Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

..wstałem ...nie pamiętam którą nogą ..ale ..coś trzeba dzis zrobić ..by dzień nie przeleciał ..przez palce..więc..ide ogarnąć..bajzel :P:) ..Tygrys..ranny ..ptaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hheh.... Borewicz, byłam pierwsza :P:D Ogarnąc bajzel....? To do Ciebie niepodobne :P;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Ja tylko na chwile. Wieczorem bedzie wiecej. Zdjecia wyslane. Wczorajsza rozmowa kwalifikacyjna ktora mialem wczoraj na lotnisku, trwala okolo 40min. Dwoch facetow ogladalo moje dokumenty, no i przepytywalo. Jest, jak do tej pory 4 kandydatow. Beda sprawdzac nasza kryminalna przeszlosc. Tu sie nie obawiam bo jestem jak im powiedzialem, krysztalowo czysty i to jest prawda. :) Zapytali mnie o pare programow komputerowych, z ktorych na dwoch nie pracowalem i to jest minus. Nie pracowalem tez na jednym systemie, co tez jest na minus. Tak wiec jesli ktos z nich bedzie mial lepsze kwalifikacje odemnie, to dostane kopa w d.... :) i swiat sie na tym nie zawali. Bede was informowal co dalej. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na minutkę :) Przepis na drożdżówkę : idę do sklepu, przerzucam wszytskie, aż znajdę z budyniem i spieczoną i bach do woreczka.... Serio mówiąc : nie mam piekrnika :( lecę, cmokam wszystkich, dziś powrót współlokatora, gotuję zupę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> hihihi ogarnales bajzel, czy tylko na gadaniu sie skoczylo?? ;) Elles -> gratuluje srebra, odpocznij sobie w weekend... moze tam w ramach odpoczynku maila bys napisala?? :D Kluska -> hihihihi czyli robisz bajzel w sklepie i sie zmywasz?? a gdy nie znajdziesz takiej spieczonej, to cio?? Zupke na powitalna imprezke?? A dekoracja juz wisi? ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej :D U mnie 18 stopni, a u Was? :D;) Elles ja nie rozumiem, nie dość, że o 17 dopiero śniadanie, to jeszcze w autobusie.. czyżby ktoś zyczliwy Cię poczęstował?? ;) ;) :P :P \"pamiętaj o lodówce\" hahahahahahahahah Akara nie znam tytułu, ale to nic nie znaczy :P a co to za film? Taak i mnie się udało namówić mamę na drugą sunię ;) ale niestety ostała się już jedna, właśnie ta druga. Tygrys chyba musicie sobie z Małą gablotkę na te poranne trofea postawić ;) ;) J23 ja ogarniam od wczoraj a dziś jeszcze odkurzałam :) ale.. nadal mnie coś \"dusi\" w moim pokoju ;) ;) Znudzony 4rech to nie tak dużo, a Ty o tłumach mówiłeś.. ;) Hmm szanse masz chyba fifty fifty ;) ;) Kluska niezły przepis :) a po co Ci piekarnik? chyba tylko w razie czego gdyby ten spieczonej nie było, żeby dopiec... ;) :P Ja tam drożdżówki to ze sklepu :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez cieplutko :) Koło 14.00 to było jakies 20 stopni. Hmmm....porządeczki tez w domu robie. Podrawiam Was Diabołki, nie chce mi się ostatnio rozpisywac. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, jak nie znajdę spieczonej, to przerzucam jeszcze raz i oceniam pod względem innych kryteriów :):):) Nie mam piekarnika, i nie moge piec niczego, a ciasto drożdżowe bardzo lubię....kruche zresztą też.:) Zupa już gotowa, dekoracja zawiśnie w ostatniej chwili, bo to poza domem wywieszam, a co się będę szczypać, na klatce powieszę :) Strasznie senna się czuję, chyba będzie potrzebna druga kawa.... Pozdrawiam, cmokam, ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> powodzenia :)Majorek --> co Cie dusi? Moze to gołąbki.... albo... pieczarki.... z Borewiczowej lodówki :P:D:D:D:D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim pod luzkiem ..Dawno mnie nie tu nie bylo ...pewnie kurz scierac bede musiala :D:D:D. Pozdrowka dla wszystkich i 😘 moze teraz juz uda sie czesciej wchodzic pod diabelskie luzeczko..za ktorym tak tesknilam ..niestety mam bardzo powazne klopoty ..:( Przypomnialo mi sie ze ktos z was tesknil /zza granicy/ za polskim serem bialym ..wiec mam wiadomosc ..mam przepis jak zrobic sertaki ..i chetnie udostepnie zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bylo cieplo, nawet bardzo, tak, ze kurteczke sciagnelam i w krotkim rekawku chodzilam :D Asia -> porzadki zrobione?? wszystko lsni?? :) Kaya -> :D :D :D 🌻 :D :D :D Margot tesknila :D Klopotom mowimy precz!! ❤️ Kluska -> a jaka to zupa?? :D Majorek -> ja??? nie... ja juz nie wstaje skoro swit ;) Kluska za to chyba ma juz sporo srebra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez bylo cieplo, nawet bardzo, tak, ze kurteczke sciagnelam i w krotkim rekawku chodzilam :D Asia -> porzadki zrobione?? wszystko lsni?? :) Kaya -> :D :D :D 🌻 :D :D :D Margot tesknila :D Klopotom mowimy precz!! ❤️ Kluska -> a jaka to zupa?? :D Majorek -> ja??? nie... ja juz nie wstaje skoro swit ;) Kluska za to chyba ma juz sporo srebra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorówa.... wywiesiłam plakat i baloniki, słyszałam już komentarze sąsiadów, usmiałam się po pachy, ale muszę nasłuchiwać, żeby jakies dzieciaki mi nie unicestwiły tego cudu :) :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za duzo do was nie napisze bo mnie palce bolą . .Rzezbiłam dzisiaj na dlugiej desce ..3 duze kwiaty ..Juz wszystko wypolerowane glanc papierem i pobejcowane .Troche kolorow wrzucilam zeby bylo raz na ludowo .Teraz jak wyschnie to tylko sie przykreci do belki glownej ..i trza znowu cos wymyslec ..! ..nawet mi sie podoba ..:D ..i wcale sie nie chwale ..ja po prostu mam talent ..! ..a tak naprawde to sie zawzielam i ręki nie czuje ..:D Akara >>..nie powiem znam rasy psow ale byloby mi latwiej jak bys ta suczke troche opisala ..bo pasterskich jest sporo ..najbardziej popularne owczarki pasterskie to Bearded i Border Collie , ale moze byc innej rasy .. ..widze ze Znudzony sie nie przejął biciem rekordu ..chyba nic jeszcze nie postawil ..?:D..ale obiecal ze wpadnie pozniej wiec moze jeszcze cus bedzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> 🖐️ 👄 :) a gdzie to cudenko zawisnie?? w mieszkaniu?? :) Kluska -> \"moja ulubiona\" jak to mawia ma bratanica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre >>..no jasne ze w mieszkaniu a raczej w pokoju..na scianie mam belki (bele 10/10cm )..:D i na froncie jednej przykrece ..ta rzezbiona w kwiaty .ma jakies 70 cm dlugosci i wyszly mi 3 kwiaty .bo juz mi sie znudzily takie same gołe belki ! ..mam juz nastepne pomysła ..tylko materialu brak .Potrzebuje pieńki z drzewa wiśni .. Kupilam dzis piękną lakierobejce w kolorze dębu i jutro od rana ..biere sie za robote ..Czas na renowacje ..stare skrzynie i komody, polki i rzezby .. Oj mam tego od metra ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
666..:D Wy tu gadu-gadu ..a tu widzę ..że nam twórczość ludowa ..się rozwija -->Gio;)..ja Ci wróżę świetlana przyszłość..rzeźbisz włosy...)tfu(...w drewnie! ..tak jak ..chcesz :D ..następnie ..będą..figurki wioskowe..i czart kosmaty ;):D \"Wiadomości\"----->w kraju!!..z ostatniej chwili !!!!!..na stadionie 10-lecia..pojawił się wzmożony ruch!!,wszyscy chcą kupować ..figurki..ręcznej roboty,wykonywane w drewnie..przez.. nowo odkrytą artystkę o pseudonimie \"Giovinetta\"..zwanej potocznie..