Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no tak....srebro mi uciekło, bo jadłam śniadanko ze współlokatorem :) Trzy miesiące mieszkaliśmy sami, i teraz się nacieszam towarzystwem :P i odzwyczajam od pustej chaty:) Brąz też się mnie podoba:) Majorek, no sama nie mogłam zobaczyc reakcji, bo plakat wywiesiłam na drzwi i zasłoniłam wizjer :P Ale z relacji hrabiego wynika, że się zdziwił i bardzo ucieszył :D:D:D Drożdżowe posmarowane masłem, i na to dżem ze śliwek mniam mniam mniam :) Kaya....nie znam Cię, ale co ja tu czytam, jaka operacja ?? :( co się stało ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłłłłooooo mamo ale się rozpisaliście....... mi załozyli w tamtym tygodniu linie, bo niestety musiałam ja załozyc i w tym zamierzam udezyc do tp i w niedługim czasie nie bede musiała nadrabiac w weekendy.. znudzony - ja poki co nie wypowiadam sie na temat zdjec bo pisze z pracy a tu nie moge otworzyc twojego maila, czekam az pan bartek mi w tym pomoze i pozniej sie wypowiem, a z ta praca to bedzie ok.. ;) Kaya - trzymam kciuki Gio - gratuluje.. jak bedziesz potrzebowac materiąłu to spoko no problem moj tato jest stolarzem wiec w dechach sie orientuje, i w szmatkach tez ... ha ha u nas to rodzinne babcia szyła, mama szyje, ja szyje, a siostra studiuje konserwacje tkaniny..;) buuuuuuuuu a ja tez mam sony... ale moj anioł ma nokie to sie liczy ? kluska - smacznego dla reszty cmokerki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam jak bedzie kiedys w wawce to polecam Klubokawiarnie, co prawda to raczej zamkniety klub, ale naprawde jest wspaniałym miejscem, jest inne od wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Kochani :D Nie mogłam nic napisać w sobotę i wczoraj też. Strona niby wygasła hmmmm U mnie piękna złota polska jesień. Jest pięknie, żółto złoto, ciepło i słonecznie. Wczoraj byłam na cudnym spacerze z rodzicami. Pojechaliśmy pod Poznań do pałacu w Rogalinie (siedziba Raczyńskich). Jest tam cudowny, barokowy park, ogród francuski, powozownia i rewelacyjna restauracyjka. Piłam tam najlepszą w moim życiu herbatę. Nazywała się jesienna, była podana w pięknym kubku malowanym w kasztany, a na spodeczku był położony liśc i kasztany. Sama herbata miała boski smak - maliny, pomarańcze, cynamon, goździki, mniammmm. No a tak poza tym to jestem jesiennie rozleniwiona. W sumie skończyłam praktyki więc bym mogła zadzwonić do mojej pracy na zlecenie i się spytać czy czegoś dla mnie nie mają, bo niedługo święta i pieniądze by się przydały. Ale z drugiej strony tak przyjemnie jest w domku czytać książki i obmyślać plan zagłady świata :P hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njo w koncu!!! jest net :D Budze sie rano, wlaczam komputer i co widze?? nie ma polecznia z interetem.... :( Cale szczescie, ze pogoda cudowna, zatem wzielam psa na dluzszy spacer :D W sloncu jest tak goraco jak latem :) Bylam w krotkim rekawku i bylo mi cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie nie jest dziś tak słonecznie jak w poprzednie dni, ale właśnie słonko się pokazało (jakby na zaprzeczenie tego :) ) i mocno przyświeca, za oknem piękna złota jesień, zieleń trawy przeplatana z drzewami o liściach od zielonego, zółtego porzez różne odcienie pomarańczu :D Akara owszem ten topik jest niesmaczny, ale sposób opisania i czasem specyficzne zwroty i słowa naprawdę wprawiły mnie w niezłą fazę śmiechową :D ;) ;) Ja też się zasiedziałam ;) Mała a dzień dobry :) To kiedy robimy Wielki Z(a)jazd Łódzki? :) ;) Niebieska no nie wiem jeszcze :0 nadal... Kluska żebro to z kaloryfera? ;) :P a zupka mu