Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

elles, po pierwsze co na to DWA koty, po drugie, nie raczej nie; koty sa o wiele blizsze mej naturze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ;) co się odwlecze, to nie uciecze :) a i ja sa,ma się przekonam do tego na 100% ;) Elles i jak migdały? :D:P Oo i zmieścił Ci się tam ten motyl? ;) ;) :P To co.. nie dostanę od Ciebie ? nie uklękniesz ? a ja myślałam.. aaaaa ;( ;) :P Nie wiem czy fajnie, bo.. raz chcę a raz nie ;) ;) A co tam jeszcze po nocy wypracowujesz??? Akara :) to może trzeciego...? ;) ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast iść spać, to czytam, ale za to cooo :D:D:D:D Prawie nie mogę ze śmiechu czytać, bo czytam topik :classic_cool: \"Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci? \" :D:D:D:D:D boki zrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, co tam tylko trzeciego, po co sie ograniczac :D. Ja to bym mogla i czwartego, piatego, etc :D... tylko wiesz, metraz za maly ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara... tak właśnie nie byłam pewna a wydawało mi się ze masz dwa koty :D Chyba też wolę koty.. ale piesiora nie oddam nikomu... :) Majorek.. no.. widzisz.. :P nie mam chwilowo kasy :P:D Nie wierzysz w moje słowne zapewnienia? :P:D I jakie migdały?? Dawaj linka, też chcę się pośmiać przed snem... bo mnie przed chwilą krew zalewała... Grr!!! Uczę się pisać biznes plany... i.. na jeden dokument zapisałam drugi i nie dało się pierwszego przywrócić, można sie pochlastać z rozpaczy a nie pamiętam z której strony to wzięłam.... :P szkoda słów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie czytam teraz co sie dzialo :P na alkohol sie zalapalismy, na jedzenie juz nie, wiec jestem troszenke \"wcieta\" :P Faaaaajnie bylo :D I jestem cale 15 zl \"do przodu\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably sie w Wampiry zamieniaja, czy co? ;) Juz dawno nie bylo tu tylu osob o tej porze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie robie Wam niespodzianke :P juz jestem :D poprosze dzisiaj medal z bialego zlota ;) Major - na palcu mam biale :P Tigre - gratulacje!!!! no to spadam juz za chwileczke, juz za momencik wpadne w ramiona Aniola i zaczne sie krecic :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek: to normalne że raz się chce, a raz nie, nie przejmuj się :) Elles, powitanie zaplanowane w sobote wieczorem, jak znam życie, będzie opowiadał i przezywał do poniedzałku, więc musze duuuużo kawy mieć pod ręką :P Mała, ja wezme srebro mehehehe :) Jak zwykle :) Mała, ale Ty uważaj, noś znaczy się ciepłe gacie :D:D:D:D W szczecinie właśnie piękny, słoneczny poranek, pewnie zimny jak cholera, ale na razie podziwiam przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
JUPPI :D Majorek ---> przygody będę miała na studiach - obronę magisterki :P hehe jeśli chodzi o praktyki to już definitywny koniec i już więcej mieć nie będę na szczęście chyba :) Margot ---> dziękuję za zdjęcia :) ładne ładne a jaką masz fryzurę teraz? Jeśli chodzi o owocność mojej wizyty na uczelni to nic z tego. W sekretariacie mi powiedzieli, że nie mogą mi postęplować tego dokumentu. Że mam go zanieść do pana, który się zajmuje dokumentami po praktykach, ale to trwa a ja potrzebuję na poniedziałek. Poza tym tego pana nie było żeby mi to od ręki załatwił. Okazuje się, że hrabia się tym wcale nie zajmuje :( Ogólnie to pani będzie mi musiała pójść na rękę i zaufać mi, że jej kiedyś tę umowę doniosę. Ciągnie się to wszystko już zbyt długo i mam dosyć, wszystkie miłe wrażenia się zacierają i zostaje niesmak papierkowy. Gio ---> fajnie, że żyjesz :D I że masz telefonik, mała rzecz a cieszy. Jeśli chodzi o zdjęcia Znudzonego, też czytałam, że będzie wysyłał, to ja nic