Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Macie rację :) Michu powinien być szczęśliwy że was mam i pewnie jak znajdę to mu kupię takie boxerki :D Elles ---> no widzisz, ja zapomniałam, że był jeszcze Homer od Iliady :P a swoją drogą to dobry pomysł, gatki z nadrukiem antycznych myślicieli :P hihi W piątek ruszam w daleką podróż do Sromowców Wyżnych :P Na ślub koleżanki, 11 godzin w pociągu :o będzie nas trzy księżniczki w podróży więc się chyba nudzić nie będziemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking ---> ja mogę udawać, a może nie :P jestem piękna i niezbyt skromna :D piękna, inteligentna, elokwentna i bardzo błyskotliwa :D Mam nadzieję że jesteś zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fszystkim 🖐️ Ghana, nie ogladam bo nie mam tu telewizora:P:D:D:D a we wrocku trzeba obejrzec...fszystko!!!!!:D:D:D:D:D:d z knajp lubie Liverpool (sentyment), Intro i Od zmierzchu do switu...koniecznie zobacz rynek i ostrow tumski (szczegolnie wieczorem). AIR- jeszcze polecam opowiadania tej samej autorki \"Obroncy krolestwa\", bohaterowie w wiekszosci ci sami choc nie tylko... fakt, to mogla napisac tylko kobieta:) Mala, fszystkiego naj naj naj, no i poczestuj sie ciastem z truskawkami (innych nie czestuje bo juz ostatni kawalek:() a mnie dzisiaj okrutnie glowa boli i jeszcze sie kolezanka musiala wyladowac na mnie, wrrrr.... pozdrowienia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktos wytlumaczy jak ja te mecze sprawdzalam?? Grecy graja teraz z Hiszpania, a potem Rosja z Portugalia, wiec zadnych dylematow w kibicowaniu nie mam :D Hiszpania i Portugalia gooool!!! :D Air --> kup, najlepiej przyjedz do Wawy, odwiedz mnie i tutaj razem cos fajnego znajdziemy dla Twojego Aniolka :D Daimon --> pomasowac lepek?? :) Moze za duzo myslisz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon - dzięki serdeczne - tego mi było potrzeba - ciasto z truskawkami :) Ghana - dzięki za uśmiech, a Ty to po co mecze oglądasz? :P\\ - ja tez proponuje Ostrow Tumski - bylam - sliczny Air - każda okazja jest dobra na prezent ;) - niech będzie pierwszy dzien lata - to juz niedlugo :D Amok - dzieki, szczegolnei za sliczna dziewczyne :D Szam - gdzie ta stronka? chetnie dzis pomarze - i te imprezy ... ech ... Tigre - farciaro, a ja dzisija juz o 6-tej, a Aniol powital mnie zyczeniami o ... polnocy :D; a z uczeniem to juz tak jest, niestety - wiem z wlasnego doswiadczenia - z obu stron katedry ;) Kofi - jak teskliwa jestes, to do Szwecji, latwiej przyjechac Linking - kwiatki sa super Elles - serduszko szczegolnei mi sie przyda ;) a tak w ogole to stawiam likierek Vana Tallin - pychota - przywiozlam sobie z Estonii - juzesmy z Dobrym kawalek upili :D nawet mi zapsiewal imieninowo :P do likierku proponuje cos slodkiego - moze serniczek? mam na niego ochote :D no dobra - spadam - czekam na goscia pewnie zaraz przyjedzie i ... zabierze mnie na zakupy ;) narazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Tygrysku H i P nie graja razem oczywiście, tylko chodzi o kibicowanie potem...tak ogólnie, czy się ich lubi...I czy będzie się wspierało ich duchowo w dzieisejszych meczach. Szczerze mówiąc...jakoś mnie te dwa gorące kraje...no wiecie..no nie wzrusza mnie ich gra jak reperezentacji. Wiele lat kibicuje Barcelonie...no ale jak zrezygnują z Holendrów...to już chyba nie będe kibicować hehehe. Ale niech im będzie - dla lepszych mistrzostw niech przejdzie Portugalia a dla slodkich pomaranczy Hiszpania. Grecy nie zachwycają...więc H jest wynagradzana. Radzą sobie. :) Ale ja nie mam rodziny na szwedzkiej ziemi. Niestety. Poza tym nie musze wracać często do kraju przez rok czy dwa. Raczej potem chce się przenieśc do Europy na zachód a nie północ. Szwecja nie rozwija się hmm \"duchowo\" i dlatego to nie sa regiony dla mnie. Na jakiś czas owszem. A tak to na pierwszym miejscu Niemcy najpierw potem Holandia, może Irlandia.. :-) PORTUGALIA KOLEJKA DO KOLUSZEK HEHEHE wolna..ech Ci komentatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TAM GORĄCOOOO kurcze... a u nas zima :) Spotkanie z promotorem na piątek :) fajnie mam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja znów jaklby na chwilę. Tak czytam czytam.. chociaż cieżko się czasem zmusić.. poza tym nie wszystkie rozdziały przydadzą mi się :0 To straszne nie móc tu tak zaglądać i wiedzieć co u Was.. