Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ok, mozesz byc pania prezes pociagajaca :D. Ide do lozka! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie fotki jeszcze nie zeskanowane, wiec jak mam je wysylac?? :P Akara -> ja chce do Amsterdamu.... ja te zchce na ten film i szalec chce :D A w tym miescie sie najlepiej szaleje :D Gio -> przespij sie, przespij :) A kolezanki Pociagajace Prezeski do wyrka marsz!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...ja sie na prezeske nie nadaje...za dobra jestem:) hehe a do lozka to juz juz..zaraz:) ciekawe ile to zaraz potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jakie fotki i kto ma na nich byc:) zawsze jakas taka jetsem ostatnia niezorientowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super..poznalyscie sie przez nata?? jak tak to ekstra a jak nie ..to ..tez ekstra:) no i ile tam bylyscie i takie tam...sorki nie mam czasu wszystkiego czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mile ze mozna poznac znajomych/kumpli/przyjaciol/milosc przez internet....:)..kiedys myslalam ze tu siedza tylko zboczency napalency i takie tam rozne dziwne i niesmaczne dziwaki:( no i mile jest ze taki topik istnieje i trzyma sie tak dlugo...i sie nie nudzi:) no..poslodzilam troszke:) teraz tylko prysznic potem cieple wyrko...i moge zaczac snic o moim Wymarzonym:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. zostawić Was to się rozpiszecie.. ;) :) Obejrzałam film (Punisher), to moge iść spać :) :) Gio ❤️ jak śpi to dobrze, sen to podobno też lekarstwo, Ty też go nie zaniedbuj :) I głowa do góry :D:D:D Zasmarkańce haha - dobrze im \"pojechałaś\" ;) ;) :) :D Akara heh ja też zasmarkana, zakichana i jeszcze kaszel.. hehe ale to dlatego, że mi się leki pokończyły.. a jakoś nie udało mi się trafić do lekarza przed weekendem.. ;) (czy oni muszą tak wcześnie przyjmować? :) ) Ciekawe czy u nas też takie filmy grywają w kinach... ;) Drina za uśmiech.. no no.. i jeszcze z panienką.. hmm hipnotyzowałaś go przy okazji ? ;) :) Blixa porządki w kompie już dawno chciałam zrobić.. ale się płytka zapodziała... i dziś dopiero odzyskałam ;) ;) Poza tym mam jakieś dziwne obawy o sam cdrom, nie system.. :0 A Ty się też ciepło ubieraj ;) :P Wiesz.. ja nic nie mówię.. ale.. my też jesteśmy różne dziwne i niesmaczne a moze raczej ciężkostrawne dziwaki ;) ;) ;) :D:D Dobranoc :) i Miłego, pozytywnego nowego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wstawac :P wczoraj jeszcze pogadalam z Aniolem :) zycze dobrego 13 dnia wrzesnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Alez jestem szczesliwa :) Pedze do pracy :) Papa, buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam usmiechniete i szczesliwe towarzystwo :D Blixa -> spokojnie, my tacy \"normalni\" to nie jestesmy do konca.... oj jakie imprezki pod lozkiem byly... :P Kai -> :D :D :D :D :D :D :D :D Majorek -> no wlasnie, ja mysle, ze male sa szanse aby takie filmy byly w Polsce. Dlatego tez ciesze sie, ze \"Super size me\" obejrzalam :) A co myslisz o Punisher\'e??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zglaszam chec obejrzenia fotek z Amsterdamu, Tygrys! Czy Ty mnie slyszysz? :D:D:D To samo kieruje do kolezanki Akary - zglaszam chec obejrzenia fotek z Krakowa :D:D:D Gio - mam nadzieje ze wszystko dobrze, bo trzymam kciukasy :) Kai - a co Ty sie tak szczerzysz, szczerzujo? :D❤️:D Zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa -->\"zboczency napalency i takie tam rozne dziwne i niesmaczne dziwaki\" ahahahah :D:D:D Niezłe... Z nauką mam tak samo a nawet dłużej :P;) Hmm.. tak.. w ramionkach się wygrzać i ciepło na zime zbierać... ech, a te ramiona tak daleko... :) Akara --> ja mysle ze to nic dziwnego.. z tym drinem.. w końcu Polki są najładniejsze, więc to oczywiste ze robisz tam furorę :D:D :classic_cool: Gio :D Haha... pieski udające chorobe :D:D Majorek :D:D Karsnale... ;):D Hmmm.. ja od rana pełno szczurków dostaje dzisiaj :):):) I też szcześliwam ;) Ja nie wiem co Cię tam gnębi, ale mnie gnębi ze nie mam kompa!! 