Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Haloo! Witajcie :-) Troszke mnie nie bylo, ale juz nadrabiam... a jest tego znow troszeczke...hihi ;-) Poczytam Was i potem sie zglosze! Zosiu, mala 🖐️ 😘 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz, i znow mnie nie widac...!!! 😡 podobnie jak przed chwila na \"Polakach...\" ale pech! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz, i znow mnie nie widac...!!! 😡 podobnie jak przed chwila na \"Polakach...\" ale pech! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo... hehe :-D :-D :-D a jednak, wspolnymi silami... kimkolwiek bylas/es kropeczko...hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam kropeczka Haneczko.... ale teraz juz zmykam do lozia bo zmeczona jestem okrutnie. papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Zosiu - spij slodko :-) I dziekuje ze smieszne obrazki!! :-D A ja czytam dalej, bo mialam mala przerwe w lekturze Waszej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, nadrobilam... ;-) Tygrysko --> fotki wyslalam, jak prosilas :-) I z mailem sie nie spiesz... przy okazji... ja tez teraz rzadziej bywam przy kompie, wiec nie ma sprawy :-) Margot --> juz lepiej sie czuje, dzieki 😘 :-) ale pewnie ten katar i suchosc w gardle jeszcze potrwaja... ;-) A jak tam Twoje zdrowko?? No i co do zdjatek, to cos mi schrzanilo widze w Outlooku i teraz wszystkie wyslane przeze mnie maile sa na liscie nie po kolei i musilabym wygrzebywac godzinami pojedynczo wszystko, co do Ciebie juz wyslalam... :-( Wiec nie wiem, ktorych fot konkretnie nie widzialas lub nie dostalas... buuuu AIR --> Tobie tez, zdaje sie, kolejne fotki poslalam... a i Twoje dostalam :-) Nastepna slodka dziewusia, w sam raz do ocierania... i przytulania...!! hihi ;-) :-D (pewnie nie wiesz o co chodzi z tym ocieraniem.....hehe) ale Margotka wie, wiec jakby mnie dluzej nie bylo, to mozesz ja zapytac... Mam pytanko - a co to za OPIUM tam masz pod reka na biureczku...??? ;-) ;-) :-D To Ty pytalas skad jestem? Z Austrii, a konkretnie z Wiednia, a wiec niedaleko... :-) a z PL z Lodzi i czesciowo Warszawy (mieszkalam tam kilka lat). mala --> Ty w Lodzi?? To super! :-D Spotkamy sie na pewno... 🖐️ Dziekuje ze zaproszenie, pojdziemy sobie na kawke... a moze i nie tylko??? ;-) Kachni --> hihi :-D Czekam na towar zamienny cierpliwie ;-) Zosia --> nie udusze Cie na pewno! Slij dalej... hehe To byla dopiero niespodzianka jak otworzylam poczte...hihi, podobnie jak u Tygryski :-D I jak zwykle - supeerrr !! :-D Laska z Ciebie i modelka i basta!! haha :-) Kundelko --> Tobie tez juz wyslalam, ale cudow sie nie spodziewaj, bo wiesz chyba jak tu dziewczyny slodza i przesadzaja... ;-) :-P Zdiablona --> Tobie tez wysle fotki, skoro chcesz nas wszystkie obaczyc :-) Ale niedlugo chce i Twoje, do kompletu! ;-) kasiek --> dzieki piekne za fotki!! 😘 milusia jestes! :-) znudzony --> ja chce tez!! :-O Dawno juz nigdzie nie bylam, a tam jest tak pieknie!! Moj kochany Misio byl na Kubie i w Meksyku tez i mowil mi jakie to cudowne kraje do urlopow!! I jaka przecudowna i przezroczysta woda w morzu... taka zielono-blekitna, prawda?? :-) buuuuuu ;-) Porob mase fotek!!! nie zapominij! hihi :-D Dark Elf --> Duke jest na pewno kochany, mimo ze rozrabiaka! Ale ty go juz powoli porzadku nauczysz, prawda? ;-) :-) wind, MAYKA, akara, Dakota, karaani 😘 dla Was i pozdrowionka serdeczne! :-) Caluski na dobranoc i spijcie slodko!! 