Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Jestem juz po goracej kapieli :) Jeszcze nie scielo mnie zupelnie z nog, wiec wstawiam wode na kawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do grona padnietych osob :) Ale kawki nie chce, bo nie zasne, jakby ktos miala jakas dobra, zwykla herbatke to bym poprosila :D Ewa ---> wybacz brak maila, ale net sie buntuje, outlook jeszcze bardziej a je sil nie mam :( Qmpel mnie jeszcze \"molestuje\" zebym Cie poprosila czy moglabys sie rozjerzec za pierwsza plytka, jakbys czas i sile miala :D Kachni ---> gdzie je kupilas??? Bo ja tez szukam normalnych, czarnych sztruksow i nigdzie znalesc ich nie moge :( Kaya ---> ja mam dobra kawe, espresso, chesz?? :D Mała ---> uff skoro do Walentynek to na pewno sie uda :D Bo juz mialam wpasc w rozpacz, ze ja nie moge w tym tygodniu, zawalily sie dwa projekty a sa na juz, wiec sobie posiedzie w firmie,,, na ddatek w sobote mam poprawke, wypadaloby sie pouczyc... :P Margotka ----> masazyk relaksujacy?? ja sie powylegiwalam w wannie z Twoimi solami i jest mi duuzo lepiej :D Zosia ---> :D a herbatki nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!! dziala sztuczka z dodawaniem 30 :D wpisalam liczbe o 30 wieksza i sie pojawila stronka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewo! Dziękuję, tato z kazdym dniem jest silniejszy i lepiej się czuje. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewo! Dziękuję, tato z kazdym dniem jest silniejszy i lepiej się czuje. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Tygrysku jak dobrze...zapalilas i dopiero teraz zobaczylam Ciebie ,Kaye i Margot! 🌻 Tygrysku kwke juz wypilam, teraz moze być herbatka. Zielona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, oj masaz by sie przydal, bo cos mi strzynelo w szyji :o (Monsieur Borewicz prosze sie nie smiac :P) :D Zosia ❤️ Kaya, woda wlasnie wrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ---> kiedy ja wlasnie mam ochote, na zwykla czarna herbate, tylko jakas dobra i mocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, zielona herbatka robie sie :) Tygrys, z cytrynka czy bez? :) A to tego moze szarlotke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ----> a grzejnik, masazysta gdzie jest?? niech sie bierze do roboty!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu moj plan nie wypalil :-P. A taki piekny i prosty. Tygrysku, jedyne co moge wiecej zrobic to od czasu do czasu sprawdzac na amazon czy ktos nie chce sprzedac. Nowego orginalu juz sie nie dostanie (w MediaMarkt facet popatrzyl na mnie jak na wariatke, gdy sie pytalam o to wydanie :-P), zreszta tak jak w przypadkow tych poprzenich plytek. Zosiu, oby tak dalej! Zazdroszcze ci Taty, dla ktorego bylas w stanie poruszyc pol swiata :-) . Zycze milej kawusi. Podrzuce Wam jeszcze cos pysznosciowego na lawe i teraz juz serio udaje sie w objecia Morfeusza. Wedlug mnie najlepszy napoj to goraca, mocna i gorzka czarna herbat, uwielbiam! mniam, mniam. Dobranoc po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ----> z , duuuuzo cytrynki i jedna, mala lyzeczka stronku :D Wyslij teleportem ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ---> te Twoje tyle to dla niego jest \"az\" :D dzieeekuje :D Ja tez mam ambitny plan wczesnego sie spac kladzenia... tiaaa dobranoc :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, grzejnik owszem w domu jest, ale niestety dzisiaj rano mial maly wypadek w pracy i cztery paluszki poparzyl sobie kwasem (na szczescie nic powaznego, ale lapke ma opatrzona) i niestety nici z masazu :( Ale cytryne wysylam expressesm :D