😡 Bo z ta stacją dyskietek... wrrr.. mama ściągneła do domu takiego chłopaczka który miał zobaczyć o co chodzi.. i nic nie działało.. w dodatku zmienił jakieś ustawienia w biosie (Hz) i się komp już nie odpalił u mnie, więc wziął do siebie i stację i dysk a mną... po prostu TELEPIE ...!!!!! Aaa... normalnie jaka jestem zła!! wrrr, jak on mi tego nie naprawi i powie ze format.. to chyba zabije.. 😡 Kai ❤️ cieszę się ze wszystko jest takie super... :) ❤️ Airka :D Przeżyłam, drugi dzień pod rząd idzie się przyzwyczaić ale w ciągu tygodnia zawsze się odzwyczajam ;):P🌻 Masz bo sama tez wesoły Diabeł jesteś :) Mniam ogórki :) Tygrysek, Ty konkretna osóbko :Dza dużo się Shreka naoglądałaś :P:D Znudzony jak fajnie Ciebie tak czesto widzieć :) Szefie :P;):classic_cool: heheh Dark Elf :D nono... Dietka działa :) Hhe Majorek celna uwaga :D Kachni :D:D Nadrabiaj nadrabiaj.. tyulko co Ci tak powoli idzie, gdzie Ty jesteś, w pierwszej czesci? :P:D;) Mała.. hmmm.. ale czemu niespodzianki.. toż to powinno być (takie tesknie za Tobą) na porządku dziennym no nie? ;):D:P No.. to by było na tyle.. własnie siedze u kuzynki, wróciłam od dermatologa, papa mi się pogorszyła, alergia jedna czy cholera wie co.. od 2.5 miesiąca około... :P Koło oczu i ust... :( Moze to się wiąze też z ostatnimi cyrkami z nerkami.. albo z dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi :O Nie wiem...Znów mam jakieś maści (tabl. na razie nie wskazane póki nie zrobie nastepnego usg) i pewnie wydam na to 50-60 zł.. :( Grrr... I jeszcze ten komp, normalnie mozna się pochlastać... Spadam... zjeść jakieś śniadanie... Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lera, ledwie człowiek przyjdzie do pracy i zaraz musi pracować:-p choć ja, od godziny staram sie przesłac zdjęcia Tygryskowi. ale ta cholera net ładuje powoli w oslim tempie. Zdjęcia sa niestety niezbyt dobre,,,,bo oczywiscie to nie ja jestem w domu do ich robienia...a poniewaz P. zwial od nadmiaru kobiet w domu;-) to tylko ja mogłam je robic...Tygrysek wygląda niezwykle w nowej fryzurce, zaraz sie błysk w oku pojawił i uśmiech szeroki - mowie Wam. No i te zakupy, cośmy sie nasmarowały tymi kosmetykami zeby jakis wybrac...w końcu nie dało sie okreslic w jakim błyszczyku lepiej wygladam, bo ciagle kładłam nowy i zmazywałam, wiec juz nie wiedziałam który wybrac....:-) Obiadek był taki sobie, ale nie wiem jak w ogóle Tygrys mógł pomyślec, ze wyjdzie ode mnie o suchym pysku, skoro sie obiad własnie gotował i zapachy rozsiewał;-) Danusia z pomieszania zamiast mówić Tygrysek, mówiła Króliczek:-p Dobra, wracam do worka! Gio- bardzo sie ciesze, że piesek wydobrzał, dzieleni to zniosłyście obydwie:-) Akara, postaram sie pamietac i zapytam! Dla wszystkich ludzi pracy ❤️ To co wyżej napisałam rano, ale niestety problemy z serwewrem nie dały mi szansy na wysłanie czegokolwiek. Tygrysku, czekam na znal czy dostałas zdjecia... Akara, poprosze o zdejecia, które robilas na naszym zlocie w Wawie...plizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Echh brutalna rzeczywistość i dotarcie pewnych faktów, że dziś już 13.. a przecież tydzień przed obroną muszę pracę dać recenzentowi itp.. a to ma być jeszcze wrzesień przecież... w każdym razie muszę się w końcu i intensywnie zająć kończeniem pracy.. najgorsze.. to, że nie wiem jak to zacząć i jak wejść w to co mam napisać.. poza tym wyleciało mi parę wyrazów tzn. tego co mniej więcej miałam tam napisać ;) Mała Ty pogadałaś.. a ja nawet nie usłyszałam jego głosu, a przecież tel. miał przy sobie.. jak kieszeń do mnie dzwoniła.. ;) ;) :) Kai hehe szczęśliwa kobieto - my tez chcemy wiedzieć why!!!! ;) Tygrysek Punisher fajny film D: trochę brutalny, ale ja chyba zrobiłam się na to wrażliwsza.. :) no ale jest.. ;) podobał mi się, a takze główny bohater w momentach kiedy był świetnie ubrany tak po maczowsku itp :D:D A do tego