Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No w gruncie rzeczy srebro tez dobra rzecz :) No ale dzis rano byłam wsiekła totalnie, więc nie cieszyłam się z niczego, no ale juz lepiej ze mna... No a w ogóle dostałam dzis serię zdjęc od Was :) Ale jestescie sliczne Diabełki :P Tak więc dziękuje Akarze, AIR, Kluseczce, Małej, Majorkowi i Tygryskowi :) Jak ja będę miała jakies zdjęcia nowsze, to Wam przeslę, o ile zechcecie ujrzec me młode oblicze ;-) KAYA - rozumiem Cię tym bardziej, ze mój brat miał dwie operacje. Wierz, ze wszystko będzie dobrze :) Pozdrowienia dla Anioła. linking --> no mysle, ze zajmuję niewiele miejsca, bo jeszcze nikt mi nie kazał się posunąc, a moze to po prostu dlatego, ze łózko jes takie wielkie :P dolączam się do majorka i prosze o zdjęcia :) mag_a ----> Łazienki są na prawde sliczne. szkoda, ze tak rzadko mam okazję tam bywac. znudzony ----> czekam na zdjęcia :) A jak tam z nową pracą? błazen ---> z tym białym proszkiem do stonki to niezłe :D Buziaki dla wszystkich pominiętych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara miałaś rację, ma sięczym pochwalić :D Linking ja wiedziałam, że z Ciebie musi byc niezły przystojniak hihi dzięki za zdjęcia :D Malutka no to jak taka wściekła byłas, to za to możesz sobie wybrać w jakiej formie chcesz to srebro - coś Ci wytopimy :D:D Taak możesz się obliczem pochwalić przy jakiejś okazji :) ;) Kluska nie martw się, to pewnie wina tlenu, ja wczoraj po paru godzinach dostałam zwrot, że połowa ludzi do których wysłałam maila zwykłego tekstowego nie dostała bo jakiś błąd wystąpił ;) Pewnie dojdzie za jakiś czas Twój mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dzieki za zdjemcia :D:) tym, od ktorych dostalam :):):):):) ...i ponawiam apel...ludzie!!!!przysylajcie podobizny swoje, swoich Aniolow/Anielic, Diablow/Diablic, dzieci, psow, kotow, golebi w lodowce i co tam kto jeszcze ma.... adres pod nickiem... pozdroka gorace dla wszystkich 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dzieki za zdjemcia :D:) tym, od ktorych dostalam :):):):):) ...i ponawiam apel...ludzie!!!!przysylajcie podobizny swoje, swoich Aniolow/Anielic, Diablow/Diablic, dzieci, psow, kotow, golebi w lodowce i co tam kto jeszcze ma.... adres pod nickiem... pozdrowka gorace dla wszystkich 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - zdjecia dostalam i jestem ciekawa, czy gdzies sie nie spotkalysmy :D skads znam taka twarz ;) Daimon, Mag_a - tez kcem Wasze zdjecia - chyba wyslalam Wam swoje - jak nie, to napiszcie do mnie i sie upomnijcie :D (troszke pokickaly mi sie maile) Linki - ja tez chce podziwiac super faceta :P poprosze o zdjatka na maila ;) Mag_a - do ciebie chyba tez cos poslalam i licze na rewanz :D aha - jak jestes z Warszawy, to moze daj jakis namiar na siebie - mam nadzieje, ze uda nam sie choc an chwilke spotkac w ten weekend, ale najpierw musze sprawe z Aniolem omowic... Znudzony - bardzo dziekuje za komentarz do zdjec :D Aniolowi przekaze :) u mnie dzisiaj sporo pracy - ale tez sporo zrobilam i jestem z siebie zadowolona bardzo :D no i do weekendu coraz blizej :D no to papatki - do rana - mam zakusy znowu na zloto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, ale masz fajny adres emailowy :) Kluska, ale Ty sliczna jestes ! Tylko pseudo powinas zmienic na... spaghetti, bo taka szczuplutka jestes jak makoron-nitka :D :D :D Linking, Heidi sie nie podlizuje, tylko szczere zachwyty wyraza, bo ma slabosc do takiego jednego Pana :D. Ok, ok, wysle zdjecia wszystkim ktorzy jeszcze mnie nie maja (znudzony :)). Ha, majorek, mowilam ! :D Bo linking to jest... ‘lekker ding’ hihihihi (teraz szukajcie co to znaczy jesliscie ciekawi :D). Mala, jak zdrowie ? Asienka, wyslij mi swoje zdjatko :). Daimon, wnetrza lodowki to moze fotografowac nie bede (chyba, ze chcesz wegetarianskie parowki obejrzec :D), ale moje kocury Ci za to