smakowała ? :D pewnie teraz się nie nagadacie ;) :) aa takie ciasto to tak, ostatnio miałam okazję tak własnie jeść u mojego Anioła :) tylko, że my mieliśmy mocno kwaskowy dżem czy powidła morelowe ;) :) Mag_a czyli co - necik się w pełni szykuje? ;) :) Air mhmm jaka cudna wycieczka :D jeju smaka mi narobiłaś tą herbatą.. oj oj będę musiała chyba się do sklepu przejść :D Taak ja wiem jak to jest jak się nic nie robi :) ehh znow się do nauki nie mogę wziąć ;) Tygrysek u mnie z 17 stopni dziś, ale i tak jest fajnie :D i też psa wezmę, tak jak wczoraj na boisko i pobiega sobie :D A wczoraj zapomniałam o telefonie napisać a propo Klubu ;) Ja mam teraz niecałe dwa lata Siemensa C55, ale przedtem przez ponad 3 lata Nokia 5110 dzielnie mi służyła ;) A potem jeszcze mojemu bratu do czasu jak się ekran "rozlał" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehe, nie wiem o co chodzi, ale mam nokię 3310, akurat dla mnie, bo nie bawią mnie bajery w telefonie...:) A ! przyjęli mnie chyba na staż, ale się zrobiła kicha, bo wymagaja książeczki zdrowia sanepidu, ale nie mam pojęcia jak to zrobić, żeby mieć ją już za tydzień :| Jutro zaczynam biegi po urzędach, przychodniach i tym podobnych, zobaczymy jak będzie.... Pozdrawiam gorąco !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Weekend mialem bardzo zajety, do tego stopnia ze nie mialem czasu wejsc na forum. Zaczne od tego ze polowe soboty robilem porzadki w piwnicy, zakladalem oswietlenie swiateczne na dom i garaz, zawsze to robie zanim pojawial sie mrozy, bo wtedy jest nieprzyjemnie. Nastepnie wymienilem plyte glowna i procesor na Pentium 4, no i sie okazalo ze Windows XP tego nie strawil. Musialem wiec formatowac twardy dysk, stracilem wszystkie emalie i adresy i inne rzeczy. Dobrze ze mam dwa twarde dyski i na tym drugim mam cale moje archiwum. Mam tez backup ale nie moge go uzyc, przez to cholerne XP. Wiec musialem wgrywac od nowa XP i na tym skonczylem bo czasu mi zabraklo. W niedziele pracowalem i kontynuowalem z wgrywaniem programow. Dzisiaj po pracy jade do tesciowej pomoc jej sie przemeblowac i dalej bede kontynuowal z wgrywaniem programow i na koniec znowu zrobie backup. Tak sie rozbrykaliscie ze po przeczytaniu nie pamietam co kto pisal :D Gio dobra bijemy rekord :D widze ze zamienilas sie na artyske ludowa :D Wyslija pare zdjec, ze swoimi pracami i nie tylko. Ja tez chce honorowego czlonka Noki, co dwa czlonki to nie jeden :D Mam prosbe do wszystkich, ja mam zaleglosci ze zdjeciami od was. Jest to moja wina i chce to naprawic. Wysylajcie mi wasze zdjecia, najlepiej duzo, ja juz nawet zrobilem file ktora jest tylko wam dedykowana. Mam jednak zarazem prosbe aby to bylo tyko to co was dotyczy, bo z kolei inni moi przyjaciele zasypuja mnie roznymi smiesznymi historyjkami i linkami i nie chcial bym aby to zdominowalo moja korespondencje, bo wszystko to wymaga czasu ktorego ja mam tak malo. Przepraszam i zarazem dziekuje za wyrozumialosc. ❤️ 👄 Kaya trzymam kciuki za zdrowie twojego meza i zycze mu aby wszystko sie udalo. ❤️ Musi to byc bardzo dla was uciazliwe, tyle cierpienia, troski i zmartwien. Sciskamy was z calego serca. 