Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Witam wszystkich:) Jakos sie ostatnio odzwyczailam od Kafeterii tzn czytam duzo ale nie pisze bo jestem leniwa ostatnio,ale tez i zajeta,(musze czesciej gotowac)zajelam sie odchudzaniem mojego meza,narazie dietka mu sie podoba schudl 3 kilo w 2 tygodnie.:)Ide gotowac czarny ryz:) Gio:) Usciskaj pieski odemnie:) Tygrysek- ja chce zdjecia Twojej nowej fryzury odwdziecze sie moja nowa tez:) Akara:) Amok:) Majorek:) a ja nie moge wejsc na kafe noramalnie musze przez google niewiem pokopalam chyba cos w tym kompie........ Kai:) oczywiscie ze Cie pamietamy:) Znudzony:) Blixa:) Margot:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dark.. no no.. tylko może.. go tak nie przyzwyczajaj.. bo potem nie da Ci wyjśc z kuchni.. ;) ;) :P Jak to nie możesz wejść? a może masz zapamiętany zły link.. i dlatego nie chce wchodzić? Hmm pokombinuj a jak nie to pisz na maila.. to poradzimy jakos.. chociaż.. ja jestem wzrokowiec a i takie sprawy to raczej osobiście.. lepiej się załatwia ;) :) Echh powiedzcie mi... czy ja naprawdę MUSZĘ pracować? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark -> to Ci jutro te ladne juz podesle :) Super Ci idzie z mezem :) ladnie chudnie :D Majorek -> nie musisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek.. hehe ale nie wszyscy tak myślą.. :( poza tym.. nie mam kasy.. a za to mam długi.. ;) Echh chciałam Wam wczoraj (jak w końcu przypomniało mi się) w końcu wysłać zdjęcia z wakacji (tego wyjazdu).. to.. komp nie mógł ich połowy z cd przeczytać :( nie wiem.. coś jest nie tak.. ale tylko na tym katalogu się wiesza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie Majorku jakimis wszystkimi przejmujesz, ja calkiem konkretna osoba mowie Ci, ze nie musisz :D za to musisz zdjecia podeslac :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry, dobry wieczor Diabelki ze wszystkich stref czasowych :D Nadrabiam, nadrabiam :) Gio - trzymam kciuki dalej za piesiunie! 🌻 Kai - a ktos Ty??? Ja Cie nie znam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :D siedze u kolezanki i ... czekam na kolacje :D wlasnie wypelnilysmy guuuupie papierki (i z nowu przy kieliszeczku nalewki ;) ) zaraz spadam do domku a teraz ... opowiem Wam krotko jak mi sie lezka dzisiaj w oku zakrecila generalnie moj Aniol nie jest \'wylewny\' a dzisiaj nagral mi sie na sekretarke z tekstem \'tesknie za Toba\' :) no po prostu zwalil mnei z nog dobrze, ze zobaczymy sie juz 24 wrzesnia :D ja tez za Nim tesknie bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni.. o normalnej porze? :D:D Tygruś :D:D:D Mała no no.. czekam na kolację :) to smacznego ;) A mój mi wczoraj odpowiedział na smsa hihi mnie też to zaskoczyło ;) ;) ;) Wsadziłam płytkę.. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeesu.. nie widzi 2 katalogów ze zdjęciami.. z urlopu i ze ślubu kumpla..... a dodatkowo.. cdrom.. wydaje dźwięki..... aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek - ano o normalnej :D Leniwa niedziela w koncu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeeeeeeść :D Gio ---> bardzo się cieszę z powodu Saruni :) Życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia. Ale sprytne te Saruniowe córeczki, które udają chore. Pewnie są zazdrosne, że tyle uwagi poświęcasz ich mamie :P Tygrysek ---> ja się piszę na zdjęcia twoje rzecz jasna :) Gify bardzo mi sie podobały, a jeszcze bardziej Michowi :) Kai ---> witoj witoj na starych śmieciach :D Elles --->jak tam przetrwałaś weekend z rodzinką? Pewnie szczęśliwa że już pojechali :P Dla wszystkich wesołych diablaków duża buźka :D Moja mama zakisiła wielki słój ogórków i sobie przegryzam pycha ogóraskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni no tak ;) :) Tyger.. jak to od Twojego?? a co mu jest? ;) Air :) No.. to zagrychę już mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger ale to tylko przy tej płytce.. gorsze jest, że znikneły dwa katalogi z PŁYTY CD... amba :D:D Spadam zaraz z kompa.. bo już długo siedzę.. hehe mogłabym jeszcze ale.. niech trochę odpocznę.. haha. nie wierzę, że to mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, spadam :) Wysłałam maila do Anioła.. trochę mu napisałam co mnie gnębi, o nim też wspomniałam, ale ogólnie - żeby potem nie powiedział, że takie rzeczy to tylko przez net umiem :) zobaczymy jaki będzie odzew.. ;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..:classic_cool: ..moje \"dziecko\"..nareszcie usnęlo od wczoraj .Tak sie zmeczyla spacerkiem na kroplowke ze padla z nadmiaru wrazen ! ..jak narazie ..odpukac tfffuuu ..wszystko ładnie sie goi !!:) ..no to mam luzik ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim. Zakicham sie i zasmarkam na smierc. Nic nowego tak poza tym. Znudzony, gdzies Ty sie Polski doczytal? Toz ja w domu (w Amsterdamie) siedze. Gio, dobrze, ze wszystko jest na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> :D :D :D qrde, to ja jutro kupuje i wysylam rutinoscorbin :D a na razie zadnego lazenia do kina!! Hot coldrex, gorace herbatki, skarpetki i oklady :D Zdowiej mi tam, zdrowiej!! Gio -> moze Ty tez bys sie przespala chwilke?? Caly czas dobre mysli do Saruni sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> :D :D :D qrde, to ja jutro kupuje i wysylam rutinoscorbin :D a na razie zadnego lazenia do kina!! Hot coldrex, gorace herbatki, skarpetki i oklady :D Zdowiej mi tam, zdrowiej!! Gio -> moze Ty tez bys sie przespala chwilke?? Caly czas dobre mysli do Saruni sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>.. zasmarkance to w łóżku powinny lezec ..Do wyrka ..marsz ..! Duuuzo zdrowia ! :) Tigre ..chyba o mnie zapomnialas ..fotki z Amsterdamu nie doszly ..! ( no jak mialy dojsc skoro nie wyslane ..? ) wiec ..ruchy tam .. ..nizly masz pomysł ..lece sie zdrzemna poki mała spi ..bo potem moze jej sie odechciec ..a ja mam juz chyba ze trzy noce w plecy ..no z bańki ! Dobranoc wszystkim .Pozdrawiam dzisiejszych obecnych ..i nieobecnych tez .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek....proponuje new systemik zainstalowac....i pamietaj..komputery nie lubia jak sie je popedza:)..przynajmniej moj....ehh nie tylko psa mam rozpuszczonego:) Akara....tez jetsem przeziebionaaa:(..zimno tak teraz jakos....brrr..ale my sie nie damy:) Gio..widze ze cos z Twoja sunia...niedobrze....trzymam kciuki....da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce foty! Bylam na swietnym filmie, The Story of a Weeping Camel. Mongolski film, o wielbladzicy z depresja po porodowa, a la dokument (widac tam m.in. zycie mongolskiej rodziny, na historie wielbladzicy natrafiono przypadkiem, nic nie jest sfingowane). Matka odrzuca malenstwo, ktore skazane jest przez to na smierc, ale mongolowie to madry lud znajacy nature i radza sobie z tym \'muzycznie\': lecza wielbladzice poprzez muzyke. Piekny, spokojny film. Wielbladzica naprawde placze pod koniec (podczas gdy jeden z mongolow gra na mandolinie, a mongolka spiewa i glaszcze ja - obrzadek majacy na celu przekonac ja do zaopiekowania sie jej malenstwem). Zobaczcie jesli bedziecie mieli okazje. Tige, nie bylam w kinie, tylko balowac :D i drina nawet dostalam za usmiech od goscia ktory z panienka byl, wiec bezpiecznie :D. Wybalowalam sie, to teraz mam. Poszlam spac o 5ej nad ranem. Gio, tak jest, juz zmykam do lozka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×