🖐️ :classic_cool: 🌻 💤 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzzz :-O Tak sie teraz przeczytalam i stwierdzilam, ze ja tylko o tych fotach...!! :-O :-( jeszcze pomyslicie, ze oglupialam... ... :-O Ale to dlatego, ze tu nowa jestem i Was jeszcze nie mialam okazji poznac \"wizualnie\"... :-) No, tom sie usprawiedliwila i teraz mogem spokojnie spac isc... ;-) To jeszcze raz dobranoc! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia> dziekuje za fotki, doszly, poogladane, slicznota z Ciebie;-) Elfica, Margolcia> co to za doly u Was? u mnei dzis bylo 17C.. to nie Kuba niestety;-)) ale zawsze lepsze to niz -20;-).. wiec na brak slonka i niebieskiego nieba nie narzekam.. zaraz zaczna kwitnac azalie i magnolie i znow bede szukac hamaka, aby rozwiesic miedzy palmami ech... kiedy ta wiosna bedzie?;-) pozdrowienia dla wszystkich, zmykam do wanienki z piana i dobra knige pod pache a w raczke... tak piwsko, Tyskie, prosto z Polski, normalnie juz mi slina leci na widok puszki, Pawlow bylby ze mnei dumny hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość path
hej hej czy jest jakas szansa żeby mi znudzony tego diabła spod łózka wyciagnoł i na troche wyporzyczyl ? przydal by mi sie diabełek jeden ............ do paru rzeczy......... aha tylko czy on sie slucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czy ktos wie gdzie sie podzial teleport?? Bo dzis jest tak wstretnie, ze z checia bym sobie na wyspie Kubie (bez skojarzen Zosi) wypoczela ;) Ale nie moge znalesc teleportu?? Kto go zabral?? :P Haneczka ---> :D oki doki, to odpisze na Twojego maila :D nie dzis to jutro :D hihii widze, ze Ty tez to opium na biureczki Air wypatrzylas ;) hihi podobno uzywa go do lampki, ale kto ja tam wie??? ;) Nie martw sie, nikt nie pomysli, ze oglupialas, my po prostu juz swoje fotki mamy a jak widzisz na nowe tez starsznie \"napaleni\" jestesmy :D Jay ----> hamak wsrod palm??? aaaa!! jak znajde teleport to brykne sie do Ciebie, dobrze?? i jeszcze 17 stopni.... :D Mała ----> buu, dzis nie moge chocby nie wiem cio, do 22 dzien mam caly wypchany, a potem to juz chyba sily miec nie bede na nic... Nio jeszcze nie wiem jak bedzie jutro, dam Ci znac, na pewno!! :D Zosia -----> ;) na Kubie cio robilam?? O wyspe Ci chodzi, tiak?? Jak o wyspe to tanczylam i drinki pilam :D A na Kubie - sasiedzie nic nie robilam, jesli juz to u Kuby ;) :P :P Psa swojego z jego mieszkania wyciagalam po wpadl tam po spacerze :D Path ----> hmm teraz zamiast jednego diabla jest cala zgraja Diablic i kilku Diablow :D Tylko, ze oni sie nikogo nie sluchaja ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 👄 🌻 Tygrysku teleport w kacie czeka ;) jadymy? tu zimno i mokro:( aKuba czeka wlasnie na nas :D gadalam z Mala :) ma ogrzniczony dostep do netu :( ale wstepnie szykujemy miotly na piatek :D cio Ty na to? wbrykasz w to? kto jeszcze doleci na realne piffoo??????beda tance hulanki swawole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 👄 🌻 Tygrysku teleport w kacie czeka ;) jadymy? tu zimno i mokro:( aKuba czeka wlasnie na nas :D gadalam z Mala :) ma ogrzniczony dostep do netu :( ale wstepnie szykujemy miotly na piatek :D cio Ty na to? wbrykasz w to? kto jeszcze doleci na realne piffoo??????beda tance hulanki swawole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! :-) Ja bym do Was bardzo chetnie... do Warszawki i do Lodzi tez, ale.... na razie nie moge niestety sie wyrwac na wypad... :-( Pozdrowka! 