podesle :). Co za mania z tymi zdjeciami ! :) A ja dzis 2 godziny lazilam z Roxy, kawal drogi zrobilysmy, i spac mi sie teraz chce... I miesnie mnie po wczorajszych cwiczeniach bola, ktos chetny do rozmasowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wsio, ale jakos nie mam pomyslu na odpowiedzi :P Wiec sie do wszystkich slicznie usmiechne :D i po buziaku dam 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, ale masz fajny adres emailowy :) Kluska, ale Ty sliczna jestes ! Tylko pseudo powinas zmienic na... spaghetti, bo taka szczuplutka jestes jak makoron-nitka :D :D :D Linking, Heidi sie nie podlizuje, tylko szczere zachwyty wyraza, bo ma slabosc do takiego jednego Pana :D. Ok, ok, wysle zdjecia wszystkim ktorzy jeszcze mnie nie maja (znudzony :)). Ha, majorek, mowilam ! :D Bo linking to jest... ‘lekker ding’ hihihihi (teraz szukajcie co to znaczy jesliscie ciekawi :D). Mala, jak zdrowie ? Asienka, wyslij mi swoje zdjatko :). Daimon, wnetrza lodowki to moze fotografowac nie bede (chyba, ze chcesz wegetarianskie parowki obejrzec :D), ale moje kocury Ci za to podesle :). Co za mania z tymi zdjeciami ! :) A ja dzis 2 godziny lazilam z Roxy, kawal drogi zrobilysmy, i spac mi sie teraz chce... I miesnie mnie po wczorajszych cwiczeniach bola, ktos chetny do rozmasowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wsio, ale jakos nie mam pomyslu na odpowiedzi :P Wiec sie do wszystkich slicznie usmiechne :D i po buziaku dam 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, ale masz fajny adres emailowy J Kluska, ale Ty sliczna jestes ! Tylko pseudo powinas zmienic na... spaghetti, bo taka szczuplutka jestes jak makoron-nitka :D :D :D Linking, Heidi sie nie podlizuje, tylko szczere zachwyty wyraza, bo ma slabosc do takiego jednego Pana :D. Ok, ok, wysle zdjecia wszystkim ktorzy jeszcze mnie nie maja (znudzonyJ). Ha, majorek, mowilam ! :D Bo linking to jest... ‘lekker ding’ hihihihi (teraz szukajcie co to znaczy jesliscie ciekawi :D). Mala, jak zdrowie ? Asienka, wyslij mi swoje zdjatko J. Daimon, wnetrza lodowki to moze fotografowac nie bede (chyba, ze chcesz wegetarianskie parowki obejrzec :D), ale moje kocury Ci za to podesle J. Co za mania z tymi zdjeciami ! J A ja dzis 2 godziny lazilam z Roxy, kawal drogi zrobilysmy, i spac mi sie teraz chce... I miesnie mnie po wczorajszych cwiczeniach bola, ktos chetny do rozmasowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam wsio, ale jakos nie mam pomyslu na odpowiedzi :P Wiec sie do wszystkich slicznie usmiechne :D i po buziaku dam 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka i Tygrys - ale fajnie sie wymienilyscie :D moje zdrowko wrocilo do normy - nie ma to jak wizualizacja ;) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akarka i Tygrys - ale fajnie sie wymienilyscie :D moje zdrowko wrocilo do normy - nie ma to jak wizualizacja ;) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, zarumieniłam się, dzięki, i dzięki za zdjęcie, niesamowite jest, takie...klimatyczne, świetne :) Ja to zakompleksiona jestem i komplementów nie przyjmuję do wiadomości ;) :P to tylko ktos dobrze zrobił zdjęcie :) Mała, ano nie wiem, mnie raczej na północnym zachodzie naszego cudnego kraju można spotkać, czasem tylko we wrocławiu, częściej jednak nad morzem... Linking, ja tez, ja też !! znaczy się zdjęcia poproszę :) Jutro dalej będę biegać, świstki do końca pozałatwiam, może klatę prześwietlę;) no i WR muszę zrobić, bo przecież wyglądam na klasyczną nosicielkę chorób wenerycznych ;o Dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko..powiem szczerze ..czytalam ale tyle jest watkow ze nie zabardzo wiem o co chodzi .. Akara ..i jak z tą rasą ..mialas opisac sunie (pewnie nie widzialas ze pisalam do ciebie) :) Znudzony ..jestes przyjety ..Chyba nie wypadaloby zeby Naczelny Diabelski Czlonek ..nie zostal czlonkiem .Clubu .?:D DarkElf ..pytalas wczesniej ..Tak uwazam ze w tamtej fryzurce z grzywka bylo ci o wiele bardziej do twarzy ..niz z podpietymi wlosami ..:) Widze nowe twarze ..