też nie dostałam. Się nasz pan Naczelny Diablik zagapił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsypialam :D Glowka nawet nie boli, choc nie nie jadlam, nie zalapalismy sie na jedzenie, bo gralismy :P Zdecydowanie automaty mnie lubia, za to karty i owszem ;) Black Jack jest fajny, to tam wlasnie wygralam, malutko, bo gralam malutkimi stawkami i jak raz troszke wygralam czesc odlozylam, przegralam co zostalo i tak wlasnie te 15 zl sie ostalo :P 329 :) Yep, odsypialam :D Glowka nawet nie boli, choc nie nie jadlam, nie zalapalismy sie na jedzenie, bo gralismy :P Zdecydowanie automaty mnie lubia, za to karty i owszem ;) Black Jack jest fajny, to tam wlasnie wygralam, malutko, bo gralam malutkimi stawkami i jak raz troszke wygralam czesc odlozylam, przegralam co zostalo i tak wlasnie te 15 zl sie ostalo :P Zabawy bylo mnostwo, szczegolnie, ze byly 3 stoly konkursowe, gdzie sie nie gralo na pieniadze a kasyna dawalo zetony i chodzilo o to kto najwiecej wygra :D Najlepiej poszlo mi znow w Black Jacku :D Macie wszyscy po buziaku 👄 nawet przeczytalam wszystko co powypisywaliscie, jakas aktywnosc nocna sie zaczyna, Akara ma racje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim mała - te Twoje niespodzianki są naprawde szalone, mam nadzieję ze juz ok i jestes pełna energi... a widzac o ktorej meczysz swojego kompa to myslke ze juz ok.... tak trzymaj :) akara - masz milutko z tymi kociakami ja tez bym chciała ale niestety obok nas mieszkaja fanatycy gołebi szok no i niestety nasze kotki jakos dziwnie znikaja .... majorek - gratuluje a faktycznie czas szybko leci i nawet nie zauwazysz a happy day nastanie tygrysku - 15 zł wow to akurat na waciki ;) air - dasz rade z tymi papierkami napewno ;) kluska - dobry pomysł pomecz ich troszke.... to moze wkoncu ulegna a znudzony gdzies przepadł ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos chyba namieszalam w poprzednim poscie.... echem.... wybaczcie :P to dlatego, ze cala noc snilam o Black jacku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, wracaj, bo czekamy :) Zjadłam właśnie wielką drożdżówę i myślę sobie że mogłabym się lepiej odżywiać...ale drożdżówka popita gorzką kawą jest mmmmmmmmmmmgrgrgrgrgrgrgrgmrrrrrrrr pyszna :) Tygrysek, no czytam tego Twojego posta i czytam i doszłam do wniosku że nic nie kumam, czyli musiałaś się dobrze bawić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz zarezerwowane bilety do Amsterdamu!! :D :D :D :D Kluska -> tjak, cos pomieszalam, bo pisalam na jeszcze jednym topiku wiec zastosowalam metode kopiuj/wklej i cos mi nie wyszlo :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz zarezerwowane bilety do Amsterdamu!! :D :D :D :D Kluska -> tjak, cos pomieszalam, bo pisalam na jeszcze jednym topiku wiec zastosowalam metode kopiuj/wklej i cos mi nie wyszlo :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diablice alescie sie rozpisaly :D, niewiarygodne :D Ja narazie robie drugie wejscie, ale planuje i trzecie :) Gio i majorek, nie wyslalem wam zdjec, bo o nie nie prosilyscie.:) Zreszta do innych ktorzy prosili o nie, wysylalem z mieszanymi uczuciami. Nie chcialem sie....chwalic, nie o to mi chodzilo, zreszta posiadanie domu w Kanadzie to jak w Polsce posiadanie samochodu. Wystarczy miec srednioplatna prace i mozna kupic dom, lub mieszkanie. Wszyscy nasi znajomi i przyjaciele maja domy lub mieszkania wlasnosciowe. Innaczej jest z Kanadyjczykami tu wychowanymi, wielu z nich zadawala sie wynajmowaniem mieszkan lub domow. Gio to podawaj kiedy przylatujesz to cie odbierzemy z lotniska, juz zreszta o tym pisalem ale ty milczalas :) Cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ktos napisal ze ty jestes \"stara dupa\" ale to chyba przesada, bo czy majac 15lat jest sie