🖐️ P.s Tygrysko - dzieki za zrozumienie :-D hihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Diabeleczki kochane, mialam niezlego stresa, ze sie juz nie zobaczymy, bo komp sie zbuntowal i nie chcial sie wlaczyc... Teraz zaczal dopiero hulac, ufff :) Akara -> ja widzialam \"Pogode na jutro\" - piekny film :) Wzruszajacy i madry, choc troszke oklepana fabula jak dla mnie, ale ogolnie spoko. Tygrysek -> \"Moj brat Niedzwiedz\" to piekny film. Wzruszylam sie jak zwykle... (mam oczy na mokrym miejscu) i przy napisach koncowych rycalam jak bobr, az mi moje kochanie musialo wycierac buzie i sweter, bo caly mokry byl :) Ale wiesz, te wszystkie filmy: Shrek, Gdzie jest Nemo, Epoka Lodowcowa, Potwory i spolka - maja podobna fabule, takze Moj brat Niedzwiedz. Ale i tak byl sliczny :) Lece sprzatac, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro, buro, ponuro, niech mnie ktos stad zabierze!!!!! :P Haneczka ----> :D a skoro o zdjeciach mowa, to nie masz jeszcze jakies przystojniakow z psami?? :D :D :D Kachni ----> Twoj Aniol jest za tem wspanialy, ze tak Ci buzke wyciera :) Oki doki, skoro film polecasz to sie pewnie wybiore na niego :D Zdiablona -----> buuuuu piatek to tak nie bardzo buuuuu bede jeszcze kombinowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :D Tygrysku -----> oj mam donośny głos. Jak ryknę to się niesie :P Ale dzisiaj byłam cicho jak trusia i nawet słóweczka nie zaśpiewałam :P Haneczka -----> to opium to olejek eteryczny do latarenki :P wszystkich intryguje to opium :) Wiedeń to piękne miasto. Spędziłam tam tylko 1 dzień, ale bardzo mi się podobało. Większość czasu byliśmy w wesołym miasteczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor :D wiadomosc od GIO : siedzi za palma i pisze nam sprawozdanko z dzialan Znudzonego ;) wszystko ze szczegolami bedzie nam znane:P poza tym pozdrawiam od GIO :D Znudzonego z nakazem przyzwoitego zachowania, czyli pewnie godnego Diabla ;) poza tym wszyscy maja calusy od Gio:D Air no wiesz?jak moglas NIE spiewac ??? w sasiednim biurze na pewno nie mogli pracowac :P Tygrysku a jaki termin Ci odpowiada? moze sobota? jakby co to ja siedze na komunikatorze tlen,daj znak bo Mala glownie pod tel i nie buuuucz 🌻 jutro oglaszam wiosne [trawnik kwiatow] :A Kachni bo te maszyny to jakies humorzaste sa :P tez mi sie lubi buntowac wtedy wale w niego mlotem:D Haneczko buuuu,szkoda ze nie mozesz :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor :D wiadomosc od GIO : siedzi za palma i pisze nam sprawozdanko z dzialan Znudzonego ;) wszystko ze szczegolami bedzie nam znane:P poza tym pozdrawiam od GIO :D Znudzonego z nakazem przyzwoitego zachowania, czyli pewnie godnego Diabla ;) poza tym wszyscy maja calusy od Gio:D Air no wiesz?jak moglas NIE spiewac ??? w sasiednim biurze na pewno nie mogli pracowac :P Tygrysku a jaki termin Ci odpowiada? moze sobota? jakby co to ja