🌼 Magda, wszyskto jest O.K. mi nie o to chodzi aby komukolwiek imponowac, czy aby mnie chwalic, czy krytykowac. :D chodzi tylko aby zaspokoic wasza ciekawosc ktora i ja posiadam. Rodzaj wirtualnego zwiedzania. Nie mam zamiaru z nikim sie porownywac, miliony Polakow ma lepiej od nas i ja wszystko akceptuje. Ale sie rozgadalem :D Kluska ja tez lubie kubki do kawy :) majorek sprowokowala mnie tym, ze reklamowalas ten topik i przez wscibska ciekawosc tam zagladnalem :D a przy okazji cos tam troszeczke napisalem :D no co wy/ nie da sie w skrocie, jest fajnie, wymaga jednak troche wysilku. :) Wcielo mi moja wypowiedz. Mialem czesc \"zasejwowana\" nie pamietam co pisalem pozniej, wrrrrrr jestem zly. :O Cos bylo do dark i cos do akary. Cos na temat ze od przyszlego tygodnia ide znowu na bezrobocie i dolaczam do Kluski, bedziemy razem szukac pracy :D Reszty nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Weekend mialem bardzo zajety, do tego stopnia ze nie mialem czasu wejsc na forum. Zaczne od tego ze polowe soboty robilem porzadki w piwnicy, zakladalem oswietlenie swiateczne na dom i garaz, zawsze to robie zanim pojawial sie mrozy, bo wtedy jest nieprzyjemnie. Nastepnie wymienilem plyte glowna i procesor na Pentium 4, no i sie okazalo ze Windows XP tego nie strawil. Musialem wiec formatowac twardy dysk, stracilem wszystkie emalie i adresy i inne rzeczy. Dobrze ze mam dwa twarde dyski i na tym drugim mam cale moje archiwum. Mam tez backup ale nie moge go uzyc, przez to cholerne XP. Wiec musialem wgrywac od nowa XP i na tym skonczylem bo czasu mi zabraklo. W niedziele pracowalem i kontynuowalem z wgrywaniem programow. Dzisiaj po pracy jade do tesciowej pomoc jej sie przemeblowac i dalej bede kontynuowal z wgrywaniem programow i na koniec znowu zrobie backup. Tak sie rozbrykaliscie ze po przeczytaniu nie pamietam co kto pisal :D Gio dobra bijemy rekord :D widze ze zamienilas sie na artyske ludowa :D Wyslija pare zdjec, ze swoimi pracami i nie tylko. Ja tez chce honorowego czlonka Noki, co dwa czlonki to nie jeden :D Mam prosbe do wszystkich, ja mam zaleglosci ze zdjeciami od was. Jest to moja wina i chce to naprawic. Wysylajcie mi wasze zdjecia, najlepiej duzo, ja juz nawet zrobilem file ktora jest tylko wam dedykowana. Mam jednak zarazem prosbe aby to bylo tyko to co was dotyczy, bo z kolei inni moi przyjaciele zasypuja mnie roznymi smiesznymi historyjkami i linkami i nie chcial bym aby to zdominowalo moja korespondencje, bo wszystko to wymaga czasu ktorego ja mam tak malo. Przepraszam i zarazem dziekuje za wyrozumialosc. ❤️ 👄 Kaya trzymam kciuki za zdrowie twojego meza i zycze mu aby wszystko sie udalo. ❤️ Musi to byc bardzo dla was uciazliwe, tyle cierpienia, troski i zmartwien. Sciskamy was z calego serca. 🌼 Magda, wszyskto jest O.K. mi nie o to chodzi aby komukolwiek imponowac, czy aby mnie chwalic, czy krytykowac. :D chodzi tylko aby zaspokoic wasza ciekawosc ktora i ja posiadam. Rodzaj wirtualnego zwiedzania. Nie mam zamiaru z nikim sie porownywac, miliony Polakow ma lepiej od nas i ja wszystko akceptuje. Ale sie rozgadalem :D Kluska ja tez lubie kubki do kawy :) majorek sprowokowala mnie tym, ze reklamowalas ten topik i przez wscibska ciekawosc tam zagladnalem :D a przy okazji cos tam troszeczke napisalem :D no co wy/ nie da sie w skrocie, jest fajnie, wymaga jednak troche wysilku. :) Wcielo mi moja wypowiedz. Mialem czesc \"zasejwowana\" nie pamietam co pisalem pozniej, wrrrrrr jestem zly. :O Cos bylo do dark i cos do akary. Cos na temat ze od przyszlego tygodnia ide znowu na bezrobocie i dolaczam do Kluski, bedziemy razem szukac pracy :D Reszty nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zupa smakowała. i owszem, jadł kotlety schabowe od mamusi i popijał \"moją\' pomidorówką :) hyhy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska -> suuuper, ze Cie przyjeli!! :) To teraz trzymam kciuki, zeby jednak udalo sie wszystko w tydzien zalatwic :) Majorek -> i jak sie udal spacerek z psem?? :) o wlasnie powiedzieli, w radiu ze jest 