stara d... ? :) Tygrysek trzymam kciuki za twoj sukces :D Margotka sie pojawila, zagram na twoja czesc na fanfarach tra ta ta ta, tralalala traaaaaaaa taaaaaaa taaaaaaa :) i gratuluje profesury z polskiego :D Gio jak chcesz miec naprawde odlotowy wibratorek, to cos sie zorganizuje gdy sie u nas pojawisz :D akara czy dalej szalejesz na rowerku? :) elles 🖐️ :) majorek 🖐️ :) mala zakrecona na Aniele :) a jak samopoczucie? juz zdrowa? na sama mysl o Aniele ? :D Kluska 🖐️ :) Ja uwielbiam drozdzowki, a najbardziej ze sliwkami, mniam, mniam. Airek 🖐️ :) magda, bylem troche zajety ostatnio, poprawialem resume, bo stare mi sie znudzilo, no i mialem troche zajecia z maszynami ktore naprawialem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, Kochane Diabełki, nie miałam czasu ostatnio czytac co tam u Was się dzieje, więc nie skomentuje :) Cos jak przelatywałam wzrokiem zwróciłam uwagę na to, ze Tygrysek jedzie do kogos i jeszcze cos o magisterce czyjejs, dodatkowych spacerkach z psem no i o tym, ze znudzony jest skromny, bo nie chce się chwalic domkiem :) akara ---> co do mojego wieku, no wiesz, nie będę takich danych upowszechniac, bo kafeteria nie podpisała ze mną umowy o ochronie danych osobowych ;-), zresztą... pisałam juz :P Jak cos to piszcie na maila lub gadu, o ile macie czas i ochotę. kluska ---> u mnie tez dzis pogoda... nawet chodziłam bez kurtki, tylko w samej bluzie, a mieszzkamy w innych krancach Polski :P Odezwę się póżniej, jak będe miała czas. Buziaki ❤️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dzisiaj aktywny, zakasowalem wszystkich iloscia moich postow, odrabiam zaleglosci :D Nie wiem czy prosic was o trzymanie kciukow za moja pierwsza rozmowe kwalifikacyjna, bo nie wiem jeszcze czy bede tam chcial pracowac. Ale jak nie pojde, to sie nie przekonam, prawda ? :) Ta prace ktora mam od 2000 roku, tez nie wiedzialem czy bede lubil, ale mi swietnie dopisala i mialem duza swobode. Ale fabryka sie zamyka i nie mam wyboru, musze szukac innej. Oferte ktora otrzymalem jest pierwsza i jak do tej pory jedyna. Jest z miedzynarodowego lotniska w Toronto i bede mial dzisiaj pierwsza rozmowe z szefem jednej z grup obslugi tego lotniska. Nawet jak mi sie spodoba to i tak nie mam zadnej gwarancji ze ja otrzymam, bo o ta posade ubiega sie wiele osob, a miejsce jest tylko jedno. Zawsze po takiej rozmowie jest nastepna i nastepna, testy, sprawdzania niekaralnosci i pogladow( chodzi o bezpieczenstwo lotniska i pasazerow) a na koniec sie moze okazac ze ktos inny okazal sie lepszy, a ja dostane kopa w d,,,,, i good bye :D Cokolwiek sie stanie, ja bede mniej lub bardziej O.K. Nie jest to pierwszy raz kiedy zmieniam prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jak nie masz czasu, to musisz byc bardzo zajeta, ------ja to lubie tak czasami pomyslec logicznie.....:D i taki jestm w tych chwilach dumny z siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jak nie masz czasu, to musisz byc bardzo zajeta, ------ja to lubie tak czasami pomyslec logicznie.....:D i taki jestm w tych chwilach dumny z siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony od poniedziałku na onecie są testy na ajkju, robie sobie codziennie, i albo jestem poniżej przeciętnej, albo powyżej, co bawi mnie niesamowicie :) Hrabia nie jedzie w tym tygodniu na weekend, czyli będę mogła Go molestować caaaały weekend :D Pozdrawiam ciepło, albo nawet i gorąco :) drożdżowki uwielbiam z budyniem...waniliowym mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdanie drugie powinno brzmieć : Hrabie nie jedzie w tym tygodniu na ryby, więc będę mogła go molestowac cały weekend. za zaistniałe nieporozumienie przepraszam, ale jakas przykręcona jestem dzisiaj :;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×