Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Znudzony, to chyba nie jest tak, że wybiera mnie albo wybiera ryby, takie ma hobby, nie mam nic przeciwko temu, a jak przegina, czyli za mało czasu poświęca mi to dostaje w ucho :) A w przyszłym tygodniu wszytskich świętych, długi weekend i jedziemy do domu, do rodziców :) hm, asia, jeszcze czasem inne rzeczy plączą mi się po głowie, naprawdę :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie Kluseczko :) Wierzę Ci na całej rozciągłosci, no bo jak nie wierzyc komus kto kocha Anioły ? :) Idę sobie od Was, bo się zasiedziałam. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P z Warszawki :P juz zwitalam sie z Aniolem okazalo sie jednak, ze nie bedziemy sie widywac przez te 3 dni, tylko dzisiaj ja tu przyjechalam na zaproszenie (czyt. do roboty) i to bedzie niestety pod Warszawka ale dzisiaj swietujemy :) no to do sklikania w niedzielke wieczorkiem pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Znudzony, to Tygrys szalala, nie ja, ja sobie spokojnie jezdze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>..wielkie dzieki ..dostalam ..i powiem szczerze ..mam miękkie nogi ..czyli normalnie \"wymiękłam \" !! Moja fryzura a la punk staneła bardziej dęba niż ustawa przewiduje !! Oczy tez mnie z lekka wyszly z orbit ..!!! Powiem krótko ..poprostu przepięknie ..Teren bedzie mial ze 3000 m wiec jest gdzie zaszalec .wszystko urzadzone bardzo gustownie i ze smakiem ..widac artystyczna dusze w kazdym kąciku (sciezki mostek , rosliny i ozdoby ogrodowe ) ze o basenie nie wspomne .. ..jestem pod wrazeniem ..!!!! A co do mojego przyjazdu to jeszcze dalekie plany ..najpierw Kaya u mnie wyląduje ..potem zaplanujemy co dalej ..ale dzieki ze w razie czego z lotniska mnie odbierzesz ..:D pozdrowienia dla Anielicy ..to pewnie jej glowna zasluga ze tak pieknie w ogrodzie ..(tylko niczym nie rzucaj we mnie ) :D Tygrysek ..chyba numer zmienilas bo nieaktualny :) DarkElf >>..moim skromnym zdaniem w poprzedniej fryzurce bylo ci lepiej ..pamietasz jak testowalas nowa grzywke ..? Margotka ..piekne zdjecia ..miasteczko malowniczo polozone i widoki super .Fajnie ci w okularkach ..(Pani ..sorko..!!):D Kachni ..>> kiedys przyjade ..cus sie zorganizuje ..a la vibration !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieciaki :D Akara -> zdecydowanie Ty wiecej rowerem jezdzisz niz ja ;) Gio -> nie, nadal ten sam mam :D Kluska -> :P:P:P:P:P:P:P:P Znudzony -> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dzieciaki :D Akara -> zdecydowanie Ty wiecej rowerem jezdzisz niz ja ;) Gio -> nie, nadal ten sam mam :D Kluska -> :P:P:P:P:P:P:P:P Znudzony -> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..do innych pisalam i doszlo a u ciebie info ..abonent niedostepny ..:) kluska i asia -malutka ..sorry ze do was nic nie pisze ale jeszcze was nie znam dopiero łapie ..kontakt co z was za Diabelki ..:) majorek ..moze nawet mamy takie same ..\"vibratorki\":D..tzn ..telefoniki ..bo przeciez ..o to chodzi glownie ..:D Elles..>>..🖐️ ..:D.. Z ciebie to rozrywkowa dziewucha ..zawsze sie posmiejesz zemnie ..!:D Airek ..siemanko ..z tymi telefonami to tak mam , ze biore abonament na 2 lata a potem pod koniec to juz sie doczekac nie moge kiedy bedzie nowy ..ale caly czas jestem wierna ..tylko Nokia ..inne mi nie pasuja !:) Akara ..>>.. szkoda ze ty taka kociarka ..bo ja ..psiarka ..wiec w tym temacie nie mamy wspolnego jezyka ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Z N U D Z O N Y ... !!! AT T E N C I O N !!! 