Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Myslicie, ze sie uczylam?? nieeeee Obejrzalam \"8 mile\" :D :D :D Air --> mam nadzieje, ze komisja egzaminacyjna, sklada sie z fanow pilki, i gdy zamiast o strukturach, stylach itp zaczne mowic o meczach to zdam :D Akara -->no wlasnie, posluchaj sie Gio :) ona sie zna i na pewno jej metoda pomoze :) Elles --> ale moja mgr nie jest az tak ciekawa!! Ty bys lepiej odpisala mi na maila, co go daaawno do Ciebie napisalam :P Ghana --> hihi mam jeszcze caaaayly rozdzial o motywacji, jak juz bedziesz kierownikiem, daj znac to Ci podesle :D Kasiek --> o wyniki chyba sie nie martwisz?? wszak wiadomo, ze zdalas :D kiedy?? czekam na jaks relacje via mail lub gg :D Link --->aaaaa przepraszam 👄 :) Juz sie poprawiam i Ci stawiam oraz do wspolnego ogladnia meczu zapraszam :) Ty przeciez, wiesz ze Cie tez lubie :D Szafirowa --> buuu ja mialam byc ratownikiem u Znudzonych, ja :( Znudzony --> ja mialam byc Wasym ratownikiem!! chyba, ze zostalam przemianowana na prywatnego instruktora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> ❤️ wiem co to za ból, ale myśle sobie ze jak Ciebie boli a piszesz na Kafe to Ciebie jeszcze mało boli :P:D Jechałam na weekend na wieś i zamykałam drzwi od samochodu, tak dziwnie, w dodatku lewą ręką.. no i jeden palec utkwił w środku :P Najpierw szok, łapa zaczeła mi sie trząść, paznokieć cały czarny.. Pulsowało cały dzień, całą noc (nie mogłam spać:P) i cały następny dzień. Nic nie robiłam z tym palcem, żadnych ziemniaków.. moze mniej by bolało.. Po paru dniach poszłam do chirurga, na zrywanie sie nie zgodziłam bo zaraz niedługo jechałam ze szkołą do Wilna i nie chciałam zeby mi sie tam paprało, bo gdzie bym do lekarza poszła.. :O Tak mi sie pod prysznicem otworzyło i krew w końcu wyleciała, po powrocie byłam u chirurga i stopniowo mi ten paznokieć podcinał (to co widziałam w środku, całe łozysko itd.. to mi sie aż słabo zrobiło (dziwne, nigdy taka nie byłam, ale kurde niezła akcja była z tym palcem) i kazali mi sie położyć :P W tym czasie ten paznokieć to był mój największy kompleks!! serio, większego nie miałam. A jak ja sie martwiłam.. ze co teraz.. bo jak mi nie wyrośnie to kto mnie z takim palcem bez paznokcia pokocha? :(:D:D:D Haha, ale wyrósł, najpierw pofalowany a teraz już jest cacy i piękny :D Kasiek, nawet nie wiem ile jest róznicy między dietą dla przewodniczącego a dietą dla członka komisji... Ale jak sie dowiem.. i nabiore wprawy.. to moze kiedyś sie postaram o lepszą funkcję... :D Szafir, ja nowych zdjęc nie mam...ale jak zrobie to przesyłac bede :) Niech to szlag tego szefa... 😡 a to dla Ciebie :) 🌻 Tygrysek, Ty myślisz ze ja mam czas o mailach myśleć.. jak ja mysle o... :D:D:D... (nie powiem tego na głos, ale wiesz o co chodzi :D hehe) Ale napisze :) A mgr. Twoja na pewno jest ciekawa i nie ściemniaj ze jest inaczej, bo wszyscy wiemy ze jest tak, jak mówię :P:D No to ja też ide na football... ;):classic_cool: A ciasto prawie gotowe, jeszcze tylko galaretka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, czy to o tego \"Siewce\" chodzi ktorego mam na mysli? wszystkim zdanych egzaminow, jak najmniej urazow a najlepiej wcale, no i w ogole...:):):):) a ja juz spadam bo jeszcze 2 egzaminy przede mna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasiasta... :-) ghana wyraża zgodę...(chyba...)... :-) Wysyłaj zanim 22 przystojnych facetów + 1 mniej... przyciągną Twoją uwagę... A na wspólne oglądanie meczu z Toba bardzo chętnie.... Pomarańczowa alternatywa sobie chyba poradzi z berlińskim murem...? akara...:-) Oczywiście, że sobie poradzą... Ja nawet mam specjalną pomarańczową koszulke na takie okazje... HOLLAND! :-D Zwieracze na szczęście zadziałały... :-D :-D :-D AIR...:-) chce żebym szybko kończył...(?) No... nie wiem...:-D Ale dyskusja o książce - bardzo chętnie... kasiek...:-) Ty meteorze... Szafir... możesz sikać. Znudzeni mają wydajny system uzdatniania wody...:-D Ale może lepiej na szefa... Gio...:-) Słyszałem o stracie... :-0.. Ja bym tych (piiii...) w (piiii) i (piiii) jednych... elles...:-) ciekawy człowieku... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon :)🌻 powodzenia, na pewno sie uda :) W końcu jestes Diabeł :classic_cool: Link, ja ciagle zachodze w głowe o co chodzi... z tym ciekawym człowiekiem :P Najpierw miałam sie z nim spotkać, teraz to ja jestem nazywana ciekawym człowiekiem... A moze Ci chodzi o moje alter ego? :P:D hihhihi.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no niech mi ktos w koncu powie o jakiego \"Siewce\" chodzi!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> kiedy trzymac kciuki za Ciebie?? :) Elles --> wiem :D ale nie powiem :P :D hihihi Link --> to do zobaczenia wieczorem, przed telewizorem!! Musza sobie poradzic murem!! Poradza!! ja tez mam pomaranczowa koszulke, ale na mojej jest napis..... ratownik :D :D :D mail juz idzie :) czemu jeden mniej przystojny?? najprzystojniesi sa zawsze bramkarze :D taki Van der Saar np :D mmm albo Baia :D mmm :D Nasz Szamo (hmmm nie naszA Szamcia, of cours a Szamotulski) tez niczego sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze jaki diabel
