej polowie Wlosi pokonuja Szwedow 1 do 0. Tu tez nie wiem kogo bym wolala widziec w roli zwyciezkow... Moze tak dla odmiany Szwedzi?? :) Daimon -> to wzajemnie poslemy sobie fluidy :) Mala --> spotkanie?? :) :D w wakacje?? TAK!! Obowiazkowo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mecz Bulgaria - Dania 0:2 Nie mialam faworytow, wiec niech bedzie :) Teraz po pierwszej polowie Wlosi pokonuja Szwedow 1 do 0. Tu tez nie wiem kogo bym wolala widziec w roli zwyciezkow... Moze tak dla odmiany Szwedzi?? :) Daimon -> to wzajemnie poslemy sobie fluidy :) Mala --> spotkanie?? :) :D w wakacje?? TAK!! Obowiazkowo!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jest pusto albo ciemno albo wszyscy jakis mecz oglądają .... Mała, dziękuję za przepisy :-) Tygruniu, była margerita ale nie taka jaką kiedyś piłam. tamta to był mus truskawkowy, do ktorego dodano alkohol i była pysznościowa...a ta - hm, niezbyt mi smakowała.... a co do porpozycji, poczekam na mojego I. i wspólnie to rozważymy, ale ja się boję - nie ukrywam tego wyzwania. tu gdzie jestem jest bezpiecznie, a tam bede miec wiecej pracy, ale boje sie z odkryja ze ja nic nie umiem:-o to tak w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tu ja!! klawisze mi się mieszają trochu i w ogóle to ja już tu nie pisze, ale: Po pierwsze byli u mnie pzred chwilą Kasiek, Elles i Borewicz i wy;piliśmyu wódeczxkę i było oki ale już poszli i ja się napiję bez nich:D:P hihihi ale miło było:D Pozdrawiam:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff i po meczu :D Ale sie dzialo!!!!!!!!! Remis mamy, co mnie w pelni satysfakcjonuje :D Zarownko koledzie Wlochowi jak i Szwedowi bede mogla pogratulowac, choc pewnie Szwed bardziej sie cieszy z tego. Szwecja - Wlochy 1:1 :D No ladnie 3 razy sie skopiowalam :P Blondi -> ucalowas i wyscikales ode mnie wszystkich???!!! :P Nie?? to ich gon !! :D Margotka -> hahaha wiem co zaraz napiszesz :P :D hihihi Szamcia --> dasz sobie rade!! na 100%!! :D No tak ta to nie mus, ale taka zla nie jest ;) Aha, jutro o 13 ; 00 poprosze o kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mialam dzisiaj naprawde wspanialy dzien - pomijajac fakt, ze o malo brakowalo a dostalabym udaru (juz widzialam ciemnosc przed oczami... :o)A to wszystko przez zaangazowanie ;) :D Juz wyjasniam - dzisiaj wlasnie byly ostatnie zajecia z gancarstwa na swiezym powietrzu w ogrodzie naszej nauczycielki... Wszyscy aktywnie uczestnilismy w emajlowaniu naszych prac i pozniej we wkladaniu i wyciaganiu ich z pieca :D (Nie musze chyba wspominiec jak umorusana wrocilam do domu ;) :D S. mnie prawie nie poznal ;) :D ). Na koniec jeszcze byl wspolny posilek i moje ciasto z truskawkami zrobilo furore :D Az uroslam z dumy :D Ponadto porobilam cale mnostwo zdjec :D Jak tylko wrzuce je na komputer, to Wam je poprzesylam :D Tygrys, ty chyba masz czarodziejska kule, ze to wszystko wiesz ;) :D Blondi, tak w samotnosci pociagac to wypada? ;):D Podziel sie z nami :P:D Szamcia, rozwaz na spokojnie wszystkie za i przeciw! :) My wierzymy w Ciebie, ze dasz sobie ze wszystkim rade :) Mala, bede musiala kiedys wyprobowac te przepisy :) AIR, super zabawy :D:D:D Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z Irish Pubu w Lodzi bylo cudnie :D nie bylo wprawdzie piwka, ale jakis drink bezalkoholowy :D do tego gral moj znajomy zespol i towarzycho w deche :D a jutro do pracy - pocieszam sie tym, ze to ostatni weekend w tym roku szkolnym :D dobranocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w samotności ?? :D Blondyn jest obok to go molestuję...alkoholowo;) I słucham se Marilyn Mansona...biedni sąsiedziiiii:D:D::D:D:D:D Uściskałam ale nie dali rady ....hihi weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×