siedze na komunikatorze tlen,daj znak bo Mala glownie pod tel i nie buuuucz 🌻 jutro oglaszam wiosne [trawnik kwiatow] :A Kachni bo te maszyny to jakies humorzaste sa :P tez mi sie lubi buntowac wtedy wale w niego mlotem:D Haneczko buuuu,szkoda ze nie mozesz :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor :D wiadomosc od GIO : siedzi za palma i pisze nam sprawozdanko z dzialan Znudzonego ;) wszystko ze szczegolami bedzie nam znane:P poza tym pozdrawiam od GIO :D Znudzonego z nakazem przyzwoitego zachowania, czyli pewnie godnego Diabla ;) poza tym wszyscy maja calusy od Gio:D Air no wiesz?jak moglas NIE spiewac ??? w sasiednim biurze na pewno nie mogli pracowac :P Tygrysku a jaki termin Ci odpowiada? moze sobota? jakby co to ja siedze na komunikatorze tlen,daj znak bo Mala glownie pod tel i nie buuuucz 🌻 jutro oglaszam wiosne [trawnik kwiatow] :A Kachni bo te maszyny to jakies humorzaste sa :P tez mi sie lubi buntowac wtedy wale w niego mlotem:D Haneczko buuuu,szkoda ze nie mozesz :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczor :D wiadomosc od GIO : siedzi za palma i pisze nam sprawozdanko z dzialan Znudzonego ;) wszystko ze szczegolami bedzie nam znane:P poza tym pozdrawiam od GIO :D Znudzonego z nakazem przyzwoitego zachowania, czyli pewnie godnego Diabla ;) poza tym wszyscy maja calusy od Gio:D Air no wiesz?jak moglas NIE spiewac ??? w sasiednim biurze na pewno nie mogli pracowac :P Tygrysku a jaki termin Ci odpowiada? moze sobota? jakby co to ja siedze na komunikatorze tlen,daj znak bo Mala glownie pod tel i nie buuuucz 🌻 jutro oglaszam wiosne [trawnik kwiatow] :A Kachni bo te maszyny to jakies humorzaste sa :P tez mi sie lubi buntowac wtedy wale w niego mlotem:D Haneczko buuuu,szkoda ze nie mozesz :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byl wlasnie efekt walenia mlotem w kompa :P przepraszammmmm 🌻 moj tez gooopieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Ja tez chce zdjecia! 🌻 Caly dzien w pracy a eraz jeszcze musze cos zrobic. Niech ktos mnie natchnie! Gdzie jest Znudzony? On zawsze taki ochoczy do pracy. Na Kubie, no pieknie i kto mnie teraz zmobilizuje? Dobra uciekam, juz nie marudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Ja tez chce zdjecia! 🌻 Caly dzien w pracy a eraz jeszcze musze cos zrobic. Niech ktos mnie natchnie! Gdzie jest Znudzony? On zawsze taki ochoczy do pracy. Na Kubie, no pieknie i kto mnie teraz zmobilizuje? Dobra uciekam, juz nie marudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Ja tez chce zdjecia! 🌻 Caly dzien w pracy a eraz jeszcze musze cos zrobic. Niech ktos mnie natchnie! Gdzie jest Znudzony? On zawsze taki ochoczy do pracy. Na Kubie, no pieknie i kto mnie teraz zmobilizuje? Dobra uciekam, juz nie marudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morskie oczko
sie moge dolaczyc?i tak nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ale temat jest przdni i fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko wam wszystkim 😘 Jak o filmach ..to polecam \"under the tuscan sun\" .nie wienm czy graja w Polandii ale bardzo fajnie sie oglada .....na doladziala niezle .. Cos dzisiaj spokojnie pod wyrem ..trzeka jakis kipisz zrobic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×