Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Już wysłałam, a jak ktoś nie dostał to krzyczeć albo maila słać, bo nie wszystkich nowszych osób adresy mi są znane ;) Kluska bo ja tam specjalnie wrzuciłam NOSPAM, bo za dużo mi syfu przychodzi na to konto, na szczęście katalog spam oszczędza mi oglądania tego :) akurat z tym o2 się udało. Tak dziś Kafe/o2 łazi, że posta nie można spokojnie napisać, a co dopiero wysłać ;) Mała teraz to wiesz niekoniecznie, bo ja uczyć się muszę (muszę muszę muszę.. - wbijam sobie do głowy :) ). Hmm długi weekend mówisz, oj nie wiem.. nie wiem :) mogę być gdzieś poza zasięgiem. To może być później ;) Mała.. powrót do pracy po kilku latach przedszkola i po 18 latach nauki.. to jest dopiero koszmar aaaaaaaa ;) ;) :) Tygrysek :D:D wiedziałaś hihi Luuuudzie!! my chcemy się spotkać w Łodzi!!! Chcecie w końcu majorka na żywo zobaczyć?? no to kiedy, kiedy ? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ---> dzięki za zdjęcia :) Super wyglądasz. A reszta Diabełków? Słyszam ze jakies zdjęcia sobie rozdajecie, a ja dostałam tylko od majorka. Buntuję się, ale grzecznie proszę o zdjęcia. Mail mój w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, dzięki, zaraz wysyłam, tylko się pozałącza :) Asia, do Ciebie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kcem!!!! zdjemcia znaczy sie... mimo, ze tu jestem juz pare miesiecy, wiem tylko jak wyglada Kofeina, Amok i Tentaga, ale oni juz tu nie zagladaja :( aha, no i jeszcze Linking sie ujawnil, a dzisiaj Majorek... dzieki, Majorku............ale wiesz, ten Twoj Aniol jakos bardziej na Diabla wyglada...;):) a na stronie jakos inaczej wygladasz...albo mi sie wydaje... aha, a jesli chodzi o zdjemcia ode mnie, to niedlugo beda....to znaczy juz sa, ale trzeba je skompresowac, zeby mniej miejsca zajmowaly, no i nie bardzo mam czas sie za to zabrac...ale jak tylko bede miec, to kompresuje i wysylam zainteresowanym... 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez wyslalam swoje zdjecie do tych ktore jeszcze mnie nie widzialy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia :) dzięki :P Kluska fajnie, czekam z niecierpliwością ;) Tygrysek haha widzisz ;) zaraz się łącza zapchają :) Akara znów nocny dyżur ? :P Ja dziś nie, zaraz zmykam do wyrka ;) Daimon 🖐️ wiesz jak wygląda Linking? noo nie!! i ja nie wiem? :) i nadal nie wiem jak wiekowy jest.. no ładnie ;) ;) :P Taa wiesz, on tylko pozory Aniołowate sprawia :D dlatego go Potwoor przezwałam :) Na stronie zdjęcie prawie sprzed roku chyba :) no to fajnie, że też będziesz miała :) Znudzony i zobacz co narobiłeś ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, Akara!!!❤️ :) ale predziutko doszlo!!! widze, ze opinie nie byly przesadzone...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, dalej nie wiem, ile lat ma eL, nie przyznal sie :P. a zdjemcie moglabym Ci przeslac, ale tak bez zezwolenia to mi glupio...ale moze sam Ci przesle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara wiesz jak? no cóż chyba apel wystosuję :) Heh, przeczytałam i poszłam szukać i też już wiem ;) i mam maila i gg :P Daimon już się dowiedziałam ile :) Nie bez zezwolenia nie ;) jeszcze Ci każe kotły po smole czyścić.. ;) ;) ;) Linking !! chwaliłeś się zdjęciami i nie dałeś mi?!! to skandal :P jeśli chcesz zobaczyć moje, to daj mi Twoje! :P :P ;) Idę spać ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zmeczona i zła po wczorajszym dniu....dzis kolejny cięzki dzien i nawet złotego medalu nie dostalam :( a tam sie starałam, zeby się wyrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupi budzik na czas nie zadzwonił i kurde no jestem w biegu...łapię brąz i leeeeecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu a mi jest smutno ja nie dostaje zadnych zdjec A CHCE BEARDZO CHCE i wszystkie jakie macie chce i od kazdego, moj mail to madkot@wp.pl 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam od jednej milusiej kobitki fotki zaczynam je ogladac............. bbbbbuuuuuuuuuuu ale nadal bbbbbbuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku - faktycznie niezła z Ciebie laska... dzieki za foto kurcze ja juz nie moge sie doczekac az bede miała net...