????? Czytam i czytam ale tu nic nie ma o diablach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma o Diabłach :) Na każdej stronie o nich jest :P:D Bo Diabły to my :P:D:D:D hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze jaki diabel
Tu Aniol sie pojawil z woda swiecona....a kysz diabelki!!!! Zapraszam na watek"Aniol pod moim lozkiem mieszka-pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee... Aniołów to my sie nie boimy, swoich Aniołów kochamy, to nasze drugie połówki ;) hihi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta woda swiecona jest bez mieska?? jak tak to sie nie boje :D Daimon -> bede trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta woda swiecona jest bez mieska?? jak tak to sie nie boje :D Daimon -> bede trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellka, madralo, nie wiesz, ze mozna bez srodkowego palca pisac? :P Poza tym dzieki Bogu calego palca sobie nie przytrzasnelam, tylko 1/3. Pozniej Ci siniaka przez tlen pokaze. BTW, kupilam sobie kamerke, kto chce mnie obejrzec prosze sie zglaszac na tlenie ;). Nie jest az tak powaznie jak u Ciebie. A paznokcia tez kiedys stracilam, drzwi mi sie przez przeciag na palcu zamknely, ale to bylo wieki temu i juz bolu nie pamietam. linking, no ja nie wiem... Holendrzy do tej pory wspominaja jak w latach 70tych dostali kopa od Niemcow ;). Bo tak w ogole to ten mecz to wiecej niz tylko pilka nozna - tu \'sympatia\' do sasiadow wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirowe Oczy... Dziękuje... Cóz mam powiedziec? Mrrrrrrr... :) Jesteś urocza... Akara... Zapisuje się.. Pewnie w tej dłuuuuuuugiej kolejce jestem na końcu ale może się doczekam... Tez chce Cie zobaczyć na żywo !!!! Tygrysku... :) I ukłony dla wszyskich miłych Pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szafirowe Oczy... Dziękuje... Cóz mam powiedziec? Mrrrrrrr... :) Jesteś urocza... Akara... Zapisuje się.. Pewnie w tej dłuuuuuuugiej kolejce jestem na końcu ale może się doczekam... Tez chce Cie zobaczyć na żywo !!!! Tygrysku... :) I ukłony dla wszyskich miłych Pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, jak zwykle szarmancki :):) Tygrysku, dzieki!!!! czemu wysylasz Amoka do lozka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, czemu wyganiasz Amoka do łózka? :P:D:D Ostro grają kurka, przytrzymują się łapami, eee.. nie lubie tego, wole jak sie starają czysto grać.. :P Akara :D to dobrze ze nie jest tak źle :) Hmm, no ja mam taki mały aparacik cyfrowy - i też go mozna za kamerke podłączyć.. ale na razie nie chce mi sie tym bawić.. :) lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Elles, tobie tez dziekuje za pozytywne fluidy i wiare we mnie:):D a ja tam nie lubie pilki noznej, wole siatkowke albo koszykowke...jeszcze mi smutno bo idea znowu nie ma mistrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj Daimon na 1000 % chodzi nam o tego samego \"Siewcę\" :D Biorąc pod uwagę twój nick... hmmmm aż się rozmarzyłam :D Michał kupił sobie koszatniczkę. Jakie to fajne zwierzątko, superaśna mała wiewiórka :) Nazwał go Homer, po swoim ulubionym bohaterze Homerze Simpsonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff 1:1 dobrze, ze Holendrzy strzelili ta wyrownujaca bramke :) Znow pod koniec bylo goraco :) Air -> znam to zwierzatko!! widzialam takie :) widzialam tez super boxerki z Homerem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke emocji nam te emocja zapodaja co? Ostanie minuty sa gorące :) Teraz Czechy 3 punkty, po jednym H i N łotwa nie ma szans, więc będzie ciekawy dalszy ciąg. Szafir emigrujemy emigrujemy..ja dziś dostałam newsa, że rodzina na mnie czeka w Kanadzie hehe tylko ja tu mam mase jeszcze spraw nie załatwionych...i kasy nie mam na samolot. akara - jak to piłka nudzi??? w Holandii Cie nudzi??? Takie piękne maja mecze w lidze...buuuu Proszę O SIEBIE DBAC diabły wszystkie!!! A promotora nie widziałam - oczywiście - jutro spotkanie...może hehe. :-) Fajnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, ja tam pilki nie lubie i juz. Amok, cos Ci wyslalam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi ja dbam. tylko dzisiaj gorączke mam :P:( Ale przejdzie do piątku na pewno :D:P Daimon :) 🌻 wiedz ze mozesz na mnie liczyc :P:D;) Akara :D ❤️ Air a ja pomyślałam nie o tym homerze co trza było :D:P Dobra.. to ja odpadam do wyrka... bo wicie.. ;) człowiek sie musi wysypiać jak śpi sam.. bo potem to mogą mu rózne problemy stanąc na drodze.. kiedy nagle nie jest już sam :P:D:D Dlatego dobranoc, pchły na noc i kolorowych :)😴 :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×