Ewa, dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, biedny... ale hmmm zawsze moze jedna lapka sie postrac :D podobno masaz stopami tez jest niezly ;) :D Dziekuje za herbatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz jestem ale nie sama :D:D z nowina !! Dziewczyny dzwonila moja sasiadka ...i piecze ciasto nie byle jakie!!To ciasto nazywa sie.....Ciasto szczescia!!! ktos o tym slyszal?? no ...jestem barrdzo ciekawa co to jest...obiecala nas poczestowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, dzisiaj to juz mu dam spokoj :D A jesli chodzi o masaz stopami... no coz, nie dam w ten sposob potraktowac mojej szyjki, co to to nie :P:D Kaya, ale masz super sasiadke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya ----> ja chyba wiem o co chodzi, to jest takie ciasto - lancuszek szczescia?? nawet smaczne :D Oki doki, wlasnie zauwazylam, ze mam zle nastawiony zegar w kompie, czyli jest duzo pozniej niz myslalam, ze jest :P Brykam z psem i spac dobranoc :D 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrusku ...posluchaj jednakMargot :D:D:Ddaj spokoj na dzis:) jesli chodzi o ciasto ...to nie mam nawet zielonego pojecia co to jest ...przekonamy sie ...wkrotce:) Matgot ....ehhmmmm ...z ta sasiadka to jest tak ...raz z gorki raz pod gorke..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Margot ...za zjedzana literke w Twoim nicku🌻 i 😘 za moje roztrzepanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ladnie dziewuszki kawkujecie, o 23-ciej!! A kto bedzie spal za Was?:D Moze lepiej cos mocniejszego, na lepszy sen?:D Tygrysku -> Ja szukalam tu (Krakow) czarnych normalnych sztruksow ponad miesiac i uwierz mi, ze znalezc nie moglam. To straszne, co ta wszechobecna moda na lata 80-te robi ze sklepami!!! Nie mam nic przeciwko, ale dlaczego to wszystko kosztem normalnych klasycznych ciuchow??? Znalazlam w Krakow Plaza (napewno w Wawie jest tego jakis odpowiednik), w sklepie \"click...\" Szukalam 2 i pol godziny. No comment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witajcie....ja standartowo ..nie wiem o co idzie :)..ale postaram sie w weekend ..nadrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien dobry wszystkim 🖐️ Godzina 9-ta wiec pora na pobudka: POBUUUUUUUUUUUUUUDKA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce!!! Widze slonce za oknem!!! Jest sloneczko!!! :D :D :D Wstawajcie 👄, wstawajcie , pobudka!!! :D Hans ----> Ty nic nie wiesz?? dziwne.... :P Kachni ----> nie slyszalam o takim sklepie w Warszawie ale sie rozejrze :D Margot ----> aa wlasnie zauwazylam, ze juz pobudke zrobilas :D 👄 czesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze spiochy sie wyleguja ?? Oki doki.... , , :D Ufff to Was powinno obudzic, a wiem cio jeszcze sie przyda :D :D :D Wstajemy kochani, wstajemy, szkoda dnia!! raz, dwa, trzy wyskakiwac z lozka :D zapraszam na poranne bryaknie po sloncu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyleguja, wyleguja... oj chcialabym sie powylegiwac ;-), organizm nie przyzwyczajony do pracy o tak wczesnej porze, ale musialam dzis zawiezc Ami do weterynarza (kastracja), wiec juz po wyladowalam tutaj. Za pozno poszlam spac, za duzo wina wypilam przed snem i za wczesnie wstalam :0. Co ZA dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, tak raban robic z samego rana... ciiiiiiii... po co... ja chetne te buleczki sama zjem ;):D U mnie w brzuszku sie nie zmarnuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, sloneczko masz? A tutaj szaro-buro, czuje sie jakby byla 8 rano... ale moze to i lepiej, bo nie wiem jak moje oczy znioslyby wieksza dawke swiatla ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×