Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kachni Kochana !! Akurat wychodzę, a postanowiłam natychmiast złozyc życzenia, więc przeslę takie, co wymysliłam jakis czas temu. Nie obrazisz się ? :P Zyczę Ci odwagi słońca, które mimo nędzy i ogromu zła tego świata, dzień po dniu wschodzi i obdarza nas ciepłem swych promieni. Życzę Ci zdrowia, byś mógła dzięki niemu każdego dnia dawac szczęscie drugiemu, tym samym czyniąc siebie szczęśliwszą. Zyczę Ci, byś umiała dawać miłość i byś była obdarzona miłością. Miłośc pozwoli Ci widziec to, czego inni nie są w stanie zobaczyć. Życzę Ci wspaniałego przyjaciela, z którym będziesz mógła każdego dnia pokonywać wszystkie przeszkody. Zyczę Ci wiary, bo wiara moze góry przenosić. Życzę Ci, by nadzieja nigdy Cię nie opuściła. Nadzieja pomoże Ci przetrwać to, co teoretycznie jest nie do przetrwania, zrobić to, co innym wydaje się niemożliwe. Życzę Ci byś niegdy nie szczędziła czasu na bycie szczęsliwą, byś zauważała małe szczęscie i byś umiała być szczesliwą. Życzę Ci zdrówka i pomyslności w szkole :) W gruncie rzeczy to jestes prawie moją rówieśniczką ;-) Tez jestem tu jedna z młodszych jak Ty :) 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko, coz za piekne zyczenia :D Kluska -> ja Cie normalnie... grrrr teraz jeszcze bardziej mi sie chce lata!! I truskawek, czeresni... jak ja nie lubie zimna wrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, czyżbyś chciała mnie ehem, bryknąć ? :D:D:D Wiem, mi tez brak tego wszytskiego, ale myślę sobie, że jakby truskawki były cały rok, to by zbrzydły nam i już :) Będzie dobrze Tygrysku, będą święta, śnieg, sanki, bałwanki i potem wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi aha Kluseczko, bryknac yhym!! Snieg lubie tylko gdy jestem w gorach i moge pojedzidzic na sankach :P Balwanki tjaaa blawany za to mamy caly rok ;) a swieta?? przereklamowane :P chce lata!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ----> No wiesz, nie zawstydzaj mnie :P Moje życzenia są oparte przede wszyskich na przemysleniach innych, wybitnych ludzi, a tylko cząsteczka jest moja. Ja tez lubię ciepełko. Kluseczko ----> Moze i truskawki by nam zbrzydły, ale czy nie uwazasz, ze przyjemniej jest, gdy jest cieplutko ? :) A wiecie co :) U mnie nadal owocują poziomki, mimo ze jest juz tak zimno. Czy to jest normalne ? No niezaleznie od tego, czy normalne jest to bądz co bądz przyjemne. Pozdrawiam poziomkowo i zimowo, bo u mnie zima w pełni ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaachni :) ❤️ A tak w ogóle.. to wczoraj robiłam porządki.. i wiesz co znalazłam? :D Kartke do Ciebie w kopercie.. pisaną rok temu, której nie wysłałam bo zapomniałam :P:D ale jeszcze dostaniesz, świąteczną ;):D🌻 Kluska, do herbaty dorzucam pigwę :) Z piaskiem w zębach to troche przesadziłaś :P:D A .. ja zime lubie, mam na nią sposób... :classic_cool: Bede go urzeczywistniać już za.. 10 dni i 5h :D❤️ lubisz Stachure? Czy moze Ziemianina? :) To pewnie też lubisz stare dobre ;) Tygrysek ❤️ kurcze... też bym wolała lato... wakacje :D słońce.. a nie.. zimno, pada i jeszcze musisz sie pakować w ciepłe rzeczy, moja skóra bardzo tego nie lubi :P:( Znudzony, dostałam przesyłke, bardzo dziękuję :)🌻 U mnie jest troche tak jak u Ciebie wtedy... ;) tyle ze basenu nie mam :P:D Jestem troche zmęczona.. niewyspana.. a jutro znowu test z angielskiego hurra... :P Trzeba sie uczyć ;) Zmienili nam kobiete z wykładów prawa, teraz nie usypiamy :D Za to filozofia ciągle jest makabryczna... 3h :O i mozna sie pochlastać z nudów :P To znikam.... 