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Kolejny byle jaki dzien, spoznilam sie na zajecia i nie zostalam wpuszczona do klasy. Nic to, poszlam sobie do pracowni komputerowej, i tak musialam nadrobic material za wczoraj, a po godzinie nauczycielka jednak przyszla po mnie. Mala, wszystkiego naj! :) Jakby ktos wymyslil Ptasie Mleczko w plynie i z procentami to bym Ci postawila z okazji imienin ;). Lining :D, nie wiem czy mam sie rumienic i cieszyc na piekna, czy obrazac za Heidi :D :D :D ;) (zartuje). Amok, cala przyjemnosc po mojej stronie, wierz mi ;). Ghana, peeling z fusow kawowych (do ktorych mozna dodac oliwe z oliwek, cynamon, sol, imbir i galke muszkatolowa - oliwa poprawia \'przyczepnosc\', przyprawy rozgrzewaja skore; peeling cudownie wygladza skore, ma tez podobno dzialanie przeciwcellulitowe - ale o tym to sie przekonam za jakis czas, bo trzeba regularnie stosowac - uwaga na pekajace naczynka! W przypadku posiadania tzw. skory naczynkowej lepiej z peelingu zrezygnowac). A, no i nie ma za co, wyobrazanie sobie Ciebie w makijazu bylo czysta przyjemnoscia :). Na pytanka opowiem wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - masz dziś imieninki? :) To Wszystkiego najlepszego, duuużo zdrówka, miłości, radości i marzeń spełnienia :D 🌼 ❤️ 🌼 👄 🌼 :D Akara.. jak to nie wpuścili do sali...?? matko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No majorek, jedna z moich nauczycielek ma taka zasade, ze jak sie spoznisz wiecej niz 15 min to wstepu niet... a ja sie spoznilam 18 :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No majorek, jedna z moich nauczycielek ma taka zasade, ze jak sie spoznisz wiecej niz 15 min to wstepu niet... a ja sie spoznilam 18 :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy mecz zakonczyl sie remisem :( Oby teraz Portugalia wygrala!!! :) No wlasnie nie ma Baaii, nie ma :( Buuuu Uff komnetuje mecz dla Linka, wiec wybaczccie znikam :) Akara --> jak paluszek?? Lepiej troszke?? Kofi --> Barce uwielbiam!!!!! :D Teraz stanowczo jestem za Potugalia!! Oby Ci sie jutro udalo z promotorem :D Majorek --> 🖐️ :D Mala --> likierke chwytam, do kieliszka nalewam, serniczek mniaaaaam nakladam i do meczu wracam ;) jeszcze tylko Ci slodkiego buziaka imieninowego dam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa,,,, Nerwy mnie zezra,, Na szczescie na razie Portugalia prowadzi :D ale pod koniec sie dzialo!!! Rosyjski bramkarz dostal czerwona kartke!!! zagral reka, niepotrzebnei zaryzykowal i sie doigral. Nie musial tak robic nie byla to az tak grozna sytuacja. "sytuacja byla zadna, niepotrzebe ryzko" \"czerwona kartka dla Owczinnikowa. Rosyjski bramkarz zagrał piłkę ręką przed polem karnym. Musiał interweniować w ten sposób, bo Łoskow fatalnie zagrał, wycofując do niego piłkę. Gdyby nie interwencja Owczinnikowa futbolówkę przejąłby Pauleta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, czesc i czolem :D 🖐️ Dzisiaj mialam holenderski nalot z hersztem grupy w osobie dwuletniej Louise ;):D Nalot szczesliwie przezylam :D Ponadto zostalam dzisiaj przyjeta na druga uczelnie francuska! :D Normalnie bija sie o mnie ;):P:D Teraz bede musial dokonac wyboru ostatecznego... nie bedzie to proste... :o Ale jak trza to trza :D Bylam tez dzisiaj swiadkiem okropnego wypadku... az mie ciarki przechodza jak sobie o tym wszystkim pomysle... wybuch samochodu... grrrr... :( Chyba kilka ofiar smiertelnych... :( :( :( linking, zdjecia niedlugo bede :) AIR, Homer Simpson, tez go lubie :P :D Mala... 100 lat, jeszcze dluze i jeszcze raz... 100 lat, 100 lat niech zyje nam plus plasie mleczko i 🌻 🌻 🌻 :D Tygrys 👄 Ghana, ja rowniez polecam peeling z kawy - robilam juz trzy razy i stwierzam, ze jest rewelacyjny :D majorek 🖐️ Gio, tak mi przykro z powodu samochodu... :( Niech to szlag 😡 Pozdrowionka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger Ty kibolu :D dzięki za ciekawe relacje ;) :) :) Margot no no.. zdolna jesteś :) Uu to nalot nieżły musiałbyć, skoro taaaki herszt tam zarządzał :D Wybuch.... brrrr :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek... no zdolna to jestem ;) :D A mademoiselle heszt naprawde byla niezla :D I nalot ogolnie byl bardzo sympatyczny... szkoda tylko, ze widzialysmy ten wypadek... grrr... A jak tam sie posuwa Twoja praca mgr? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis ten mecz robi sie monotonny... Niby Rosjanie w 10 graja ale nie widac wyraznej przewagi Portugalii, a szkoda :( Jutro nie pospie sobie do 10 :P bo mam rano lekarza, znow :( Margotka --> zdradzisz jakie uczelnie?? :) Mysle, ze potrzebujesz ukojenia w anielkich ramionach po tych wszystkich przezyciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po meczu :) Portugalia wygrala 2:1 :D Aby przejesc dalej musi pokonac jeszcze Hiszpanie i komu ja bede wtedy kibicowac?? ;) :P Majorek --> nie zauwyzlam Twoich wypowiedzi ;) Yep I am kibol :D \"jak stonoga po trawie\" dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) postawilam i ucieklam :D Tigre, Akarka, Margot i Majorek - dzieki serdeczne :) stalo sie dla mnie dzisiaj cos nieslychanego moj Aniol powiedzial, ze bedzie w necie okolo 21.00 a ja mialam goscia jak sie zblizala 21.00 to oczywiscie jednym okiem zerkalam na kolege a drugim na monitor ;) okolo 21.15 zadzwonila do mnei z zyczeniami Siostra Aniola] i w tym samym czasie rozlegl sie przerazliwy dzwonek do drzwi... pewnie dospiewaliscie sobie koniec :) moj Aniol stal przed drzwiami w dodatku ze swoja Siostra :D qrcze prawie sie poplakalam ze wzruszenia jakby nei bylo - specjalnie dla mnie zrobili dzisiaj ponad 300 km :) (w dwie strony) to drugie najpiekniejsze imieniny w moim zyciu - w tamtym roku w tym dniu po raz pierwszy ujrzalam Aniola na wlasne oczy :) dokladnie pamietam ten dzien - jaka byla pogoda, jak bylam ubrana, co robilismy itp. sorki za takie wspominki, ale jakby na to nie patrzec, po prostu jestem szczesliwa :D zycze Wam wszystkim dobrej nocy i tak kochanych drugich polowek jak moja :) papatki dobranockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, tym razem dostalam sie na \"amenagement du territoire et urbanisme, specialite Geomatique et amenagement durable\" - powaznie to brzmi nie powiem :D... szczegolnie po francusku :P Na anielskie ramiona bede jednak musiala sobie poczekac, bo Aniola nie ma w domu 😭 A ty jutro, biedactwo, znow po lekarzach bedziesz sie tulac 👄 ❤️ Juz po meczu... Majorek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - kartke sliczna dostalam - dzieki za pamiec a teraz dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majorek, zegar wisi na scianie centralnie nad drzwiami, wcale nie musi sie czaic z zegarkiem w reku ;). Tygrys, paluszek juz lepiej, dziekuje :). Ale z Ciebie kibic! Mala, ale swietna niespodzianka! :) Margot, tylko pozazdroscic tego rozrywania ;). No nic, na mnie tez przyjdzie za roczek/dwa pora :). Postaraj sie nie myslec o tym wypadku :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygru... 2:0 czy 2:1?? bo jak patrzyłam koło 90minuty to było 2:0 czyżby... jeszcze się coś zmieniło? ;) Mała.. no to Ci atrakcje zrobili.. hehe nieźle to zaplanowali.. mało zawału nie dostałaś a potem.. jeszcze większy szok :D:D Margot łał.. rzeczywiście brzmi.. a jak po naszemu? ;) Akara no haha to se wygodę zrobiła ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, ciesze sie, ze mnie zrozrywaja, bo do tej pory czesto dziwnie patrzano na moje wyksztalcenie zdobyte w Polsce (tylko dlatego wlasnie, ze zdobyte w Polsce... :o ). No, ale teraz moge spokojnie studiowac na ichnym uniwerku - z francuskim juz sobie naprawde niezle radze, wiec mysle, ze bedzie dobrze... :) A na Ciebie tez przyjdzie czas i to juz zapewne bardzo niedlugo :) O wypadku staram sie nie myslec, ale mimo ze bylam stosunkowo daleka, strasznie zapadl mi o w pamiec... az sie wzdgrynelam na samo wspomnienie... bosz, taka smierc... grrr... :( Majorek... wole nie tlumaczyc... niech to nadal powaznie i tajemnicz brzmi ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×