{czesc] @#$%^&* ...nie moge wyslac ...zaraz mnie szlag trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko..powiem szczerze ..czytalam ale tyle jest watkow ze nie zabardzo wiem o co chodzi .. Akara ..i jak z tą rasą ..mialas opisac sunie (pewnie nie widzialas ze pisalam do ciebie) :) Znudzony ..jestes przyjety ..Chyba nie wypadaloby zeby Naczelny Diabelski Czlonek ..nie zostal czlonkiem .Clubu .?:D DarkElf ..pytalas wczesniej ..Tak uwazam ze w tamtej fryzurce z grzywka bylo ci o wiele bardziej do twarzy ..niz z podpietymi wlosami ..:) Widze nowe twarze ..{czesc] @#$%^&* ...nie moge wyslac ...zaraz mnie szlag trafi...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 28, dzieki za zdjecia, ale apetyczna panna mloda z Ciebie byla! :). znudzony, doszly zdjecia? 3 razy je wysylalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Kluska, ktos dobrze wszystkie zdjecia zrobil w takim razie ;), bo na wszystkich swietnie wygladasz. Gdyby ktos Ci zrobil profesjonalne, albo chociaz pol-profesjonalne zdjecie to pewnie bysmy z krzesel pospadali z wrazenia. Masz potencjal i sie nie kloc ze mna, bo ja mam oko do kobiet :D (bez podtekstow). Gio, juz wiem jaka to rasa, australijski pies pasterski. Dostalam ksiazke od jej wlascicielki do poczytania :). Dzis obserwowalam psy i ich wlascicieli, kurcze, czesto sa do siebie strasznie podobni :D. Ja chyba tez musze troche podobnie do Roxy wygladac, bo moj stroj \'roboczy\' to szare spodnie i kurtka, a Roxy jest szara i chuda :D :D :D. http://pl.wikipedia.org/wiki/Australian_Cattle_Dog Tam jest zdjecie tej rasy, tylko, ze Roxy jest mloda, wiec jest szczuplejsza od tego na zdjeciu i wiecej wdzieku ma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, uzupelnilysmy raczej :D Fajny psiak, poznam ja?? :) Kluska -> wlasnie, nie kloc sie z Akara, ona sie zna na kobietach :P :P Oj tak wygladasz baaardzo groznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, z ta lodowka to dlatego, ze u Znudzonego golab siedzial w srodku...:) dziekuje za zdjecie Mezczyzn :) Mala---dostalam, dostalam, dziekuje :), wyslalam tez od siebie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, Ty wiesz że ja się Ciebie boję :D:D:D więc nie będe się kłocić, ino grzesznie pójde spać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daimon -> dziekuje :) a masz jakies moje, czy nie?? chcesz?? :) Masz super kolor wlosow :) Kluska -> o wlasnie!! Tak trzymac :D Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Akara...ja byłam mega ciekawa (niedaleko mi do piekła ;) ) i sprawdziłam co to znaczy...:) Dark...dzieki za zdjecie...jeju,jaka ty szczuplutka... Tajger...amsterdamskich twoich nie mam (skoro juz taka mania zdjeciowa sie szerzy... ;) ) a na pifo to ja sie zgadzam we wrocławiu a nie w warszawie...ja juz tam bylam, tu tutaj nie :P Kaya...jakby co to wiesz gdzie mnie szukać ;) ❤️ Gio...ja tez nigdy nie nadazam za tym co sie tu dzieje...a co do klubu to członkiem byc chyba nie moge bo mam siemensa...a moze jakies specjalne wejsciowki (za friko) sie znajda ;) Linking...ooo,kope lat. 🖐️ Daimon, Kluska,Asia, Mała, Mag...kogos pominelam to sie nie gniewa...podrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, amsterdamskie mam nadal jedynie \"na papierze\", wiec zapraszam :D jakto tam juz bylas, czyli w Wawie a tu czyli we Wrocku nie?? cos namieszalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek, amsterdamskie mam nadal jedynie \"na papierze\", wiec zapraszam :D jakto tam juz bylas, czyli w Wawie a tu czyli we Wrocku nie?? cos namieszalas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!! SZAMCIA PRZESYLA POZDROWIENIA :) Siedzi w domq z chora Zuzia, wiec dostep do netu ma mocno ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×