🌻 ..zblizamy sie do ..bicia rekordu ..przebicia Pierwszej Cześci Diabłów ..!! Na stronie .. 425 ..skonczyla sie I-czesc ..!!! ( 11 miesiecy ) Druga cześć 425 stron napisalismy w 8 miesiecy !! Piszemy dalej ..i w miare bez klopotow jakie byly w tamtym topiku !!! ..co tam bede duzo gadac ..stawiasz flaszke ..trzeba nasmarowac tryby zeby dalej gladko szlo..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek wiesz, żę ja też chciałam napisać \"cześć dzieciaki\" zanim przeczytałam twoje? Jakaś kurcze intuicja telepatia. tTak długo z sobą przebywamy, że już podobnie myślimy :D Znudzony ---> hej hej hej ja też chcę zdjęcia zobaczyć. Proszę uprzejmie mi wysłać, bardzo proszę. Gio ---> ja też wierna NOKII jestem :) a telefony i tak dostaję po moim tacie, który co dwa lata zmienia i ja dostaję spadek :) Chciałabym tylko, żęby lepiej o nie dbał bo obudowy są zrypane do granic. Wróciłam właśnie z kina. Byłam na filmie \"Życie, którego nie było\". Gorąco go nie polecam. Zaczął się super, ciekawie i intrygująco, a rozwinął się po prostu w jakąś chałę bez polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> hihihi myslam o tym filmie :D a \"czesc dzieciaki\" to ja z \"Przyjaciol\" mam :D Gio -> jak pisalas z netu, to jest to mozliwe, dzis moj limit zostal juz wyczerpany :P Njo prosze jaki rekord bedzie :D Moze by tak jakas imprezke z tej okazji?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio czyli uwazasz ze z grzywka bylo mi lepiej czy w dluzszych wlosach?Grzywke ciagle mam podpielam ja tylko a wlosy skrocilam bo mnie denerwowaly za dlugie:) Majorek -wyslam zdjecie:) Tygrysek ale Ci dobrze znowu jedziesz:) Znudzony a ja niewiedzialm Twoich zdjec domu,ladnie prosze:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta i chlopcy 🖐️ Znudzony - musze sie poprawic i czesciej tu zagladac :D Ja rowniez poprosze o zdjecia: margotk@tlen.pl :) Elles - zdjecia wysle jutro, mialam w planie dzisiaj, ale mam pewne problemy z laczem. Sprobuje jutro :) 🌻 AIR - jak ja doskonale rozumiem Twoje problemy... tez mam \'przeboje\' z dziekanatem! Juz mi sie wszystkiego odechciewa :( Ech, lacze sie z Toba w bolu! Tygrys - super :D:D:D Kiedy lecisz? :D:D:D Kluska - masz moze jakis sprawdzony przepis na drozdzowke? :) Gio - ostatnio mam faze powortu na oklurary ;) Dobrze sie czuje w tych oprawkach :) Dark Elf 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkus -> lece po prace :) Nie ma jej w Polsce to moze bedzie w Amsterdamie?? Margotko -> 22.XI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Akara haha masz rację mnie też w pewnym momencie jeden piesek a właściwie suczka było za mało ;) ;) Taak późne jakieś tamte posty :D Elles wierzę, wierzę :P tylko żebym nie musiała za długo czekać ;) ;) :P Migdały niebieskie co o nich myślałaś ;) Żyjesz? bo coś możemy pogadać na ggadaczce :) Tygre to gratulacje.. tylko.. nie wpadnij w nałóg :P A Amsterdam w końcu na kiedy ? Mała lubię niespodzianki :D Ale to bałe na palcu to własnie takie, co najpierw trzeba odpowiedzieć na pytanie, żebygo dostać? ;) ;) ;) ;) Ważne, że się z nim możesz uwidzieć :) Kluska taak racja, a nie chcę jeszcze wtedy, jak mój mnie wkurzy ;) U mnie też piękna pogoda i słoneczna była i z tej okazji umyłam okna w moim pokoju :) Drożdżówa to najlepiej z jagodami :D mniaaam ;) Air hehe taak taka przygoda to niezłe przeżycie