18 stopni ale w sloncu na pewno wiecej!! :) Znudozny -> jejq ale miales pracowity weekend :) Fotki juz powinny byc w Twojej skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska -> suuuper, ze Cie przyjeli!! :) To teraz trzymam kciuki, zeby jednak udalo sie wszystko w tydzien zalatwic :) Majorek -> i jak sie udal spacerek z psem?? :) o wlasnie powiedzieli, w radiu ze jest 18 stopni ale w sloncu na pewno wiecej!! :) Znudzony -> jejq ale miales pracowity weekend :) Fotki juz powinny byc w Twojej skrzynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pożegnałam się z opiekunką praktyki :) hahaha jestem taka szczęśliwa. Majorek ---> z tym nic nie robieniem to nie jest tak :P Ja teraz czytam baśnie Andersena na zajęcia z literatury dzieci i młodzieży :P To nie jest takie zupełne lenistwo żebyś nie myślała :D Znudzony ---> wysłałam ci moje zdjęcia, bo ty mnie jeszcze nie widziałeś. I też bym chciała jakieś twoje fotki. Proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska no widzisz, czyli jednak się udało :) A książeczkę zdrowia robi się w medycynie pracy, ale Ty chyba musisz w samym sanepidzie..? nie wiem - nie chcę z tym wprowadzać w błąd, ale wiem na pewno, że nie w Twojej zwykłej przychodni :) Mhmm mniam fajny polski obiadek :D pomidorowa i schaby :D Znudzony no no jakie zmiany w kompie ;) Ja też się szykuję do formata :) heh u mnie też się \"nie odpalił\" xp z dysku z tego kompa, którego używam u Anioła ;) Nooo gratuluję backupu ;) Ja tak zbieram wszystkie te śmieszne rzeczy z maili i też je zgram na płytki :D a w ogóle to część chcę wrzucić na swoją stronę, żeby inni też mogli się posmiać :) Dobrze, wyślę, już nawet naszykowałam płytkę z wakacji (inni jeszcze tego też nie dostali :) ) gorzej będzie z wybraniem z tego stosu zdjęć dla Was ;) Ja dołączę do Was jak się obronię.. :0 echh wtedy będę musiała się na dobrę zająć szukaniem pracy, teraz robiłam to raczej \"w wolnej chwili\" i jak mi się zachciało ;) ;) Tygrysek heh no jakoś wiesz.. nie wyruszyłam się jeszcze z domu ;) ale suńka szalała na dworze (głownie z kamieniami), bo mama robiła coś w ogródku pod blokiem i naszymi oknami (posadziła sobie na dwóch klombach kwiaty i o nie dba :D) Air noo to fajnie, bo ja teraz nie mogę książek miłych czytać tylko notatki ;) i nie mogę się doczekać chwili, kiedy będę mogła czytać co tylko chcę :D i tylko to ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air dostalem ale jeszcze nie otwieralem ich bo chce to zrobic w domu. Ja tez ci wysle moje jak sie uporam z komputerem i przemeblowaniem tesciowej :D, mysle ze najwczesniej jutro. Serdeczne dzieki za zdjecia. Wreszcie zobacze ciebie bo kotka to juz dosc dobrze znam :) A reszta na co czeka, wysylac prosze, a ci co sie ociagaja to beda widlami szorowac kominy :D majorek mozesz wyslac duzo, moj internet jest szybki. Do \"bakapu\" uzywam nortona professional 2004, ale w tym wypadku nie moglem uzyc \"bakapu\" bo mam w zasadzie nowy hardware, a XP nie chcialo mi wejsc nawet w safe mode. Tygrysek ano mialem i wyglada ze dzisiaj i jutro tez bede mial. :) Ja chce tez fotki z ganem i nie tylko zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek wlasnie ogladam ciebie z wielkim ganem. :) mam nadzieje ze nie bedziesz strzelala nigdy do zadnych zwierzat. Zobaczylem tylko jedno a reszte w domu. Wygladasz fajnie ale zarazem groznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opracowuję sobie plan biegania po mieście jutro....już sobie wyobrażam, jak będzie fajnie, uwielbiam kolekcjonowanie pieczątek, urzędy, a lekarzy lubię jeszcze bardziej.... ech. Znudzony, ja już Cię zasypałam zdjęciami, na razie chyba wystarczy ? ;P mam nówki, bo hrabia kupił cyfrę i żyć mi nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza część zdjęć już poszła, teraz pracuję nad drugą :) Kto nie dostał i czuje się pokrzywdzony, proszę krzyczeć ;) ;) Znudzony :) Tiger a ja nie mam żadnego gana..... ;) Kluska tor z przeszkodami ? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska -> a fotki dla Tygryska to cio???? bardzo prosze bez ociagania wyslac ich sporo :D Majorek -> to juz wiesz kiedy obrona?? :) Fajne zdjecia, ech... takie sloneczne :D Znudzony -> do zwierzat?? NIGDY!!! A gun wcale duzy nie jest, taki w sam raz bym powiedziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. majorek, popatrz, do jeto pory bylam przekonana, ze z Ciebie chlopczyca, krotkie wlosy itp, a tu prosze, jaka niespodzianka! Kobieta pelna geba (i do tego ladna :D). A pozwolenie na robienie zdjec akarom mialas??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Nie było mnie tu bardzo, bardzo długo.... Teraz wracam, net już mam wu siebie w mieszkanku, zasiadam do niego chętnie i podczytuje co u was. Majorku- bardzo dziękuję za zdjęcia! Cieszę się że masz mnie w swojej skrzynce mailowej, zdjęcia są boskie! Boskie! Pozdrawiam wszystkich serdecznie Obiecuję się meldować. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam się natentychmiast Tygrysku :) Wysyłam Ci paczuszkę... Mój mail : alekszandra@tlen.pl, poproszę zdjęcia, mam na razie pęczek od znudzonego, ale czekam na resztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> ja też dziękuję za zdjęcia :) Podobnie jak Akara wyobrażałam sobie ciebie jako kobietkę z krótkimi włosami. I dziwię się, że dopiero teraz cię zobaczyłam, a tak długo się znamy :P Zdjęcia ładne, tym bardziej, że to moje ukochane nadmorskie tereny. Najpiękniejsze plaże nad Bałtykiem :D Znudzony ---> :D to będę czekać cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska właśnie zauwazyłam tą mała gafę, że do Was nowych nie wysłałam, dzięki za maila, zaraz to naprawię ;) Tygrysk nie wiem nadal, promotor się nie odzywa.. Akara hih bo ja jestem chłopczyca czasami tylko, że z zachowania :) ;) A włosy w tamtym roku w czerwcu miałam ścinane, chyba Wam to zdjęcie właśnie rozsyłałam, to zrobione na wesele kumpla, włosy trochę poniżej brody. I takie mi długie urosły od tamtej pory ;) :) Hmm wiesz.. Anioł robił :P Nina 28 miło Cię widzieć :) Mam cały czas ;) a nie zawalam skrzynki ? :P Boskie.. hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam, ale niewiele pamietam :P Znudzony - wyslalam swoje zdjecia ;) Kluska - Tobie tez i czekam na rewanz :P i chyba faktycznie musisz zaczepic o SANEPID Majorek - zlocik jak najbardziej, ale nie wiem, kiedy - okazuje sie, ze teraz niewiele mam czasu wolnego - no chyba, ze to moglby byc tzw dlugi weekend 11 - 14 listopada - daj znac :) powrot do pracy po tygodniowym zwolnieniu i wylegiwaniu sie jest koszmarny ide spac jutro ciezki dzien posiadam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczeta, ja tam wiedziala, ze Majorek jest sexi girl :) Przeciez slala juz kiedys zdjecie :) I swoja stronke ma.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczeta, ja tam wiedziala, ze Majorek jest sexi girl :) Przeciez slala juz kiedys zdjecie :) I swoja stronke ma.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dzięki !!! wysłałam się, Tygrysku, dziekuję !! Majorek, nie działa Twój adres z profilu, znaczy się mówi mi ze nie istnieje taki...w razie co podaj jakiś.... To tyle:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×