Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość dddddddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chchchchchchch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey diabolki:)Wyslalam wam zdjecia mojego psiaka tylko sie nie przestraszcie bo ja wyszlam okropnie( mialam wtedy okres) Caluski U mnie nic ciekawego sprzatam po psach i nie mam energi ja chce slonca!!!!!Znudzony przywiez troche slonca z tej kuby i podrzyc tu do mnie:) pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- ale mnie ubawilas tymi jajeczkami moj pies Duke tez jest troche agresywny w stosunku do Tashy ciagle sie z nia bawi w pozycje od tylu na pieska biedna Tasha nie ma zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiiaaaa, jesli nauka polega na oblozeniu sie notatkami, kartkami, kalkulatorem i olowkami to sie ucze :P :D Dark ----> Duke jest przesliczny!!! Biedna Tasha, ale moze mu w koncu przejdzie?? A Ty wcale zle nie wyszlam, mnie sie tam podobasz :) Szamcia ----> ja jestem swinka i malpa a nie Tygrysek, obiecalam Ci maila a jeszcze go nie napisalam :( Przepraszam, ale naprawde ledwie zipie, wczoraj mialam chwilke czasu za to sily nie mialam ani ani :( Egzaminki zdasz, a w poniedzialek przesle Ci duuuuuuuuzo dobrego o!! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Darkuś -----> dziękuję za zdjęcie piesia :) jest fajny i wygląda tak jak ten drugi :D Mi się też podobasz na tych zdjęciach, z okresem czy bez, fajna z ciebie laska :P Wróciłam z zajęć. Tygryniu ----> promotorka bardzo jest zadowolona z mojego konspektu :D mówi, że właśnie o to jej chodziło, zamknięta całość. Mam się dokładnie trzymać planu i będzie dobra praca :) hihi A jutro wstaję skoro świt i lecę na wykład, który będzie nudny jak flaki, ale ktoś musi robić frekwencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa ......psiiii...k!!!!! to ..tyle co miałem do powiedzenia;)..ide do wyra..sie leczyć..w końcu i mnie dopadł..okres...zalewu ..z oczu i nosa:D..nie wspominając.. jeszcze dreszcze i coś jeszcze...... Airka..szkode że nie odbierałaś tel....myślałem że skoczymy na kawke...ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke sie juz naumialam :D Ale zgubilam gdzies czesc notatek, wiec w ramach poszukiwan zagladam pod lozko :D Air ----> jutro?? na zajecie?? toż to ferie sesja!!! :D zreszta kto powiedzial, ze to Ty masz podwyzszac frekwencje?? ja pozostawiam to ambitne zadnie innym :D :D Nio pewnie, ze konspekt jest bardzo dobry!!! Genialny wrecz!! A magisterka bedzie jeszcze lepsza, inaczej byc nie moze!! :D :D :D Hans -----> ladnie, ladnie spiewajecego (syrenim glosem??) Airka poza lozkiem chcesz podrywac?? ;) A teraz glosno oznajmiasz, ze do lozka idziesz.... hmmm i ze Ci zimno, wiec pewnie ktos do ogrzania by sie przydal.... hmm.. ladnie, ladnie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke sie juz naumialam :D Ale zgubilam gdzies czesc notatek, wiec w ramach poszukiwan zagladam pod lozko :D Air ----> jutro?? na zajecie?? toż to ferie sesja!!! :D zreszta kto powiedzial, ze to Ty masz podwyzszac frekwencje?? ja pozostawiam to ambitne zadnie innym :D :D Nio pewnie, ze konspekt jest bardzo dobry!!! Genialny wrecz!! A magisterka bedzie jeszcze lepsza, inaczej byc nie moze!! :D :D :D Hans -----> ladnie, ladnie spiewajecego (syrenim glosem??) Airka poza lozkiem chcesz podrywac?? ;) A teraz glosno oznajmiasz, ze do lozka idziesz.... hmmm i ze Ci zimno, wiec pewnie ktos do ogrzania by sie przydal.... hmm.. ladnie, ladnie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm gdzie sa wszyscy????????? Wiedzialam, ze jak wejde pod lozko to je znajde :D :D :D hihihi som ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, dziewczynki jak to jest??? AIR ma juz zajecia?:( ja dopiero zaczelam ferie ... Kasiulek -> gratuluje tego inzyniera!!! 