🖐️👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienko, poziomki..... mm uwielbiam :D Elles, a musisz chodzic na takie nudne wyklady?? moze \"daruj je soebie\" a przed egzaminem pozyczysz notatki :P I nie zarzucac mi tu, ze namawiam do zlego, wlasnym doswiadczeniem sie ino dziele :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, przereklamowane ? Powiem Ci za co lubię święta : za zapach pomarańczy, pierników i choinki, za własnoręczne robienie ozdób choinkowych, za to , że mogę zrobić prezenty mojemu otoczeniu....za sprzątanie, które nigdy nie sprawia tyle frajdy co przed świętami....za to że jade wtedy do rodziców i rano w wigilię budzą mnie zpachy z kuchni... za to że jak jadę przez miasto przed świętami i zmrużę oczy, to jest gra kolorów... Truskawki z piaskiem, bo mama nigdy nie pozwalała jeść niemytych, i najlepiej smakowały te ukradkiem pożarte prosto z grządki.... wcale nie uwielbiam zimy, wolę gdy jest ciepło, ale przeciez nie mogę byc marudna od pazdziernika do maja, bo by hrabia ze mną oszalał :) Cmokam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie nic nie czytalam wpadlo mi tylko w oko, ze Kachni ma jakies swieto wszystkiego naj, Kachi 🌻 nie wiem, ile mnie nie bedzie pochorowalam sie na amen mam jakies zapalenie drog moczowych boli mnie strasznie antybiotyk jeszcze nie dziala, a ja od wczoraj chodze po scianach z bolu bylam w szpitalu - dostalam zastrzyk - ale tez juz przestal dzialac Aniol jak sie dowiedzial, to wczoraj przyjechal, ale dzisiaj musial juz wracac do W-wy trzymcie za mnie kciuki - i niech juz przestanie bolec... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Robie ciasto ze sliwkami, nie mam gwarancji, ze wyjdzie, ale jak wyjdzie to moze ktos chce kawalek? ;) Jutro moj pierwszy spacer z Roxy, oby tylko nie padalo... asienka, a ile Ty masz lat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie doprawilas mala... Cholera, paskudnie. Wracaj nam szybko do zdrowia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, biegasz do tojletu co chwila ? Może masz zapalenie pęcherza, to rzeczywiście wstrętnie boli, musisz uważać na przeziębienia, nosić ciepłe skarpety i nie przemaczać nóg...no i nie przeziębiać się, bo to może być takie powikłanie po przeziębieniu....ja akurat tego nie miałam nigdy, ale moja mama jest wrażliwa na takie choróbska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska no teraz rozumiem ;) Tygrysek.. nie moge :P Sprawdza obecność bo zaliczenie jest za obecność, znaczy zal. na 3 :P A jak chcesz więcej to piszesz test. A poza tym jakbym miała takie okienko.. to też bym sie nudziła ;) Mała 🌻 [przytulam mocno] Trzymaj sie... Antybiotyk na pewno pomoze 👄 Akara :) narobiłaś mi apetytu... mniam...:):):) a kto to jest Roxy? Przepraszam ze nie jestem w temacie ale nie czytam wszystkiego na bieżąco czasem.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto wyszlo pyszne :D, juz 1/3 nie ma :D, reszte pewnie wciagniemy poznym wieczorem :D :D :D (ale najpierw lece pocwiczyc zeby miec czyste sumienie ;)). elles, Roxy to psina ktora bede wyprowadzac na spacery w zamian za kieszonkowe ;) (8 euro za spacer), znalazlam ogloszenie w gazecie i jakims cudem spodobalam sie wlascicielce Roxy na tyle, ze pomimo nawalu chetnych wybrala wlasnie mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara widzisz, to Twój urok osobisty działa nie tylko na Holendrów :D A ja pomyslałam ze bedziesz sie opiekowac jakimś maluchem :) Też bym zjadła jakieś ciacho... najlepiej torta.. z owocami :P:D Lece do ksiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Hellboy\", spoko film :P Inne okreslenie mi do glowy nie przychodzi ;) Akara -> ja chcem!! ja!! tzn poprosze kawalek ciasta :) Elles -> aaa, to co innego, zatem musisz chodzic!! ale wymysl sobie cos ciekawego do roboty wtedy ;) np pisanie listow (moga byc do mnie :D) albo ksiazka... :) Kluska -> nienawidze sprzatac :P Mala -> 🌻 ~~~~~~ znikaj bolu!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI!!! Wielkie, ogromniaste dzieki za zyczonka i kwiatuszki ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestescie kochani :):):) Akara - ❤️❤️❤️ Sluchajcie, dostalam od Akary cos pieknego - gumowa mame kaczke i 6 malutkich kaczuszek, ale jakich!!! Z daibelskimi rogami!!! Devilducks!!! Sa po prostu genialne!!! Kaczki z piekla rodem :D:D:D Czy to jakas aluzja?:D:D:D Kara - dziekuje!!!!!!!!!!!!! 