\"Gio\"..figurki te..przedstawiają..modele tel.Nokia, jest to prawdziwa rewolucja na rynku..telekomunikacyjnych-gadżetów..prawdopodobnie..będzie większym ..przebojem ..niż zestawy głośno-mówiące i ..aparaty cyfrowe..wbudowane w tel. Jak artystka nas zapewniła..jest zaskoczona ..tak wielkim zainteresowaniem i popytem ..na swoje rzeźby..ale obiecała ..że nie przestanie rzeźbić..by zaspokoić ..potrzeby ..rynku. Z nieoficjalnych ..doniesień..dowiedzieliśmy się ..że firma ..Nokia..jest zainteresowana podpisaniem umowy z Giovinettą na dalsze rozwijanie ..w/w twórczości. :) ...no i Co ..?!?!!! a nie mówiłem ..qrde..trąbią o tym ..już nawet na TVN-ie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz :D:D:D:D:D .... Gioo ---> ja też chcę taką Nokię!!! :classic_cool: :D:D (ps. wiesz co jesteś podobna do mojej mamy ;) ) Kaya --> ❤️ co sie dzieje....?? Co poważnego... jeśli mozesz to mów, moze da sie jakoś pomóc... Nie musisz kurzy wycierać, ja dzisiaj pod wyrem kurze sprzątałam i w środku też :D 🌻 Trzymaj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-23 ..jak zwykle cichociemny ..Agent kloss.. tutaj to tylko o moich figurkach pisze ..a zemna po cichu juz wszedl w uklad ..ze bedzie do figurek ..wibratorki montowal .. ale zysk to juz pol na pol ..a kto wiecej roboty wlozy w nimi komorke ..Nokia !!! Facet to zawsze ma \"łeb , głowe , główke \" (czytaj jak chcesz )...na karku ...!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z wibratorkami.. to tym bardziej chcę :D:D:D:D hahaah.... To teraz tylko cene ustalcie :D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..ja chciałem ..tylko zabrać głos w kwestii..technicznej ...jeśli idzie ..o wibratorki ..w nowych ..modelach Noki..to będą zasilane akumulatorem 12V,najczęściej spotykanym w samochodach marki mercedes..z uwagi ..na swe bardzo wytrzymałe ogniwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony..ech..4 kandydatów na miejsca..o prace..to tylko ..pozazdrościć.. u nas ..jest ..ponad 200u...z czterema to jeszcze sobie można poradzić..można im ..wyperswadować..że tak naprawde..to wcale tej pracy ..nie potrzebują :D;);):D dzięki za fotosy ....qrde..ale miałeś ..roboty by doprowadzić ..dom do dzisiejszego stanu :classic_cool: Tygrys....no ..co do sprzątania..to ...no!.....ten....tego..no!.....pranie..liczy się ?:D Majorek..to wcale ..nieprawda..że Cie duszą pieczarki mojej lodówki..jak sugeruje..tu ..Elles...ja myśle że czasami ..trzeba..tylko wietrzyć;):D Kaya.....nie wspominaj ..i kurzu ....bo ja sie dzis..deklarowałem ..do czegos ..no i ..mi nie wyszło :D Margotka.....i Tobie tyz ..dzieki za fotoski:) Elles..no ..ja tam nie wiem ..ale taki ..prezent .. by dostac ..to trzeba sobie zasłużyć:P;)..a nie wystrugać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ---> oczywiscie ze wszystko posprzątane na błysk :P zadnego kurzu pod łóżkiem i w ogóle wszędzie sliczniutko. Gio ----> tez mam Nokie :P W koncu to są takie fajne telefoniki z fajniutkimi wibracjami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ....🖐️ Tygrysku ....dzieki za pamiec ..stesknilam sie za toba Margotka ....ser ..mniam ..mniam ..kraj przypomina :D Gio ... to kiedy ja moge zapisac sie na jakies cudo z drzewa? lubie orginalne rzeczy! Elles.... jasne ..za czysto bylo pod luzkiem jak tam zajrzalam ..moje klopoty ...powazne ..maz jest chory na nerki ..obecnie ma 3 razy w tygodniu dialize ..ale juz w krotce bedzie mial transplantacje nerki ..wlasnie przygotowuja jego do tej operacji . Borewicz ..,kurcze czy ty nie powinienes przypadkiem pracowac w reklamie? nadajesz sie do tego!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×