🌻 Ja tez niebawem bede miala co przed nazwiskiem wstawic, hehe :D Super 🌻 Sluchajcie, u nas niezle jaja sa, bo zlikwidowali bilety ulgowe dla uczniow (ulgowe gminne) na strefe... I jest normalnie niezla afera, bo dzieciaki musza kasowac bilet za 2.50 :O Czy w Waszych miastach tez tak jest? DarkElf -> dziekuje za fotki pieska, jest sliczny :) Planujecie szczeniaki? Akara -> Kot mojego kolegi tez jest kastratem i jest z kolei strasznie plochliwy :D Wolaja na niego \"bojna dupa\" hehe ;) Boi sie nawet szaf :) Ja mam feryjki, poki co, wysypiam sie, bycze jak 150 :D Ogladam filmy, czytam, spie :D Ech, samo zycie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hansiu -----> ja już pisałam, że bardzo mi przykro, ale przez przypadek wykasowałam zamiast zapisać i nie mogłam się skontaktować. Mam nadzieję, że nie wszystko stracone, że się do mnie nie zraziłeś :) Następnym razem napewno się uda, w końcu do 3 razy sztuka :D Tygrysku ----> kochana moja, Poznań już ferie skończył :P Poza tym ja nie mam zimowej sesji, mam ciągłą . Jak mi się kończy przedmiot to mam egzamin, pierwszy 28 marca :) A ja muszę podwyższać obecność na wykładzie, bo nie ufam obcym notatkom. Muszę mieć swoje i naczej sie nie nauczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie wrocilismy z restauracji :D Najadlam sie chyba za wszystkie czasy, tak wiec moge sobie pogadac z tym co siedem dni nie jadl ;) :D Szam ❤️ czy moj mailik do Ciebie doszedl, bo nie dostalam odpowiedzi? Powodzenia na egazminkach :) 👄 Elfik, dostalam zdjecia :) Dziekuje bardzo! Psiaki sa przecudowne!!! :) AIR 🖐️ Hans, oj Hans :D Kachni 👄 kasiek, GRATULACJE PANI INZ. :D:D:D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( ;)) Air ---> hmm dziwnie jakos masz, ale moze to i lepszy pomysl tak od razu zdawac?? Chociaz nie ma tak, ze sie egzaminy Ci nawarstwiaja ;) hihi Ja ufam obcym notatkom i umie sie z nich uczyc, lata praktyki oraz odpowiednie znajomosci owocuja notatkami bardzo dobrej jakosci :D Kachni ----> u nas gadali o podwyzce cen biletow 30 i 90 dniowych dla wszystkich ale na razie projekt, na szczescie, zostal zawieszony. Noc o zawieszaniu ulg nie slyszalam, ladowalam dzis karte i zaplacialam tyle co zawsze, czyli 50% mniej :) Margotka ----> hihihi nie ma to jak pelny pysznosci brzuszek na wszystkie smutki i zmartwienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, przepraszam :D:D:D Pomylilam Cie z kasiulkiem :D Mam nadzieje, ze sie nie gniewasz :D Jeszcze raz gratulacje! Witaj Margot ❤️ co dobrego jadlas?:) Mniam mniam, zglodnialam :D Dziewczyny, mam do Was pytanie, zwlaszcza do tych z Was, ktore mialy impreze polmetkowa na studiach... Nie mam pojecia jak sie w koncu ubrac, buuuu. Laski z grupy kupuja kiecki, ale nie wiem, czy bardziej balowo, czy wieczorowo? Mam na oku mala czarna (krotka) ze sporym dekoltem, ale czy wypada?:D (wiecie o co chodzi), hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bylismy - jak przystalo na stalych bywalcow - w restauracji wietnamskiej... I jedlismy przpyszna salatke z kurczaka, sajgonki :P i kurczaka w ananasie (ja) i kaczke w pomaranczach (kochanie)... Mniam, mniam... Kachni ❤️ jesli chodzi o impreze polmetkowa, to ja na swojej nie bylam... zostalam w domu z grypa :( Ale taka mala czarna z dokoltem? Przy Twoim \"zbojczym\" 75F... no nie wiem czy wypada :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku -> to jest tak: \"Od lutego tylko uczniowie i studenci będą mogli korzystać z ulgowych biletów miesięcznych w autobusach podmiejskich linii Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Pozostali pasażerowie, w tym niewidomi lub niesłyszący, inwalidzi, emeryci i renciści czy dzieci w wieku od 4 do 7 lat, zapłacą za cały bilet. A tylko studenci i kombatanci będą mogli korzystać z jednorazowych biletów ulgowych\" Dla mnie jest np totalnym nonsensem dawanie ulgi poslom i parlamentarzystom, psia mac! Przeciez MPK sie tylko osmiesza!!!! Wiadomo ze oni wszyscy woza sie furami najwyzszej klasy i to jeszcze kupionymi za nasze pieniadze 😡 Parlamentarzysta ma ulge na strefie, a dziecko jadace do szkoly -nie. Gdzie sens, gdzie logika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> Obrazam sie, obrazam sie oficjalnie na Sylvaina!!! Kaczke w pomaranczach??? Jak on mogl!!! Kaczek sie nie je 😭 Co do kiecki - no wlasnie mnie to martwi :D Zebym tylko komus krzywdy w tancu nie zrobila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, pociesze Cie tylko, ze nie zjadl duzo :D:D:D ---> ❤️ A jesli chodzi o kiecke... coz, taka krzywda to dla mezczyzny sama przyjemnosc, przynajmniej tak mi sie wydaje :D Co sie zas tyczy MPK... powiem tyle - zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot -> Zastanowie sie, czy Mu wbaczyc :D W kazdym badz razie - ja kaczki wykresilam ze swojego menu. Odbierz poczte, to zobaczysz, dlaczego :) Co do tej krzywdy -> Wiesz, dla MOJEGO faceta to moze zadna krzywda, ale jak mi przyjdzie z innym powywijac, to moze byc gorzej, hehe. A jak bede musiala ztanczyc z profesorem?:D O ja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, wlasnie sprawdzam krzynke :D A jesli chodzi o psora... ja tam mysle sobie, ze jak pokazesz mu co nieco podczas tanca, to z dnia na dzien zostaniesz mgr a moze i dr, kto wie kto wie :D 75F nie spotyka sie na codzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margos -> pozak te foty S. Niech wie, co ma w zoladku :D:D:D Slodkie, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, ale slociutkie :) Sliczne :) Wiesz, mam w domu... w Polsce niestety... cos cudownego, przywiezionego z Hiszpanii... Jak sie kiedys spotkamy, to Ci to podaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cio bede sciemniac?? Juz sie nie ucze, cio umiem to umiem a nic wiecej juz mi do lba nie wejdzie :P ;) Kachni ----> jak dla mnie mala czarna z big dekoltem i 75F brzmi suuuper!! :D Imprezy polmetkowej nie mialam, ale moze to z racji bycia na zaocznych?? :P Co za bzdura z tym biletami!!!! jakas kompletna paranoja!!!!!!!!! A nie moga ludzie protestow poskladac?? U nas pomoglo, z ta podwyzka, bo miala byc bardzo duza, ludzie sie zbuntowali i podwyzki nie ma :) Margot ----> siem domagam Twojej uwagi!! Pisze do Ciebie, pisze a Ty nic :( ;) Raz jeszcze przypominam o trzymaniu kciukow, jutro punkt 12!!! :D Slicznie dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, S. juz spi na kapanie - jutro mu pokaze z opdowiednia instrukcja "kaczek - niet" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×