nie wiedziałam, że tam Travolta grał :) Kachni haha ciekawe kiedy przyjmą zgłoszenia :D:D Elles szczurków? czy mówisz o głuchych, strałkach - krótkich sygnałach na komórkę? ;) :) :) Hmm co to za jełop Ci w kompie grzebał? jakiś domorosły zapryszczony maniak komputerowy? Hmm też się zeźliłam na to co piszesz. Komp się nie odpalił, bo tamten podejrzewam przegiął z Herzami, a to w biosie to się zmienia taktowanie procesora .. Poza tym wydaje mi się, że ten głąb.. powinien cały komp wziąć do siebie.. (skoro te Hz).. A jak dysk dobry, bo pewnie jest jednak.. to zawsze można pozgrywać nagrywarką.. a i niech sprawdzi to co mówiłam, ale pewnie sprawdzi. Poza tym powinien też kabelki chyba posprawdzać, tak na wszelki wypadek.. albo wejścia te 4 co mówiłaś i od dyskietki. Przyjedź do mnie z kompem najlepiej ;) ;) ja Ci to zrobię :D:D:P Szam haha i w końcu błyszczyka nie kupiłaś? ;) ;) Króliczek z Tygryska. haha a to dobre .. :D:D:D:D Niezłą miałyście przygodę :D A i nie siedź za długo w tym worku ;) :P Pozdrowionka Aa wczoraj jeszcze sprawdziłam płytkę ze zdjęciami i pokazał wszystkie katalogi... ale miał jakiś jeszcze problem z ich pokazaniem w acdsee.. ale.. już mu dałam spokój, bo nie miałam siły ;) Idę.. tworzyć.. aaaaa.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uffffffffffffffffffffffffff Wróciłam właśnie ze szkółki. Dzisiaj był bardzo bogaty dzionek. Przyszła opiekunka praktyki, która była w zeszłym tygodniu chora, i wzięła nas w obroty. Znowu hospitowaliśmy lekcję w kalsie integracyjnej, ale innej niż do tej pory. Jezu co za masakra! Czwarta klasa, oni nie umieją czytać, mają problemy z pisaniem, poza tym trudno zwrócić ich uwagę. Ja wymiękłam i zrezygnowałam z prowadzenia z nimi lekcji. Za to w środę zaczynam prowadzić lekcje w klasie szóstej. Pożyczyli mi książkę i ćwiczenia do szóstej klasy i teraz będę wymyślać konspekty :P A po lekcjach robiliśmy wystawę o Henryku Sienkiewiczu. Głodna byłam jak diabli, ale już jest dobrze :) Tygrysek ---> świetna fryzurka :D Rewelacja, kiedyś też taką podobną miałam tylko bez grzywki. Teraz też mam grzywke i nie mogę sobie wyobrazić jak ja mogłam żyć bez niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ogladanie zdjec z Amsterdamu zapraszam do Wawy :D Mam je w takiej zwyklej wersji, papierowej, znajde sprawny skaneto je zeskanuje i powysylam chetnym :) Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Net mi muli... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Air -> jakto zrezygnowalas?? nie mozna sie poddawac!!! a co z ta poprzednia klasa intergracyjna, w ktorej mialas zajecia?? bedziesz sie jeszcze nimi zajmowac?? dziekuje. ja mialam kiedys grzywke - to byl zly pomysl, baaardzo zly :P Elles -> znow bidaku po lekarzach sie ciagasz ❤️, moze w koncu postawia jakas trafna diagnoze i Ci pomoga :) I jeszcze ten komp 🌻 ale badz dzielna!!! Majorek -> :D do pisania prosze przystapic!! ale juz!!! myk, myk slimaczki!! i nie ma to, tamto, PISZESZ moja droga, PISZESZ!!! :D A co do blyszczykow, to obie kupilysmy :D Szamcia -> naprawde \"Kroliczku\"?? hahahaha nie zauwazylam :P Maile przyszly, podwojnie, skromne 76 MB wazyly :D I dopiero pol godziny temu sie sciagnely :P ale dziekuje 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles a to na twarzy, może być od nerek - zapomniałam Ci napisać.. Trzymaj się kochana :) Wiesz.. podobno piwo jest pomocne na nerki.. :P Air hmm a co to za klasa? czy to taka w stylu tej z filmu, nie pamiętam tytułu, ale M. Pffeifer grała nauczycielkę.. hmm.. Młodzi gniewni.. może ;) Czy może te dzieci naprawdę są tak upośledzone, że cięzko przyjmują wiedzę..? :( Chociaż w 4 klasie to powinni umieć czytać.. żeby sobie potem jakoś w życiu poradziły.. Tygrys .. haha.. samymi zdjęciami to mnie jednak nie skusisz.. chociaż ciekawa propozycja.. ;) ale.. i tak na razie do paźdzernika jestem jakby uziemiona.. aa 👄 tak jest.. ale myślisz, że to takie łatwe.. ;) ;) ślimaczki?? :D:D Maile widziałam, potem obejrzę.. wiadomo.. jak najmniej rozpraszania.