będzie, dla mnie już tuż tuż :) Taak tez odczułam te papierki ;) A co to w ogóle za film? Mag_a jeszcze nie ma czego gratulować ;) ale wiesz mam wrażenie, że mój czeka z tym ważnym pytaniem dopiero aż zacznę pracować :0 i to takie dziwne jest.. \"na waciki\" hahaha :) Znudzony nadrabiasz zaległości w aktywności? ;) :D Wyślij wyślij i dobrze, że w końcu maila podałeś, to dostaniesz też zdjęcia z moich wakacji (jakoś nie moge się zebrać, żeby je w końcu Wam wysłać :P ) A te wszystkie szopki z szukaniem pracy dopiero i jeszcze przede mną ;) Asia to chyba w całej Polsce tak pięknie i ciepło było :) Gio masz panka na głowie? :D:D Taa o to chodzi dokładnie ;) :P o ale ja niestety mam Siemensa (chociaż polubiłam go), ale też kocham Nokię i na taki chciałam zmienić, ale w oferice same badziewne były, więc wzięłam ten :D Niedługo miną dwa lata, to może się uda wrócić do Nokii :) No no impra się szykuje ;) a ja myślałam, że przebiliśmy już dawno pierwszą część :D Elfik ok czekam z niecierpliwością ;) :) Margot a ja dziekana będę mieć na obronie jako przewodniczącego :) chociaż on już teraz nie jest dziekanem (chyba od października) a prorektorem do spraw czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny 👄 👄 :D Majorek -> ja mialam dziekana na licencjacie jako przewodniczacego :) poszlo bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze już 425 :) prawie mi się udało ją rozpocząć :P Tiger mój przewodniczący z licencjatu teraz jest własnie nowym dziekanem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danonki..Formy i Foremki....co tam ...u Was ?.. cos mi sie obiło o oczy ..że ktoś ..coś ..miał gdzies postawić...jakeś ..nowe frugo ? czy flaszke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark musisz z niego wywalić nospam - to dla zabezpieczenia tych róznych co to wykorzystują podawane w necie adresy :) Borewicz :D z okazji pobicia rekordu ta flacha - stawiaj i polewaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, bo to nasza główna od liczb Gio zakomunikowała :D (zobacz jej dzisiejsze wpisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :) ❤️ Margot śliczne zdjęcia :D Normalnie super... tak sobie... pod skałą prawie mieszkać... dzięki, czekam na next :D❤️ Gio zaraz tam rozrywkowa jestem.. ;) wcale nie.. :):) 🌻 Reszta TWA --> 🌻 Maile napiszę potem... na razie jeszcze nie miałam okazji przejrzec przesyłków od Was.. sprzed 3 tyg... :P No nie ma czasu.. :) Lece do spania... dzisiaj od 8 na nogach... a śniadanie o 17 w autobusie w postaci banana i winogron...;) i troche zmęczona jestem... Biznes plan mam prawie zrobiony, jeszcze jakiś wstęp i finito. Buźka dla wsiech 👄🖐️😴:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam niedawno z kina, bylam na American Splendor (podobno nieznane w Polsce? Film ubiegloroczny) Gio, ale ja psy tez lubie i nawet jednego na spacery wyprowadzam :D. Moze Ty wiesz co to za rasa? Owczarek od krow i koni. Wlascicielka powiedziala mi nazwe, ale jakos mi umknela. Tygrys, jezdze wiecej, ale nie szaleje tak jak Ty :P ;). Dark, mnie sie podobasz w takiej dlugosci i bez grzywki jednak. Majorek, z tym zwierzakami to jak z tatuazami: ma sie jeden i juz nachodzi ochota na drugi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow zloto??? :D :D :D Akara -> czlowiek ma jeden wypadek i zaraz, ze szaleje.... :P Oj masz racje z tatuazami i zwierzatemi ;) Snilas mi sie dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×