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DDT*! :> Słońce za oknem wpływa na mnie demoralizująco i nie chce mi się oddać (sic!) pracy, by Polska rosła w siłę, a ludzie... itd. Witam \"nowe\" (?) twarze... Kluska > :-), mag_a > :-) Kluska śląska, czy lana?... :-D mag_a > zawsze uważałem, że lepszym skrótem jest mag, a nie mgr... :-D asia_malutka :-) > dużo miejsca chyba nie zajmiesz?... :-D majorek > \"niezła lasko\"... :-)... Nie zgłaszałaś zapotrzebowania, to nie wysyłałem Heidi ..:-) się podlizuje... Ps. Dobrze Znudzony , że bywasz na forum... Przynajmniej mamy jakieś wieści o Was... Ucałowania dla B. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznie ciepło i miło a do Łazienek dwa kroki, a tam to dopiero jest super sciezki pełne liści... kasztany i wiewiorki .... hmmmmmmmm az sie rozmazyłam, a ja co siedze i pracuje... linking 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA :) będę wysyłać zdjęcia, osoby które jeszcze nie mają, a chcą zobaczyć kluskę ( szczecińską linking:P) proszę o adresy !! Maga, jesteś pierwsza na liście :D ale się nabiegałam, trochę papierów załatwiła, ale jeszcze dużo przede mną...bolą kopytka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska masz odemnie pieczatke na czolo, becccc, pamietaj sama chcialas :) a dla mnie tez paczuszke, please :) akara ja nie mam zadnych twoich zdjec :O wyslala bys jakas partie lub piec :) nina 28 pojawiaj sie czesciej bo licencja wiedzmy ci wygasnie :D a gdzie zdjecia dla mnie? wyslij jakies :) mala dzieki za zdjecia, zaraz bede je ogladal :) asia 🖐️ :) srebro jest piekne, zapytaj kluski :) Tygrysek cieszy mnie twoje podejscie do broni :) daimon jak bedziesz wysylac to ja tez chec :) majorek to nie moja wina, to wszystko przez ta technike :) magda czekam na zdjecia :) Linking sie pojawil, to chyba jakies swieto :D rozmawialem ostatnio z I. ciebie nie bylo, U tesciowej przemeblowalem, no i dzisiaj skoncze z wgrywaniem programow, tak wiec jutro zaczne wysylac zdjecia, tylko sie nie wystraszcie :D Pozdrawiam wszystkich pominietych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny letni dzien szkoda marnowac przed kompem :P Linki -> dlaczego \"Dosc\"?? a nie bardzo ;) :D Majorek -> ja tez wiem jak wyglada i ile lat ma Linking :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek on ma na mysli, ze my jestesmy takim bialym proszkiem ktory kiedys sie stosowalo do walki ze stonka ziemiaczana----- DDT, obecnie juz prawie nie stosowana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała prozdowniku wstawania znów złoto ;) ;) Asia trzymaj się kobitko i nie daj się, a jak coś to kopa w d.. :P srebrny medal też dobra rzecz :) ;) Kluska na miotłę wskoczyła i poooleeeciała :D Ja tez chcę Twoje zdjęcia, bo jeszcze nic nie dostałam :) Mag_a dzięki bardzo za zdjęcia :) :) Linking haha wywołałam Cię jak prawdziwa wiedźma :P :P Zgłaszałam już dawno jeszcze kiedy licytowałysmy Twój wiek :) a potem mnie nie było ;) ;) Upraszam się zatem grzecznie o Twoją facjatę :) ;) DDT - hihih Znudzony :) ;) jak to nie Ty? rozpocząłeś lawinę zdjęć :D Tygrys i się ciesz ;) :P Błazen ahahahaahahha ja proszek ;) a może pył marny ? ;) już wolę puch i wietrzną istotę :D:D Pozdro dla całej reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blazen... ;-) Jeżeli kiedyś wystartuję w turnieju \"Skojarzenia\", to chcę Cie mieć w zespole... :-D Tiger Pasiasty... :-) 😘... Już tłumaczę \"Dość\" - to skrót myślowy - powtarzam za SJP (Słownikiem Języka Polskiego... :-D ): \"Dość na tym, że… «krótko mówiąc, jednym słowem»\"... :> I tyle... Miłego popołudnia! Coś nie chce się wysłać... :-0 Proszę nie krzyczeć, jeżeli się sklonuję... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powysyłałam się w świat :) Pozdrawiam, miłego popołudnia, cmok cmok 🌼 💤 idę po kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×