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, aha ten film to \"Mlodzi gniewni\" czyli \"dangerous minds\" bardzo go lubie swoja droga :) Nie tylko zdjecia na Ciebie w Wawie czekaja ale i Diablice, ktore tu mieszkaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszy dzień jest koszmarny - jestem tak zmęczona, ze ledwie widze an oczy :( Blixa - witaj w tym gronie (skad ja Cie znam?) Kai - 🖐️ nareszcie w necie - no i szczescie az bije z Ciebie :) Tigre - zdjatka z Amsterdamu bardzo poprosze :) i bez wymowek, ze skanera nie masz :P no i te z nowa fryzurka zobaczyc kcem :D Akara - te z Krakowa tez, popieram Kachni Elles - o ramionkach w dalekiej stronie to ja tez wiem co nieco, a moj Aniol malo wylewny jest - a ja wole takie tesknienie raz na jakis czas poparte zachowaniem (bo przy kazdej okazji uczucie z Niego bije w kazdym odruchu) niz puste gadanie - przynajmniej wiem, ze to co mowi ma gleboki sens a poza tym - o 12.00 jesz sniadanie?? lomatko Szam - z ta praca mam to samo - nie dosc, ze lekcje od 8.00 to jeszcze przed nimi dyzur :( Majorek - po pierwsze zycze natchnienia i nieuciekania wyrazow :P - po drugie zycze sobie oblac Twoja magisterke - moze tak w koncu uda nam sie spotkac :D AIR - widze, ze przygotowujesz sie do pracy w szkole - a niech Ci teraz dadza w kosc, zeby potem szoku nie bylo :P no i jeszcze jedno - postanowilismy zareklamowac kurs Aniola w jakiejs gazecie kobiecej - i wiecie co ... ceny sa takie, ze szkoda gadac - natansza reklama (chyba 1/8 strony) kosztuje ... 6000 zl 😡 - koszmar :( ide sprawozdanko dokonczyc a potem wymyslam jakas forme reklamy dla Aniola - fora kobiece juz oblegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, moze bys zrobila sobie chociaz pol godzinna przerwe i relaks?? Przeciez sie zapracujesz i na nos padniesz, tak nie mozna!!!! 🌻 Co za ceny.... straszne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, moze bys zrobila sobie chociaz pol godzinna przerwe i relaks?? Przeciez sie zapracujesz i na nos padniesz, tak nie mozna!!!! 🌻 Co za ceny.... straszne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, moze bys zrobila sobie chociaz pol godzinna przerwe i relaks?? Przeciez sie zapracujesz i na nos padniesz, tak nie mozna!!!! 🌻 Co za ceny.... straszne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, znów jestem na kompie. znów zaczynam się brać za pracę.. na razie cisza spokój, nikogo w domu,to może łatwiej mi będzie.. i jestem chyba bardziej pogodzona z tym, że muszę ;) ;) Tygrysek :) czyli jednak dobrze mi się przypomniało ;) Hehe taak już lepiej :D Mała Ty kobieto nie możesz tak tyrać ;) Dziękuję, postaram się ;) Taak jak obronię to się naprawdę alkohol strumieniami lał.. poza tym mam wrażenie, że wszyscy prawie ze wstrzymanym oddechem czekają aż w końcu skończę te studia.. ;) ;) :) Jak udzielasz się na innych topikach, to wstaw sobie do stopki link do strony i do Twojego topiku - i zaglądaj na niego.. zadałam Ci tam pytanie.. a Ty co ? :):) Brr 6 tysięcy??? .. Idę... czytać artykuły.. :) (do pracy oczywiście pomocne :) ) Aaa i zapomniałabym macie pozdrowienia od Elles - dosłownie wpadła do mnie (na gg), że komp działa :) i poleciała z psem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiurek
jest tu gromislavva?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, cos zcesto, przypadkiem jestes pod lozkiem.... jak tu znow zajrzysz, prosze zdac mi raport z postepow w PISANIU (!!) pracy, a raczej jej zakonczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blixa, ja mieszkam w Amsterdamie, a Tygrys do mnie przyjechala :). Chora ciagle jestem. Dola mam, life is a bitch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakopujemy doly, zakopujemy..... nie pozwol mu sie przezwyciezyc!!!! Qrde, mam nadzieje, ze liost szybko dojdzie, bo tam sa lekarstwa dla Ciebie :) ❤️ Uszka w gore... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×