👄 :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI!!! Wielkie, ogromniaste dzieki za zyczonka i kwiatuszki ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestescie kochani :):):) Akara - ❤️❤️❤️ Sluchajcie, dostalam od Akary cos pieknego - gumowa mame kaczke i 6 malutkich kaczuszek, ale jakich!!! Z daibelskimi rogami!!! Devilducks!!! Sa po prostu genialne!!! Kaczki z piekla rodem :D:D:D Czy to jakas aluzja?:D:D:D Kara - dziekuje!!!!!!!!!!!!! 👄 :D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boooooli mnie brzuch.....i w ogóle jestem ociężała, czuję się jak stado słoni...hrabia z koszykiem w sklepie, ja 3 metry z tyłu : aaaale kooochaaaanieee, muuusiiiisz taaaak bieeeeeec...... Sprzatać lubię, a przed świętami odpowiednia dzwoneczkowa muzyka i ....:) idę spać, bo tak. Dobranoc , cmokam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, ja po prostu przestalam lubic swieta, ot i tyle :P A na brzusio to by sie jakis cieply oklad przydal :) np z ... Hrabiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie musiala pochwalic, gooopia ;) :P. Tygrys, obawiam sie, ze do Twojego przyjazdu ciasto nie dotrwa (juz polowy nie ma), ale moze upieke jakies inne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, a po co jej miski na chipsy?... skoro i tak ma cala szuflade :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!! Jakieś medalowe mam dzisiaj ? :P Hm, tygrysku, okład z hrabiego mógłby mnie zabić, bo hrabia to ponad 90 kg żywej wago, więc lepiej nie :D Życzę wszytskim miłego dnia !!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was moi Kochani :D Chyba pierwszy raz od ponad roku miałam taką przerwę w odwiedzaniu kafeterii. Ale jakoś mam spadek formy chyba, nadal męczę te moje konspekty z liceum bo mi opiekunka nie chce ich podpisać - chcę już zakończyć przygodę ze szkołą. Poza tym w niedzielę trochę biegałam i rzuciło mi się teraz na gardło, nałykałam się zimnego powietrza. Pogoda sie poprawiła, słońce świeci i jutro ma być podobno znowu 20 stopni. Jak w tym kraju może być dobrze, jak nawet pogoda nie może się ustabilizować. W piątek byłam na małej babskiej imprezce. Ta koleżanka, u której byłam w czerwcu na weselu, przywiozła dwa piękne albumy ze zdjęciami ślubnymi. Boże jakie piękne, mmmmmm zapłaciła za nie fortunę ale pamiątkę ma przecudną. No i oznajmiła nam, że w maju będzie dzieciątko, więc nam się spotkanie ożywiło bardzo :) Kachni ---> wszystkiego dobrego, słońca, pogody ducha, miłości na całe życie, pieniędzy tyle, żeby nie trzeba się było o nie martwić. No i oczywiście dużo dużo zdrowia, żebyś się mogła tym wszystkim cieszyć ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> 🖐️ alez dluga mialas przerwe 👄 sporo sie dziala u Ciebie :) Pewnie, skoncz w koncu te konspekty i miej spokoj ze szkola :) A jak Fredek?? Akara -> hihi ja mysle, ze na pewno ciasto sie nie ostanie :P Nie miski na chipsy a o same chipsy mi chodzilo :D Kluska -> ojoj to rzeczywiscie hrabia mogglby zaszkodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air no wlasnie co felix porabia? :D Kluska zalapalas sie na zloty medal :) wyprzedzilas mala :) Tygrysek 🖐️ :) Wczoraj rano musialem drapac szyby samochodu, bo lod na nich sie pojawil, bylem niemile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfary proszę :) Byłam dziś w pewnej firmie, która szuka stażystów, Urząd teoretycznie pieniędzy na staże nie ma, ale oczywiście jesli firma ma układy, to się i kasa znajdzie. No i ta firma ma układy, więc może chociaż stażystką będę...a pracy szukać w międzyczasie można. Cmokam wszystkich mocno lód na szybach br br br br znudzony zeskrobałeś pazurami z wściekłości, czy skrabaczką ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×